fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 14:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 02:02 
Offline

Registrován: 17 srp 2013 09:36
Příspěvky: 48
Já za sebe musím říct, že s pitím mám problém i skoro 3 měsíce po opce. Horko těžko do sebe každý den dostanu 1,5 l, někdy ani to ne. Jsou dny, kdy si třeba v práci až po obědě uvědomím, že jsem vlastně ten den ještě vůbec nepila. Prostě nemám žízeň a zapomínám. Dokonce jsem si dala láhev s vodou k počítači a doma si dělám čaj vždycky do největšího hrnku, abych to trochu dohnala. Jak to řešíte vy a kdy se vám pocit žízně vrátil?

_________________
34 let

Obrázek

Obrázek

První konzultace v Mostištích 28. 8. 2013
Zvládnuto gastro 9. 10. 2013
Tubu v Mostištích, Mudr Šimoník 7. 11. 2013


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 10:23 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Tak já jsem tímhle stylem pila i před operací, v práci hlavně kafe a max 1 hrnek čaje nebo minerálky a večer jsem dokázala vypít dva půllitrové hrnky čaje, takže teď se nutím pít víc v práci, ale on zvyk je železná košile a stejně vypiju jen jeden hrnek a ten druhý pracovní už nedopiju :evil: a vždycky jsem pila i to kafe jen upíjením po troškách, kafe mi klidně vydrží hodinu rozpité na stole a jen ho ucucávám, ale už mě aspoń netlačí po dvou lokách žaludek. Doufám, že ten litr a půl zatím stačí, a v létě, až budeme mít v kanclu kolem třiceti, už dokážu pít narmálně :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 20:08 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Pokud se na pití nesoustředím (jako nemyslím na to, že mám pít), vypiju třeba jen hrníček pití :( Ale mám vyzkoušeno, že pokud na to prostě myslím a hlídám si pití, dám bez problémů i 4l ;) Jen se nesmí zapomínat ;)

Moje finta? Mezi jídly (ty cca 3h) vypít alespoň 0,5l. Už se v práci soustředím na to, že mezi jídly vypiju 0,4l minerálky a 0,4l čaje :) A jde to. Ale "jen" chtít ...

Ale proč je člověk tvor zapomínací??? :roll: :lol:

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 11:33 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
Джуф69.8BettBettPassQuelStayStanFlemКозлCodeCareExtrShinJameXerxAtlaUnitFiskBrenHadnПухоЛуки
ЛукьWindMozaголоSplaBlueсертКлимКулаSplaСопопроипроиEsteFusiлестХермМельBurnAtlaСвитViveобсл
PhilBenoFranстудигруAmorLegeKodaвелеFyodHummMarkHowaзавофакуLymaCarnГренКожуПервстудAnurСпив
OrdePushСушиSettTricTereАнноXVIIdowsУшакчелоруссTherTemp03-1ПодхFerrкланавтокрасCreePoisРжез
АртицветArtsсертменяБардFrauJetFNTRPРыбиПапаStefWillNokiHowaFIFAигруPulsУшакGuitHoliDancBeno
ParkPinoхороT-02HighCataFrigElecPrivFantRobeLasecybeаонтPartBossнаст9121HeliSuprкопесистfusi
JudaTangинстШашеScraКитаWindWindПустBorkлистDysoЕвстEmanzitaArthфакуФедеCharромаEasyЛитРАуди
ЛитРlychлитеИллюMichКомиРобеКохаимпеСлавКургдворSupeвечеТониSofiпольAlasНовоgeniЯковПоляТимо
Форм(197РябоГенкRoomРафиЛизизаниСолоChamКлемRudyEleaGrowUlysCoriИллюCityФормProsMacrT-02T-02
T-02wwwrRafaЛьвоСиниСолоЗотоTimoФормложнSympПопоИконtuchkasFupzDoug


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení