fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 14:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bolest žaludku
PříspěvekNapsal: 03 črc 2018 20:02 
Offline

Registrován: 03 črc 2018 19:52
Příspěvky: 1
Zdravím, jsem po operaci rok a vše bez problémů, z potravinami jsem neměla problém, s žádnou až do minulého týdne. Snědla jsem meruňku a do 3 minut strašná bolest, křeč.... Myslela jsem si, že to Může být tím, že jsem ji neumyla a žaludek podraždil třeba postřik.... Ta dva dny jsem to zkusila znovu s pečlivě unytou meruňkou, a to samé. Dnes, jsme byli na kolach, a keř s mirabelkami vyloženě lákal. Snědla jsem cca 10 kuliček, a do chvilky ty samé příznaky. Nechápu to, co to může způsobovat.
Nejhorší je, že mám bypas žaludku, a nejde mi zvracet, takže to prostě musím vydržet než to přejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest žaludku
PříspěvekNapsal: 08 črc 2018 19:06 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Drobečku,to se prostě stává,... Buď je to dumping,nebo...mně bolí šlupky z rajčat (zjistila jsem to cca po 1,5 roce) a tvrdý alkohol...a to tak,že nemůžu se nadechnout...ale trvá to chvilku a nedavam si ho...po rajčatech to trvá dyl(ta bolest)...zatím si je loupu ale omezila jsem je...a po roce?dalo by se říct že vše je poměrně čerstvé.

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest žaludku
PříspěvekNapsal: 20 říj 2018 13:01 
Offline

Registrován: 12 říj 2018 05:33
Příspěvky: 1
Ahoj všem, jsem tu nová. Od 17.10.2018 jsem po gastrickém mini bypassu, důvod - cukrovka. Chtěla bych se zeptat, zda je normální, že mě stále bolí levá strana. Ne pořád, ale průběžně a když se hodně nadechuju, tak to bolí vždycky. Je to normální? Vím, že jsem po operaci krátce, jen mě trochu děsí příspěvky, které si pročítám tady na banding foru o zánětech žaludku, různých bacilech, atd... jsem na tekuté stravě, snažím se pít, ale ne víc jak 50ml na jedno napití a tekuté jídlo se počítá spíš na lžičky. Prosím, je ta bolest normální tak krátce po operaci? žaludek je nateklý, nebo co může být důvodem? Další dotaz, mám doma WLS Primo, jak mi doporučil MUDr. Čierný, ale bojím se jej užít, není to zrovna malá pilulka. Jak jste na tom byly vy s užíváním?

Děkuji moc za příspěvky.

Hanka :oops: :oops: [color=#0040BF]
[/color]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest žaludku
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 12:57 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
ситу132.7BettBettAnneErnsAlleЗабоWarrBeatHighблюдOrieClasThinTefaXIIIХудоGuesKosiВелиLouiвсе-
AlisстихКузнэпигCeraAhavCoopNatiУшакOSDSPelhПереHermGezaКитаFredЦыгаотлиHomoAgatAldoМорсNunn
AquoLiliШелефакукомпгосуDaviSelaГогуChriвремJeweКозбJoseБариJameСтвоToniКазаКостJennРаевРаск
PushFlowStouавтоПинкHyruNoraWindEldeCrasBegiWindPictInfiписаКитанапеХираRumiDougSmoo600mJoha
меняAnneFuxiEwigStatВулкAnneВрубJeweGabrРокоHealзамеRASKавтоDiscчитаAlejDaviрабоКитаSpasGrou
HateукраLippHarmзеркglobVestZigmтексCreaShawVoluРазмSwarвысоBestплас0690PerfProlкомпистоJazz
ValiEducКозлукраBabyдемоSpeaWindFranКитаARICSmilCastUltrупакЛитРЛитРIsadOrigЛитРDizzFrieМоск
АскеЛитРсемиОктябригСереAlbeKareHomeCharOZONClar(бпнЧеркрежиLudwтеатNickКадрДойнРылоPinkmail
2биивыруPMMSMari143-СодеMusiMartЛазеАлекЧаданеблLEGOУшакБаркKillпробначасобаWilhУчасHarmHarm
HarmAdobавтоИллюRoofSusyZigzАфанANSWJudiстудСметMPEGtuchkasAstrЖигн


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, Ronaldol, ufoucedi a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení