fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 00:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Jak by Vám nejlépe vyhovala struktura fór
Anketa končí za 04 srp 2011 15:28
Jak je nyní 14%  14%  [ 3 ]
Původní návrh (Rady a tipy, Srazy, Volná diskuse) 19%  19%  [ 4 ]
Samostatný receptář (Rady a tipy, Receptář, Srazy, Volná diskuse) 5%  5%  [ 1 ]
Ještě víc strukturovanější (prosím upřesněte) 52%  52%  [ 11 ]
Je mi to jedno 10%  10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 črc 2011 10:06 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
hmm... tak se mi zdá, že jsme tam, kde jsme byli... vlastně nééé - jsme úúplně někde jinde, než před tím .... :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 07:46 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
je to škoda..
když pominu ty další věci, mě tedy nejvíce mrzí že zmizeli přínosné a důležité témata.Paradoxně je jich tady pár které by tady být nemuseli.
:roll:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 12:31 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Ač sem prolezla uživatelskej panel několikrát vše se mi zdálo v pořádku ... ale! Přeci jen jedna věc v nastavení byla špatně ...

V nastavení, odesílání příspěvků je třeba si nastavit že nechcete upozorňovat na odpovědi. Konečně mi to přestalo chodit a automaticky se to znovu zobrazovat. Pokud se to odkliká jen na foru je to tak to nefunguje. Člověk se stále učí.

Tím pádem vkaz pro admina ... problém je již vyřešen ... děkuji za pozornost

Děkuji, že jste o nalezení řešení informovala. Ještě doplním odkaz do osobního nastavení: http://forum.bandingklub.cz/ucp.php?i=prefs&mode=personal


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 12:36 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Marku,

proč se fora nerovnají od těch nejaktuálnejších diskuzí po ty méně diskutovaná?

Otevřu "volnou diskuzi"
a fora které jsou aktuální sice blikaj barevně, ale už nejsou hned zkraje jako nejvíce diskutovaná, ale některé lovím i mnohem níž pod fory, kde se třeba den či dva nediskutovalo a to mě nebaví.
Dříve to tak fungovalo, že méně frekventovaná fora padaly pěkně dolů a nad nimy bývala jen ty nejvíce diskutovaná a aktuální, když tam někdo napsal příspěvek.

Témata označená jako oznámení byla v diskusi (viewtopic.php?f=5&t=916&start=75) navržena na vyčlenění jako samostatná fora.
Prostě tato témata (diskuse v nich) považuji za důležitější, než taková, která by vytvořil nováček. Takže "méně důležité" nové téma (od nováčka) se zobrazovalo pod oznámeními, kde probíhá diskuse nad zavedenými tématy.

Prostě můj záměr je vytvořit takovou strukturu fór, aby mováček mohl vytvořit nové téma a (pokud ho umístí na správné místo) nemusel být napomínán, že nemá vytvářet témata nová, ale že má dopisovat ta už otevřená.

martina píše:
Pro lepší přehlednost témat jsem dnes odstranila všude OZNÁMENÍ, tudíž se budou opět řadit za sebou tak jako dřív, podle toho, které téma (či forum) bylo aktivní naposled. Udělala jsem to na vlastní pěst a pro všechny běžné uživatele, takže milý MARKU můžete pak hubovat jen a jen na mě, že jsem si dovolila udělat něco bez vašeho vědomí, ale nejste tu a já se vás v SZ na důvod, proč jste to tak udělal, ptala již před několika dny, ovšem SZ je NEDORUČENÁ

Myslel jsem to dobře, ale pokud Vám to vysloveně vadilo, chápu, že jste to změnila zpět. (Obzvlášť tomu rozumím, když jsem byl 6 dnů offline na soustřeďku.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 13:44 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Myslel jsem to dobře, ale pokud Vám to vysloveně vadilo, chápu, že jste to změnila zpět. (Obzvlášť tomu rozumím, když jsem byl 6 dnů offline na soustřeďku.)[/quote]

Ale to jste to špatně pochopil, vy si snad myslíte, že si tady dělám věci jen a jen pro sebe, které se mi líbí a které mi vadí, tak měním? Po této změně volali i ostatní, i to tady psali

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 14:44 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
martina píše:
Citace:
Myslel jsem to dobře, ale pokud Vám to vysloveně vadilo, chápu, že jste to změnila zpět. (Obzvlášť tomu rozumím, když jsem byl 6 dnů offline na soustřeďku.)


Ale to jste to špatně pochopil, vy si snad myslíte, že si tady dělám věci jen a jen pro sebe, které se mi líbí a které mi vadí, tak měním? Po této změně volali i ostatní, i to tady psali

Chápu to, a proto proti tomu nic nemám. Jen jsem vysvětlil, co jsem sledoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 14:55 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
martina píše:
Mně by pane Marku opravdu hodně zajímalo co na vaše změny (dle mého názoru k horšímu) říká váš otec. Mám totiž takový opravdu nepříjemný pocit, že jste tady absolutně potřel vše dobré co tu bylo a současně i ideu, se kterou toto forum váš otec zakládal. Celé roky (a teď zřejmě opět vyloudím úsměc na vašich rtech) jste se o forum příliš nestaral. Vaše písmenka o tom, že když byl problém, měli jsme vás kontaktovat - já osobně jsem vám psala vždy, když něco nešlapalo SZ, kterou jsem třeba po měsíci vymazala z nedoručených neboť bylo již zbytečné, abyste si jí vyzvedával, neboť se situace mezi tím již vyřešila i bez vás. Jsem hrozně zklamaná z vašich reakcí a z toho, že nám skutečně pouze diktujete co můžem a co ne, na jakýkoliv návrh nejste ochoten přistoupit, je to zbytečné, hračky apod.

Velmi si vážím toho, jak se o forum (dlouhodobě) staráte. Vím, že jsem se technické správě a opravám fora BK průběžně nedostatečně věnoval, ale myslím, že ty se řešily aktualizací fora (phpbb3) a řeší se zvykáním na nové a úpravou jeho nastavení. Takže nesdílím Vaše obavy o směřování fora.

Co se týče mého (podle Vás příliš autoritativního) tónu: Mám zkušenosti se správou internetové komunity o počtu 20 tisíc lidí. Vím, kam chci fórum posunout, a sám některé úpravy iniciuji. Zároveň vím, že v každé komunitě jsou nejdůležitější sami členové, a proto když představíte a odůvodníte vlastní návrh (například viewtopic.php?f=5&t=916&start=60#p99213), přečtu si jej, zvážím, a buď poslechnu (a provedu, co bylo požadováno), nebo vysvětlím, co se mi nelíbí (tím neuzavírám diskusi, ale očekávám, že se mé argumenty kriticky zváží).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 15:07 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Mattoni píše:
Prosím Vás taky o to, aby jste "aspoň na chvíli" zapomněl, že jste administrátor, a byl aspoň na chvíli uživatelem, jakožto nově příchozím (nováčkem) zde na forum, který má jedno velké trápení a to obezitu, několikaleté (mnohdy celoživotní) trápení a přichází zoufalý mezi lidi, kteří mají ty samé problémy a již boj mají za sebou nebo stále bojují.
Přesně Vámi popsaný pohled mi přijde správný a snažím se o něj. Zároveň si ale nemyslím, že dvacet nově vyčleněných samostatných for (jak jsou prezentovány na http://bariatrklub.uforum.cz/, kde jejích seznam zabírá dvě obrazovky), udělá fórum více přehledné pro nově příchozího uživatele. Představím-li se v kůži takového uživatele, neměl bych čas a energii přečíst názvy všech 26 for (natož je proklikat), abych zjistil, kam mám umístit svůj dotaz. Proto to obrovské množství nových for (cca 20) se snažím redukovat na rozumný počet = sloučit tematicky podobná, abychom došli k nějakému rozumnému počtu (třeba 5).

Konečným cílem je, aby nově příchozí uživatel mohl nejen pokračovat v otevřeném tématu, ale i založit nové (tak, aby to nové nepřekáželo starším, a také důležitým tématům). Tohoto cíle dosáhneme:
1. vyčleněním několika samostatných for (současná diskuse, kterou se snažím moderovat);
2. případným definováním "kmenových témat" v rámci těchto for, která budou mít status oznámení (a tedy nově vytvořená témata se budou řadit až pod nimi).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 15:11 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
zakletá píše:
je to škoda..
když pominu ty další věci, mě tedy nejvíce mrzí že zmizeli přínosné a důležité témata.Paradoxně je jich tady pár které by tady být nemuseli.
:roll:

Některá důležitá témata (např. stravování), autoři sami smazali. Je mi to velmi líto, a byl bych rád, aby se tu zase objevila. Ale je to v moci autorů těchto příspěvků, nikoli mé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 15:21 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Marku,
mám další dotaz ... proč mi chodí na mail upozornění na zprávy z fora, když je mám nastavené, že je nechci?
163 mailů o které jsem nežádala je docela mazec.
Viz http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?f=5&t=916&start=105#p100038 .
bobule píše:
A když si odtranim na forech jejich sledováni, tak s dalším odeslaným příspěvkem mi to tam automaticky naskakuje zpět? a proč mám při každém odeslání příspěvku automaticky zaškrtnuté "upozornit mě, přijde-li odpověď.
Pokaždé to musím odškrtávat ... je to naprosto zbytečné a obtěžující?
Věci, které nechci jsou mi neustále automaticky podsouvány.
Záleží na tom, co máte nastaveno jako výchozí: na http://forum.bandingklub.cz/ucp.php?i=prefs&mode=post (uživatelský panel -> nastavení -> odesílání příspěvků) si můžete zvolit: "Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď:Ano / Ne".
Zkuste si prosím zatrhnout "ne".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 16:23 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Administrator píše:
zakletá píše:
je to škoda..
když pominu ty další věci, mě tedy nejvíce mrzí že zmizeli přínosné a důležité témata.Paradoxně je jich tady pár které by tady být nemuseli.
:roll:

Některá důležitá témata (např. stravování), autoři sami smazali. Je mi to velmi líto, a byl bych rád, aby se tu zase objevila. Ale je to v moci autorů těchto příspěvků, nikoli mé.


jasně...autoři sami smazali, ale co je k tomu vedlo už nenapíšete..... :twisted:
Nicméně na tato témata máte odpověď v předchozí SZ - že je "pověsím" na forum až tehdy, až budou veškeré změny na foru hotovy....uživatelé s tím jsou již také seznámeni :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 16:30 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Administrator píše:
bobule píše:
Ač sem prolezla uživatelskej panel několikrát vše se mi zdálo v pořádku ... ale! Přeci jen jedna věc v nastavení byla špatně ...

V nastavení, odesílání příspěvků je třeba si nastavit že nechcete upozorňovat na odpovědi. Konečně mi to přestalo chodit a automaticky se to znovu zobrazovat. Pokud se to odkliká jen na foru je to tak to nefunguje. Člověk se stále učí.

Tím pádem vkaz pro admina ... problém je již vyřešen ... děkuji za pozornost

Děkuji, že jste o nalezení řešení informovala. Ještě doplním odkaz do osobního nastavení: http://forum.bandingklub.cz/ucp.php?i=prefs&mode=personal


Tohle je řešení ohledně těch mailů na které reagujete později níže v diskuzi ....

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 16:32 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Administrator píše:
bobule píše:
Marku,
mám další dotaz ... proč mi chodí na mail upozornění na zprávy z fora, když je mám nastavené, že je nechci?
163 mailů o které jsem nežádala je docela mazec.
Viz http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?f=5&t=916&start=105#p100038 .
bobule píše:
A když si odtranim na forech jejich sledováni, tak s dalším odeslaným příspěvkem mi to tam automaticky naskakuje zpět? a proč mám při každém odeslání příspěvku automaticky zaškrtnuté "upozornit mě, přijde-li odpověď.
Pokaždé to musím odškrtávat ... je to naprosto zbytečné a obtěžující?
Věci, které nechci jsou mi neustále automaticky podsouvány.
Záleží na tom, co máte nastaveno jako výchozí: na http://forum.bandingklub.cz/ucp.php?i=prefs&mode=post (uživatelský panel -> nastavení -> odesílání příspěvků) si můžete zvolit: "Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď:Ano / Ne".
Zkuste si prosím zatrhnout "ne".



Problém vyřešen ... viz. příspěvek výše ... reagujete nějak překotně ... :D :roll:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 16:53 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
verca píše:
Administrator píše:
zakletá píše:
je to škoda..
když pominu ty další věci, mě tedy nejvíce mrzí že zmizeli přínosné a důležité témata.Paradoxně je jich tady pár které by tady být nemuseli.
:roll:

Některá důležitá témata (např. stravování), autoři sami smazali. Je mi to velmi líto, a byl bych rád, aby se tu zase objevila. Ale je to v moci autorů těchto příspěvků, nikoli mé.

jasně...autoři sami smazali, ale co je k tomu vedlo už nenapíšete..... :twisted:
Myslím, že by bylo velmi nesprávné, abych vysvětloval příčiny a motivy jednání někoho jiného. Věřím, že je výsostným právem a povinností každého, aby své kroky vysvětloval sám za sebe a sám za ně odpovídal, neboť právě každý sám svým krokům nejlépe rozumí.
(Případná chyba v interpretaci motivů jednání by měla nedozírné následky. Proto mi takové jednání vůbec nepřísluší.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 17:09 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
verca píše:
bobul sed při zemi prosím....at se snaží admin, od toho tu je :wink:
Prosím Vás, nebraňte tomu, aby bobul konkretizovala svou představu. Její příspěvek byl přínosný, konstruktivní, a posunul naši diskusi. To, co udělala, bylo podle mě jednoznačně správné, řekl bych až příkladné.


verca píše:
admin

- Oznámení pro bandingforum, Návrhy a připomínky k chodu fora :
- oznámení je oznámení moderátorů, adminů - o tom, co se na foru děje nebo bude dít...i tady to tak fungovalo, dokud jste téma neodstranil....
- návrhy a připomínky - tam píší sami užavatelé....
Krása internetové komunikaci podle mě spočívá v interakci mezi moderátorem/administrátorem/autorem a členem/uživatelem. Proto bych tyto dvě věci uměle nerozděloval. Pokud je třeba zdůraznit některé instrukce moderátorů nad ostatními příspěvky, lze je zobrazit výš (jako oznámení).

verca píše:
- popis jednotlivých operací:
- tam právě byly odkazy na hlavní stránku tohoto fora !! takže to k věci rozhodně JE, protože ne všichni uživatelé i tyto informace najdou (nevědí jak se dostat na hlavní stránku) proto je jednodužší kliknout na odkaz a mít hned informace...
K tomuto účelu jsem zavedl odkaz v horní liště napravo (BandingKlub.cz) a dole v patičce. Forum je podle mě pro diskusi, interakci, ne pro přesměrování na jednotlivé stránky.


verca píše:
- Jsem tu poprvé – jak se orientovat:
- není totéž, jako představení !! Pokud si to rozkliknete dále, uvidíte tam návody - právě na to, aby lidé nezakládaly zbytečně nová témata atd....
Obávám se, že by praktický přínos tohoto fora byl podobný, jako nápověda (sponka) u programů microsoft office. Když tuto usměvavou sponku vidím, jak mi radí, co mám udělat, snažím se jí hned zavřít (ze zkušenosti mi v 90% případů nepomohla).


verca píše:
- Těhotenství & bariatrická operace
Stravování po operaci (jídelníčky, režim)
Sport a zátěž po operaci
Operace & co s sebou do nemocnice
Abdominoplastika + jiné plastiky
Návod na metřík + jiné návody
- pro vás to možná nejsou důležitá témata, ale pro lidi, kteří jsou po operaci nebo se na ní chystají, pro ty je to velice cenné, když je to takto rozdělené a nemusejí hledat daleko v diskuzi....

Tak se to snažmě nějak sdružit, aby tam těch for nemuselo být tolik.
- Stravování
- Operace
- Po operaci (Sport, plastiky)
- Rady a tipy (návody)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení