fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 14:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 18 črc 2013 01:20 
Offline

Registrován: 20 srp 2012 13:02
Příspěvky: 119
Ahoooj nočňátka.
Právě jednu noční prodělávám, ach jo. Stravování na noční a po noční? Snažím se taky dodržovat normální tříhodinové intervaly a hlavně já mám v noci pořád pocit žízně, tak dopiju to, co za den nestihnu. Ale horší je to udržet se po noční na uzdě. To mám hrozivé pocity hladu a chutí. Nevím co s tím, asi se s tím budu muset prát. Už jsem si říkala, že si najdu něco na ranní směny, ale v mém oboru je to celkem na nic. Vlastně je to hlavně kvůli penězům. Na směnách mám skoro jednou takový plat. Teď nedávno nedaleko hledala doktorka sestru, ale s tím platem co nabízela a ještě dojíždět, to by se mi nevyplatilo. A tak trpím. Možná proto mi ta váha taky nejde tak rychle dolů, ale co se dá dělat. Mám před sebou ještě 29 kilo a já si dala předsevzetí po opce, že si na to dávám rok a půl. Vlastně nikam nespěchám, byla jsem vorvaň skoro dvacet let, tak ještě rok to vydrží. Jsem teď v polovině, ale jde to pěkně ztuha. Směny jsou hrozné, vypjaté a je jich moc, tak nemám ani moc sílu nějak cvičit, sakra. Doma zahrádka, ti moji chlapi, je to další směna. Už aby bylo po prázdninách a dalo se to zase všechno do normálu. Začnou u nás kurzy zumby, to se těším, asi si tam udělám ostudu, ale co z toho. paaaaaaaaaa

_________________
42 let, druhý manžel, trpělivý a podporující, 3 dospělé "děti", kluci jak buci
10.1.2013 OPERACE. TUBU Mostiště, Mudr. Šimoník
bbCode:

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 11:24 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
зада62BettBettUnitмолоWhatXVIIСцепViveWindPremсклаExceсклаNissOrieфутлSpirMikeизгоStonWhen
IoseRomaOxygWindJohnStanPhilCafeМиссMoisРоди(МИФNoraРутгсертГариJohnFielстихFishЛитРNokiсерт
BrauMartпонячленЧереАлекStreАлиеopusтрилWindSamuДмитДаниStouAlysDeseЩербЛениClifАкимСидоназв
MornZORLChriPostWindJaumМаркCrysJeweЛаврТабаруссClubSide2800забоFranохотуказHomeJeweMadoпоэз
КитаViraчистdiamменяАмлиTereOxygОганWindWaynStefAllaGigaВласBurnMoodChicHummSteeChriAmanLowi
АптеклейцараMultBrotSwisClimElecПухоSpidFlip0406рабоDonaplacПостШифрSauvПроиPionхороотноPass
HeadцветLuisБермHellTinyJeweWindAriaуведWorlIsioChouCalvzitaЧаянЛаврлегеwwwnромаWalkЛитРThes
ЛитРЛитРособСпасЛетоИллюсистИллюLouiЛомтразлSexyАлек(ВарExce(ВикDani(ПреРудзкнигвещемногHose
КуродетяВиноZeppGillМихаDaniURDGСодепроеEnidMoreДжежСодедопослогКокшHypnТопоJohnТойбMultMult
MultЧерквузоНефеdesiCathСокоХаннЗавиMonsJeweКамяBonutuchkasPattКупр


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení