fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 24 dub 2024 04:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3312, 3313, 3314, 3315, 3316, 3317, 3318 ... 3485  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 08:36 
Offline

Registrován: 23 úno 2015 15:06
Příspěvky: 101
Bydliště: Ostrava
Helenko, držím palečky, aby Ti bylo psychicky líp. :wink:
Myslím, že je dobře, že píšeš i o tom, co Tě trápí po tom, co jsi tak nádherně zhubla (fotky jsem zkoukla, jsi fakt kočka a je za Tebou opravdu kus práce), protože možná to čeká i některou z nás. A aspoň je vidět, že ani zhubnuté tělo nevyřeší problémy, které si člověk s sebou nese z doby před zhubnutím.
Já třeba taky vím, že problémy a zvlášť ty partnerské nezmizí s kily navíc, ale člověk tak trošku doufá, že jo.
Mě operace teprve čeká (snad) a upřímně jsem měla trošku obavy, co na to řekne moje polovička, no a překvapil - příjemně.
I mě je ale jasné, že ty moje kozule č. 4-5 jsou samý tuk a jakmile zhubnu, budu je hledat někde u kolen :oops:
Takže se drž a užívej si toho, jaká jsi kočka a prsa pořešíš časem. Ať tak nebo tak.

_________________
Obrázek

11.8.2015 sleev resekce ve Vítkovicích, doc. Holéczy - ZRUŠENO - stopka na sleev resekce
6.10.2015 sleev resekce na Fifejdách Ostrava, doc. Dostalík - ZVLÁDNUTO
6.10.15 - 122 kg
6.11.15.- 110 kg
6.12.15 - 106 kg
6.1.16 - 101 kg
6.2.16 - 98 kg
6.3.16 - 97 kg
6.4.16 - 95 kg
6.5.16 - 92 kg
6.6.16 - 90 kg
6.7.16 - 88 kg
6.8.16 - 86 kg
6.9.16 - 85 kg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 09:32 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Dobré dopoledne vespolek!

Holky před operací
Ztráta kozenek nemusí být vždy tak dramatická, mě zůstaly, vel. G, sice trochu visí, ale manžel spokojen :D

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 12:29 
Offline

Registrován: 04 úno 2015 17:56
Příspěvky: 164
Bydliště: Bohumín
Helen.kocova
ty se máš radovat ze své krásné postavičky a drobnosti házet za hlavu. Prázdná povislá prsa navenek vidět nejsou a jestli manželovi vadí, tak ať se na ně nedívá a při sexu si ber nějaké pěkné rajcovní podprsenky, které ho nebudou odpuzovat jak tvé pytlíky od rýže. Máš za sebou kus cesty dobře odvedené práce a Abdoplastiku, kterou jsi určitě neplatila. Dnes na Seznamu jsem v novinkách četla, jak nějaká američanka shodila 57 kg a má spoustu visící kůže a tam se to samozřejmě platí a ona na to nemá. Zkus si s manželem o všem rozumně popovídat, řekni mu, jak tě mrzí, že tě nepodporuje a místo ocenění tě sráží k zemi.

_________________
Obrázek
61 let/ CSS=celkem spokojená seniorka
ve šťastném vztahu, děti /40,38,37, pět vnoučat /13,11,8,8,5
10.11.2014 /123kg/konzultace MUDr Ostruszka FN O-Poruba, TUBU 23.1.2015
2.3.2015 oslabená imunita-streptokok-růže-dodnes díra v noze


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 17:23 
Offline

Registrován: 25 dub 2012 09:09
Příspěvky: 289
Bydliště: Nový Bor
Helenko mas pravdu mela bych se radovat ono nejak dopadne vzdy se to da resit bud ted nebo postupem casu jsi hodna dekuju za podporu ac te neznam mas dobre srdicko moc dekuju docela me to spravilo i naladu .

A Helenko co tva noha jak je natom uz se to trochu hoji??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 20:51 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
helen, tvůj manžel má strach, že jsi tak pěkná a proto si teď můžeš vybírat, on prostě žárlí, dokud jsi byla tlustá, tak měl jistotu, že mu neutečeš, teď se bojí, ale samozřejmě to nepřizná, tak tě shazuje, aby tě znejistěl a naboural tvou sebedůvěru. Někteří chlapi jsou v tomhle mrchy, oni musí mít navrch a potřebují si dokazovat, že jsi na nich závislá, a velmi mazaně tě deptají, aby ses té závislosti nedokázala zbavit. Ve skutečnosti to je nejspíš naopak, ten závislý a nejistý je on, on se bojí, ale to by ti nepřiznal ani na smrtelný posteli. Jestli s ním chceš být dál, musíš se nad tyhle poznámky povznést a vůbec je nebrat vážně. neryla bych do něj kvůli jeho nedostatkům, to k ničemu nepovede, jen se budete víc hádat, prostě se to musíš naučit pouštět jedním uchem tam a druhým ven. Přeju ti hodně trpělivosti a určitě věř jen tomu, že jsi kočka, krasavice a nic jiného si nenech nakukat.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 dub 2015 07:04 
Offline

Registrován: 25 dub 2012 09:09
Příspěvky: 289
Bydliště: Nový Bor
Motivo taky me to napadlo ze zacina dost zarlit no mam se naco tesit :shock:
Ale dost uz o me chci aby to neodradilo ostatni .Moc vsem dekuju za podporu a kdybych potrebovala radu vin kam se mam obratit . :lol:


JINAK BYCH CHTELA ABY BYLO JESTE VICE LIDICEK A BYL NAS STAT HUBENYCH LIDICEK :lol:


Obrázek


8.11 2012 vertikalní plikace,duodenoilealní bypass
Jablonec Nad Nisou pan primař zachránce všech žen-))
JSEM VELICE SPOKOJENÁ)))


17.2- změna posunuto na 2.3 2015 Abdoplastika+Hermioplastika
JÁ VDANÁ MANŽÍLEK DĚTI DVĚ A DVA PSI

http://hedulik.rajce.idnes.cz/nastenka/ ... iZ8N-1.jpg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 dub 2015 07:40 
Offline

Registrován: 05 čer 2014 19:42
Příspěvky: 102
Helen: jsi krásná žena, nenech se zdeptat. Co takhle si s mužem promluvit a ujistit ho, že on je tvůj jediný muž na světě a uvidíš, že dá pokoj.....

_________________
40 let, 2 děti, 16 a 19 už jsou to skoro chlapy, milující manžel a 2 raubíři sphynxové.

8.1.2015 operace doc.Holeczy 100 kg.

Ke dni 12.1. 2016 rok po operaci - 50 kg. Váha se zastavila a je mě krásně..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 23 dub 2015 17:00 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 13:09
Příspěvky: 82
prosím o meil na primaře Vraneho děkuju


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 23 dub 2015 17:14 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 13:09
Příspěvky: 82
všechny tady zdravím dlouho jsem tu nebyla jsem po operaci osum mesicu mam dole padesát kg a je to super děkuju že jsem našla todle forum


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 23 dub 2015 20:53 
Offline

Registrován: 03 říj 2011 13:52
Příspěvky: 1
:arrow:
ellvi píše:
onoika píše:
Zdravím všechny ze zataženého Benešovska...:-)



Včera jsem měla kontrolu v JBC, po třech měsících a pan primář jako vždy veselý a rozesmátý, je příjemné vidět, že nejen péče déle po opce funguje, ale i se tam umějí chovat jako lidi ..jedno s posledních lékařských středisek, kam se vždy těším :-) a konečně po mnoha letech cm v pase jsou pod stovku, hurá, huráá..

Jen mám od opky stále větší a větší problémy se žáhou a protože už se několik týdnů dávím i v noci, nezabírala během roku od opky ani žádná léčba, jdu tudíž na operaci refluxu - na plastiku klapky.
No, neže bych se nebála a radost, že podstoupím znova všechny ty věci kolem a včetně opky mě rozhodně netěší, ale už nemůžu normálně jíst, ani pít aby to netrápilo, v noci 3 polštáře poloviční spaní..fuuj!!! Tak mám termín na 22.6. .....snad bude vše tak jak má a rekonvales.dobrá a rychlá a já zase budu moc beze strachu a bez pálení a bolestí jíst.

onoiko, po opce už bude jen lépe. Máš můj obdiv, že si to vydržela rok :-)[/quote


Dobrý den,musím reagovat na to co tu čtu,je mi vás hrozně moc líto,já jsem po bandáži žaludku a měla jsem uplně ty samé problémy,ten kdo si tím neprojde,tomu snad ani neuvěří jaké to je se bát v noci usnout,aby se člověk neudusil hleny a šťávami. Já už byla ve fázi,že co jsem vypila,tak to šlo hned ven,hrůza děs. Nakonec jsem šla na rentgen tam vše ok,kamera taky ok,takže jedině ven,že mi jí musejí vyndat,tak než jsem se rozhodla,uplynul skoro půl rok,protože jsem se obávala,že budu po vyndání opět přibírat. Nakonec mi bandáž vyndali a zjistili až při operaci,že byla sklouznutá. Takže jsem skoro rok hrozně trpěla,jako tady paní co píše. Chci Vám jen napsat,ať jste silná a těšte se na den své operace,jelikož se Vám moc uleví. Vím očem píšu,já měla stejné příznaky jako reflux jícnu. Hodně štěstí Vám přeji a hlavně hodně zdraví.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 dub 2015 06:42 
Offline

Registrován: 10 úno 2011 23:06
Příspěvky: 63
Bydliště: České Budějovice
Simcula....je to hrozné si číst,že někdo může mít takové problémy,fakt si tohle nedokáži představit ,že bych se v noci měla ještě bát usnout,abych se neudusila,jsem ráda,že to máš za sebou ...
Hana....ten mejl na primáře Vraného je....vrany@nemjbc.cz,ale lepší je mu asi zavolat jak mi tu radily holky už dříve...prostě v úterý a čtvrtek kdy má ambulanci dopoledne to zkoušet,číslo je na stránkách té nemocnice...ted si ho nevybavuji z hlavy
Helenko Kocova....tak to tu čtu skoro každý den a myslím na tebe...je to fakt někdy těžké,ale můžu ti říci upřímně jak jsem vás viděla odcházet spolu s manželem z nemocnice,tak jsem si říkala,že ty vedle něj vypadáš jako rozkvetlá růžička...třeba ho trápí,že on sám je ted silnější..aspon podle toho ,co jsem ho viděla...já vím o tom to není,ale pomatuji si jak my doma s tím mojim jsme se předháněli ve vážení na váze :D ze srandy a jak jsem byla ráda,když jsem váhu s ním srovnala a to trvalo ,apak jsem měla nakonec skoro o 20kg méně než on....tak ,ale dalo to práci se ze 135kg dostat na těch jeho 95kg....je mi líto,že máš trápení,v nemocnici si byla jen samý úsměv jak jsem tě měla možnost poznat...jinak ti musím říci,že už mi rafička na váze klesla na 85 kg tak jsem ráda,když jsem jela do Jablonce ráno než jsem tam odjela jsem se vážila a měla jsem 101kg...to sem se zase dostala pěkně vysoko,když jsem měla už předtím 77kg,ale ted to jde dolů,tak se musím snažit,aby to už tak zůstalo.proto jsem do toho šla.....jde to sice po dečkách,ale jde to a jsem moc ráda.....opatruj se...ikdyž tu moc nepíšu myslím na tebe i na jiné když si to tu kolikrát čtu...
Natty....uvidíš,že se ti taky bude dařit moc bych ti to přála.. :D
Annax a ostatní KRÁSNÝ VÍKEND


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 dub 2015 11:39 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Všechny zdravím, přejí krásnou neděli :)

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 dub 2015 16:08 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
oliva píše:
Všechny zdravím, přejí krásnou neděli :)

Ahoj olivo,
já jsem si myslela, že už jsi po operaci :-O

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 dub 2015 16:22 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Ahoj elvi!Když jsem rozjižděla kolečko počítala jsem týdny, kdy asi by to mohlo klapnout...ale na sonu našli na játrech okrsek, kde pan primář chtěl mít jistotu ze to nic neni...a vyšetření ct nechtěla napsat obvoďačka...a v Jablonci Ct bylo mimo provoz...a teď v práci od června začnou dovolené a nemůžu myslet jen na sebe...byla jsem bez prace 2 roky:( tak teď reálná doba k termínu polovina srpna..Ale vzhledem k tomu že s naději na opku žijí 3 roky,tak co to je par měsíců...

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 dub 2015 11:04 
Offline

Registrován: 19 čer 2014 16:30
Příspěvky: 125
Bydliště: Pardubice
Přeji všem krásný slunný den.
Tak jak vám jde hubnutí děvčata, Já se teda trošičku pochlubím mám od února 15kg dole. Já jsem docela spokojená. Mohlo by to být lepší, ale když vidím jak to flákám, tak je to užasný. :P :P Taky se pochlubte, stejnak to nikdo za nás neudělá. :D

_________________
Obrázek


09.02.2015 Jablonec R-Y gastrický bypass .

Začínám nový život :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3312, 3313, 3314, 3315, 3316, 3317, 3318 ... 3485  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], StevenJer, uvadipun a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení