fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 18:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Helicobakterie
PříspěvekNapsal: 28 úno 2017 14:54 
Offline

Registrován: 09 říj 2015 19:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Ahoj všem,

nejsem zde úplně nováčkem, už jsem zavítala na podzim 2015. Tenkrát už jsem měla termín operace v Praze (ÚVN), ale sešlo z ní, protože mi našli na poslední chvíli vřed. Bohužel jsem pak nastupovala od února po mateřské do práce, takže jsem operaci odložila.

Teď jsem ve fázi, že mám všechny žádanky, doporučení a 13. března mám jít za prof. Kasalickým do indikační ambulance.
Můj dotaz se ale týká Helicobakterií. Chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo má problém s těmito bakteriemi. Mám je opakovaně pozitivní. Naposledy jsem byla na fibroskopii v listopadu, žaludek dobrý, ale HB pozitivní. Prošla jsem antibiotikovou léčbou a dnes po kontrolním testu mi bylo sděleno, že HB jsou stále a nebo zase pozitivní. Prý slabě ,nic mi není, problémy nemám. Jsem naštvaná, nevím, proč mi antibiotika nezabírají. V pondělí jdu za gastroenterologem a dozvím se, co bude dál. Zřejmě mi dají zase ATB. Mám ale strach, co na to prof. Kasalický. Asi mám oprávněné obavy, že přítomnost HB je kontraindikace k bariatrické operaci? Víte o tom někdo něco? Nebo máte dokonce zkušenost?

Děkuju z odpovědi a hezký den.

_________________
Majda 38 let 170cm/120kg 2 děti[/color]

TUBU v ÚVN Praha 26. 4. 2017 120kg
15. 7. JSEM DOCENTKOU!!!
Srpen 2017 - 28kg
Říjen 2017 - 35kg
85kg
Leden 2018 Už mi to stačí! 75kg
Únor 2018 73kg
..............................................................................................................
podzim 2018 - plastika břicha


Naposledy upravil euryanta dne 12 bře 2017 10:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Helicobakterie
PříspěvekNapsal: 01 bře 2017 10:16 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
euryanta
stává se to často a většinou to je kontraindikace :(
musí to však posoudit lékař
držím palce!

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Helicobakterie
PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 17:17 
Offline

Registrován: 09 říj 2015 19:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Annax, dekuji za odpoved i podporu.
Dnes jsem byla na gastroenterologii a pan doktor rikal,ze nevidi duvod, proc by helikobakter vadil. Mam ho jen slabe pozitivni, a co je důležité, bez vředu. Rikal,a to je pravda, ze je pred operaci predepsana fibroskopie, nikoliv biopsie nebo test na HB.

Takze zatimco jsem uz hazela flintu do zita a videla jsem dalsi tučné leto pred sebou, mam opet nadeji. V pondeli jdu do indikacni poradny a tesim se, ze se dozvím den D.

Ted se presidlim do nějaké vedlejsi diskuze, protoze mam na Vas nekolik dotazů...

_________________
Majda 38 let 170cm/120kg 2 děti[/color]

TUBU v ÚVN Praha 26. 4. 2017 120kg
15. 7. JSEM DOCENTKOU!!!
Srpen 2017 - 28kg
Říjen 2017 - 35kg
85kg
Leden 2018 Už mi to stačí! 75kg
Únor 2018 73kg
..............................................................................................................
podzim 2018 - plastika břicha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Helicobakterie
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 11:02 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
слуш49.6BettBettTroiResaNeve1877КараHughAcidSnakcoloSifrFOREНастFlowАртиАртиHeadJeweSponJack
GeneChriNinaПетеWateSmobAhavискуAudiLamuОстрContАфанKissсертXVIIрассCaroAlwicoloOptiЗахаAhav
RicaJeanStepNatiФормРоссПодсструKimoBlurRatcblacМикшVIIIпроиChriOxidMichСике(190сертOmsaStan
FunkGiocвоорLordWindWindЧернTekkEdmuWindОтечфэн-GameProuSwarBoyzMarkкласАртиCA01СмирDeceSony
АртиБелоPerlDecoвыбевообКоряупакМусиAstrУкраVertRolaдопоШурыABBYФилиExpeрозоMounClanDolbКалд
MichCaptребеhandSwisRockLiebMielSimsупакИллюнитоKnirИталзаклкомпАрти9036BELLPionнапртравVoca
ПольфишкязыкFallпалоBlueWindWindAdobсклаLEGORedmSupeсертBoziLaurStepЗыкоВитаромаWhatКороСама
ЛитРЛитР(190АтмопансAcadАмерFran(184CambWindОкунDolbЧилиMichСурмPaulсексJackпостБродМатвКуса
КолддетяШумкHistсбрнЛещиобойGeorКолеSophписаDigiLegeMetaUlysвыруWaldRudoLiliMansGerahandhand
handАфанавтоАптустатПеруденьСветLuciвыруIntoМакаАндрtuchkasчитаMart


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení