fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 dub 2024 01:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 459 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014 20:53 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
leni, já mám tedy většinu tuku uloženou na břiše, takže v obličeji jsem se zase tolik nezměnila, ale vidět to samozřejmě je, dřív jsem měla obličej kulatý, teď se mi vrátil můj původně oválný až úzký tvar, první dva týdny, když jsem byla asi hodně odvodněná, tak jsem měla dojem, že mi visí i horní víčka a radši jsem se ani nemalovala, abych na to neupozorňovala, ale teď se víčka už vrátila, kam patří :lol: minulý týden jsem potkala známou, kterou jsem neviděla několik měsíců, a ta mi gratulovala k tomu, že jsem omládla, tak to mě samozřejmě potěšilo :mrgreen: nějak si neumím představit situaci, že bych měla pocit, že se na mě dívá ze zrcadla někdo cizí, možná to souvisí s tím, jestli dokážeš sama sebe vnímat pozitivně a mít se ráda, jako mladá holka jsem na sobě stále viděla chyby, to tak má asi spousta holek, první lekci mi dala spolubydlící na koleji, která mi řekla, že ona se sama sobě líbí i s tím vellkým zadkem a do zrcadla se zásadně nekouká moc zblízka a tak si připadá krásná. mě to tedy pár let trvalo, získat takový nadhled, ale s postupujícím věkem spoustu problémů vůbec neřeším a kolem čtyřicítky, při váze 97 kg, jsem se nechala vyhecovat kolegyní z práce a ve třech jsem šly předvádět módu pro plnoštíhlé na přehlídku do Luhačovic, další rok si mě vyžádala majitelka jiné agentury a předváděla jsem znova. Byla to docela sranda, navlíkly mě třeba do žlutého kostýmu, který bych si v životě sama nevybrala, a ono to vypadalo docela dobře. taky jsem tam pochopila, že nemá smysl schovávat tloušťku do tmavých hadrů, ale barvy tě můžou rozsvítit a okolí tě přijímá pozitivně. to jsem se tedy rozkecala, promiň, jestli poněkud mimo tvůj dotaz :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014 20:56 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
motiva: lépe bych to nevystihla! Napsala jsi to skvěle! Klidně bych se pod to podepsala. A gratuluji, tvé výsledky jsou nádherné.

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014 21:02 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
tak díky, gluminko, však už se brzy dočkáš a budeš stříhat metřík taky. :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 09 úno 2014 22:47 
Offline

Registrován: 27 led 2014 09:54
Příspěvky: 32
Dobrý večer ;-) koukam že bavite o změně ;-) já mám tedy pořád svůj metrak a více :-D ovšem 25.2 nastupuji vlastně budu operovana ;-) zkráceně mě čeká tubu ;-) a protože mám malé dítko budu v prvních týdnech potřebovat pomoci hlavně se zvedanim takže jsem o opce musela říct rodičům.... v první chvíli mi naadali :-( pak že mi to nebude sluset a nakonec se mě tatinek bokem zeptal jestli si uvedomuji že i můžu rozvrátit rodinu :-/ prý abych nezačala létat za chlapama ( to jsou starosti :-D ) nakonec jsme si o tom skvěle pokecali a podporují mne a manžel říká že jde jen o schránku :-) obsah se pry nemění tk se nebojí ( je úžasný ) ale četla jsem pár příběhů kdy buď odesel muž anebo žena :-/

_________________
Termín op: 25.2.14 doc Dostalík, Ostrava Fifejdy
Výška: 170cm a váha 113 kg
27 let, šťastně vdaná
17ti měsíční synáček a 5ti lety pejsek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 úno 2014 21:10 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
třpytko, to máš těžký, pokud je vztah v pořádku, tak ho asi nějaká fyzická změna nerozhodí, a když v něm něco skřípe, tak samozřejmě se může stát, že fyzická změna k lepšímu může v partnerovi vyvolat žárlivost, pochybnosti, to je ale vždy záležitost těch dvou, nedá se to nijak zevšeobecňovat :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014 19:03 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
Třypko, podle toho, co píšeš, máš fajn rodiče i fajn chlapa. Uvidíš, že změna bude jen a jen k lepšímu. Hlavně po zdravotní stránce. Budeš pohyblivější, zdravější, krásnější.... prostě dále jen samá pozitiva a jistoty :D Moc ti držím palce, abys vše zvládla bez pooperačních nepříjemností, bylo ti brzy dobře a váha šla krásně dolů. Tfuj, tfuj, tfuj...

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014 19:59 
Offline

Registrován: 27 led 2014 09:54
Příspěvky: 32
Glumi..... víš co mi ještě vrtá hlavou?? že zrovna já třeba nezhubnu :lol: že se to u mne mine účinkem.... :mrgreen: a víš co hlodá mému chlapovi v hlavě?? prý mi nebude kupovat co tři měsíce hadry takže ze začátku budu nakupovat v sekáči říkal :lol: :mrgreen: asi bych chtěla mít jeho starosti :mrgreen:

_________________
Termín op: 25.2.14 doc Dostalík, Ostrava Fifejdy
Výška: 170cm a váha 113 kg
27 let, šťastně vdaná
17ti měsíční synáček a 5ti lety pejsek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014 20:12 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
tak já nakupuju v sekáči už několik let, mám pro ně slabost od té doby, co jsem jeden provozovala, fakt se tam dají najít super věci. Do Zlína jezdí jednou měsíčně Marvill, myslím, že jsou z Hradce, zaberou na dva dny jeden velký sál na hotelu a dají se tu najít i úplně nové věci s originálními visačkami z obchodů. Úplně nové džíny jsem koupila za 150,- :wink:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014 20:48 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
Motiva: souhlasím. V sekáčích se dají najít super kousky. A pokud se vám teď, holky, mění postavy den za dnem, tak je zbytečné vyhazovat peníze stále za nové a menší kousky oblečení. Máš kliku, že ve tvém okolí je pěkný sekáček, u nás bohužel nikde nic :(

Třpytka: neboj, zhubneš :wink: Ty jsi číslo :lol: :lol:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014 21:09 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Jo a taky se mi hodí šicí stroj, každý víkend něco zabírám :mrgreen: už mám dole cca 15 kg

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 dub 2014 06:59 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
Třpytka píše:
Glumi..... víš co mi ještě vrtá hlavou?? že zrovna já třeba nezhubnu :lol: že se to u mne mine účinkem.... :mrgreen: a víš co hlodá mému chlapovi v hlavě?? prý mi nebude kupovat co tři měsíce hadry takže ze začátku budu nakupovat v sekáči říkal :lol: :mrgreen: asi bych chtěla mít jeho starosti :mrgreen:

Ahoj Třpytko mě vrtá hlavou taky jestli vůbec zhubnu byla em na resekci 13.3.2014 zejtra to bude měsíc mám dole 10 kg ale te d se mi to zastavilo myslíš že to pude eště dolu když čtu že některy holky schodily i 20 a víc tak nevím jesli se to týká i mě do budoucna nebo na tom budu jako při dietách 10 dolu a za měsíc nahoru no vím že toho chci asi moc ale mrzí mě to jesli třebe něco blbě dělám holky vážíte si jídlo?Koukám že po 3 měsících už se jí vše nebo se aspoň skouší co pude a co ne tak už se těším tak dík za odpověd.hhana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 dub 2014 07:06 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
motiva píše:
leni, já mám tedy většinu tuku uloženou na břiše, takže v obličeji jsem se zase tolik nezměnila, ale vidět to samozřejmě je, dřív jsem měla obličej kulatý, teď se mi vrátil můj původně oválný až úzký tvar, první dva týdny, když jsem byla asi hodně odvodněná, tak jsem měla dojem, že mi visí i horní víčka a radši jsem se ani nemalovala, abych na to neupozorňovala, ale teď se víčka už vrátila, kam patří :lol: minulý týden jsem potkala známou, kterou jsem neviděla několik měsíců, a ta mi gratulovala k tomu, že jsem omládla, tak to mě samozřejmě potěšilo :mrgreen: nějak si neumím představit situaci, že bych měla pocit, že se na mě dívá ze zrcadla někdo cizí, možná to souvisí s tím, jestli dokážeš sama sebe vnímat pozitivně a mít se ráda, jako mladá holka jsem na sobě stále viděla chyby, to tak má asi spousta holek, první lekci mi dala spolubydlící na koleji, která mi řekla, že ona se sama sobě líbí i s tím vellkým zadkem a do zrcadla se zásadně nekouká moc zblízka a tak si připadá krásná. mě to tedy pár let trvalo, získat takový nadhled, ale s postupujícím věkem spoustu problémů vůbec neřeším a kolem čtyřicítky, při váze 97 kg, jsem se nechala vyhecovat kolegyní z práce a ve třech jsem šly předvádět módu pro plnoštíhlé na přehlídku do Luhačovic, další rok si mě vyžádala majitelka jiné agentury a předváděla jsem znova. Byla to docela sranda, navlíkly mě třeba do žlutého kostýmu, který bych si v životě sama nevybrala, a ono to vypadalo docela dobře. taky jsem tam pochopila, že nemá smysl schovávat tloušťku do tmavých hadrů, ale barvy tě můžou rozsvítit a okolí tě přijímá pozitivně. to jsem se tedy rozkecala, promiň, jestli poněkud mimo tvůj dotaz :P

motivo ahoj krásně jsi to napsala.hhana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 dub 2014 18:06 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
díky hhano,včera jsem vyrazila do práce v nové džínové sukni ke kolenům (ze sekáče, ale fakt nová) a rajčatově červeném svetříku, jen kousek pod pas - oboje vel. 46, v něčem takovém bych si před čtvrt rokem netroufla vylézt mezi lidi ani omylem :mrgreen: , čím dál víc lidí se mě ptá, jak to dělám, že tak hubnu, v zásadě se od operace vezu na takové vlně spokojenosti, nadšení z toho, jak hubnu, jak měním oblečení, dcera mě začíná sledovat, jestli ji už nedoháním s váhou, myslím, že ten strach před operací a omezení žaludku, se kterým se musíme po operaci vyrovnat, stojí za to, taky jsem mnohem pohyblivější, neď jsem si uvědomila, že současnou váhu jsem měla před tím naposledy někdy po prvním těhotenství (před tím jsem tedy vážila ještě míň) a pak už tobylo jen horší a horší. Tak teď doufám, že budu ještě nějakou dobu hubnout a dotáhnu to třeba na váhu, jakou jsem měla kolem dvaceti let :lol: :lol: to by byla bomba :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 16:51 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
motiva píše:
díky hhano,včera jsem vyrazila do práce v nové džínové sukni ke kolenům (ze sekáče, ale fakt nová) a rajčatově červeném svetříku, jen kousek pod pas - oboje vel. 46, v něčem takovém bych si před čtvrt rokem netroufla vylézt mezi lidi ani omylem :mrgreen: , čím dál víc lidí se mě ptá, jak to dělám, že tak hubnu, v zásadě se od operace vezu na takové vlně spokojenosti, nadšení z toho, jak hubnu, jak měním oblečení, dcera mě začíná sledovat, jestli ji už nedoháním s váhou, myslím, že ten strach před operací a omezení žaludku, se kterým se musíme po operaci vyrovnat, stojí za to, taky jsem mnohem pohyblivější, neď jsem si uvědomila, že současnou váhu jsem měla před tím naposledy někdy po prvním těhotenství (před tím jsem tedy vážila ještě míň) a pak už tobylo jen horší a horší. Tak teď doufám, že budu ještě nějakou dobu hubnout a dotáhnu to třeba na váhu, jakou jsem měla kolem dvaceti let :lol: :lol: to by byla bomba :mrgreen:

Ahoj motivo tak to si něla tolik co já když sem šla 13.3 na oper.tak to si zhubla za čtvrt roku snad to pujde i měmám měsíc p oper.10kg dole ale fandím nám všem když už sme se na to daly musíme vydržet taky sem měla po svadbě 56kg a po dětech se to pomalu zvedalo a ted se to drželo i po všech dietách nic těším se a doufám že mi to pude taky dolu jak tobě dík moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 19:28 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
hhano, měsíc po operaci 10 kg dole, to je výborné, jen se připrav na to, že teď už to půjde pomaleji :lol:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 459 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], eteopopu a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení