fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 11:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 12:38 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Dobrý den Marku,

nebyla jsem tady delší dobu, což jste věděl a mé první přihlášení znamenalo absolutní ZDĚŠENÍ. Mám pocit, že chcete toto forum definitivně a jednoznačně zlikvidovat a není to pocit a názor jen můj. Psala jsem vám, že tu nebudu, a protože jiný moderátor není, tak jsem vás žádala, abyste sem chodil častěji, protože nebudu mít přístup na net. Slibil jste, že se pokusíte. Bohužel se tak nestalo, protože by mi nechodily na mobil sms, že je zde spammer a jestli s tím můžu něco udělat. Avšak i kdybych byla na příjmu, tak bych nemohla nic dělat, neboť jste v rámci zjednodušení, zpřehlednění či větší spravedlivosti odebral moderátorům (vlastně pouze mě, protože jiný moderátor tady opravdu není) tu možnost s těmito narušiteli cokoliv udělat, protože pouhý přesun do nevhodných není řešením.

Víte, Marku, já jsem přemýšlela jak to napsat, ale na[/b]píšu to jak to je. Prostě jste mladý, zřejmě štíhlý hoch, který se nedokáže vžít do nás, kteří si prošli určitým peklem kvůli obezitě. Staré dobré forum bylo jako jedna velká rodina. Přišel nováček a někdo ze zkušenějších se ho ujal, podal mu ruku a provedl ho celým úskalím až k operaci a dál, z toho nováčka se stal mazák a totéž udělal s dalším nováčkem. Bylo to o soudržnosti (samozřejmě se to občas neobešlo bez nějakého konfliktu, ale to bývá i v těch nejlepších rodínách), chuti a snaze pomáhat. Nezlobte se za moji upřímnost, ale vy jste toto všechno tímto SVÝM NOVÝM FOREM zničil. Nyni je to o diktátu jedince, nepochopení ostatních. Proč nechcete přistoupit na návrhy, které tady byly? Chápete vůbec jak je pro nás všechny toto forum důležité?

Zkuste na chvíli zapomenout, kdo jste a vžijte se do myšlení člověka - napříkad ženy, 40 let, 130 kg, která je ze své váhy zoufalá, neví co si má počít, najde toto forum a.............................. ve starém a přehledném klikla a věděla, vaše je příliš složité a ne pro obyčejné lidičky. Já vím, volali jsme po změnách, ale stačilo by, aby to běželo rychleji a nebylo potřeba dělat všechny úpravy, které jste udělal k neprospěchu fora.

Další věc - volba moderátora - no to snad nemyslíte vážně. Sliboval jste, že do měsíce někoho jmenujete, nyní se bude volit? Je vám jasné, budou všichni volit verču? Ale ta to za těchto podmínek dělat nechce a budete tam, kde jste nyní. Viděl jste vůbec její nový návrh na forum? Já ano a dala jsem mu svůj hlas, protože je přehlednější a lepší než toto forum. A víte proč? Protože si tím vším také prošla, hledala pomoc a ví co lidi hledají, co potřebují a co je k ničemu. V tom je právě daleko před vámi, protože vy na to jdete teoreticky a z pohledu nezúčastněného jedince, verča z pohledu osoby, která ví a zná, i když není odborník.

Myslím, že je to tak vše, co mi včera po otevření fora vytanulo na mysli.

Přeji krásný a ničím nerušený pobyt na Taiwanu

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 14:04 
Offline

Registrován: 13 led 2010 18:51
Příspěvky: 571
Bydliště: Praha 3
Martino napsala si opravdu pravdivě, přesně tak jsem se cítila, když jsem něco hledala než jsem šla na opku. Také jsem již reagovala na pana Marka, ale on nás neslyší respektivě ani slyšet nechce. Mám pocit, že nás má za bláznivé a hádavé ženské, které nemají nárok o něčem rozhodnout, protože nejsme IT odborníci. Opět už týden nebyl, takže se nic neděje a jede to v tomto provizoriu. Snad nové dušičky najdou to, co potřebují.
Ještě jednou díky za Tvá slova, snad padnou na úrodnou půdu.

_________________
Obrázek
-35 kg
38 let, 1 dítě - 4letý Jindříšek a 1 manžel podporující, 1.4.2010 Tubu UVN


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 14:19 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
martino moc děkuji za Tvá slova, protože teď už bude snad konečně jasné i panu Markovi, že to, co tu předvádí opravdu není to pravé ořechové a že když už i Ty - jako poslední fungující moderátor tohoto fora, mu takto naplno pěkně od srdce poví, že jeho změny na BF jsou spíše zděšení, než pomoc nováčkům atd......je už na pováženou !!

S tím, že nás nechce slyšet naprosto souhlasím - i já se nejednou setkala s tím, že mě pan administrátor totálně ignoroval a to bohužel ve věcích, které se týkaly právě fora, jediné, co mu jde dokonale je citovat a okecávat věci nepodstané, ale co se týká věcí podstatných, těm se nějak vyhýbá..... bohužel....

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Naposledy upravil verca dne 15 srp 2011 20:38, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 14:28 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
On neokecává on ignoruju a to nás tady všechny mi příde. Bohužel. Já marně přemejšlim jak toho člověka vyprovokovat k činu. Klidnou formou to nejde, rušivou to taky nejde. Prostě mi to tu příde fakt odepsaný :cry:

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 16:51 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Martino vyjádřila jsi to přesně, jasně a stručně. Připojuji svůj podpis. Díky. A taky díky za všechny nováčky, kteří chodí a jsou zmatení ze stávajícího "nepřehledna" a svými příspěvky to ještě víc znepřehledňují...což není jejich chyba. Opravdu je těžké se teď dobře zorientovat a není řešením jednomu každému radit zvlášť, kde se dobere toho, co potřebuje najít.

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 16:57 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
MARTINA i já souhlasím s tím co jsi napsala, ale mám obavy, že pan admin. bude mít zase svůj názor :shock:
škoda, že my si nemůžeme zvolit nového admina, který by byl přístupnější a vstřícnější k lidem :roll: :roll:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 20:37 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
ALENKO a ještě dodám - kterého baví starat se o forum a ne jen z donucení....

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 14:04 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
A protože se opět delší dobu nic neděje, budu zřejmě zase ta nepříjemná a rejpavá, ale nedá se nic dělat

Marku, vzhledem k tomu, že již máme říjen, což znamená, že na vysokých školách začínají postupně semestry, je víc než jasné, že tady na nás budete mít ještě míň času než jste měl nyní. Zas a znova se dostáváme do situace, kdy něco rozpracujete, ale nedotáhnete do úplného konce. Nevím, zda je to tím, že nevíte co s tím dál, či skutečně nemáte čas anebo, a to si myslím, že je nepravděpodobnější - vás to zde skutečně nebaví. Nepotřebujete nás k životu, tak proč byste se tímto nějak více a vážněji zabýval. Váš úmysl byl dobrý, ale bohužel výsledek je k pláči. Proč jste se na nás OPĚT vykašlal?

Mám pro vás návrh, abyste měl po problémech - přiberte si k sobě pomocníka, kterému přenecháte část svých pravomocí, aby to tady mohl dotáhnout k obrazu nás všech bariatriků. Samozřejmě se jedná o verču, která ví co s tím, ví co je důležité a co nepodstatné. Vám by odpadla práce a zbytečná starost, vlastně by bylo jedno zda sem zajdete či ne, nebyli bychom na tom tolik závislí a forum by běželo dál a plynulejc. Vlastně běželo roky bez vašeho přispění. Dnes než se člověk prokliká k příspěvku, tak už ani nemá náladu ho číst. Ona si s tím poradí, uvažujte o tom, prosím
.

Samozřejmě je zbytečné otevírat otázku moderátorů, protože to tady bylo propíráno mnohokrát a NIC. Sliboval jste, že to vyřešíte - nevyřešil, vyhlásil jste hlasování - výsledek vás nezajímá.

Proč to tady vlastně administrujete? Kvůli svému otci? Promiňte mi to, ale to je špatná motivace, protože tohle se musí dělat srdíčkem, protože toto forum je nejen citlivá, ale současně i citová záležitost.

Tak a teď budu doufat, že si to alespoň přečtete.

Děkuji

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 14:11 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Martino napsala si to krásně a podle pravdy. Ale to by musel mít pan administrátor opravdu o toto forum zájem. A to už mooc dobře víme, že nemá. Je to jenom plácání do vody a nic. Bohužel

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 15:13 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
marti moc dobře znáš můj názor, můj postoj k tomuto foru - tehdejší a hlavně dnešní.... i k samotnému administrátorovi, napsala jsi to pravdivě, otevřeně, ale bohužel se jen opakuje, co tu říkáme stále dokola - člověk, který si jen říká "administrátor" jím ve skutečnosti vůbec není, musím Ti dát za pravdu, že ho forum VŮBEC NEZAJÍMÁ a je to velká škoda !!

Připadá mi to také tak, že si neví rady, co s tímto forem dál dělat, jak ho uspořádat, jak popřesouvat atd.....ale chlapská ješitnost mu asi nedovolí požádat o pomoc, kterou jsem mu už před nějakým časem veřejně nabídla, takže bych řekla, že tady je všechno MARNÉ, bohužel.... :roll: :twisted:

A věř, že zhnusených lidí je zde většina - už jen proto, že proklikávání je někdy nad lidské síly a to prosím i pro "starousedlíky" tohoto fora a to už je co říct !!

osobně už díky nezájmu administrátora a absolutně nepřehlednému foru, na němž lidé mnohdy NIC nenajdou, od fora pomalu a jistě upouštím a vím jistě, že se na toto forum nechci vázat žádnou funkcí, ptž s takovýmto adminem to tu jiné nebude, sliby jsou to jediné, co mu jde dokonale....ale skutek utekl...

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 16:44 
Offline

Registrován: 25 kvě 2010 17:23
Příspěvky: 543
Bydliště: Bruntál
Nechápu jak si někdo může veřejně dělat z pusy pr.... :!: :!: :!: :!: To si sám sebe nevážíte ani trochu,že si nestojíte za svým slovem??!!Že kašlete na nás,to už jsme si stačily všimnout a prosím Vás to Vaše,že nestíháte a máte toho hodně,to jsou jen řeči.Při troše dobré vůle se stihne věcí........a když vím,že na něco nemám,tak jdu od toho..........Většina z nás je pracujících a stihneme věci o kterých se Vám ani nezdá.Takže ,prosím Vás,když to nechcete dělat,někoho si najděte,někoho komu na lidech záleží a už jsem jednou psala,že hledáte jen výmluvy,tak za tím si stojím:Pěkný den

_________________
Obrázek
Obrázek
Metřík dokončen 23.12.2012 konečně :-))
http://www.nevicky.cz/rajcatova-plantaz/
40let,3 děti
24.8.10opka při váze 121.7kg
23.8.11opka kýly +abdo
15.11.11 nástup.16.11.11 Nohy
26.09.12 reoperace resleeve resekce žaludku primář Vraný ,Jablonec nad Nisou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 19:49 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Lubinko
tady se říká Z HUBY PRDEL :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 21:48 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Tak já nevím, jestli začít pálit svíčky, začít čarovat nebo myslet 24h denně na admina, aby se nějakým zázrakem urval od práce, studií, stáží a věnoval čas foru... :roll:
Nebo že by k věštkyni aby předpověděla, kdy se admin ukáže? :roll: a kdy se máme těšit na jeho přítomnost?

Nezlobte se, těch žádostí o vaši přítomnost administrátore tady máte víc než dost, tak kde jste? Jasně, studie, stáže, studie v zahraničí... to známe... :roll: to už tady bylo několikrát, akorát se tím obhajujete ale nějak to nepomáhá, všiml jste si? Nebo žádáte aby vám každý psal SZ a prosil Vás o vaši přítomnost? To snad néé :shock:

Je tady dost pracujících lidí a i dost lidí vytížených ale čas si vždycky udělají .... Tak když to jde časově vytíženým lidem, proč to nejde Vám??? :roll:

To samé bylo, když jsem se Vás ptala, proč jste sesadil vercu, že moderátor je třeba hlavně kvůli chodu fora a spammerům. Vy jste nevěřil, že spammeři vůbec jsou, a když byly, tak jste tady nebyl vy a moderátorce jste sebral práva cokoliv proti spammerovi činit a vůbec... nemá to cenu ani rozebírat :evil:

Nemáte ani zájem o to, co se tady na foru děje, jak vypadá jeho chod, připomínky, náměty, stížnosti, přání...

Je to jak házet hrách na stěnu... tu pidi práci, kterou jste tady udělal, není dotažená do konce... proč? Jasně, studie, stáže... :roll:


Co hlasování o administrátorovi, to by byla asi zábava :lol: :lol: :lol: ale pro vás ostuda :!:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 05:57 
Offline

Registrován: 25 kvě 2010 17:23
Příspěvky: 543
Bydliště: Bruntál
Bobulko :D :D :D :D No tady taky,ale jsem nechtěla být hrubá.Mám 2 sourozence vysokoškoláky a tak vím a brácha taky jezdí na stáže atd.Takže prostě závěr je,že tohle vše jsou jen a jen výmluvy a skutek utek,bohužel.No zaráží mě,že je to jednání dospělého člověka.

_________________
Obrázek
Obrázek
Metřík dokončen 23.12.2012 konečně :-))
http://www.nevicky.cz/rajcatova-plantaz/
40let,3 děti
24.8.10opka při váze 121.7kg
23.8.11opka kýly +abdo
15.11.11 nástup.16.11.11 Nohy
26.09.12 reoperace resleeve resekce žaludku primář Vraný ,Jablonec nad Nisou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OTEVŘENÝ DOPIS
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 06:58 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Holky všechny víme, že od "administrátora" jsou všechno jenom výmluvy. Tak mě napadlo co se obrátit na pana doktora Čierného. Ví on co tady jeho syn provádí de fakto s jeho dítětem? Vi, že toto forum už nefunguje pro to co má?

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení