fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 09:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 19 dub 2014 15:19 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
hruška: Gratuluju ke zvládnuté opce ;)

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 dub 2014 16:54 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
tak hrušková vílo :P velká gratulace a úspěšné hubnutí :mrgreen: :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2014 10:06 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
Matoni,to jsi napsala bezva.Uplne s Tebou souhlasim,dobre jim tak,at se ti posmevackove drou se svoji vahou:o).Ja jsem taky pred operaci Tubu,zatim obiham nutna vysetreni a pak jdu do toho,i kdyz mam trochu obavy,jak ta operace dopadne,jak se budu po ni citit,ale rizika jsou u kazde operace.Kdyz jsem byla naposledy na operaci patere,tak jsem malem zarvala a to neduslednosti sestry na jip,jelikoz mi spatne nasadila spunt na hadicku a ten se uvolnil a lila krev,ale jelikoz me pred chvili prevezli s jipky na pokoj,tak uz me tam nehlidali-v 9h vecer- a zachranila me sousedka,ktera sla na zachod a videla tu kaluz krve na zemi a podemnou.Pak prisla sestra a jen jsem slysela,ze stacilo 5 minut a bylo po me.Pak jsem upadla do bezvedomi.I toto se stava,ale snad se nyni nic nestane a vse bude vporadku.Tesim se,az mi pujdou kilecka dolu a vlezu do mensich hadriku,kterych jsem si par nechala,ty nejlepsi a sik,ktere jsem nosila pred 9 lety,kdy se ma vaha pohybovala 72-75kg.Za mesic jdu jeste na gastro a sono,driv nemeli termin a pak jdu za dr.Foltysem pro termin operace.

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2014 18:56 
Offline

Registrován: 29 pro 2013 19:13
Příspěvky: 103
Venusanka píše:
Matoni,to jsi napsala bezva.Uplne s Tebou souhlasim,dobre jim tak,at se ti posmevackove drou se svoji vahou:o).Ja jsem taky pred operaci Tubu,zatim obiham nutna vysetreni a pak jdu do toho,i kdyz mam trochu obavy,jak ta operace dopadne,jak se budu po ni citit,ale rizika jsou u kazde operace.Kdyz jsem byla naposledy na operaci patere,tak jsem malem zarvala a to neduslednosti sestry na jip,jelikoz mi spatne nasadila spunt na hadicku a ten se uvolnil a lila krev,ale jelikoz me pred chvili prevezli s jipky na pokoj,tak uz me tam nehlidali-v 9h vecer- a zachranila me sousedka,ktera sla na zachod a videla tu kaluz krve na zemi a podemnou.Pak prisla sestra a jen jsem slysela,ze stacilo 5 minut a bylo po me.Pak jsem upadla do bezvedomi.I toto se stava,ale snad se nyni nic nestane a vse bude vporadku.Tesim se,az mi pujdou kilecka dolu a vlezu do mensich hadriku,kterych jsem si par nechala,ty nejlepsi a sik,ktere jsem nosila pred 9 lety,kdy se ma vaha pohybovala 72-75kg.Za mesic jdu jeste na gastro a sono,driv nemeli termin a pak jdu za dr.Foltysem pro termin operace.



ahoj :)

zítra to bude týden od mé opky... a nelituju... kila jdou dolů a i přes to, že ještě nejsem úplně fit a jsem ze všeho tak trochu vykulená a pořád tu někoho otravuju se stupidními dotazy, jsem fakt ráda, že jsem do toho šla... a těším se, až budu konečně zase vypadat jako člověk a ne jako vepř :mrgreen:
Držím palce, ať ti dají brzy termín operace a máš to za sebou!

_________________
Monika, 40 let
13.5.2014 Omega bypass u MUDr. Čierného

Obrázek

Moje cíle:
1. cíl: prvních 20 kilo --> splněno 9.7.14
2. cíl: 118 kg (moje váha z roku 2008) --> splněno 13.8.14
3. cíl: mínus 30 kg --> 26.8.14
4. cíl: 111 kg (moje váha z roku 1994) --> 16.9.14
5. cíl: DOCENTURA 99 kg --> 17.1.15
6. cíl: NADVÁHA BMI 29,98 tzn. 95 kg -->


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2014 10:19 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
Ahoj,chci se zeptat...kdyz po operaci zaludku a naslednem hubnuti jste meli previs bricha,tak tu plastiku jste si museli zaplatit ze sveho nebo jste to meli hrazene take zdravotnimi pojistovnami?Diky za odpoved.

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2014 10:29 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
MOni BV ahoj a moc diky za slova podpory a gratuluji Ti k vydarene operaci.Uz se take nemohu dockat az na ni pujdu teda hlavne na to,az budu mit po ni a budu vporadku a doma.To cekani je na palici.Jsem z toho nervozni ale natesena kdyz ctu jake uspechy holky maji a jak se zdarne se vsim potykaji.Ja mam jen z jednoho strach,ze po operaci budu mit vecer vzdy nutkani a chute "zrat".Napiste mi prosim,jak jste vecerni "najezdy" po operaci zvladali.Diky predem. :)

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2014 19:34 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
Venusanka :

Moc zdravím a gratuluji k odhodlání jít do toho ,výsledek rozhodně stojí za to :-) Tak a teď k těm nájezdům , tedy nevím jak kdo to má ,ale já sama za sebe můžu říct že se přežrat nedokážu . Můj žaludek hned rozbolí a jde to ven . Takže si rozmyslím jestli mi to opravdu stojí za to něco do sebe cpát a pak se trápit . Jinak samozřejmě se dá ,jíst co dvě hoďky .což mi zase nepříjde tak dlouhá doba .Neboj určitě to zvládneš jako každý jiný .

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2014 20:59 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Venusanko, jsem pět měsíců po operaci a žádné večerní nájezdy na lednici se nekonají, protože sním pár soust a mám plný žaludek, chuť by samozřejmě byla, ale žaludek velmi rychle protestuje a obzvlášť hltání nemá rád, to stačí čtyři pět soust a jsem plná, už jsem se naučila vyplivnout radši sousto z pusy, když cítím plnost žaludku, protože se mi už hladovost mockrát nevyplatila a zvracení mi jde velmi snadno :mrgreen: :mrgreen: naštěstí psi to vždycky za mě rádi dorazí. Tady na fóru se dá vyčíst, že i sleeve resekce se dá přejíst, ale je tu i spousta lidí, kteří se drží na shozené váze a netloustnou. Asi to chce po prvních úspěšných cca dvou letech, kdy se už žaludek přeci jen trochu povolí, začít s hlídáním, co do té pusy strkáš, jak často a kolik kalorií do sebe dostáváš. Je škoda, aby ses mocí přecpávala, když už jsi získala takovou šanci mít malý žaludek a díky tomu se i při snědení malé porce jídla cítit sytá, tak snad máš rozum a budeš se snažit, abys tuhle šanci nezkazila.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2014 07:34 
Offline

Registrován: 29 pro 2013 19:13
Příspěvky: 103
Venusanko,

já teda zatím nejsem dlouho po operaci (v úterý to bude 14 dní), ale můžu ti teda zodpovědně říct, že se zatím žádné chutě nedostavují. A moje oblíbené noční žraní mě ani nepřijde na mysl. Večer jsem tak hotová, že jsem ráda, že si lehnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spíš mám opačný problém... donutit se, abych něco do té pusy dala. Jsem na tekuté stravě a už mi ty věčné actimely, ředěné jogurtíky, přesnídávky, sem tam scezená polévka lezou krkem, takže nemám ani chuť jíst.
Krom toho se snažím hodně pít, protože jsem mívala motáky a bylo mi na omdlení, takže mám teď problém vpasovat mezi pití to "jídlo", ale už si začínám tvořit systém, tak to snad půjde.
Takže neboj se nic... ony ty první týdny nebudeš mít na nějaké chutě a přežíračky vůbec myšlenky. A pak už taky ne, protože budeš jíst sice málo, ale často, takže tě nebudou ty vlčí noční hlady honit.
Já to před opkou měla tak, že jsem celý den lítala kolem dětí, domácnosti, zahrady, sem tam něco uzobla nebo dojedla po dětech a večer, až šly spát, jsem byla tak hladová, že jsem vyžrala celou lednici. A toto po operaci nehrozí.
Takže neboj... bude to v pohodě :D

_________________
Monika, 40 let
13.5.2014 Omega bypass u MUDr. Čierného

Obrázek

Moje cíle:
1. cíl: prvních 20 kilo --> splněno 9.7.14
2. cíl: 118 kg (moje váha z roku 2008) --> splněno 13.8.14
3. cíl: mínus 30 kg --> 26.8.14
4. cíl: 111 kg (moje váha z roku 1994) --> 16.9.14
5. cíl: DOCENTURA 99 kg --> 17.1.15
6. cíl: NADVÁHA BMI 29,98 tzn. 95 kg -->


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2014 12:21 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
janaaa píše:
Nedá mi to a musím taky napsat i když už jste to všechno za mě řekly. Je to vyčerpávající, ale dodala bych ještě, že s 50kg jsem odhodila i takových 20 let, málokdo mi dnes věří, že mám 20 letou dceru. Dcera mě dokonce odmítala představovat svým přátelům neboť jak prohlásila "oni si pak myslí, žes mě měla ve 13."
Je to nádhernej pocit, když se za mnou otočí chlap proto, že mi to sluší a ne proto, že zaberu dvě sedadla v autobuse. :lol:
A nikdy jsem se tak dobře nenajedla jako po operaci.

Holky a kluci nebojte se toho a do boje. Opravdu to stojí za to.

Ahoj Jani,jak ctu,tak jsi byla na FN -Poruba.Ja tam mam jit tez na TUBU k MUdr.Foltysovi.Jak jsi tam byla spokojena?Davali Ti leky na bolest a proti zvraceni kdyz sis o ne rekla nebo ne?Diky za odpoved.Jarmila

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2014 10:56 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
LF píše:
Brý večer vespolek. Sice je vedro k posrání ale taky přispěju s troškou do mlýna.

Myslím, že motivace nás všech byla uplně stejná. Všichni jsme chtěli změnit naše přežívání v nomální život. A tak to bylo i u mě. Už jsem nechtěla být "ta tlustá" , která si nikde nemohla koupit nic pěkného na sebe, nechtěla jsem se dívat na druhé ženské jak se líbí chlapům zatím co já prostě musím vzít to co je, protože prostě se 133 kily na výběr moc nemám. Nechtěla jsem závidět ostatním věci které jim příjdou samozřejmé... Jako je jízda na kole, na bruslích, bavení se někde ve společnosti, dát si nohu přes nohu :) Chtěla jsem pro sebe to co chceme všichni. Lepší život.

Co mi to přineslo?
Hlavně jsem ztratila pocit, že bych se za sebe měla stydět a že někdo jako já by měl chodit kanálama.
Dneska už jsem schopná někam přijít a prostě se nějakým spůsobem projevit.
Koukám se na sebe do zrcadla s radostí.
Nestydím se za sebe a nemusím se zamýšlet nad tím co si mě myslí druzí, protože jsem "ta tlustá"
Nakoupím všude
Chodím ráda cvičit
Líbím se chlapům :)
Rodina je na mě pyšná.
Lidi kteří se mi dřív vysmívali teď na mě obdivně koukají.
Těch pozitiv je strašně hodně... ani tady není místo je všechny vyjmenovat...

Samozřejmě, že tady byly rady typu "no já bych na to nešla, zkusila bych to jinak" nebo "hm to si musíš nechat řezat žaludek jo abys zhubla"? Ale takoví lidé tady budou pořád. A hlavně bych chtěla nováčkům říct jedno. Nikdy si nenechte druhýma namluvit, že oni by se vzdali šance na lepší život! Nikdy! Je to lež a pokrytectví. Ať je to rodina, partner nebo přátelé... Jste to jenom vy kteří mají v ruce tu moc něco změnit. Já jsem zažila lidi, kteří tohle vzdali třeba jenom proto, že to chtěl partner. Protože pak už budete jiné. Budete sebevědomé, krásné a hlavně budete mít více možností..... Je to naprostosto jiný život. Šťastný život. Takový jako nikdo, kdo je tlustý žít nemůže. Já totiž nevěřím nikomu, že je tlustý šťastný.

Já jsem byla ochotna udělat cokoliv proto, abych byla šťíhlá. Klidně si i nechat uřezat žaludek (jak tomu někteří s oblibou říkají). A teď když mi je třeba někdy smutno nebo se mi nedaří tak se zamyslím a řeknu si: Holka co blbneš? Vždyť sis splnila životní sen.....

Negativa jsou padání vlasů, náchylnost k nemocem a trošku větší zima. Ale tohle jsou maličkosti naproti tomu co všechno jsem získala.

Ahoj,taky mam jit na TUBU k Mudr.Foltysovi.Muzes mi prosim napsat,jak to tam probihalo a jak se o Tebe tam starali?Diky.Jarca

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014 14:51 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
MonikaBV píše:
Venusanko,

já teda zatím nejsem dlouho po operaci (v úterý to bude 14 dní), ale můžu ti teda zodpovědně říct, že se zatím žádné chutě nedostavují. A moje oblíbené noční žraní mě ani nepřijde na mysl. Večer jsem tak hotová, že jsem ráda, že si lehnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spíš mám opačný problém... donutit se, abych něco do té pusy dala. Jsem na tekuté stravě a už mi ty věčné actimely, ředěné jogurtíky, přesnídávky, sem tam scezená polévka lezou krkem, takže nemám ani chuť jíst.
Krom toho se snažím hodně pít, protože jsem mívala motáky a bylo mi na omdlení, takže mám teď problém vpasovat mezi pití to "jídlo", ale už si začínám tvořit systém, tak to snad půjde.
Takže neboj se nic... ony ty první týdny nebudeš mít na nějaké chutě a přežíračky vůbec myšlenky. A pak už taky ne, protože budeš jíst sice málo, ale často, takže tě nebudou ty vlčí noční hlady honit.
Já to před opkou měla tak, že jsem celý den lítala kolem dětí, domácnosti, zahrady, sem tam něco uzobla nebo dojedla po dětech a večer, až šly spát, jsem byla tak hladová, že jsem vyžrala celou lednici. A toto po operaci nehrozí.
Takže neboj... bude to v pohodě :D

Mila Moni,moc Ti diky za vycerpavajici odpoved a slova podpory.Toto jsem potrebovala cist,fakt diky.Po pravde si nedovedu predstavit ty dva tydny tekute stravy,to uz musi cloveku i lit vsechno z usi,ne? :D Hlavne uz bych sla na tu operaci a nejradej bych chtela mit 2 tydny po ni.Je to des to cekani.Ja jdu teprve za 2 tydny na gastro+ sono a ten dalsi tyden na spiro.Jedine co mam vyrizeneho je psycholog.Cetla jsem tady,ze nekdo musi EKG.Na me to ve FN Ostrava nechteli.No,s vysledky se mam dostavit k Mudr.Foltysovi 30.6. a jsem zvedava kdy dostanu termin.Nejradej bych uz ten prvni tyden v cervenci.

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 čer 2014 12:29 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
Davvy22 a Motiva,holky zlate dekuji za Vasi vycerpavajici odpoved a slova podpory,moc diky.Je super,ze tak vsichni spolu drzime,rikam drzime i kdyz jeste po operaci nemam,ale citim se jako jedna z Vas,jako sestra a za to vrele diky! :)

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 čer 2014 12:08 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
venusanka :

no to jo zaplať pánbůh že to takhle dopadlo jinak nevím co bych dělala ,kilečka jsem měla už nabrány jako slůně a teď jsem moc ráda že jsem po opce a uvidíš že budeš taky spokojená .... díky moc za psaní, přeji ti ať už si konečně v pohodě a žádný bolístky a jsme tady od toho aby jsme si pomohli a motivovali se .Taky jsem nejednou hledala radu a našla vždy pomoc ,za což vřelé díky ♥ ♥

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 čer 2014 17:58 
Offline

Registrován: 18 kvě 2014 15:24
Příspěvky: 536
Bydliště: Ostrava-Poruba
davvy22 píše:
venusanka :

no to jo zaplať pánbůh že to takhle dopadlo jinak nevím co bych dělala ,kilečka jsem měla už nabrány jako slůně a teď jsem moc ráda že jsem po opce a uvidíš že budeš taky spokojená .... díky moc za psaní, přeji ti ať už si konečně v pohodě a žádný bolístky a jsme tady od toho aby jsme si pomohli a motivovali se .Taky jsem nejednou hledala radu a našla vždy pomoc ,za což vřelé díky ♥ ♥

Davvy 22,nemas zac dekovat :wink:.Je moc prijemne vedet,ze se clovek ma na koho obratit kdyz potrebuje,coz neni v dnesnim svete bezne.Jeste bych se rada zeptala.Kdyz jsi mela po opce,tak jsi mela jen pitny rezim,no a nebrali Te mdloby z tak maleho mnozstvi zivin?Mela jsi pak nejaky vitaminovy deficit?Dzusy s dreni a zeleninove stavy se po opce pocitaji asi za jidlo,vid?Diky moc za odpoved.Jarca :D

_________________
Obrázek


51 let,v=172cm,rozvedena,2 synove...jsou to nejlepsi co mi zivot dal a civavka Kacenka
Vitkovice,operace-Sleeve resekce21.10.2014-Mudr.Bolek
Abdominopl.+rozest.bris.svalu=14.4.2016-plast.chirurg Mudr.M.Merta ve FN Poruba.


Start. vaha 119 kg!! rok 2014/15
Zhubnuto na 74kg=45kg!! 2015/16
Nyni narust za 1 rok 19kg!! 2016/17


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení