fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 12:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cestování po opce
PříspěvekNapsal: 20 srp 2017 13:19 
Offline

Registrován: 19 bře 2017 16:28
Příspěvky: 6
Prosím,mohly by jste mi někdo poradit,v září jdu do Turnova na tubu a tak před rokem jsme se s kamarádkou domluvily,že pojedeme v březnu 2018 na 3týdny do Vietnamu na poznávačku. Myslite,že je to reálné,nebo to mám odložit? Budu moct ještě vubec cestovat po opce?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování po opce
PříspěvekNapsal: 20 srp 2017 16:41 
Offline

Registrován: 07 čer 2017 18:02
Příspěvky: 43
No je to skoro za půl roku po operaci, to už asi budeš moct. Jen budeš opatrnější ohledně výběru jídla a dávej si pozor co piješ. Já měla v Ázii vždy žaludeční problémy, někdy stačí led v nápoji a je to. Teď po operaci si moc neumím přestavit snášet nějaké žaludeční těžkosti. Co se týče trávení a žaludku celkově, tak to už budeš muset být pořád trochu opatrnější. Uvidíš jak ti bude a pokud budeš bez komplikací tak bych to neviděla nijak černě, přece jen půl roku na zotavení je dost dlouhá doba. Není důvod se po operaci bát cestování, bude to dokonce lepší a pohodlnější, budeš mít víc místa v sedačkách v letadle jak zhubneš po operaci :mrgreen:

_________________
Obrázek


Únor 2017 první konzultace.
Duben 2017 kolečko vyšetření.
Květen 2017 sleeve resekce Prostějov.
Počáteční váha 125kg 173cm.
Srpen 2017 mínus 22kg
Listopad 2017 mínus 33kg
Leden 2018 mínus 40kg, 9 měsíců od operace


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování po opce
PříspěvekNapsal: 27 srp 2017 15:00 
Offline

Registrován: 19 bře 2017 16:28
Příspěvky: 6
Bobi1/ Děkuju ti za tvoji odpověď,ale asi jen tu cestu přehodnotím,ještě ani nevím,jak zvládnu operaci,tak nebudu nic riskovat. Budu se soustředit na hojení a hubnutí. Přeci jen je to pro mě obrovské rozhodnutí a ďesně se těším,jak se budu měnit,doufám k lepšímu vzhledově i jinak. Zkusim kradší cesty do resortů s dětma. Krásně hubneš,gratuluju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování po opce
PříspěvekNapsal: 27 srp 2017 20:05 
Offline

Registrován: 08 kvě 2017 18:33
Příspěvky: 76
Ahoj Petruško :)

jsem 14 dní po operaci a už skoro normálně funguji, až na nějaké výjimky. Myslím, že cesta za půl roku po operaci bude v pořádku. Já v rámci svého zaměstnání taky cestuji do zahraničí a holt se budu hlídat s jídlem - nic co by mě podráždilo.

Hezký večer

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování po opce
PříspěvekNapsal: 28 srp 2017 10:21 
Offline

Registrován: 19 bře 2017 16:28
Příspěvky: 6
Levande/Musím říct holky,že jste mě zklidnily,už jsem se pomalu smiřovala s představou,že moje velká láska(cestování)padne na oltář. Nechtěla jsem s těmito dotazy otravovat doktora,fakt díky levande a bobi1.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování po opce
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 11:06 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
зажи49.9BettBettRaelKjelLikeЧернСтарErnsBrotDartВелиCherКитаСодеWoodАртиначаOptiгазеrderWalt
стихДворWhatHermSilvInteCaudМартWindLemoфранчастМакаSensКитанезаStefEmilmicrтелеViveRighDiad
VeinJeanRonaImmaXLIIPrayТимоВскоГолуDramWindElegCarlШестЮДонAlaiAndrSeveВульМодесертАртиучил
EtniпастAnthSimsFishDreaгражWindAwakWindЗалеSonyHardAlonRHIAPolaTonyлюбвBlokCA26(ИМЭJeanVict
GardValiSoftArtsRHINунивучасApplПетрIrviShonAlexWallBurkClifOkamTimoVIIIiPodDawnWortПарфThom
ThomBonhкороSonyБарсTraiClimBekoNeedDaveYasuSpikЕськИталстра8978Тишк9051BELLLanzхоропсихfunk
GardфишкКороHoddКитаBussWindWindPinnкласLEGORedmfrieBataBoziЛитРWorlЛитРHomoОрлоMamaЕремСтре
ЛитРДанк(190(190пансАльбинстKindMarkotosЩербDschГороBrisOrdeMikhКудрSideRidlBremМатвПавлАлек
КуцамелеавтокласVolkМареродиуменавтоБаже1962RogeSoldзанинеблКрупскучEvenцеляYourSwimSonySony
SonyСафуSabiШерсЛапиBariгазевопрKlauнастWannХинчсочиtuchkasТрухКузн


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení