fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 13:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 460  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 lis 2006 10:10 
Offline

Registrován: 10 lis 2006 11:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Ahoj Evo, jsem tu taky dost nováček, navíc bez bandáže, ale připadá mi, že 30kg dolů je dost, i když jsi třeba čekala víc. Kdybys bez nich vydržela do konce života a už by nic nešlo nahoru, asi by to bylo super. Myslím, že je důležitá i váha, se kterou jsi šla na bandáž. A ještě důležitější je ta, kterou máš teď.

Píšeš, že se nemůžeš hýbat, otázka je proč. Podle mého, ať s bandáží nebo bez bandáže, bez pohybu to nejde. Vím, že i lidé s velkými zdravotními komplikacemi mohou určitě provozovat nějaká cvičení, kdyby nic jiného, tak ti může doktor napsat doporučení na rehabilitaci, kde tě mohou naučit nějaká cvičení, která ti pomohou alespoň do doby, než se budeš moct hýbat. Nejrůznější dechová cvičení, cévní gymnastika a izometrické cvičení mohou cvičit lidi téměř v každém stavu, vyjma snad akutních horečnatých onemocnění. A až ti bude líp, budeš moct přejít na cvičení intenzivnější, ale tvoje fyzička už bude o něco lepší, právě po těch předchozích cvičeních.

Držím ti palce a přeji sluníčkový den!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: DÍKY
PříspěvekNapsal: 16 lis 2006 14:48 
Offline

Registrován: 14 lis 2006 19:24
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlínsko
ZDRAVÍM AMÁLIE A MOC DÍKY ZA POVZBUZENÍ.vÍŠ,HROZNĚ MĚ UŽÍRÁ,ŽE MI TO SPORTOVÁNÍ NEJDE.vÍM,ŽE TO VYPPADÁ,ŽE 30KKG DOLŮ JE ÚSSPĚCH A VÍM,ŽE JE.jE ROZDÍL NOSIT O 30KG VÍC,NEBO MÉNĚ.pŘI MOJI VÁZE JE TO ,ALE MÁLO.pŘED OPREACÍ JSEM MĚLA 168KG.dNES TEDYY138KG.jE TO ÚSPĚCH,ALE CHHTĚLA BYCH VĚTŠÍ.

pŘESTO TI MOC DĚKUJI,DODALA JSI MI OPTIMISMUS,ŠKODA JEN,ŽE NEMÁM NĚKOHO TAKOVÉHO POBLÍŽ.vĚŘÍM,ŽE KDYBBYCH NAŠLA NNĚKOHO,KKDOO BY BYL OCHOTEN SE MNOUU ZKOUŠEET POMALIČKU CVIČIT,ČASEM BYCH TO ZVLÁDLA SAMA.
s TÍM CVIČENÍM JE U MNE TROŠKU PROBLÉM.mÁM ZA SEBOU NĚKOLIK OPERAACÍ PÁTEŘE A POŘÁD TO NENÍ LEPŠÍ.pOHYBUJI SE VELMI TĚŽCE O FRANNCCOUZKÝCH HOLÍCH A POD SILNÝMI OPIIOVÝMI LÉKY,PŘESTOBYCH MOC CHTĚLA JEŠTĚ ZHUBNOUT A VÍM,ŽE BEZ CVIČENÍ TO NEPŮJDE.
zATÍM MOC DÍKY A TĚŠÍM SE NA DAALŠÍ KONTAKT. nEVZDÁM SE :!: :!: :cry: :wink: :) :lol: :D

_________________
CHtěla bych se spojit s někým z okolí,s kým bych mohla chodi alespoň trošku sportovat a taky si o svých problémech promluvit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 lis 2006 17:25 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Evo tedy to je těžký oříšek. Četla jsem tento tvůj příspěvek a pak na tebe myslela. Možnosti nějaké jsou i pro tebe.
Bazén, pokud se nebudeš stydět v plavkách mezi lidi, protože bys mohla za pomoci vody začít posilovat svalstvo.
Potom, když rychlá chůze a francouzské hole to asi nejde moc dohromady, by mohl jít rotoped. Mám koupený model do 150 kil a možná i víc, nosnost a věrně slouží už asi 4 roky, i když pořádně ho proháním teprve od srpna. Tam se dá začít s malou zátěží a postupně nabírat kondičku, časem se dostaneš do hladiny kde se dobře spaluje tuk. Má výhodu v tom, že na něm můžeš jet za každého počasí, nehrozí pád z kola, nastavit se dá, aby nezatěžoval kolena.
Další možností je joga, ale ne taková ta běžná, nejvhodnější j systém Joga v denním životě, protože tam se začíná nejzákladnějším cvičením, které nezatěžuje a přitom pomáhá rozhýbat a posílit. Teprve když se toto zvládne, postupuje se k jednoduchým asánám. Je právě vytvořená s ohledem na začátečníky, nemocné, málo pohyblivé a staré.
Když už nejde vůbec nic, ještě jsou tu posilovací stroje, které s člověkem cvičí. Prostě vždycky se najde něco, ale problém je v tom, že schází informace o možnostech kde se k takovému cvičení dostat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odpověď
PříspěvekNapsal: 16 lis 2006 18:37 
Offline

Registrován: 14 lis 2006 19:24
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlínsko
Díky trixi,vůbec jsem nečekala,že jsou lidi,kteří ochotně pomůžou,alespoň radou.
CHtěla jsem se zeptat jestli náhodou nevíš o nějakých stránkách,kde bych právě našla vhodné sporty pro sebe.Ale hlavně kde jsou místa nějakých středisek,kde touto problematikou zabývají.Jsem ze Zlínského okresu,spíš směrem na Luhačovice,alelepší by pro mne bylo jezdit alespoň 1krát týdně do Zlína. Tak kdybys ty nebo kdokoli jiný o něčem věděli,dejte vědět mi.Díky za povzbuzení. :P :P :lol: :P

_________________
CHtěla bych se spojit s někým z okolí,s kým bych mohla chodi alespoň trošku sportovat a taky si o svých problémech promluvit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 lis 2006 19:23 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
http://www.cvicime.cz/ zkus se Evo zeptata zde na tomto odkaze. je to sice Praha, ale cvičitelé se znají, můžou poradit. Jsem z malé vesničky na Vysočině, takže Zlín a okolí neznám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 lis 2006 22:22 
Offline

Registrován: 04 srp 2006 20:12
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlínsko
Evo Záhorovská,
já jsem ze zlínska.
Už jsem Ti psala soukromě vzkaz, ale nereaguješ...asi jsi to nečetla :wink:
Tak když budeš chtít tak napiš. M2 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 16:14 
Offline

Registrován: 14 lis 2006 19:24
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlínsko
Ahoj Martino,omlouvám se ,ale asi jsem něco zvorala,protože jsem se k tvému odkazu nedostala.Budu moc ráda,jestli mi pomůžeš a spojíš se se mnou přes můj mejl evazahorovska@seznam.cz.Jinak jsem začala hledat na netu něco o akvaaerobiiku ve zlíně,ale nedaří se mi.Tqaky jsem přemýšlela o pilates joze,ale nevím jestli je to pro mne vhodné a kde bych ve Zlíně mohla chodit na hodiny.Takže Martinko moc tě prosím o pomoc a doufám,že se na mě nezlobíš.Zatím se měj krásně a ať se ti daří kila shazovat.Pa Evča :P :) :lol: :D

_________________
CHtěla bych se spojit s někým z okolí,s kým bych mohla chodi alespoň trošku sportovat a taky si o svých problémech promluvit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 17:24 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Evo teď co to čteš, koukni se na horní stranu stránky. Jsi-li přihlášená, ťukni na "soukromé zprávy" a měla bys mít zprávu od Martiny v doručených.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 18:35 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Zdravím,jen kdyby měl někdo zájem,tak mám doma DVD s cvičením Pilátes.Ale prý je lepší to cvičit pod dohledem,tak nevím.
Můžu poslat.

L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 19:59 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Máš prosím pro začátečníky? Já mám druhý díl s činkami, tedy půjčila jsem ho dceři, ale taky můžu z ní dostat, okopčit a poslat. Mám to co bylo v časopisu Puls.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 20:11 
Offline

Registrován: 04 srp 2006 20:12
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlínsko
Jo holky,
pilates je super. ale fakt je pravda, že to potřebuje aspon zezačátku odborné vedení.
Pokud nejste bývalé aktivní sportovkyně a neznáte perfektně jak vám zabírají svaly v těle při pohybu, tak to sami ani nezkoušejte. Budete bolavé a výsledek žádný. Navíc máte v břiše věc, která není přirozená pro tělo. A není nic příjemného když si uženete "svalovou horečku" třeba zrovna v těch místech kde máte uložený port. Pilates je potřeba začínat pod odborným vedením. Vážně.
Vím o čem mluvím.

M2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 20:17 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Hmmm bývalá sportovkyně to sice jsem, ale už totální máslo :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 20:20 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Mam takový pocit,že mám dvě cd.A to jedno je určitě bez činek.Ale jak už jsme psala,tak je nutné začít s cvičitelkou...pak to prý nemá žádný význam,protože se to dělá špatně a tak...

L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 20:25 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Ale že se to tedy všude nabízí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 lis 2006 20:40 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Jako,že se prodávají DVD s Pilátes? Prodejcům to je jedno.Hlavně že si nahrabou...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 460  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení