fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 14:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 20:15 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Dobrý večer pane Marku musím vás s politováním sobě vlastním požádat, abyste mě s okamžitou platností zbavil funkce moderátorky tohoto fora, neboť vlastně nemohu nic dělat. V okamžiku, kdy přijde spamer a dá nám sem na několik stránek vulgární fotografie, jak se už nejednou stalo, tak já je pouze přesunu do koše, kde je všichni stejně uvidí. A co na to milý spamer? No jasně - bude pokračovat, protože to pro něj bude výhodné. A na to, abych jen hlídala, jestli se nepíše příliš barevně či velkým písmem tady opravdu být nemusím. Myslím, že najdete spoustu jiných zájemců, kteří vám barvičky rádi ohlídají.......... :roll: :roll: :roll: Vzhledem tomu, že vy se tu asi opravdu každý den vyskyvat nebudete, abyste to potom smazal, tak moderátor v tuto chvíli nemá žádné možnosti. A je vám jasné, kolik hnusu tady za těch 14 dní či měsíc nebo jak dlouho se neobjevíte může být?

A ještě se zeptám - proč se tady najednou objevují témata, která jsme už kdysi s verčou při čištění fora vymazaly?

A ještě jedna věc - vlastně je to můj názor, se kterým nemusíte souhlasit ani vy a ani nikdo jiný, ale protože na svůj názor má právo každý - napíšu vám ho. Zřejmě váš úmysl se změnou fora byl dobrý, ale vzhledem k tomu, že jste tady dlouho nebyl, tak si myslím, že jste se měl s námi (a tím nemám na mysli jen moderátory - tím vlastně pouze mě) měl o různých věcech poradit. Připadá mi, že nové forum není právě povedené a některé vaše formulace k tomu co se smí a nesmí, jak pro malé děti. Jsme dospělí a až na nějaké šarvátky, které se postupem času vyskytnou všude - přece jen forum běží 5 let, a to i bez vás a vašich častých nutných zásahů, si myslím že to vyšlapovalo dobře. A určitě by se tady našlo hodně lidiček, kteří by s vámi ochotně spolupracovali, ale teď opravdu nevím jestli do toho ještě někdo bude mít chuť.

Omlouvám se, jestli jsem příliš upřímná, ale já to po těch letech s tímto forem, tak prostě cítím a je mi líto, že to takto dopadlo. :x



Děkuji a skutečně vás žádám, abyste mě zrušil okamžitě. A taky prosím po mě opravte, ten můj zpackaný přesun. Ještě jednou děkuji.

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 15:04 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
martina píše:
V okamžiku, kdy přijde spamer a dá nám sem na několik stránek vulgární fotografie, jak se už nejednou stalo, tak já je pouze přesunu do koše, kde je všichni stejně uvidí. A co na to milý spamer? No jasně - bude pokračovat, protože to pro něj bude výhodné.
...
Vzhledem tomu, že vy se tu asi opravdu každý den vyskyvat nebudete, abyste to potom smazal, tak moderátor v tuto chvíli nemá žádné možnosti. A je vám jasné, kolik hnusu tady za těch 14 dní či měsíc nebo jak dlouho se neobjevíte může být?

Dá se to vyřešit:
1. Vytvořením kategorie "odpad", kam se bude spam přesouvat a která se nebude dat ani číst.
2. Později umožněním mazání příspěvků. Tuto možnost jsem dočasně zrušil, protože se obávám, že ve vyhrocené atmosféře (která tu bohužel občas panuje), by se mohl autor smazaného příspěvku cítít dotčen. Navíc přesouvání příspěvků/témat do samostatné kategorie má edukačná význam jak pro samotného autora, tak pro ostatní: každý ví, co se respektuje, a co už je za hranicí. A nakonec: dá se o tom diskutovat, dá se to vzít zpět, což je jasná výhoda oproti mazání.
(BTW: plánuji, že "koš" bude automaticky promazáván, třeba jednou za měsíc.)


martina píše:
A ještě se zeptám - proč se tady najednou objevují témata, která jsme už kdysi s verčou při čištění fora vymazaly?

Při aktualizaci se vše, co se dalo, přeneslo. Takže ta vymazaná témata byla asi někde skrytá. Myslím, že časem se to dá zase probrat. A koneckonců, i když se s tím nic dělat nebude, staré tém bude automaticky řazeno níž, takže bude překážet méně a méně.

martina píše:
A ještě jedna věc - vlastně je to můj názor, se kterým nemusíte souhlasit ani vy a ani nikdo jiný, ale protože na svůj názor má právo každý - napíšu vám ho. Zřejmě váš úmysl se změnou fora byl dobrý, ale vzhledem k tomu, že jste tady dlouho nebyl, tak si myslím, že jste se měl s námi (a tím nemám na mysli jen moderátory - tím vlastně pouze mě) měl o různých věcech poradit. Připadá mi, že nové forum není právě povedené a některé vaše formulace k tomu co se smí a nesmí, jak pro malé děti. Jsme dospělí a až na nějaké šarvátky, které se postupem času vyskytnou všude - přece jen forum běží 5 let, a to i bez vás a vašich častých nutných zásahů, si myslím že to vyšlapovalo dobře. A určitě by se tady našlo hodně lidiček, kteří by s vámi ochotně spolupracovali, ale teď opravdu nevím jestli do toho ještě někdo bude mít chuť.

Vše, co dělám, má původ ve příspěvcích Vašich (nebo jiného člena fora). Zatím jsem pouze odstranil hlavní problém se zobrazováním příspěvků. Na ostatní úpravy samozřejmě nechám dostatek času, abych si vyslechl názory moderátorů i jednotlivých členů. To je taky důvod, proč fora nepřesouvám a moderátory nejmenuji během hodin, ale během dnů a týdnů.

Důvod zavádění "pravidel vodící za ručičku" je má nepříjemná skušenost s kulturou diskuse o úpravách.

Na konstruktivní diskusi jsem zvyklý, a věřím, že jakékoli Vaše další připomínky budou mít u mě své místo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení