fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 11:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11 čer 2014 18:07 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
Venusanka :
Takže budeme to brát postupně ,mlody jsem neměla , k podivu jsem si tím prošla jako nic :lol: Ano šťávy a džusy (jinak džusy je lepší ředit ,samostatně jsou docela těžké na žaludek)se při tekuté počítají jako jídlo ,ale je tady jedna výhoda ,není třeba dodržovat ten 2-3 hod odstup ,prostě pít a pít . Jinak úplně úžasná je mrkvová šťava ,kterou mi tady děvčata poradily . Je ke koupi v Lídlu a Kauflandu ,jsou různě ochucené a dobře chutnají i z mlékem .Vitamínky jsem si doplňovala šumivímy vitamíny , rozdělila si jeden na půl a vypila jednu půlku ráno a druhou po obědě . Určitě zde najdeš mnoho odpovědí a jsou tady ženy a muži kteří vždy rádi poradí .

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 čer 2014 21:47 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
davvy22 píše:
Venusanka :
Takže budeme to brát postupně ,mlody jsem neměla , k podivu jsem si tím prošla jako nic :lol: Ano šťávy a džusy (jinak džusy je lepší ředit ,samostatně jsou docela těžké na žaludek)se při tekuté počítají jako jídlo ,ale je tady jedna výhoda ,není třeba dodržovat ten 2-3 hod odstup ,prostě pít a pít . Jinak úplně úžasná je mrkvová šťava ,kterou mi tady děvčata poradily . Je ke koupi v Lídlu a Kauflandu ,jsou různě ochucené a dobře chutnají i z mlékem .Vitamínky jsem si doplňovala šumivímy vitamíny , rozdělila si jeden na půl a vypila jednu půlku ráno a druhou po obědě . Určitě zde najdeš mnoho odpovědí a jsou tady ženy a muži kteří vždy rádi poradí .

Davvy,diky Ti za cenne rady a odpovedi na otazky.To je fajn,ze se clovek pri te tekute strave neciti malatne,ale v pohode.Fakt prima.Vis ,snazim sesbirat co nejvic vedomosti a zkusenosti o opce i po ni,at vim,co mohu ocekavat a take me to samozrejme zajima,ne,ze bych byla uplny straspytel,to zase ne.Uz mam zoperovane koleno,zlucnik,pater i jsem mela jeden cisar rez,ale ze bych se tesila to zase ne.Pamatuji si,kdyz mi pred 21 lety delali ve Vitkovicich laparo zlucnik,tak to jsem byla snad mezi prvnimi,komu tam delali laparo-zlucnik,pry me malem rezali,ze jsem tam mela same srusty,ale povedlo se,jen po probuzeni me desne bolela hlava a bylo mi hrozne zle.Vim, ze jsem obhodila sestricce bily habit,nez mi stacila dat misku.No des! Tak na toto se opravdu netesim,ale tesim se na to,az pojedu po opce domu a budu mit to vse za sebou a pujdu vstrict novym zitrkum ....a take jak se postupne z Hrosice vyloupnu v hezkou,stihlou zenskou ....i kdyz o berlich :wink: :mrgreen:

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 čer 2014 16:13 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Venušanko, nevím, jestli je to tvůj záměr, ale nemusíš vždycky citovat celou odpověď toho, komu chceš odpovídat, stačí dát na konci stránky odpovědět a v odpovědi napsat jméno, toho, komu odpovídáš :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 čer 2014 18:56 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
Motivo,tak jo,to bude lepsi.Diky :wink:

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 čer 2014 14:03 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
....... přinesla mi 2 děti...... :twisted: :D
bez bariatrické operace by doma nebyl dětský smích :wink: alespoň v mém případě po několikaletém marném snažení otěhotnět při 150 kg :evil:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 čer 2014 15:20 
Offline

Registrován: 24 úno 2013 14:55
Příspěvky: 427
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Mattoni..tak to gratuluji..neni nad dětský smích :-)

_________________
Obrázek
cíl dosažen přesně rok po operaci a jedeme dál
46 let,milující manžel,2 děti,4 vnoučátka
já-reopka z bandáže na tubu/116kg ..manžel tubu/145kg 9.10.2013 v Turnově
já-nejvyšší váha 135kg
manžel 48 let a 145 kg..6 neděl po opce 119.5..2 měsíce po o..117 kg..nyní 97 kg..úplné vysazení prášků na cukr a tlak ukázkový
http://radkar13.rajce.idnes.cz/nastenka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 čer 2014 15:49 
Offline

Registrován: 03 úno 2012 21:58
Příspěvky: 544
Bydliště: Střední Čechy
Mattonko: ahoj, ráda Tě tu vidím :D moc - moc Ti gratuluji k synáčkům!!!! ..opravdu není žádný jiný největší lék a poděkování než-li dětský smích :-) ..přeji Ti mnoho krásných zážitků z dětičkama ;-)

_________________
Obrázek

36 let
opka plikace- OB 21.5.2012
Termín reopky: 27.5.2014 bypass SADI-P JBC p.prim. Vraný
před opkou 121 kg nyní 78 kg (02/2016)
Abdominoplastika 8.2.2016 JBC p.prim.Vraný

"život je nádherná kniha,ale nemá cenu pro toho kdo ji neumí číst"Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 čer 2014 17:41 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
mattoni je to presne tak,bez detskeho smichu je v dome a v srdci prazdno.Tak hlavne at jsou ciperove zdravi...gratuluji :D

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 čer 2014 13:21 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
holky děkuji... :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 29 čer 2014 06:44 
Offline

Registrován: 22 bře 2012 16:21
Příspěvky: 449
Ahoj Mattonko

tak to teda blahopřeju ke druhému potomku. Jsem ráda, že se máš dobře a že se Ti rodinka rozrůstá. :-)


Válčím, jak se dá. Škoda, že ten stav, kdy člověk může sníst co chce a ještě hubne, nepřetrvá navěky. :-) Ale to určitě kolegyně, co jsou dýl po opce, znají stejně dobře, jako já.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 04 srp 2014 14:08 
Offline

Registrován: 17 lis 2012 20:44
Příspěvky: 242
Bydliště: Havířov - Prostřední Suchá
Ahoj Venusanko,
píšeš zde že jdeš, či jsi byla na opce ve Vítkovicích,
jelikož jsem byla operovaná ve FNO, žila jsem tehdy ve FM,
tak se stále pohybuji , zde okolo OV.
já mám konzultaci 6.8 ve Vítkovicích, napsala jsem sama doc. Holézsy...jelikož MuDr.Foltys odešel z FNO, ten mě předtím operoval.
Jsem padlá prstýnková, rok a půl jsem se po vyndání bandu snažila zhubnout, ale prostě to nejde....a to nemám nájezdy :D.
K operaci:
Já z osobní zkušenosti vím, že pokud se pře operací uklidníš a jdeš na ni pozitivně, ještě mám fígle dva dny nejím jen piji a tudíž mám vyčištěno , tedy si aspoň myslím, že vše, co by mohlo chtít jít ven je pryč.Abych to popsala přesně...před poslední op. jsem normálně usnula na pokoji, holt jedu skoro 2 hoďky do OV, takže vstávám brzy a no a čekej do 13, než tě vezmou, tak jsme to pěkně prospala :D. Opravdu je potřeba vše brát pozitivně a poté se člověk i dobře hojí, nemá problémy....ale toto jsou jen mé os. zkušenosti.
Mě už ta váha tak dožrala, protože ještě v r. 2008 již dvojnásobná babička v mini a s 68 kily jsem byla kus...vždy jsem byla štíhlá a bohužel přišla nemoc a hotovo....tím pádem mám k této operaci dveře otevřeny.
Prostě jsem ženská, která si vše vyřídí zařídí a o vše si řekne :)
Budu ráda, když mi písneš, zda jsi po operaci, či na ni jdeš a kdy....
pěkný den
Petka

_________________
Peťka
Obrázek

vdova,60let,164cm,3děti,3vnoučátka
DO r.2004 65kg
bandáž r.2006 115kg zrušení r.2012
r.2016 12.1. Doc. Holéczy Sleeve resekce 113 kg

Obrázek

K lepšímu životu stačí občas mozek a dobrá vůle


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 říj 2014 16:22 
Offline

Registrován: 02 zář 2014 12:03
Příspěvky: 12
Krasny zapis ...parada ja jdu 3.11 s vahou 158kg a vyskou185 tak jsem zvedavej....Zatim cau Tonda
Mattoni píše:
Co se pro mě po bariatrické operaci (TUBU) změnilo...

před/po operaci
149 kg/po 105 kg a pak těhu konečně :twisted: :D :oops:
opravdový boj dát dolů -5 kg /po operaci to jde zázrakem skoro samo při pravidelnosti a malých porcích :D
omezení v určitých jídlech / po operaci jím vše 8)
musela jsem se hýbat, více pohybu / teď jsem sama o sobě pohyblivější když mám -45 kg dole, pohyb navíc nevyhledávám (dobrovolně) :D
pocení / už vymizelo-potí se každý, ale předtím mnohem, mnohem víc...
funění po schodech do 1,patra / už hravě vyběhnu i po dvou schodech a bez funění V těhu teda ne ale před těhu jsem to dala :lol:
zdravotní problémy s páteří-užívání opiátů :shock: od bolesti/po opce už jsem se zbavila jak bolesti, tak hlavně těch léků :wink:
klouby bolestivé / dnes v pohodě, bez bolesti :)
ponížená kvůli tloušťce a obezitě/ dnes sebevědomá a hrdá, že jsem do toho šla :!: :!: :!:
dříve 6 knedlíků se svíčkovou / dnes jeden vykoupaný v omáčce a kousíček masa a spokojená :twisted: :D
vel.62 / dneska nebo před těhu jsem se dostala na 48 možná méně :!:
maxiporce / pidiporce a SKUTEČNĚ STAČÍ :wink:
bazén-plavky-nepřicházelo v úvahu tolik sádla / před rokem mě namža nemohl dostat z termálů ven jak se mi tam líbilo :twisted: :twisted: :twisted:
lékaři-MUSÍTE ZHUBNOUT / dneska vám to ale sluší, kolik máte zase dole? :oops: :D
gynekoložka-zhubněte-neotěhotníte- / dnes jste už něco jedla? nehladovíte? máte ketony v moči... jezte více!!! :twisted:
v obchodě XXXXXL bohužel větší už nemáme / ano, máme i menší velikost nebo tu vaši a jinou barvu.... :!:
cukrárna-hřích :shock: / teď ji neřeším a klidně se tam zastavím a bez výčitek :twisted:
moučníky-nepekla jsem, přísný zákaz / peču, dám si a zkouším klidně nové recepty :idea:
grilovat občas / grilovaly jsme i přes zimu, na jaře a nehodláme přestat ani v létě :D
kamarádi a známí se mi vysmívaly za mou postavu / dnes závidí, jak oni se musí nadřít aby doply kalhoty a mě to jde samo :lol: (dobře jim tak :D )
dříve jsem si myslela, že nejsem "až tak tlustá" / teď? ty woe,jak jsem mohla být tak naivní :shock: :shock: :shock: vždyť je to děs :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: už nikdy více :!: a tu fotku beru jako varování :!: :!: :!:

.................................................. a takhle bych mohla pokračovat dál..............................................
píšu to pouze já sama za sebe, jak to cítím já, co se u mě změnilo.................... :!: :!: :!: :!:


negativa neznám, nejsou.... :?: :!: :idea: jo :D nežeru jak čuně ale jím jak člověk ale to je taky POZITIVUM :!:

hlavní pozitivum pro mě je zachráněný život... dříve mi daleko více hrozil infarkt, mrtvice, fuj :shock: cukrovka, oteklé nohy a bůhví, co ještě....

Proto, každý, kdo má obavy, by měl zvážit pro a proti a sepsat si to na papír... pročítat to tady a nabírat CENNÉ informace, které ho dovedou bez obav k následné operaci a novému životu...

Co se týká diet, já je opravdu nemusím, je nutné je dodržovat po operaci Tekutou a kašovitou stravu) aby si žaludek zvykl, ale doživotně určitě ne. Pokud se váha zastaví nebo mám pocit přibírání, tak najet na pravidelný režim a zase se váha upraví.
Možná se změní chutě ale nijak moc zásadně ne, aspoň u mě se nezměnily, každý to má jinak. Ale dietit určitě doživotně ne, dodržovat režim odstupy a gramy ano, ale vše v míře...


Nemyslete na negativa, jinak ty pozitiva nikdy neuvidíte :!: :wink:

Jo, je jedno NEGATIVUM-ŽE JSEM NA TO NEŠLA MNOHEM, MNOHEM DŘÍV a to si vyčítám stále...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 říj 2014 17:47 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
tak to držím palce, Tondo, dobře to dopadne a začne pro tebe nový život, hodně štěstí :P :lol:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 říj 2014 21:44 
Offline

Registrován: 17 lis 2012 20:44
Příspěvky: 242
Bydliště: Havířov - Prostřední Suchá
ahoj Tondo,
také mě to čeká, těším se jak malé dítě, čeká Tě nový život...s kilama fuč!
Držím palce!

_________________
Peťka
Obrázek

vdova,60let,164cm,3děti,3vnoučátka
DO r.2004 65kg
bandáž r.2006 115kg zrušení r.2012
r.2016 12.1. Doc. Holéczy Sleeve resekce 113 kg

Obrázek

K lepšímu životu stačí občas mozek a dobrá vůle


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 04 lis 2014 22:00 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
pozitíva - štíhla , krajšia , mladšia , milšia , usmievavá , kľudnejšia , sebavedomá , pohyblivejšia , zdravšia , zábavnejšia , zamilovanejšia - proste plná života , chuti, energie a elánu :D

negatíva - pálenie záhy ktoré som nepoznala , to je všetko .. ešte možno - nákupná maniačka - od kedy som štíhla sa neskutočne rada obliekam , a hlavne sexiiiii , a stále a stále nakupujem , lebo mi všetko sedí :P takže finančne sme na tom horšie ako pred opkou , čo ušetrím na strave tak s velkým navýšením miniem na oblečení :P :P

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení