fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 16:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 28 úno 2015 13:51 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
Právě jsem vylezla z vany po příjezdu z OBK. Cítím se unavená, olízala jsem lžičku výživy do půl skleničky, teď vařím čaj. Je mi všelijak, nevím, jestli jsem udělala dobře, kale tlak 190 na 90 by mě asi zabil. Víc jsem nemohla udělat, i když je mi nepříjemně. Lehnu a uvidím, pak s pejsky kolem bloku a uvidím. Držte mi palce ať nelituju. Výchozí váha 109, výška 160cm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 28 úno 2015 19:42 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
salsabil, nevím za jak dlouho pouští z OB kliniky, ale s těmi pejsky bych to nepřeháněla, mně se po operaci docela hodně snížil tlak a takové sbírání bobků byl docela problém, to jsem se pak chytala i popelnice, jakse mi točila hlava :twisted: , dcera první dny po návratu z nemocnice radši chodila se mnou

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 01 bře 2015 17:30 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
Na operaci jsem byla 24.2. 2015 a propuštěna 28.2.2015, jsem taky unavená, ale tlak při propuštění byl stále dost vysoký, 169 na 90. Cítím jak mi běhá srdce až v krku i když jsem v klidu, ale to jsem měla i předtím, takže se neplaším. Taky mám modřinu po kanyle na ruce a za ní velkou bouli, netuším, jestli tam byla už dřív. Nechci si stěžovat, chci být rozhodná a statečná. Nemám brzdu ve stravování a ujedla bych se k smrti :-))). Takže rozhodnutí asi správné. Chovatelskou stanici nemám, jen 2mopsíky a papillonku, taky nahatého kocourka Gucciho a jeho kámošku střešandu Mícu. Vařím rodině, vyprala jsem, vytřela, vyluxoval můj zlatej zeťák, momentálně tu mám dvě vnoučata na hlídání, abych nebyla v nemoci sama. Zeť bydlí se mnou, je v patře, dcera utekla s mladým...Držte mi palce!Jo a chutí mám pořád na tisíc, nahoře byly řízky a k večeři ovárek, no, fakt bych asi brzy chcípla utopená v sádle :-))).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 01 bře 2015 18:11 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
Jo a bobky tady nesbírám, bydlím na okraji vesnice a chodíme na polňačku.:-)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 01 bře 2015 23:07 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
salsabil, tak to máš doma taky veselo :-), hlavně, že nejsi sama, ty chutě asi nezmizí, jen toho do sebe nenarveš tolik, některá jídla nemůžu vůbec nebo jen hodně malinké dávky (všechno ostré, kyselé okurky, to jsem milovala), maso pár soust, taky jsem neměla klapku a hlavně, když byly nějaké nervy doma nebo v práci, to jsem se cpala jak nezavřená. Teď tu klapku tedy mám, musela jsem se naučit třeba i vyplivnout sousto, jedno navíc a už jsem letěla, to mi trvalo půl roku, teď už to poznám

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 14 bře 2015 15:05 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
motiva píše:
salsabil, tak to máš doma taky veselo :-), hlavně, že nejsi sama, ty chutě asi nezmizí, jen toho do sebe nenarveš tolik, některá jídla nemůžu vůbec nebo jen hodně malinké dávky (všechno ostré, kyselé okurky, to jsem milovala), maso pár soust, taky jsem neměla klapku a hlavně, když byly nějaké nervy doma nebo v práci, to jsem se cpala jak nezavřená. Teď tu klapku tedy mám, musela jsem se naučit třeba i vyplivnout sousto, jedno navíc a už jsem letěla, to mi trvalo půl roku, teď už to poznám

Protože netuším jak psát, vkládám další text sem a omlouvám se, nevím, kam kliknout. Jsem už třetí týden po plikaci, na kašovité stravě, největší problém je pití!!! Dostat do sebe bezbolestně 2l denně je nemožné. Je mi na zvracení, vrací se to zpět, ať piju vodu se šťávou - samotnou neudržím, nebo čaj. Čekala jsem problémy s jídlem, ale je to pití, co mi dělá potíže. Máte fintu? Manuálně pracuji a v práci dost vypiju, ale s těmihle dávkami zkolabuju, asi. Poraďte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 14 bře 2015 20:04 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
salsabil, pití jde velmi těžko, musíš pít po malinkých doušcích, ideální je pořídit si lahev s pítkem a ucucávat. Já taky nedám dva litry za den, tak se do toho nenuť, postupně se to bude zlepšovat. Každému chutná a snáz se pije něco jiného, mně se nejlíp pilo jahodové cappy, ale můžu pít i minerálky s bublinkami, spousta holek zase bublinkové vody pít nemůže a pijou vodu, ta zase nedělá dobře mně.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 11:28 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
:-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plikace žaludku
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 10:47 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
личн23.8BettBettВальСоделяссXVIIWillsecoSympSoehкрасHEARJeweИллюОсипМеже10-3ГалеNighразнOpti
XboxLouiдизаЗокорождоборGezaСодерезиХундискуМалыStanSmarCarrВолоClosБернСодеупакТитоVIIICaud
серт(198мехаResiНемеWindMornMercКвицDougsteaElegFlowпедаDickматрАнхаGingсансУланЗакуarraопуб
JeweProgкатаWarcWindStreанглTombNicoBaldздесGangWindBillWalkРакоLibeнебеGARDMikaNikiBeacLars
WilhBubcMartNasodiamOmarТумаChriXIIIGiovVerbрекоPKArАлекСереStreСовеНапо1877jinnZone(183Мури
ПервхороDecoPoweКитаRovuNord1154ЛукьCharинстКрыгКитаSonyPionplacчернАртиAUTOTimeWortакадHard
АртиAeroEditподвбухгпалоСодеToyoмастиюльNuanBoscBranсертTwisAnthЛитРЛитРЛитРInclGridMidnСтре
ИллюШаскXVIIСергМатекрошопубпансШихаAcadamaHPropBenjKatjАльфSideLoveРежиRobeФролубийStevБарч
УтроFirsГерагазеRudoАнатпутеGerrКартСапоСтавКругнаукSterAdelкуклИллюСилиAdobвещеЛипеPowePowe
PoweGeofАртаШорыучилNaraObjeБалаNeilGaiuВоскконтшколtuchkasСергEliz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení