fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 23 dub 2024 07:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3460, 3461, 3462, 3463, 3464, 3465, 3466 ... 3485  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 12 bře 2017 13:09 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
euryanta
co je napsáno na neschopence nevím, já jsem osvč a ty na nesch. nemají nárok
není tam jen číslo?
hodně ženských si na operaci bralo dovolenou, právě proto, aby se to v práci nikdo nedozvěděl
říct nebo neříct?
každý to má jinak
buď Tě budou pomlouvat, že si necháš od tloušťky pomoct operací
nebo si budou šuškat, že máš rakovinu a tajíš to :wink:

já zastávám stejný názor jako ellvi, nikdy jsem to neskrývala, každýmu to může být jedno, co se svým tělem dělám, i manželovi jsem to oznámila jako hotovou věc

v průběhu let se tu vyskytlo několik žen, které to tajily i před vlastním manželem :roll:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 bře 2017 15:17 
Offline

Registrován: 19 čer 2014 16:30
Příspěvky: 125
Bydliště: Pardubice
Všechny vás zdravím,
Já jsem taky názoru to netajit, ale jak kdo chce. na neschopence teď nesmí být nic. Já jsem teď zrovna nemocná a paní doktorka na lístku co se dává do práce diagnozu zaškrtala, když jsem se ptala proč, říkala že to musí dělat, že nikomu není nic potom s čím se léčíte.

_________________
Obrázek


09.02.2015 Jablonec R-Y gastrický bypass .

Začínám nový život :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 17 bře 2017 17:52 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
já si taky brala dovču, ale ne kvůli utajení, ale kvůli penězům :mrgreen: , na jaké jsem byla operaci věděli v práci všichni. nejvtipnější byla jedna baba :roll: , která mi řekla, že jedna její známá byla taky na operaci žaludku a do dvou let umřela. Přemýšlela jsem , jestli je tak zlá anebo hloupá, v jejím případě asi opravdu hloupost nadnáší

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 bře 2017 08:18 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
motivo, taky sem si na operaci brala dovolenou kvůli chechtákům :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 bře 2017 19:40 
Offline

Registrován: 09 říj 2015 19:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Hezký večer,
děkuji za názory, zkušenosti.
No, každý kolektiv je jiný, každý je jiná nátura, a tedy zvládne jinak reakce okolí.
Kdybych mohla, řešila bych absenci v práci také dovolenou, jako vy. Zaprvé kvůli penězům, za druhé mi vadí, že nebudu moci jezdit s dětmi a manželem v době nemocenské o víkendech na chatu. Což je v květnu tedy dost smůla. A manžel to s dětmi sám nezvládne. To si musím ještě nějak rozmyslet, co s tím. Dovolená v mé práci nepřichází v úvahu.
Tajit operaci před manželem? No nazdar, to si vůbec neumím představit :shock:
U nás v práci je kolektiv opravdu hodně špatný. Svěřila jsem se pouze dvěma svým kolegyním - kamarádkám, kterým mohu opravdu věřit. Jinak to mám v celku dobře rozmyslené, i s důvodem hubnutí. Před několika lety si nechala jedna kolegyně ze zdravotních důvodů zmenšit prsa, a ženské byly opravdu hodně zlé. Prostě to nějak nemám zapotřebí. A máte pravdu, diagnoza se asi opravdu už na lístek pro zaměstnavatele nepíše.

Mám před sonem, polykacím aktem a gastrem. Mám stanoven termín operace, a blíží se to. Snad to tentokrát dobře dopadne. A snad zvládnu to čekání na operaci. Mám strach z nemocnice, z operace....jako všichni, co píší sem na forum před operací. Ale jsem také plna očekávání a těšení se. Nejvíc mám strach (tedy krom toho, abych to přežila), že mi bude blbě a budu zvracet. Já zvracela naposledy před třiceti lety! Jste mi oporou, děkuju :)

_________________
Majda 38 let 170cm/120kg 2 děti[/color]

TUBU v ÚVN Praha 26. 4. 2017 120kg
15. 7. JSEM DOCENTKOU!!!
Srpen 2017 - 28kg
Říjen 2017 - 35kg
85kg
Leden 2018 Už mi to stačí! 75kg
Únor 2018 73kg
..............................................................................................................
podzim 2018 - plastika břicha


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 bře 2017 11:29 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
euryanta
už jsi to možná někam psala, ale pro lepší přehlednost by bylo lepší, kdyby sis do podpisu napsala, kam se chystáš na operaci.

pokud neděláš náročnou práci, stačí pár dnů dovolené ... ale jestli chceš odpočívat několik týdnů, tak Ti asi dovolená fakt stačit nebude :?

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 bře 2017 12:59 
Offline

Registrován: 09 říj 2015 19:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Splněno.

Chci byt doma co nejkratsi dobu, samozrejme. Ale nikdo nevime, jak se budem po operaci zotavovat...

_________________
Majda 38 let 170cm/120kg 2 děti[/color]

TUBU v ÚVN Praha 26. 4. 2017 120kg
15. 7. JSEM DOCENTKOU!!!
Srpen 2017 - 28kg
Říjen 2017 - 35kg
85kg
Leden 2018 Už mi to stačí! 75kg
Únor 2018 73kg
..............................................................................................................
podzim 2018 - plastika břicha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bypass
PříspěvekNapsal: 20 bře 2017 08:27 
Offline

Registrován: 20 bře 2017 08:13
Příspěvky: 3
Dobrý den, jsem tu nová ,tímto bych chtěla poprosit o radu .Mám kličku Sadi S již tři roky,2 roky jsem hubla ,pak se váha zastavila na rok a ted jsem přibrala 2 kg . Neřekla bych ,že se přejídám naopak jím málo ,ale již nechodím pravidelně na wc .Mohl by mě někdo poradit co dál bojím se ,abych nezačala přibývat na váze :cry: děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 20 bře 2017 12:35 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
pipuleno
odborné studie uvádějí, že v dlouhodobém horizontu lidé přiberou až 10 %
prostě se drž pokynů, případně uber sladký, přidej pohyb :wink:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 20 bře 2017 18:21 
Offline

Registrován: 20 bře 2017 08:13
Příspěvky: 3
Annax ,děkuji to jsem nevěděla ,že se může nabrat 10 % a to jako z celkové váhy co se zhublo, nebo jak se to počítá.Jinak já sladké nejím mě nechutná .Jedině mě napadlo ,že jak jsem byla dosti nemocná začla jsem jíst ovoce . Docela mě vadí ,že už neběhám na wc ,jako dřív :oops: Momentálně začínám trpět zácpou .Moje váha byla před operací 110 kg nyní vážím 72kg moc ráda bych se dostala pod 70 kg .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 23 bře 2017 14:50 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
pipulena píše:
Annax ,děkuji to jsem nevěděla ,že se může nabrat 10 % a to jako z celkové váhy co se zhublo, nebo jak se to počítá.Jinak já sladké nejím mě nechutná .Jedině mě napadlo ,že jak jsem byla dosti nemocná začla jsem jíst ovoce . Docela mě vadí ,že už neběhám na wc ,jako dřív :oops: Momentálně začínám trpět zácpou .Moje váha byla před operací 110 kg nyní vážím 72kg moc ráda bych se dostala pod 70 kg .

Zácpa je důsledek minimálního příjmu potravy. Mně byla doporučena Laktuloza, sirup. Stačí dvě lžíce a vyprázdníte se. Není návyková. Já osobně ji beru dvakrát týdně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 bře 2017 14:22 
Offline

Registrován: 20 bře 2017 08:13
Příspěvky: 3
salsabil děkuji za radu , už ho mám koupený upřímě raději jsem běhala třikrát denně na wc . :D Váha se pohla směrem dolů ,tak snad to bude v pořádku .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 25 bře 2017 10:45 
Offline

Registrován: 08 lis 2016 22:41
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno - venkov
Krásný sluneční den všem, tak už se mi to blíží (doufám) a začínám mít obavy jak to všechno dopadne. Gastro mám úspěšně za sebou a pan doktor mi řekl, že mám žaludek jako z učebnice. To se mi nechce moc věřit, že by měl být normálně tak velký, ale v každém případě to potěšilo :). V pondělí jsem byla na předoperačním vyšetřením a tam to dopadlo o něco hůř :(. Mám nějaký zánět, dostala jsem antibiotika a doufám, že se to do příštího týdne spraví a na operaci budu moci nastoupit. Nervy pracují a už myslím jen na to, co si všechno nakoupit abych byla připravena až se vrátím z nemocnice domů. Psaly jste tu o nějaké mrkvové šťávě z Kauflandu. Dnes jsem ji tam hledala a nenašla. Prodává se ještě někde jinde? Jinak myslíte, že na té kašovité se dá stravovat takovou tou dětskou výživou? Pročítala jsem forum asi čtyři měsíce a čím víc se to blíží, tím víc mám pocit, že vůbec nic nevím. Jak jste na tom byli vy, když už se to blížilo? Na jednu stranu nery pracují, na druhou stranu se těším, že začnu nový život. Mějte se krásně. :D :D :D

_________________
Den D - 4.4.2017 - plikace Břeclav


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 bře 2017 14:35 
Offline

Registrován: 25 led 2015 13:32
Příspěvky: 138
Bydliště: Havířov
HEZKÝ DEN VŠEM, občas tady nakouknu a přečtu si nové příběhy .....kdyby nebylo tady tohodle fora nevím komu , bych pokládala spousty otázek co jsem před tubu měla a potom po tubu.

Ted mě čeká abdominoplastika , teším se a zároven nervíky pracují.

_________________
Obrázek

34Let
1Manžel
3Děti
sleev resekce 20.2.2015 FN O Poruba
1Pes
2Kočky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31 bře 2017 19:31 
Offline

Registrován: 08 lis 2016 22:41
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno - venkov
Všem přeji krásný páteční večer. Dnes jsem si byla pro výsledky předoperačního vyšetření. Vše je ok, takže pokud se nepřihodí něco nečekaného, tak v pondělí nastupuji do špitálu a v úterý mě čeká opka. Uteklo to jako voda. V lednu když jsem dostala termín, tak jsem si říkala jak je to strašně daleko a než jsem se nadála, tak je to tu. Nervy pracují :roll: , ale těším se na nový život :) :) :) .
Mějte se hezky

_________________
Den D - 4.4.2017 - plikace Břeclav


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3460, 3461, 3462, 3463, 3464, 3465, 3466 ... 3485  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, emuvatoy, ihepeloy, RussellFinty a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení