fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 19:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2015 14:00 
Offline

Registrován: 17 srp 2008 23:03
Příspěvky: 86
Zdravím všechny bojovnice :-)

Píšu po dlouhé době, ač vás sleduji. Všem zhubutým blahopřeji a všem čekatelkám držím palce, ať vše dobře do padne.

Od loňského března, kdy jsem podstoupila bypass žaludku už mám -39kg a už jen 3kg do mé objednané váhy :-).

Mám na vás dotaz, jako asi spoustě zde, mně po nějaké době začaly padat vlasy. Docela se to zastavilo, začaly mi podrůstat nové, takže vypadám jako s pusch up efektem, ale znovu mi teď začaly padat. A i ty nové co roustou jsou velmi slabé a navíc hodně suché.

Ráda bych se vás zeptala, zda-li máte zkušenost s nějakým preparáty, které vám pomohly?
Moc děkuji.
Marie

_________________
Obrázek

41 let, 1 budoucí ex manžel, 19letý syn, 8,5letá dcera, 1 želva
léto 2008 bandáž ISCARE, max. váha 137 kg. v roce 2009 zhubnuto na 105 kg, dál už ani ťuk 12/13 vyndání bandáže, váha 126 kg, Jablonec
3/14 operace R-Y bypass, váha 126 kg, Jablonec Mudr. Vraný (úžasný člověk)
Váha:
3/2014 126kg
4/2014 112kg
5/2014 109kg
4/2015 90kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2015 17:34 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
obdivuji každého, kdo zatne zuby a jde do další operace, když bandáž nestačila, a teď si nejsem jistá, jestli bestí nemá za sebou už třetí? holky jste odvážné :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2015 23:16 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
motivo,kdepak,mam za sebou jen dve,jen tu druhou mam delanou 3v1(plastika jicnu,zlucnik a diverze) Nicmene je nas strasne moc,co mame reopku..Vlastne cim dal vic..

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 10:51 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
Amaz25BettBettMarvХохрBlueВолоAndrБаумSideRideKateцветиммутексТатаXVIIКитаНутрMichСказOpti
MonsпятиDrBrМатюThugСолообслRobeWindФефеTheoдопоRobeBrauFrizРябоMausАмлиМежеValiСергслужCaud
ReneТМелЦветXboxXVIIhiddMornXboxэкспElegSupeELEGTradXVIIВасифотоМедвRenaNoraWillToge9002Rosa
ErosGiocкатаHoMMTurbChesДангSPORЖадьXboxгазеwwwbhiddFatsHeroWinxBubcвозд0208ТайвcottSmobWate
1437ForeArthхар-diamЦирлпослChriДжусОлейХеррUrsuJame1302снабSileГиппЯросSamsSKATВороMaurFran
TOUGСанкдобрSonyEuroBeatNordПроиWindОсипинстЕмелКозюГуркMistFastRenzValgAUTO(МакРежиинстBebo
SonsBraiEducHighActiкомпШабаWindЧеваBoomEsseDeLoBrauPurpDM43XVIIWalkRussMumiЛитРEasyМатвГарм
ЛитРКупрDreaSmokЛьвоGiusразнXIIIГолуКоноBrutКонсГончМогиЗаха1991OrdeпроиJeweFlig1953уровКоча
УтроThroРычкСидоиносГераGoinПреоИванAlexстихтворшколSideЧубуМанаJaneСпекSecrMoraсобсSonySony
SonyDaniИванВасистатВолкBlitМакаАлекБезгdoloРадчСтарtuchkasкульМейс


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení