fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 17:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6891 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 460  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ahoj všichni
PříspěvekNapsal: 29 srp 2006 11:31 
Offline

Registrován: 29 srp 2006 11:13
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberecko
Ahoj všichni,jsem tu nováček v listopadu jdu na kolečko vyšetření. Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s tím jak se chová to kovové tělisko v podkoží,třeba na letišti při průchodu detektorem kovů???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 srp 2006 12:55 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
ahoj, sice jsem taky jenom čekatelka na kolečko, ale zrovna na tohle jsem se ptala lékaře při vstupní chirurgické prohlídce a ten mi řekl, že bzhledem k tomu, že port je z titanu, tak nereaguje jako kov, tudíž nebudeš zvonit. :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 srp 2006 13:27 
Offline

Registrován: 29 srp 2006 11:13
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberecko
děkuju za odpověd nějak jsem se na to zapomela zeptat,kdy máš přibližný termín operace?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 srp 2006 15:40 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Ahoj,sice jsem nebyla na letišti,ale tím detektorem jsem dnes procházela a ani to nepíplo!A kdyby náhodou,tak po operaci dostaneš takovou malou kartičku,kde to je vysvětleno-ne v ČJ.
L.


Naposledy upravil L dne 29 srp 2006 18:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 srp 2006 15:42 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Ahoj Pavko, jsem sice jen necelé tři týdny po operaci, ale port už téměř necítím, vidět také není. Co se týká letiště, tak při propuštění dostaneš mimo jiné také kartičku v mnoha jazycích, kde je uvedeno, že máš v sobě tento port.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: port
PříspěvekNapsal: 04 zář 2006 10:37 
Offline

Registrován: 07 srp 2006 16:38
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha 9
Ahoj všem, tak mě objížděli detektorem a nic.
Nejdříve byl problém s podprsenkou, :lol: to bylo nepříjemné, po měsíci jen občas a po 3 měsících už nic, jen když špatně ležím, nebo mám právě blbou, nebo moc fest podprsenku. :oops: ale nosit jí holt už musím :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 zář 2006 16:48 
Offline

Registrován: 31 srp 2006 15:49
Příspěvky: 3
Ahoj všichni, jmenuji se Jana a strašně toužím po bandáži, jenom se moc bojím, a podle diskuze, terou sleduji už rok si nejsem jista hubnutím. Manžel mě neustále bombarduje tím, jak jsem tlustá. Pořád se nemohu rozhodnout , zda zavolat do ISCARE a nebo trpět.
:cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 zář 2006 18:02 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Zavolej a domluv si konzultaci u doktora a pak uvidíš... On ti odpoví na všechny otázky apod.
Určitě doporučuju! Jsou tam hodní...
Pa,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 zář 2006 18:32 
Offline

Registrován: 31 srp 2006 15:49
Příspěvky: 3
Ahojky, díky za podporu, s tou bandáží a portem budu žít už do konce žvota nebo se někdy vyndá ? Za jak dlouho budu moc do práce ( sedím v kancu) ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 zář 2006 18:43 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pokuď vím je to na celý žovot.Ale je možné doplnit nebo naopak ubrat to stažení toho pásku...Ale dá se to vyndat,ale to když jsou problémi...Budou tě na to upororňovat,že to nemůžeš dělat jen tak z rozmaru.A je to též pod narkózou.
Neschopenka je tak na 10-14 dní.Když sedíš v kanclu,tak to asi tak bude...
Já tahám těžké věci,tak jsem to měla od 10.8.do 3.9.
L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 zář 2006 21:22 
Offline

Registrován: 07 srp 2006 16:38
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha 9
Janko, promiň, ale manžel ty kila nosit nemusí a čím se s tím popereš později, tím to je horší. To ti tedy odpřísáhnu. Já jsem váhala dost dlouho. Když mi paní doktorka řekla "bandáž" , tak by se ve mě keve nedožezal, protože toto mi nabízeli již před 20 ti lety, ale bylo mi vysvětleno a byla jsem poučena a když jsem nebyla schopna hubnout po lécích, tak po tom co jsem navštívila banding klub na ISCAR a vyptala jsem se jak na pozitiva tak na negativa, tak bylo jasno. :P :P A jsem po operaci 4 měsíce a zhubla jsem "jen 13 kg, ale jsem šťastná. A lépe pohyblivá, ale hlavně více sebevědomá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: 08 zář 2006 13:31 
Offline

Registrován: 12 srp 2006 15:31
Příspěvky: 5
Bydliště: kutnohorsko
Ahoj Jani, já sedím také v kanceláři a ve středu mě operovali, v pátek pustili domů a v pondělí jsem šla do práce. Nebrala jsem si ani neschopenku, jen dovolenou, protože jsem nechtěla, aby se v práci o tom moc diskutovalo. A šlo to v pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 zář 2006 15:26 
Offline

Registrován: 31 srp 2006 15:49
Příspěvky: 3
ahojky, vy jste všichni tak hodný, dodáváte mi odvahu, kterou pořád nemohu najít,abych zavolala do ISCAERE. Jestliže už za týden půjdu do práce tak bych to mohla zvládnout. Moc děkuji v pondělí tam zavolám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 zář 2006 14:30 
Offline

Registrován: 20 zář 2006 14:24
Příspěvky: 7
ahoj to bylo prvni co jsem si zjistovala a dokonce jsem mesic po bandazi letela:-)) nechova se nijak a piskat nezacnes tak se neboj:-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: NOVÁČEK
PříspěvekNapsal: 14 lis 2006 19:36 
Offline

Registrován: 14 lis 2006 19:24
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlínsko
Všechny vás zdravím,jsem tady nováček a proto krátké představení.Jmenuji se Eva a bangáž jsem podstoupila v lednu tohoto roku.Byla jsem na tom opravdu hrozně,hlavně zdravotně.Dnes po 10měsících mám dole 30kg.Podle mého je to málo a štve mě to.Teď už mám za sebou 2krát dotažení,ale i přes to dva měsíce stojím.Nejhorší je,že se nemůžu moc hýbat.CHtěla bych se dozvědět jak to tady funguje a opravdu najít kámošku či kámoše i více lidí,abychom se navzájem podporovali a zkusily nad svou váhou vyhrát.Zatím všem přeji krássné hubnutí a doufám v brzkou spolupráci.Pa Evča :lol: :lol:

_________________
CHtěla bych se spojit s někým z okolí,s kým bych mohla chodi alespoň trošku sportovat a taky si o svých problémech promluvit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6891 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 460  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení