fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 20:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 29 bře 2015 10:06 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
ellvi píše:
Fiona píše:
Třeba než šlas na WC, tak mohlas v recepci upozornit, že tam máš postiženého syna, potřebuješ si odskočit a ať ti na něj dají pozor. Třeba si jen mysleli, že je tam sám, ale já jsem u toho nebyla a tak to nemůžu objektivně zhodnotit, ale používat toto jako hodnocení celé nemonice, to je teda hodně neobjektivní.

Někdy ale potřebujeme někoho obvinit. Prezentuješ se jako člověk duchovně "na výši", tak určitě víš, že za všechno máme odpovědnost jen my sami.

čau

Bohdana


musím s Fionou souhlasit. Mít postižené dítě je rozhodně velmi náročné o tom žádná, ale tvůj komentář opravdu tak trochu vyzněl jako, nikomu jsem nic neřekla, ale očekávám od ostatních že to ví a přizpůsobí se. Když jsem byla poprvé v Jablonci na konzultaci, taky sem se tam setkala s jednou neochotnou sestřičkou, které jsem se ptala, kudy k panu dr Vranýmu. Tvářila se jako když má v puse citrón, mluvil na mě z patra, ale určitě ona není důvod, abych haněla celou nemocnici, protože s ostatníma, se kterýma jsem tam zatím mluvila- naprostá pohoda a vztřícnost.

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 29 bře 2015 10:19 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
andre,v kazdem pripade jsi mela na recepci ci sestricce u lekare o synovi rict a usetrit je vzajemnych "soku" :wink:

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Naposledy upravil Venusanka dne 29 bře 2015 13:06, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 29 bře 2015 10:33 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
fiono, elivi, děvčata, vy jste jaksi nepochopila, že andré nadává na Surgal, ale zážitek se synem je z Břeclavi, kam se chystá na reoperaci

a taky tenhle příspěvek nebyl dle mého psán jako stížnost na chování břeclavského personálu, spíš jako extra zážitek, co se taky může stát :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 29 bře 2015 10:47 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
motiva píše:
fiono, elivi, děvčata, vy jste jaksi nepochopila, že andré nadává na Surgal, ale zážitek se synem je z Břeclavi, kam se chystá na reoperaci

a taky tenhle příspěvek nebyl dle mého psán jako stížnost na chování břeclavského personálu, spíš jako extra zážitek, co se taky může stát :mrgreen:


motivo, já to pochopila, na jakou nemocnici nadává, já nemocnici nekomentovala, jen to, že pokud se nikde nezmíní o postižení syna, může se stát, že to tak dopadne. Nerada bych, aby to vyznělo neomaleně, ale z vlastní zkušenosti vím, že někdy je těžké poznat postiženého od narkomana, který je v plné polní, proto možná volali policii.

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 29 bře 2015 11:40 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
máš samozřejmě pravdu elivi :lol:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2015 10:30 
Offline

Registrován: 08 úno 2013 21:46
Příspěvky: 224
Holky čtu až nyní vaše komentáře já nepsala nic jako stížnost spíše jsem to napsala o synovi že byla vycházka s holemi a určitě i pan doktor musel mít zážitek z ordinace, vše se týkalo Surgalu že opka nebyla provedena jak měla že mne dokturek vezme do Břeclavi na reoperaci,ani nehanim co se v čekárně stalo spíše jsem to napsala jak asi bylo sestricce a doktorovi, kluk i já jsme nad tím mavly rukou...Fiono já se neobula do nikoho jenom napsala zážitek co se mi stal,a i to že Surgal mne blbě zoperoval... Nic proti Břeclavi. Než něco napíšeš přečti si to já to brala tu cekarnu jako legraci s nadhledem... A tady dojde k něčemu vzato jinak.Policii nevolali chtěli pokud bych nevyšla z WC ale opravdu o tom to nebylo stačí se kouknout že nejsem spokojená s operací... Já to prvně napsala do kavárny na pokec.Annax že to mám vložit sem jako s nesouhlas a špatnou operaci ne to co se stalo v čekárně Břeclav.... Jinak vše o postoji k Surgalu jsem napsala v neuspesich...

_________________
Obrázek

TUBU 25.6.2013 v SurgalClinicBrno,reoperaci MUDr.Čierny 28.7.2015baypas Sadi-S,plastika prsou 28.3.2018,Abdo 17.12.2018
http://andre2.rajce.idnes.cz/dieta/
48 roků,měřím164cm,milující manżel,dva syni 26,22,babička 4.5 kterých dvojčátek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2015 11:23 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Andre,neboj,taky jsem to pochopila tak, jak jsi chtěla,...myslím si že každý čte stejné pismenka jinak-podle nálady, a svých citových možnosti.ale vůbec bych se neodvážila nikoho hodnotit nebo radit pokud nejsem sama v podobné situaci-a tím myslím starost o postižené dítě. Přejí Vám hodně sil a zdraví :)

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Surgal Clinic Mudr Procházka
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 10:39 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
РАЗН19.9BettBettвещеЛосеразнцеркавтоKrzyЗаруDekoLivaEXPEJustAlex4CS2БараFiskDaviCasiRadiразн
EmilXVIIExceWillWillCharPhilЮАПоКондDoctJeanGordБутоPhilавтоКороRobeЗабанароAtlaTescИллюCaud
LacaромаКереSurvMercAlbeMornGodfТаурRoxyNikiWynoPionCariФелиДомоМьюдДзюнГолоистоHeikфломзапи
нароSamsКамеMaciCrysNeedГортNintСодеwwwaCharFIFAMaskTimeкомпШереюридFina4510LibeshinPhilKhal
РодиXIIIчитакараRondИзмеавтоGerdXIIIВенцматрMartТолсSkatКалиLIVEJameКолоAzizLogiArtsЧванПолс
БобрmajoкаркPLUSCataSwisAskoKoveSamsпредMati1054NeriИталVoyaавтоSwarJeanUltiрельunioспецEngl
ValiпапкфишкChibКитаSmobWindWindCoreBoomFruiMoulRedmSidnWhisАлимСалиЛитРкотоналоЛитРSanjVoce
комеGravРудыNikoупраFyodоднагубеHonoFiguXVIIТаилсовеЧернЧавыPankЗлатLiveJoanГолоГолоZeroкафе
motiПавлШвецВасиZeppСелиMoviруссКуцаСтреКнигКочаDaviMone25-4WinxИллюдерзхудоМюллRowlPLUSPLUS
PLUSОсмаРоссRudoAlejпублPascСокоJoanRogeGottКоняТараtuchkasАлдоСамо


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení