fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 10:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bandaz zaludku
PříspěvekNapsal: 13 říj 2014 22:07 
Offline

Registrován: 13 říj 2014 21:36
Příspěvky: 1
Ahojky,jsem zde nova..10.11.2014 mě čeká operace-Bandáž žaludku,na klinice Iscare ,tak pokud je tu nekdo kdo je po bandáži ,napište mi budu moc ráda.. :) ráda bych se dozvěděla neco více...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bandaz zaludku
PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 06:26 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Babuu25
Tak to se tady s žádným velkým nadšením nesetkáš.
S klinikou Iscare jsou moc špatné zkušenosti, následná péče nulová.
Navíc bandáž je dnes už dávno překonaná operace, jsou s ní největší problémy, přičemž neustálé zvracení a nemožnost jíst něco jiného než kašovitou stravu jsou ty nejmenší.
Zkušenosti našich spolubojovnic jsou popsány zde viewforum.php?f=52
ve složkách padlé bojovnice a problémy s bandáží.
Pokud chceš opravdu svůj problém s obezitou řešit operací, tak Ti upřímně radím, běž jinam a na jiný typ operace.

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bandaz zaludku
PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 09:11 
Offline

Registrován: 17 lis 2012 20:44
Příspěvky: 242
Bydliště: Havířov - Prostřední Suchá
Babuu25:
Připojuji se k Annax. Kliniky a nemocnice, kteří mají špičkové odborníky na tyto operace, již dávno od bandáže upustili.
Měla jsem také bandáž od 2006-2012 a byly to mé nejhorší roky...NEFUNGUJE TO TAK, JAK SE POPISUJE....!!!!
Cca po půl roce snad u 90% začnou problémy, zvracení a dehydratace, byla jsem během let několikrát hospitalizovaná s tím, že jsme nemohla vůbec pozřít sousto, ani lok....takže naprostá dehydratace...NECHCI TĚ STRAŠIT, ALE NA BANDÁŽ NECHOĎ, raději si počkej a jdi k některému vyhlášenému odborníkovi, třeba i 300 km od domova! Ušetříš si 2 operace! Jak mě to mrzí, že v 2006 většinou nabízeli jen bandáž....nemusela jsem pak na rebandáž a nyní na další op.
OPERACI MŮŽEŠ VŽDY ZRUŠIT A NIKDO SE TĚ NEBUDE PTÁT NA DŮVOD...
To je můj názor..

_________________
Peťka
Obrázek

vdova,60let,164cm,3děti,3vnoučátka
DO r.2004 65kg
bandáž r.2006 115kg zrušení r.2012
r.2016 12.1. Doc. Holéczy Sleeve resekce 113 kg

Obrázek

K lepšímu životu stačí občas mozek a dobrá vůle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bandaz zaludku
PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 10:17 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 13:09
Příspěvky: 82
ja se taky připojím na bandaž už bych nešla a do iscare taky ne jsou tam sice hodný ale pak už nic jak nastane problém tak ho neřeší ted jsem mesic a pul po bypassu a bojuju znovu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bandaz zaludku
PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 10:26 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
Babuu25:
Měla jsem z bandáž z Iscare v roce 2009. To se ještě stále psalo jen o bandáži, nikdo moc neznal jiné operace, Iscare v té době byl ve všech časopisech a novinách, Frieda, který v té době byl ještě na této klinice citovali a vynášeli do nebes, za pomoc obézním, všichni a všude. BOHUŽEL - PODLEHA JSEM mediální masáži, do Iscare vyrazila a nechala si udělat bandáž, na kterou mi všichni pěli ódy. Při příjmu - super, při konzultacích - super, operace - super, ale druhý den po operaci mě propustili i přes obrovské bolesti :( skoro nic mi neřekli a byla jsem odkázána sama na sebe :( Bolelo mě to 14 dní jako čert, prý je to obvyklé, bylo mi řečeno...
A hubla jsem.. dala jsem dolů 16 kg za první tři měsíce, kdy jsem byla více či méně na tekuté a kašovité. Pak se váha zastavila a při přechodu na běžnou stravu šla nahoru. Nakonec se dostavilo časté zvracení, bolesti žaludku, nevolnosti, křeče... neustále doplňování a odpouštění bandáže :( Noa výsledek? Úplně jsem přestala cítit pocit sytosti a mohla jsem jíst stejně jako před bandáží.
Jela jsem tudíž za dr. Vraným do Jablonce, ten mi udělal bypass, jsem spokojená a v pohodě.

Za mě ti radím - Iscare asi NEEE.... A BANDÁŽ UŽ VŮBEC NEEEEE!!!
Zkus to zvážit, pročti si to tady, ale bandáž už je dávno překonána, většinou dělá potíže, nehubne se po ní dlouhodobě a koleduješ si o další zbytečnou reoperaci.
Držím palce.

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bandaz zaludku
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 10:42 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
реал21.6BettBettМораФеофXIIIэкспWolfCodeЕникEnnsBDucDekoSEGAWillS66-СкубCrysCarlSonyяркоРади
KareMartVisuХлысHansPhilPanaИллюJohnMicrJeanтангсопеBrauVinoБернBongDaviполоUnitSmokСодеExpe
BrilфакуинстenteWillGuitMornNintиздаNikiFaraQuikOmsapinkсупеEmilпришFeliАймлСкорвузоFunkзачи
RelaинстПлотWindWindAiAiРоссNintXVIISmarкачеSonyPennWhenдемоArthXVIIРикиSony(УраbrowвещеLiPo
книгпоэтAutoчистDecoРомаБеляTheoМарцXVIITheoRichВолоElseРозоNokiLionнеожучасAVCHSwarавтоКрей
СодеseemкостпродElecКитаIndeПроиMikaHarrCarlChicFierChicWoodGreaWoodUltiAlpiMasqКравтракToot
ValiцветфишкбудеZebuискуWINDWindCoreBoomPresBranRedmSupeCatsОрлоЛитРЛитРqбгяHannMissKinsШахо
JohnИллюCharPierслов(184однаDaniHonoразнМихаБолдPianArmeOlegСоврJohnTriuмесяПутиАзарPozoполь
ФормВороPhilJohnMarkStanThomГринРивиElviМороDylaYevgавтоrushМанаИллюдетяAdobГамоГолопродпрод
продОлькДжейWilhМатюГецоPascЕвдоPULPБороMojoДворРезаtuchkasSusaTota


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení