fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 02:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 460  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2007 22:42 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
No, ale fakt, jak psala Datli,když to člověk čte tak musí bulit. To jsem momentálně já. A protože je už moooooc hodin, tak popíjím pouze vodu bez bublinek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2007 11:48 
Offline

Registrován: 21 led 2007 10:56
Příspěvky: 11
Bydliště: Kroměříž
Holky, moc Vám děkuju!!!!!!!! Ve čtvrtek volám a v pátek jedu na 100000000000000000000000000000000000%:-) I s mamčou:-)
Příští týden budu nejspíš v brně, nechtěly byste brňačky se někde sejít? :lol:
když tak napište :wink:

_________________
21 let, Operace 27.2.2007

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pozdrav
PříspěvekNapsal: 02 úno 2007 20:06 
Offline

Registrován: 02 úno 2007 19:47
Příspěvky: 2
ahojky jsem tu poprvé tak vás chci všechny jen pozdravit a představit se.Je mi 19 let jsem studentka a termín bandáže mám 21.2.2007 v ostravě a moc se těším mé bmi je 39 :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 úno 2007 23:57 
Offline

Registrován: 13 led 2007 00:01
Příspěvky: 176
Bydliště: České Budějovice
Vítám Elčo. Já jsem Elena. Vítám a gratuluju k brzkému datu operace. Tak ať to všechno dopadne přesně podle tvojich představ. A ať jsi brzy fit a krásná a hubená. Pa.

_________________
--31 let - bandáž 3.4. 2007 -- redukce - 7 kg před operací MILUJU SVOU BANDÁŽ
Doplnění 10. 7. 2008 - 2ml

Obrázek
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 09:46 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Ahojky Elčo... moc moc Tě zdravím a přeju Ti, aby tvá cesta ke změně byla veleúspěšná a aby jsi měla radost z toho, jak se budeš krásně zmenšovat.. Hodně štěstí a držím pěstičky. Ahoj Evča-Zelenoočko.
A pak napiš pocity z oprace, po operaci, apod..

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 10:51 
Offline

Registrován: 02 úno 2007 19:47
Příspěvky: 2
moc vám děkuji za přivítání.Měla jsem štěstíčko že ten termín je tak brzo a vám všem přeji aby jste se ve zdraví dočkaly a pak už to bude jen fajn.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ahojky všem
PříspěvekNapsal: 06 úno 2007 20:51 
Offline

Registrován: 04 úno 2007 20:59
Příspěvky: 7
Bydliště: Protivín
Jsem tu nová, tak se učím, jak se diskutuje na tomto fóru.
Už rok jsem po bandáži, kterou mi 24.1.2006 dělali v ISCARE v Praze. S výsledkem jsem částečně spokojena, ze 112kg se má váha dostala na 83kg, lékaři asi očekávali více, já jsem zklamaná, že už to nejde tak dolů, jako na počátku. Pokud má někdo zkušenosti s tím, zda se dá bandáž upravit, tj.přitáhnout i poté, co už se mě chirurgové zřekli a předali mě do péče internistů, ať se mi ozve.D´ky a mějte se krásně. Alena-Zubka64


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 úno 2007 22:54 
Offline

Registrován: 13 led 2007 00:01
Příspěvky: 176
Bydliště: České Budějovice
Zubko, můžeš blíže vysvětlit, co to znamená, že se tě chirurgové zřekli? Já jsem myslela, že na kontroly na chirurgii se jezdí celý život 1x ročně. Nebo je to tak, že vytáhnou z pojišťovny, co se dá a pak se na nás vykašlou a my budeme žít s cizím tělesem v těle, aniž by to někdo kontroloval. Včera jsem taky četla, že bandáž se doplňuje do 1,5 roku po operaci a pak už ne. To mě taky překvapilo. Já jdu v pátek teprve na první konzultaci do ISCARE a chci se na tohle všechno zeptat. Příjde mi to dost pochybné. Jsem dost rozčarovaná. Že by se jim doplnění nerentovalo, nebo co? Protože je jasné, že za několik let se ta bandáž zaručeně samovolně povolí a pak nebude zcela plnit svou funkci a pak je velice jednoduché jí "přežrat". Nechápu, proč to dál už nedělají. Snad mi to nějaký doktor vysvětlí. Jinak neztrácej naději a drž se. Elena.

_________________
--31 let - bandáž 3.4. 2007 -- redukce - 7 kg před operací MILUJU SVOU BANDÁŽ
Doplnění 10. 7. 2008 - 2ml

Obrázek
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 úno 2007 23:09 
Offline

Registrován: 21 led 2007 10:56
Příspěvky: 11
Bydliště: Kroměříž
Eleno, na to samé jsem se chtěla právě zeptat po přečtení zprávy od zubky..

Jinak ZUBKO, 83 kilo je KRÁSNÝ! Možná jsi čekala víc, ale určitě jsi vděčná i za tohle, co? :wink:

Jak psala Elena...drž se a neztrácej naději;-)

_________________
21 let, Operace 27.2.2007

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 úno 2007 23:13 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Zubko,moje kamarádka byla na doplnění taky až po tom ,co už jí chirurgové,jakoby vyškrtli z kontrol.Objednala se k paní doktorce Šrámkový a ta jí poslala k chirurgovi a doplnili jí to.To neznamná,že se tě zřekli,jen už nemusíš na kontroly,pokud sama necítíš potřebu,nebo nemáš nějaký problém.Kartu a veškerou dokumentaci máš u nich stále a kdykoliv potřebuješ,objednáš se.Jinak krásný úspěch tvého hubnutí.Docílit toho já tak si blahem chrochtám,jsi šikula.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 úno 2007 16:47 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Já bych za těch 83 kilo byla moc vděčná ..je to podstatnej rozdíl oproti tomu, co na sobě nosím teď - mám tak 110... a kdyby se mě podařilo 30 kilo sundat, byla bych tááááááák šťastná....

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Díky všem za podporu
PříspěvekNapsal: 07 úno 2007 19:24 
Offline

Registrován: 04 úno 2007 20:59
Příspěvky: 7
Bydliště: Protivín
Já jsem toho o sobě moc nenapsala, takže: je mi 42let, mám tři děti-23let synátor, 18let dcera a 4,5let malý ďáblík-prý také jinak dcera. Měřím 164cm, od 27let jsem po zánětu štítné žlázy začala nabírat,ze svých 58kg na 72kg. Po změně lékaře mi konečně řekli, co se děje a léčím se na endokrinologii. Po posledním porodu se přidal vysoký tlak a zavodňování těla, váha stoupala tak, že jsem přestala zvládat nejen sport, ale i běžný život-procházky s dcerou atd.Silně oteklé nohy jsem obouvala do bot o 4 čísla větších, nákup oblečení byl pro mě utrpením, nic jsem na sebe nesehnala, snad jen legíny a XXL trika.O psychice už asi nemá cenu psát, byla jsem na dně.Syn mi přes internet sehnal kontakt na ISCARE a od té doby jsem dostala naději na zlepšení.Každý, kdo si prošel různá vyšetření v nemocnicích mi dá za pravdu, jak bylo ponižující, když vám všude na vše řekli, že máte především zhubnout-na orothopedii,na interně,i u psychiatra.Návštěvy soukromé obezitoložky mě stály jen další čas, peníze a ponížení,výsledek nulový.Má první návštěva v Praze v ISCARE byl prostě zázrak-od příjemného prostředí, přes jednání všech až k pochopení mé situace a nabídnutému řešení. Jen lituji, že jsem o této možnosti nevěděla dříve, mohla jsem si svou poslední mateřskou dovolenou pořádně vychutnat už jako mobilní matka a né bečka pohyhu téměř neschopná.Dnes jsem ráda, že jsem na tom tak, jak jsem, jen nechci zklamat doktory a přestat dále hubnout, ještě pořád mám obezitu, i když už jsem se ze 3.stupně dostala na 1.Našla jsem si práci, kvůli malé dceři jen na zkrácený úvazek 6h denně, ale je to záhul, jsem od rána na nohou, prodávám v jedné samoobsluze, buď jsem za pultem a krájím salámy, nebo stojím za kasou a ve volném čase doplňuji svěřené regály.Pak sprint do školky pro malou a domácí kolotoč neplacených aktivit. I to mi pomáhá, že se postava upravuje. Začala jsem zase hrát fotbal, v ženském týmu jsem brankářka, ale přiznám se, že už mi to nejde tak, jako dříve, taky jsem poatrnější, nechci se zranit kvůli práci i rodině. Tak jsem o sobě napsala vše, snad jsem vás moc nenudila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 úno 2007 19:38 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
Zubko,potvrdila jsi to o čem jsme tady některé psaly. Neochota lékařů pomoct nám lidem s obezitou je někdy zarážející. Také jsem se setkala s názorem,že nejlepší je nežrat. A to mi řekl lékař internista-kardiolog. Jsi bojovnice a určitě se ti to podaří dotáhnout do konce :!: :!: :!: :lol: :roll: :lol: :roll: :!: :!: :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 úno 2007 21:28 
Offline

Registrován: 04 úno 2007 20:59
Příspěvky: 7
Bydliště: Protivín
Kdyžjsem chodila na jiné diskusní fóra,byla jsem po čase zklamaná, jak jsou lidé zlý a pesimističtí. Tady jste všichni tak pozitivně naladěni, i když je mi jasné, že jste tu právě proto, že máme problém - svou váhu. Ale to, jak jsme se naučili s ní žít a brát to i z té dobré stránky z nás dělá i lepší lidi, než jsou někteří hubeňouři, kteří si v životě nevyslechli tolik ponižujících slov, jako my.A to, že se vzájemně podporujeme v boji s obezitou, to je fakt super. Nejsme v tom osamocené a víc hlav více ví. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 úno 2007 22:34 
Offline

Registrován: 18 lis 2006 11:10
Příspěvky: 418
Bydliště: Brno
zubko plně s tebou souhlasím ,napsala jsi to moc pěkně že nemám jiných slov.Tak se holky mějte dobrou noc :P :roll: :oops:

_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Obrázek
24.09.2008 modelace prsa
14.03.2009 abdominoplastika s přešitím pupíka
27.10.2009 redukce - záda
26.10.2010 redukce- ruce
4.10.2011 redukce vnitřních stehen


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 460  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení