fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 16:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Změny
PříspěvekNapsal: 19 črc 2011 10:14 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Aby náhodou tato moje žádost o změnu nezapadla mezi povídání, otevírám opět nové téma (či forum).

Marku,

je hezké, že jste měl snahu tady s tím něco udělat, ale opět jste odešel od rozdělané práce. Takovéto forum je potřeba zpravovat dennodenně a ne jen občas. Množí se tady na vás dotazy a vy opět nikde, takhle to nepůjde, toto bude za chvíli opět zasekané a jsem zvědavá, kdo z toho bude co vysekávat.

Ale o co jde v mojí žádosti - jedná se o to, že nám všem stále chodí upozornění na mejl na to, že je zde nov zpráva. Já osobně jsem si to zrušila a další také a ejhle, otevřu mejl a další 4 zprávy. Nemám o to zájem, uděláte s tím něco? Vím, že nejsem první, kdo na to upozorňuje, ale mám obavy, aby opravdu upozornění ostatních nezapadlo mezi povídání, které vy přece stejně dočítat nebudete
.............

Děkuji za pozornost a doufám, že to brzo napravíte :P :roll:

A pak ještě osobní otázka - již jednou jsem vás zde žádala, abyste mě s okamžitou platností odebral moderátorství a výsledek? Moji žádost jste ignoroval, vysvětlíte mi to?

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 19 črc 2011 11:37 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Tak už to není aktuální - problém vyřešen - tak dlouho jsme v tom všichni hrabali až je hotovo - teda snad - díky bobul... :lol: :lol: :lol:

Ovšem vaše nepřímnost zde je aktuální stále....................

Chybička se vloudila - všude mám odklikáno, že nechci posílat zprávy, na panelu, v tématech a výsledek? 32 mejlů s upozorněním.............................grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 17:46 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
martina píše:
Aby náhodou tato moje žádost o změnu nezapadla mezi povídání, otevírám opět nové téma (či forum).
V pohodě, nové téma pro samostatný problém je rozumné.

martina píše:
Marku,

je hezké, že jste měl snahu tady s tím něco udělat, ale opět jste odešel od rozdělané práce. Takovéto forum je potřeba zpravovat dennodenně a ne jen občas. Množí se tady na vás dotazy a vy opět nikde, takhle to nepůjde, toto bude za chvíli opět zasekané a jsem zvědavá, kdo z toho bude co vysekávat.
Ano, byl jsem týden v přírodě. Myslím si ale, že když si zpětně přečtu zprávy a příspěvky ve "Foru o foru", nic podstatného mi neunikne.
martina píše:
Ale o co jde v mojí žádosti - jedná se o to, že nám všem stále chodí upozornění na mejl na to, že je zde nov zpráva. Já osobně jsem si to zrušila a další také a ejhle, otevřu mejl a další 4 zprávy. Nemám o to zájem, uděláte s tím něco? Vím, že nejsem první, kdo na to upozorňuje, ale mám obavy, aby opravdu upozornění ostatních nezapadlo mezi povídání, které vy přece stejně dočítat nebudete.............

Děkuji za pozornost a doufám, že to brzo napravíte :P :roll:

Díky za upozornění. Odpoěď viz http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?f=5&t=916&start=105#p100038

martina píše:
A pak ještě osobní otázka - již jednou jsem vás zde žádala, abyste mě s okamžitou platností odebral moderátorství a výsledek? Moji žádost jste ignoroval, vysvětlíte mi to?
Vím, že zdejšímu foru velmi pomáháte, a mám obavu, že Vaše rozhodnutí bylo příliš unáhlené. Proto jsem Vám chtěl ještě nechat čas na rozmyšlení. Nicméně pokud na tom budete trvat, budu nucen Vás poslechnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: xxx
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 11:25 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
xxx

_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 20 pro 2012 15:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: xxx
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 11:29 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
xxx

_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 20 pro 2012 15:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 19:59 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Marku,
jen menší připomínku ... vytvořil jste sekci nebo forum (si to už přeberte podle svého) "stravování po bariatrických operacích" a přesunul tam forum RECEPTÁŘ.
Bych si dovolila osobní připomínku, že forum receptář obsahuje různé recepty které jedí i lidé před operací ... prostě to zas nemá tolik společného spíš vůbec se stravováním po bariatrických operacích a myslím si, že by bylo lepší je ponechat ve "volné diskuzi"

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 20:06 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Marku,
jen menší připomínku ... vytvořil jste sekci nebo forum (si to už přeberte podle svého) "stravování po bariatrických operacích" a přesunul tam forum RECEPTÁŘ.
Bych si dovolila osobní připomínku, že forum receptář obsahuje různé recepty které jedí i lidé před operací ... prostě to zas nemá tolik společného spíš vůbec se stravováním po bariatrických operacích a myslím si, že by bylo lepší je ponechat ve "volné diskuzi"

Děkuij za upozornění. Vyřešil jsem to ale trochu jinak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 20:12 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Když myslíte .... :roll:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 20:13 
Offline

Registrován: 13 led 2010 18:51
Příspěvky: 571
Bydliště: Praha 3
Marku,
připadá mi, že Vy vůbec nereagujete na naše připomínky a vše si řešíte, jak to vyhovuje především Vám. Už jen teď připomínka Bobule, že receptář, opravdu nepatří do sekce stravování,
protože je to hodně, ale hodně mimo.

_________________
Obrázek
-35 kg
38 let, 1 dítě - 4letý Jindříšek a 1 manžel podporující, 1.4.2010 Tubu UVN


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 20:15 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
bobule píše:
Když myslíte .... :roll:

Pooperační stravovací režim přidá (kdokoli s potřebnými informacemi a iniciativou) později.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 20:26 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Administrátor
k čemu jsou vám všechny ty návrhy, co vám holky posílaly, když stejně si jedete po svým? Pak tedy tady veškerá snaha holek byla k ničemu.
Připadá mi, že chcete mít nalinkovaný forum podle sebe... :roll: nikoliv podle toho, jak to chtějí OBYČEJNÍ UŽIVATELÉ FORA.
:roll:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 26 črc 2011 07:51 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Mattoni tady přece nejde o uživatele ale o administrátora. On přece ví nejlépe jak má forum vypadat. A ne ti co ho každý den používají.

:D a zase pudu za pravdu do nevhodnejch :D

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 26 črc 2011 08:22 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
holky raději neřešit - já už tak také činím, jen koulím očima, co se tu děje.... a je mi mnohem lépe a přitom smutno, protože takovéto změny si asi nikdo z nás nepředstavoval....!! :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 29 črc 2011 22:44 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Tak si pomalu zvykám, změna je život... :shock: však i na tu šibenici si prý člověk časem zvykne a tyhle změny, vážení, nejsou až tak tragické, to přežijem, co? Časem se to třeba ještě vystříbří, tedy já doufám, i když se prý nemá doufat, ale věřit. Takže tedy věřím :wink: :!:

Trochu mi vadí, že když chci napsat SZ, zobrazí se mi v okénku téma a poslední příspěvek oné osoby...a musím mazat. Nechci pokaždé reagovat na onen poslední příspěvek. Taky Vám to dělá? Či su blb?

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: 30 črc 2011 06:51 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
boss také mi to dělá :( :roll: :!:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení