fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 22:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Jak by Vám nejlépe vyhovala struktura fór
Anketa končí za 04 srp 2011 15:28
Jak je nyní 14%  14%  [ 3 ]
Původní návrh (Rady a tipy, Srazy, Volná diskuse) 19%  19%  [ 4 ]
Samostatný receptář (Rady a tipy, Receptář, Srazy, Volná diskuse) 5%  5%  [ 1 ]
Ještě víc strukturovanější (prosím upřesněte) 52%  52%  [ 11 ]
Je mi to jedno 10%  10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 07:27 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
.


Naposledy upravil Sibyla dne 22 črc 2011 06:48, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Přihlašování
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 14:30 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
Administrator šlo by nějak pořešit neustálou nutnost opětovného přihlášení, a to i tehdy, když je zaškrtnutá volba aut. přihlášení při každé návštěvě? Děkuji.

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 15:19 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Pane Marku,
neměl by jste vzhled a potřebná vlákna v různých sekcích konzultovat s moderátorkama, které vědí jak by nám to tu všem vyhovovalo?
Objevily se tu stará vlákna, která jsou rok, dva či dokonce pět let neaktivní.

Pokud do nich nebudete prispívat, budou automaticky "dole". Tedy ostatním budou málo zavazet,
a já (nebo ještě lépe moderátor-ka) je bude moci přesunout mezi neaktuální.

Trochu se na to podívám, ale určitě na nějaké zapomenu. Když mi pošlete seznam odkazů, co mám vymazat, udělám to.

bobule píše:
Dále píšete, že pozici moderátorek budete řešit v průběhu dalších měsíců.
Neměly by být právě pozice moderátorek vyřešeny právě jako první věc, aby jste pak mohli společně dát tohle forum do pořádku ke spokojenosti všech?

Nejtěžší věcí je poznat ty správné lidi. Rozhodnutí během měsíců bude lepší a stabilnější, než rozhodnutí ve shonu.


bobule píše:
Ještě jsem se cjhtěla zeptat jestli by nešlo po domluvě s uživatelkou Verčou tady znovu zveřejnit sekci kterou ona vytvořila a byla schválena panem Mudr. Čiernym, kde bylo spustu výborných rad jak se stravovat po operacích, kolik pít kolik jíst čeho se vyvarovat po určitých operacích.
Rady které tu opravdu pomáhali mnoha lidem a myslím si, že v tomto případě jsou oprvadu pro toto forum nepostradatelné

Kam ta sekce zmizela? Nikam jsem ji nemazal, samozřejmě bych ji tu rád viděl. Jestli to máte někde jinde, můžete mi to poslat na mail.

bobule píše:
Rady které tu opravdu pomáhali mnoha lidem a myslím si, že v tomto případě jsou oprvadu pro toto forum nepostradatelné
A ještě bych prosila o odpověď ohledně smajlíků.
Děkuji :wink:

Časem je přidám. Ale co se týče těchto "hraček" týče, nemají u mě takovou prioritu (budu je řešit až po vyřešení struktury, atd).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 15:37 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
dovolím si Vám sem přispět s návrhem jak by zhruba mělo forum za současných okolností vypadat a jen doufám, že i ostatní tak učiní, protože není nic jednoduššího než sednout a tu chvilku tomu věnovat.

VOLNÁ DISKUZE
-KAVÁRNA
-pŘÍNÍČKA
-POKROKY
-TAK A MÁM PO PTÁKÁCH ANEB TĚHOTENSTVÍ ....
-DOMLOUVACÍ KUPÉ
-RAJČE
-RECEPTÁŘ
-SPORT
-BAZÁREK
-ABDOMINOPLASTIKA -autor saga123 datovaná rokem 2011
-JAK NA METŘÍK
-STUDENTKA
-PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ
-ostatní vlákna zrušit jsou staré a nevyužívají se



PRINCIP BANDÁŽE
-INFO O BARIATRII
-ZÁKLADNÍ INFO
-ODSTRANĚNÍ BANDÁŽE
-ostaní vlákna v této sekci zrušit (buďto jsou zastaralé informace nebo nejsou vůbec využívány)

ADJUSTACE BANDÁŽE
tuhle sekci zrušit celou a poze přesunout následující vlákna do PRINCIPU BANDÁŽE:
-DOPLNĚNÍ BANDÁŽE
-BANDÁŽ A POMALÉ HUBNUTÍ
ostatní je nepotřebné a nevyužívá se

PŘEDSTAVENÍ
po našich zkušenostech je lepší mít toto téma ve volné diskuzi, proto navrhuji ho přejmenovat třeba na:
INFORMACE PRO NOVÁČKY
a ponechat tam pouze vlákno "PRO NOVÁČKY NA TOMTO FORU ČTĚTE, ČTĚTE, ČTĚTE"
Ostatní vlákna tam jsou nepotřebná a nevyužívají se.

Prosím, abychom rozlišovali ve struktuře dva pojmy: "forum", téma. Forum je skupina témat: teď třeba "Volná diskuse", "Představení" "Forum o foru".
Téma je jedna linie příspěvků (BLESKOVÝ MINISRAZÍK V BRNĚ, Přáníčka, ...)

Témata může zakládat každý člen, proto nemá smysl diskutovat, jaké vytvoříme (kdokoli další vytvořením nových témat strukturu změní).
Má smysl bavit se o "forech" - tedy kategoriích, vekterých budou již zavedenéá témata, a kam se budou dát zakládat témata nová.

Neporozumněl jsem, jestli seznam pod volnou diskusí, který navrhujete, jsou témata (jako je to nyní), nebo fora (kategorie temat).

Celou mou snahou je současné přetížené "forum" Volná diskuse rozdělit do několika. Tedy některá témata z ní vyčlenit, aby případné založení nového tématu nezamíchalo s celou "Volnou diskusí" (jak je teď), ale zasahovalo jen do jednoho z nově vyčleněných for.
Česky řečeno: jde o to vybrat témata, o kterých se ve "Volné diskusi" nejvíc a nejživěji plká, a vyčlenit je do samostatného fora.

Seznam, který předkládáte, je podle mě příliš dlouhý (současné forum má 9 "for", po Vašem, návrhu by jich bylo > 20. To by imho přehlednosti nepřidalo). Myslím, že by bylo dobré najít nějakou střední cestu (se srovnáním třeba s mým návrhem).
Kavárna
    Představení
    Rady a tipy
    Srazy

    Volná diskuse
    forum o foru


bobule píše:
Dále bych byla pro zpětné zařazení rad po operaci vytvořené paní Věrou.
Tyto rady jak jsem již psala výše jsou schváleny Mudr.Čiernym a opravdu jsou pro toto forum a hlavně pro začátečníky NEZBYTNÉ!

Jak jsem už psal: sem s ní! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihlašování
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 15:55 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Mona píše:
Administrator šlo by nějak pořešit neustálou nutnost opětovného přihlášení, a to i tehdy, když je zaškrtnutá volba aut. přihlášení při každé návštěvě? Děkuji.

Už by to mělo být vyřešeno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 16:36 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
Marku, děkuji, přihlášení je již v OK.

Citace:
Administrator píše:
2. Později umožněním mazání příspěvků. Tuto možnost jsem dočasně zrušil, protože se obávám, že ve vyhrocené atmosféře (která tu bohužel občas panuje), by se mohl autor smazaného příspěvku cítít dotčen.

Diskuze o mazání, či ztrácení se příspěvků mě upřímně už dlouho nebaví, ale evidentně je to pořád ve vzduchu, proto se ptám, administrátor nevidí činnost moderátorů???
Měla bych za to, že ano. Tím by se vše vyřešilo, ukázalo by se na viníky, nebo naopak by se neprávem "obvinění" očistili.

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 16:44 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Mona píše:
Diskuze o mazání, či ztrácení se příspěvků mě upřímně už dlouho nebaví, ale evidentně je to pořád ve vzduchu, proto se ptám, administrátor nevidí činnost moderátorů???
Měla bych za to, že ano. Tím by se vše vyřešilo, ukázalo by se na viníky, nebo naopak by se neprávem "obvinění" očistili.

Ano, admin to vidí. Přesto ale v zájmu klidné atmosféry nechci tuto funkci povolit. Přesouvání zatím bohatě stačí. Admin totiž ví, že prevence je vždy lepší, než léčba :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 16:48 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Moni vidí.....v administraci moderátorském logu....jenže musíš mít přesný datum smazaného příspěvku, protože tady se toho mazalo hodně - a to i po domluvě...takže tady se už nedohledá asi nic.... :wink:

nemůžu si pomoci, ale stále mi připadá, že admin nepochopil podstatu změn na foru !! :roll: Stále dělá změny, které nevedou vůbec ke zlepšení chodu fora, ale změny, které vyhovují jemu a ne uživatelům... :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:12 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
verca píše:
Stále dělá změny, které nevedou vůbec ke zlepšení chodu fora, ale změny, které vyhovují jemu a ne uživatelům...

Nerozumím. Prosím specifikujte do PM.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:16 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
Administrator píše:
Ano, admin to vidí. Přesto ale v zájmu klidné atmosféry nechci tuto funkci povolit. Přesouvání zatím bohatě stačí. Admin totiž ví, že prevence je vždy lepší, než léčba :)

Marku, děkuji za nahrávku na smeč :wink: Kdybychom dbaly prevence, tohle fórum by nemuselo být, ptž bychom nebyly potřebné operace a léčby :lol: To jen pro uvolnění atmosféry.

Teď vážně, prosím o vymazání chlívečku představení a ahoj z chlívku představení ve velkém chlévu, a to konkrétně v kavárně.
Máme tu nějak přechlívkováno :roll: Děkuji.

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:19 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Věra (verca) mi ještě do PM napsala návrh struktury for, který načrtla na "bariatrklub".

Navrhuje tam množství (dle mého názoru příliš mnoho podobných) for, svůj názor jsem Věře psal do PM, ale ještě to zařadím do této otevřené diskuse, ať se k tomnu vyjádří víc lidí:


Oznámení pro bandingforum, Návrhy a připomínky k chodu fora : forum není velká organizace, která vy pro vyzvedávání feedback potřebovala 2 zvláštní fora. Tuto funkci plně přebírá "Forum o foru".

Oznámení a výzvy lékařů - souhlas.

Druhy a popis bariatrických operací - to je hlavní náplní www.bandingklub.cz, nikoli fora. Na foru pouze musí být dostatečně viditelné odkazy na tyto stránky. To je v patičce

Jsem tu poprvé – jak se orientovat. IMHO tuto funkci plní "představení".

Těhotenství & bariatrická operace
Stravování po operaci (jídelníčky, režim)
Sport a zátěž po operaci
Operace & co s sebou do nemocnice
Abdominoplastika + jiné plastiky
Návod na metřík + jiné návody

Podle mě si všechno nezaslouží vlastní forum. Jedině u Stravování, Sportu, a možná Těhotenství vidím důvody pro vyčlenění samostatného fora.

Představení - souhlas.
Relax, pokec o čemkoliv = volná diskuse

Termíny operací, kontrol
Pobyt v nemocnici
Gratulace, přání
Vtipy
Sekáč

Podle mě to už pojímají různá témata v rámci fora volná diskuse.

Srazy - souhlasím s osamostatněním fora.

Jak si vedeme nebo nevedeme v hubnutí
Měsíční statistiky

- 1 forum pro tyto dvě věci určitě stačí.

Když se nedaří v hubnutí - dejme tomu.

Fotky - nepodporoval bych, pozor na ochranu soukromi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:23 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Marku
mám pro vás návrh .... bylo by možné propůjčit práva stejná jako má admin na určitou dobu rámcově se jedná o hodiny osobě, která by vytvořila forum po jakém toužíme a udělala by vše co tu po vás chceme?
Forum by se komplet uzavřelo aby se tato osoba tomu mohla nerušeně věnovat a samozřejmě pod vaším dohledem by vytvořila vše k naprosté spokojenosti všech uživatelů?
A následným hlasováním by se toto ponechalo nebo doladilo?
Jste ochoten přistoupit na tento způsob komunikace mezi vámi a uživateli?
Protože jak to tak sleduju tímto způsobem, který je tu momentálně nastaven nedosáhnem ničeho.

Navrhuji touto nepopulární akcí pověřit Verču nebo Monu popřípadě obě a poté co by svůj úkol splnily by jim byla odebrána práva které by jste jim propůjčil.

Jinak se opravdu nehnem z místa.

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:29 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Mona píše:
Teď vážně, prosím o vymazání chlívečku představení a ahoj z chlívku představení ve velkém chlévu, a to konkrétně v kavárně.
Máme tu nějak přechlívkováno :roll: Děkuji.

Ta terminologie chlívků je velmi výstižná :) .

Ano, tyto témata jsou stará. Možná jsem moc měkký, ale mám pocit, že přesunutí do neaktuálních, by bylo ukázkou absence respektu k těm, co to před pár lety psali. I oni jsou teď členové, i když sem třeba už nechodí. Když se sem někdy vrátí, bude dobré se podívat, jak že se vlastně představili.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:34 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Forum by se komplet uzavřelo aby se tato osoba tomu mohla nerušeně věnovat a samozřejmě pod vaším dohledem by vytvořila vše k naprosté spokojenosti všech uživatelů?

Naprostá spokojenost všech uživatelů (i těch kteří aktuálně nejsou přihlášeni) je blud, který je nedosažitelný. Neslibujte prosím nemožné.
bobule píše:
Jste ochoten přistoupit na tento způsob komunikace mezi vámi a uživateli?
Protože jak to tak sleduju tímto způsobem, který je tu momentálně nastaven nedosáhnem ničeho.

Nesouhlasím.

Minimálně se naučíme řešit věci kultivovanou diskusí, a nikoli autoritářským zásahem zachránce. Prosím, pište konstruktivněji, a snažte se vidět věci i z pohledu ostatních. Neshody tu jsou, a já tu jsem, abych nezaujatě vyrovnával snahy jednotlivých členů, které se zákonitě od určité úrovně rozcházejí.

Díky za pochopení.

+ v předchozím příspěvku jsem zdůvodnil, proč věkteré věci vidím jinak, než Věra. Co si o mém pohledu myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 17:46 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Proboha kdo tady co píše o neshodách? Já se tu s váma bavím o tom jak by forum mělo vypadat, jak forum vyhovovalo v uspořádání všem kdo sem zavítal a vy mi tu píšete o nějakých neshodách.
Nepíšu žádný bludy, vycházím z reakcí který sem tu za ty dva roky vypozorovala a každá změna byla přijata kladně.

A uživatelé co sem po vaší změně zavítali jen koukají jak je to tu celé domrvené a nejsou tu potřebné rady, které tu byly.
A píšou to i veřejně čehož jste si mohl i všimnout.
Já se bavím o vzhledu a funkčnosti fora které tu bylo nastaveno dobře a nyní se tu objevují příspěvky z roku raz dva které nikomu nepomůžou a jsou zastralé.

A pokud jste mne i doposud nepochopil tak píšu o foru jako takovém a nikoliv o náladě která tu mezi některými uživateli panuje.

Otevřu VOLNÁ DISKUZE
proč je tam forum: -děvčata
-halo, halo
-2x abdominoplastika

otevřuPŘEDSTAVENÍ
jsou tam fora z roku 1970 - ahoj - nikdo do nic nepřispívá
-představení v představení též z roku 1970

otevřu PRINCIP BANDÁŽE
opet forum z roku 1970 atd. atd.

jsou tu fora, která někteří založili omylem a do kterých se nepřispívá

Tak je promažte a ukliďte ...
Už chápete co po vás celou dobu žádáme?

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Naposledy upravil bobule dne 16 črc 2011 17:57, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení