fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 13:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Jak by Vám nejlépe vyhovala struktura fór
Anketa končí za 04 srp 2011 15:28
Jak je nyní 14%  14%  [ 3 ]
Původní návrh (Rady a tipy, Srazy, Volná diskuse) 19%  19%  [ 4 ]
Samostatný receptář (Rady a tipy, Receptář, Srazy, Volná diskuse) 5%  5%  [ 1 ]
Ještě víc strukturovanější (prosím upřesněte) 52%  52%  [ 11 ]
Je mi to jedno 10%  10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 črc 2011 17:01 
Offline

Registrován: 12 bře 2011 22:41
Příspěvky: 215
Vzdyt vam admin napsal, ze bude mimo... :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 črc 2011 20:47 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Dobrý den pane Čierny,

reaguji na již zmíněné neodesílání příspěvků...
Poslední příspěvěk zobrazený v kavárně je 2:58, následně jsem na něj reagovala ve 3:00 a a ten se již neobjevil spolu s ostatními do těď cca 8:47

Vím, že jste mimo ČR a řešit to budete až po návratu... Jen uvádím konkrétní problém tak, jak je... příspěvky od 3:00 stále nejsou načteny, třeba Vám to pak pomůže ke snadnější nápravě či nějakému řešní.

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 črc 2011 22:50 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Tak mně "staré dobré" forum vyhovuje, bude mi stačit, když bude šlapat. Jestliže se přetvoří, tak se prostě přizpůsobím. Nelezu ani teď do všech chlívečků. Uvítala bych, kdyby podstata zůstala stejná, přidané kudrlinky mi vadit nebudou.
Jestli jsem to dobře pochopila, tak Věrča unforum založila skrze nefunkčnost tohoto a až bude zde vše o.k., unforum se buď zruší, či se důležité příspěvky "přenesou" sem. Šlo jí, podle mne, o to, aby lidičky, co potřebují odpověď rychle (akutní zdravotní problém apod.), ji taky rychle dostali.

Jsem naivní? :roll:

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 črc 2011 23:19 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
bossice
Ano, náhradní forum bylo a je z důvodu nefunkčnosti tohoto fora...
Jak už jsem psala, příspěvky nechodí, poslední příspěvek je z kavárny ze dne 10.7 a čas 2:58 od 3:00 se příspěvky nezobrazjí do dneška 11.7, je čas 11:17 a příspěvky stále nikde...
Takže tady jde vidět, jaká by byla komunikace... 8h se čeká na příspěvky... a ty stále nejsou načteny...
a z toho důvodu to náhradní forum-FUNKČNÍ.

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 04:33 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Dobrý den pane Čierny,


Takže ani v tuto chvíli, nebo přesněji... do této chvíle od včerejšího dne neproběhlo načtení příspěvků od 3:00 a déle... uběhlo tedy již více jak 13h nenačítání příspěvků v kavárně a dalších sekcích...


Uvádím skutečnost, ostatní se mohou přesvědčit, že tomu tak v tuto aktuální dobu je a že ty hodiny čekání tady opravdu jsou-proto bylo zvoleno forum náhradní a s dobrým úmyslem

Je to pouze pro vaši informaci, která by vám později mohla pomoci k vyřešení chodu fora.

Více se již k tomu vyjadřovat nebudu, myslím, že toto je dostačující důkaz o nefunkčnosti fora.

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 05:01 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
hmmm...koukám, že se tu některé dámy předvedly ve své plné parádě...... opravdu téma k tématu, bravoooo... :lol: :lol: :lol:

Docela se bavím, jen co je pravda....... :lol: :lol: :lol:

Jen pro vaši informaci - řekly jste si právě vašimi slovy o to, že forum nevypneme - je těžké vysvětlovat stále dokola, že forum bylo vytvořeno jako předloha, která se měla poslat adminovi, aby viděl, jak si to představujeme upravit, ted se spustilo pouze a jenom do té doby, než bude opraveno toto forum, pak mělo být vypnuto - to byl záměr spuštění fora - admin to také ví - má to v meilu jako odpověd na jeho meily...... je těžké vysvětlovat stále dokola něco, čemu stejně nevěříte, teda nechcete věřit...... těch urážek, osočování atd už bylo přespříliš a teď jste to jen potvrdily.....ono když člověk nereaguje, neznamená, že nic neví...... píšu to sem, veřejně, pro všechny - takže ti, co mají nějaké svědomí si do něj třeba i sáhnou..... :wink: A ti, co nemají - těch je mi líto...... :wink:

Každopádně i přes to doufám, že toto forum bude co nejdříve opraveno a pojede na 100% :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 08:06 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
.


Naposledy upravil Sibyla dne 22 črc 2011 06:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 10:50 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
mě také tohle Forum vyhovuje a myslela jsem, že to nové je jen dočasně a pak zase budeme psát sem :roll: :roll:


mě je celkem jedno, kam píšu, ale bylo by dobré, kdyby nám to fungovalo :shock: :shock: a chodili sem noví zájemci o operace

problém jsou moderátorky, které už mezi nás nechodí a tak by bylo dobré, kdyby se přihlásili nějací noví zájemci, aby byla lepší komunikacem s adminem :roll:
zelenoočko- nechodí sem
Martina2 - nechodí sem již hodně dlouho
Romana - je tu jen občas

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 13:22 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
U mých příspěvků tedy opravdu netrvá hodiny než se zobrazí, stačí jen zaktualizvat stránku, a šup, je tam :o))

PetoHell
Lépe bych to nevystihla :o)

Sibyl
Nerozčiluj se.. vždyť vidíš sama, k čemu to je ... :wink:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 11:47 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
No já jsem pro a hlavně bych chtěla aby se přestaly řešit píč****y a konečně se sem daly podnětný návrhy na vylepšení fora tak jak to admin chtěl a jak by jsme to hlavně chtěly my!!!!
sice je to na houno zde něco vymejšlet, když to sotva jede, ale jinak to evidentně nepůjde prozatím :?

zakletá
já jedu systém sibyla ... smáznu a dám enter a můžu psát dál, ale některý příspěvky zde fakt nemám až třeba druhej den :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Žabomyší války
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 14:12 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452


Nechtěli(-y) byste se na to už vykašlat?!?!?!!!! Radši sem napište něco moudrého nebo veselého či vtipného. Nemá smysl se takhle napadat a obviňovat kvůli prkotinám.

Tady by si měli všichni navzájem radit a povzbuzovat se. Připadá mi, že to tak funguje jenom někdy, jindy zase ne. Není smyslem fóra a ani smyslem života takhle se napadat. Život je krásnější, když máme přátele, kteří se na nás usmějou, řeknou nám něco milého, poradí nám, pomůžou a my zase poradíme a pomůžeme jim, také se na ně usmějeme a řekneme něco hezkého.


Nechtějte, abych si myslel, že jste hrozný báby.

Jeník.




_________________
Jeník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 15:29 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Dobrý den pane Čierny,

v průběhu sledování a přispívání do fora jsem zjistila, že příspěvky se daleko rychleji načítají tam, kde není takový pohyb příspěvků, jako je receptář, pokroky... naopak-že problém s načítáním má právě vytížená kavárna, do kavárny jde příspěvek hodiny, než se načte, někdy se načlou příspěvky po 5 min., někdy po 24h, to bylo tuším nedávno, o tom jsem již ale psala.

A protože mi jde o bezproblémový chod fora tak vás i o tomto rozdílu načítání příspěvků informuji...

Přeji hezký den...

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 16:36 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
ALENA
Alenko, tak napiš, to, co chceš napsat se přece týká tématu, které právě pro naše nápady či připomínky vytvořil administrátor :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 16:47 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Alenko
forum nám mladej pán opraví, až se vrátí z dovolený :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 18:32 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
Obrázek

Co BLBNETE :?: :?: :?:

Tento chlívek byl vytvořen za jiným účelem, proto prosím Martinu, jakožto jediného aktivního moderátora, aby tento chlívek promazal, nebo až se Marek Čierny vrátí, tak ztratí veškerou chuť pokračovat v nějakém administrátorství, ať už bylo jakékoli....

A teď k věci:

Administrátor by se na fóru měl objevovat častěji, protože administrátor fóra je osoba, která pravidelně vykonává jeho správu, měl by reagovat na SZ a s rozvahou jmenovat moderátory fóra, či je jejich funkce zbavovat. Myslím si, že o tomto kroku by se měl poradit s uživateli fóra, nebo je nechat hlasovat. Proto navrhuji, aby zbavil všechny nečinné moderátory fukce, a to konkrétně Zelenoočko - na fórum nechodí a funkci vykonávat nechce, Martina2 na fóru naposledy aktivní v roce 2007! Romana - na fórum chodí již velmi málo, a to z důvodu nedostatku času.

Věrča - někdy jako čertík z krabičky, občas rychleji píše než myslí, ALE fóru dala strukturu, řád, přehlednost, statistiku. Cenné informace rady a tipy poskytuje nezištně všem.

Všem - hoď kamenem, kdo jsi bez viny!!!

Pokud budete mít potřebu se k tomu, co jsem napsala vyjadřovat, čiňte tak prosím v kavárně, ať opravdu nepůsobíme jako slepice, či hrozný báby, jak napsal Jeník.

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Naposledy upravil Mona dne 12 črc 2011 20:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení