fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 23 dub 2024 19:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Jak by Vám nejlépe vyhovala struktura fór
Anketa končí za 04 srp 2011 15:28
Jak je nyní 14%  14%  [ 3 ]
Původní návrh (Rady a tipy, Srazy, Volná diskuse) 19%  19%  [ 4 ]
Samostatný receptář (Rady a tipy, Receptář, Srazy, Volná diskuse) 5%  5%  [ 1 ]
Ještě víc strukturovanější (prosím upřesněte) 52%  52%  [ 11 ]
Je mi to jedno 10%  10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 13:54 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
marti já bych souhlasila, pokud bude i boss souhlasit, dobrá je i verca ale ta asi již to dělat nechce :roll:
nebo třeba nějakej chlap, ale ti sem moc nechodí :x

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 13:55 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
koukám, že se tu navrhují kandidáti na moderování.... pokud vyberete nějaké vhodné, přeji jim hoodně pevné nervy, protože tady to není ani trochu jednoduché, jak se na první pohled zdá !!

Každopádně všem budoucím přeji ať zde vše zvládají co nejlépe, dokonce ještě lépe, než nynější moderátorky, včetně mě !!

:wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 22:18 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Martino já Ti děkuju za důvěru :evil: , ale to jsi přehnala. Jsem sice ochotná to tu v noci trochu pohlídat, ale nemám zdaleka takové znalosti, abych tu platila za profesionála. A ani nevím, co práce takového moderátora obnáší. Je to určitě náročný a pro mou starou palici těžko naučitelný...to je jako s tím starým psem a novými kousky :lol: . Navíc vidím, jak takový moderátor může dopadnout, že za snahu je vyplísněn a tudíž teď na nové budou kladeny požadavky nejvyššího kalibru a to rozhodně splnit nemůžu.

Ráda pečuju o své turnovské dušičky a "na to mám". Každý by měl dělat to, co cítí, že zvládne. Radši dělat jednu věc pořádně, než dvě a se šklobrtáním.

Mono já navrhuji Tebe (vím, jak jsi vytížená časově a v práci)!

Jane-jane Tebe přidávám! A co Annax?

Vždyť Vás tu je, děvenky (i chlapci), jak máku, tak se hlaste! Nebude ostuda, když se o tu funkci budete zajímat sami a nebudete vyčkávat, zda Vás někdo navrhne. Valná hromada pak Vás stejně bude schvalovat. 8)

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2011 06:31 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
boss
naprosto s tebou souhlasím a též se připojuji k tvým tipům na moderátorky.
Annax, Jane-Jane, Mona jasná volba Obrázek :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2011 09:04 
Offline

Registrován: 26 srp 2010 18:20
Příspěvky: 1164
Bydliště: Krakonošovo
Děffčata - Bossice, Bobule, děkuji za projev důvěry, nicméně, nechci být impertinetní a psát vám, že jste se uhodily do hlavičky při pádu z jahody na znak :lol: :lol: :lol:
Před několika lety bychom snad o této funkci mohly s jistými rezervami uvažovat. Byla jsem zaměstnaná v kanceláři a celý den "seděla" u PC. Dnes je tomu jinak /obě moc to moc dobře víte/ a někdy mi práce nedovoluje k PC usednout třeba i týden /hlavní zimní sezony!/ To by jistě chodu fora nepřispělo ani za mák. A krom toho vám jistě milé dámy ušlo, že s pičítačem si až tak netiiiikám, takže by toto forum mělo zanedlouho vskutku něpekný vzhled :roll: :lol: :lol: :lol:

Takže Vám děkuji, že mé jméno nebude napříště s tou funkcí vyslovovat :twisted: :lol:

_________________
Obrázek
JE TO TAM - 11/12/2011 - dokončen metřík -váha ukázala 79,8 kg
TUBU-Turnov 10/11/2010
47 let*20letá dcera*chápající přítel bez chapadel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2011 09:33 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Sem četla, že nechceš být impotentní :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2011 11:00 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
boss máš recht :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 08:56 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
All já teda doufám, že všichni souhlasí s tím, aby nám tu jako moderátorka zůstala současná Marina. Poslední náš pilíř! Co Vy na to? Jinou odpověď, znějící "jasně" nečekám. 8)

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Shrnutí
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 11:32 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Přeletěl jsem všechny příspěvky, a základní požadavky bych shrnul takto:
1. okamžité zobrazení příspěvku s hláškou potvrzující uložení
2. aktualizace na novější verzi phpbb3
3. nic dalšího neměnit.

Pokud mi něco ušlo (díky kvantu osobních popichování jsem to mohl lehce přehlédnout), oprtavte mě.

Dovolím sio formulovat několik pravidel, které v této diskusi vyžaduji:
A.
Osobní (ne)city si řešte někde jinde. Tady bych rád konstruktivní diskusi k tématu. Opravdu mě to popichování a urážky nebaví číst.
B.
Pokud možno omezujte barvy a velikost písma. Taky mám rád červenou, ale blbě se to čte. Vhodným zvýrazněním (ideálně části, ne celého odstavce) je tučné, kurzíva, nebo max 1 barva.



Mattoni píše:
administrátor by se měl chodu fora věnovat pravidelně a hlavně mít přehled o celém dění na foru a taky pročítat diskuze-pokud je to v jeho silách, aby měl skutečný přehled o věci-tak, jak skutečně jsou, komunikovat s moderátory a uživateli více, než doposud. Hlasování je taky bezva nápad


Bohužel nebude v mých silách chodit sem každých 14 dní a pročíst si vše nové. Dokonce si nemyslím, že je to třeba. Já řeším technické věci, úpravy a rozšíření, a každodenní kulturu diskuse si už musí pohlídat moderátorky/moderátoři.
Jak jsem viděl od některých diskutujících (viz. forum nevhodné), kultura proveju a respekt jednoho diskutujícího k druhému tu není úplně samozřejmá. V horizontu několika měsíců tedy bude třeba určit nové moderátory, ale tuto diskusi prosím zatím nezačínejte, je předčasná. Jako vhodná metoda určení moderátora/ky mi přijde hlasování, takže diskuse jsou stejně k ničemu.
Jen obecně řeknu, že moderátor nemá být dominantní, ten co křičí nejhlasitěji, ale má mít víc rozumu, empatie a taktu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Další postup
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 11:36 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Plán dalšího postupu je následující:

1. Sesbírání konsenzuálních informací o nových úpravách. Pokud máte další připomínky, kromě již zmíněných niže, dejte vědět.
a. okamžité zobrazení příspěvku s hláškou potvrzující uložení
b. aktualizace na novější verzi phpbb3
c. nic dalšího neměnit.

2. technická úprava fora.

3. přiřazení moderátorských práv těm, kdo se na opravě fora podíleli, a mají k této činnosti předpoklady.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 19:58 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Pane Marku,
neměl by jste vzhled a potřebná vlákna v různých sekcích konzultovat s moderátorkama, které vědí jak by nám to tu všem vyhovovalo?
Objevily se tu stará vlákna, která jsou rok, dva či dokonce pět let neaktivní.
Dále píšete, že pozici moderátorek budete řešit v průběhu dalších měsíců.
Neměly by být právě pozice moderátorek vyřešeny právě jako první věc, aby jste pak mohli společně dát tohle forum do pořádku ke spokojenosti všech?
Ještě jsem se cjhtěla zeptat jestli by nešlo po domluvě s uživatelkou Verčou tady znovu zveřejnit sekci kterou ona vytvořila a byla schválena panem Mudr. Čiernym, kde bylo spustu výborných rad jak se stravovat po operacích, kolik pít kolik jíst čeho se vyvarovat po určitých operacích.
Rady které tu opravdu pomáhali mnoha lidem a myslím si, že v tomto případě jsou oprvadu pro toto forum nepostradatelné
A ještě bych prosila o odpověď ohledně smajlíků.
Děkuji :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Naposledy upravil bobule dne 15 črc 2011 20:41, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 20:20 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
a témata, která jsme s martinou pracně promazávaly, nebo je smazaly úplně, tu jsou znovu...jak bumerang.... naopak nějaké chybí (např.oznámení moderátorů) ... takže naše práce přišla nazmar... :? :twisted:

Veškeré přesuny a výmazy témat byli brány s povděkem od téměř všech uživatelů :!: :!: :!:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shrnutí
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 21:36 
Offline

Registrován: 27 bře 2011 17:21
Příspěvky: 94
Administrator píše:
Jen obecně řeknu, že moderátor nemá být dominantní, ten co křičí nejhlasitěji, ale má mít víc rozumu, empatie a taktu.


Dobrý večer a kéž by se toto vyplnilo...aby nedocházelo k "lynčování" jako dříve. Ono, pokud bylo fórum funkční, bylo úplně jedno, na jaké verzi PhpBB jelo, šlo o přístup několika osob, kvůli kterým mnozí odešli, mnozí přestali psát a mnozí psali pouze po SZ...aby opět nedocházelo k tomu, že pokud někdo podstoupil, nebo se chystá podstoupit jinou operaci, než preferovanou právě u těch pár osob a někde jinde, než v Turnově, nebyl považován za mírně řečeno slabomyslného.

Děkuji panu Čiernému za přečtení, troufám si říct, že většina z http://drobci.xforum.cz Vám drží palce...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 06:15 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Pane Marku,
dovolím si Vám sem přispět s návrhem jak by zhruba mělo forum za současných okolností vypadat a jen doufám, že i ostatní tak učiní, protože není nic jednoduššího než sednout a tu chvilku tomu věnovat.

VOLNÁ DISKUZE
-KAVÁRNA
-pŘÍNÍČKA
-POKROKY
-TAK A MÁM PO PTÁKÁCH ANEB TĚHOTENSTVÍ ....
-DOMLOUVACÍ KUPÉ
-RAJČE
-RECEPTÁŘ
-SPORT
-BAZÁREK
-ABDOMINOPLASTIKA -autor saga123 datovaná rokem 2011
-JAK NA METŘÍK
-STUDENTKA
-PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ
-ostatní vlákna zrušit jsou staré a nevyužívají se



PRINCIP BANDÁŽE
-INFO O BARIATRII
-ZÁKLADNÍ INFO
-ODSTRANĚNÍ BANDÁŽE
-ostaní vlákna v této sekci zrušit (buďto jsou zastaralé informace nebo nejsou vůbec využívány)

ADJUSTACE BANDÁŽE
tuhle sekci zrušit celou a poze přesunout následující vlákna do PRINCIPU BANDÁŽE:
-DOPLNĚNÍ BANDÁŽE
-BANDÁŽ A POMALÉ HUBNUTÍ
ostatní je nepotřebné a nevyužívá se

PŘEDSTAVENÍ
po našich zkušenostech je lepší mít toto téma ve volné diskuzi, proto navrhuji ho přejmenovat třeba na:
INFORMACE PRO NOVÁČKY
a ponechat tam pouze vlákno "PRO NOVÁČKY NA TOMTO FORU ČTĚTE, ČTĚTE, ČTĚTE"
Ostatní vlákna tam jsou nepotřebná a nevyužívají se.

Dále bych byla pro zpětné zařazení rad po operaci vytvořené paní Věrou.
Tyto rady jak jsem již psala výše jsou schváleny Mudr.Čiernym a opravdu jsou pro toto forum a hlavně pro začátečníky NEZBYTNÉ!
A navrhuji je zařadit do tématu "INFORMACE PRO NOVÁČKY" které by tímto počinem vzniklo.
Také navrhuji aby veškerá INFORMATIVNÍ témata byla uzamčena, kde není třeba aby probíhala jakákoliv diskuze.

Toto je hrubý návrh na strukturu fora, který tu udělaly naše moderátorky před nedávnem a tento počin byl shledán velmi pozitivně.

Dále chci vyzvat všechny uživatelky - uživatele, pokud máte nějaký nápad jak forum ještě nějakým jiným způsobem zformovat, tak sem s ním ať se už dobereme nějakého uspokojivého konce. :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 06:50 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
bobule píše:
Pane Marku,
neměl by jste vzhled a potřebná vlákna v různých sekcích konzultovat s moderátorkama, které vědí jak by nám to tu všem vyhovovalo?
Objevily se tu stará vlákna, která jsou rok, dva či dokonce pět let neaktivní.
Dále píšete, že pozici moderátorek budete řešit v průběhu dalších měsíců.
Neměly by být právě pozice moderátorek vyřešeny právě jako první věc, aby jste pak mohli společně dát tohle forum do pořádku ke spokojenosti všech?


bobul na většině for to tak funguje, bezproblému funguje, tady tomu tak bohužel není.... :roll:

Na uvedou strukturu fora..... dříve mi bylo řečeno, že na takovéto rozdělení je dvojková verze nedostačující - teď máme mnohem lepší verzi, což znamená, že větší rozdělení by neměl být problém, tak uvidíme.... :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení