fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 15:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 20:01 
Offline

Registrován: 10 črc 2012 08:53
Příspěvky: 115
holky co plasite ... to vite ze vam to pujde dolu ... jen to telo se s tim postupne musí vyrovnávat ... tak občas polevi a zastavi se ... vzdyt je to pro nej sok ... :-) tak neblaznete a užívejte si to ... když stojite neznamena ze nehubnete ... urcite ztrácíte centimetry ... :-)

_________________
Obrázek
Obrázek
41 let, syn 7l.
13/03/2012 prvni konzultace ISCARE
04-05/2012 kolečko
19/06/2012 bandáž - ISCARE neprovedeno pro srusty
03/07/2012 bypass - Jablonec, prim. Vrany - nadmíru spokojena
13/12/2013 abdo FN Brno
13/04/2014 kralik dohopkal do BMI
23/04/2014 ruce, prsa
01/12/2014 stehna


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 dub 2014 06:36 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
motiva píše:
hhano, měsíc po operaci 10 kg dole, to je výborné, jen se připrav na to, že teď už to půjde pomaleji :lol:

Ahoj motivo tak to jo já myslela že to pujde tak pěkně ale když sem zjistila že se to seklo na 94kg tak sem se lekla že dělám něco špatně a to sním ůplně málo a pečivo nejím vůbec jen rácio,ani sladký to jen když mě honí mlsná potvora.Motivo jsi hodná tak doufám že to pude dál dolu dík za podporu. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 dub 2014 18:14 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
hhano, já jsem dokonce zhubla na 93, pak mi váha stála, pak dokonce skočila zpátky o kilo nahoru, ale zase to časem začalo klesat. vždycky třeba zhubnu celkem rychle dvě kila a pak mi váha stojí třeba čtrnáct dní a najednou hup a zase něco ubude :mrgreen: hlavně, že ubývají centimetry, věci, co jsem zabírala začátkem února už mi jsou zase velké :wink:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 dub 2014 18:56 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
motiva píše:
hhano, já jsem dokonce zhubla na 93, pak mi váha stála, pak dokonce skočila zpátky o kilo nahoru, ale zase to časem začalo klesat. vždycky třeba zhubnu celkem rychle dvě kila a pak mi váha stojí třeba čtrnáct dní a najednou hup a zase něco ubude :mrgreen: hlavně, že ubývají centimetry, věci, co jsem zabírala začátkem února už mi jsou zase velké :wink:

Ahoj motivo ty se máš já doufám že mi to taky tak pude já si pořád nevěřím a víš já si pořád myslím že blbě jím :( :roll:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 dub 2014 19:41 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
myslím, hhano, že tě žaludek moc daleko nepustí, takže se nemůžeš přejídat, chce to trpělivost a počítat s tím, že tvé tělo se prostě přizpůsobuje menšímu přídělu potravy a hlavně se asi měsíc po operaci moc nehýbeš, tak třeba nemá proč spalovat, ale pořád si myslím, že deset kilo za měsíc je dobrý úbytek, hlavně se nesnaž ještě víc hladovět, jestli máš pocit, že jíš špatně, tak si zapisuj, co sníš, já jsem si psala všechno první měsíc, pak už jsem si srovnala v hlavě co můžu a co nedám, po čem mi žaludek protestuje, takže jsem si vytvořila nějaký denní režim a už se ho držím. Zkus si spočítat, kolik toho za den sníš, myslím, že ten tvůj kalorický příjem bude minimální, tak se neboj, ta kila půjdou dolů :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 dub 2014 05:07 
Offline

Registrován: 10 led 2013 09:55
Příspěvky: 380
Bydliště: Otrokovice
Hhano, hubnutí je nevypočitatelné, určitě jsi zhubla dostatečně, ale připrav se, že to někdy bude i setsakramentsky dlouho stát nebo to skočí i nahoru. Já začátkem března skokem shodila na 126 a během března jsem měla zpět 130, ale neděsila jsem se a těď pomaloučku jsem se konečně dostala zpět na 125 kg. Hlavně se neděsit a být v klidu.

_________________
Obrázek
176 cm,48 let, doma já a tři chlapi v chalupě ve věku 53, 26 a 25let
4.9.13 163kg, pas 120cm, boky 154cm , Omega Gastrický Bypas při 163kg, dr.Čierny, Břeclav

http://blanula1.rajce.idnes.cz/Tak_sel_cas.../


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014 10:13 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
motiva píše:
myslím, hhano, že tě žaludek moc daleko nepustí, takže se nemůžeš přejídat, chce to trpělivost a počítat s tím, že tvé tělo se prostě přizpůsobuje menšímu přídělu potravy a hlavně se asi měsíc po operaci moc nehýbeš, tak třeba nemá proč spalovat, ale pořád si myslím, že deset kilo za měsíc je dobrý úbytek, hlavně se nesnaž ještě víc hladovět, jestli máš pocit, že jíš špatně, tak si zapisuj, co sníš, já jsem si psala všechno první měsíc, pak už jsem si srovnala v hlavě co můžu a co nedám, po čem mi žaludek protestuje, takže jsem si vytvořila nějaký denní režim a už se ho držím. Zkus si spočítat, kolik toho za den sníš, myslím, že ten tvůj kalorický příjem bude minimální, tak se neboj, ta kila půjdou dolů :P

ahoj motivo tak dík mooc jsi hodná že mi tak radíš aspoň vím něco jinýho jídlo si píšu a je fakt že toho nesním a že mi něco nedělá dobře myslím až pudu do práce tak budu spalovat aspoň něco i když doma už něco taky dělám ale jen vaření a uklízení byla sem už i na zahrádce tak pá a dík za podržení a radu :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014 20:32 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Hhano, od toho, abychom si navzájem radili, tady to fórum funguje, to co se dozvíš tady, ti neřeknou ani u doktora, protože tady si můžeš přečíst zkušenosti spousty lidí, co už operací prošli, a nikdo se tu nestydí zeptat na jakoukoliv věc, i třeba drobnost, která ti vrtá hlavou, vždycky se najde někdo, kdo ti dokáže tvou otázku zodpovědět a nikdo tvůj problém nezlehčuje :P Já se před půl rokem taky ptala na všechno, co mi vrtalo hlavou a holky tady mi radily :lol:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014 16:20 
Offline

Registrován: 03 bře 2014 05:59
Příspěvky: 23
motiva píše:
Hhano, od toho, abychom si navzájem radili, tady to fórum funguje, to co se dozvíš tady, ti neřeknou ani u doktora, protože tady si můžeš přečíst zkušenosti spousty lidí, co už operací prošli, a nikdo se tu nestydí zeptat na jakoukoliv věc, i třeba drobnost, která ti vrtá hlavou, vždycky se najde někdo, kdo ti dokáže tvou otázku zodpovědět a nikdo tvůj problém nezlehčuje :P Já se před půl rokem taky ptala na všechno, co mi vrtalo hlavou a holky tady mi radily :lol:

Ahoj motivo já sem fakt tak nešťastná s toho že mi ta váha stojí na 94 a nejde vůbec dolů asi moc žeru ale ono ti to nedovolí níst víc jinak trpíš tak nevím co mám dělat


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014 20:01 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
hhano, ale já ti neumím dát jinou radu, než tu, co jsem psala, vydrž, nestresuj se, jez tak, abys měla pravidelný přísun hlavně bílkovin, vybírej si taková jídla, která jsou pro tebe dobře stravitelná, samozřejmě není všeobecně dobré pít příliš sladké nápoje jako je např. kola anebo koncentrovaný džus, ten je lepší si ředit, neměla by sis dávat zákusky, tučné jídlo, ale určitě jsi v nemocnici dostala nějaké pokyny k redukční dietě, kde máš vysvětlené, jak by ses měla stravovat, samozřejmě musíš brát ohled na to, kolik tvůj žaludek zvládne. Já jsem dostala ve Vítkovicích několika stránkové pokyny od nutriční, ale při propouštění mi dr. Bolek zdůrazňoval, že já můžu jenom tolik jídla, kolik žaludek pustí, protože ani zdaleka nesním tolik, kolik bych měla sníst podle dietních tabulek, proto je nesmysl, že bys měla jíst ještě míň, než co teď po operaci sníš, fakt se uklidni, neboj se, váha se dřív nebo později pohne, hlavně nezapomeň, že i pití je pro spalování tuků důležité, takže dodržuj pitný režim :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014 07:33 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Tak mě třeba bylo řečeno, že redukční dietu už nikdy ;) Ano, jíst zdravě a vyváženě, ale NIC si nezakazovat, ptž o to větší chuť pak člověk má ;) Takže hlídat se - ano. Přemýšlet o jídle - ano. Když mám chuť na sladký tak si trošku dát, ale vyvážit to pak výdejem energie ;)

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014 10:24 
Offline

Registrován: 09 úno 2014 18:27
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Drahé spolubojovnice, čekatelky i ty co jste úspěšně dobojovaly :-D
Hlásím se Vám z Mostiště. Dnes mi vytáhly dren i kanylu a zítra pomažu pěkně domů.
Dnes už je mi hej, nejhorší byl den na JIP a druhý den po op. To jsem si říkala, do čeho jsem se to sakra nahnala. Ale teď už tady poletuji jak víla :D
Dostala jsem dnes od sestry papír ohledně režimu stravování. Je to velmi stručné a tak jsem si k tomu napsala dost otázek a doufám, že mi na ně pan doktor odpoví. A když ne tak mám přece vás :D
Od rána jsem už vypila půl litru čaje,popíjím pomalu brčkem. Občas se ale přistihnu, že mám hlad, je to asi normální, že?

_________________
Obrázek

38 let, 2 krásné cácorky 7 a 4 roky, podporující manžel
12.3.2014 Konzultace u Mudr. Šimoníka
15.4.2014 Tubulizace v Mostištích
10 týdnů od operace:
-20 kg, pas - 13 cm, boky - 13 cm :-)
http://hruska2.rajce.idnes.cz/Promena/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014 11:21 
Offline

Registrován: 12 bře 2014 21:15
Příspěvky: 95
hruška
Gratuluji - jsi šikulka!!!

_________________
Obrázek

Obrázek

40 let, 1dítě - kluk, 1pejsek - holka, skvělý podporující manžel
10.4.2014 konzultace v Jablonci :-)
14.5.2014 RYGB prim. MUDr. Vraný - ZVLÁDNUTO

http://glorcajb.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014 12:46 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
Hruška gratuluji :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014 14:39 
Offline

Registrován: 05 úno 2014 19:33
Příspěvky: 14
Hruško velká gratulace k operaci at jdou kila pěkně dolu :-)
Já děvčátka mám kolečko konečně za sebou a 24.4 hurá Jablonec doufám že pro termín :-)))


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, okuwuhuaozaqa, Ronaldol a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení