fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 15:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 17:02 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Tento chlívek bude sloužit nováčkům, kteří stále váhají, jestli operaci podstoupit, či nepodstoupit, zda do toho jít nebo nejít, zda má okolí pravdu, když je od operace odrazují atd...

Budeme sem psát své vlastní zkušenosti, poznatky, pozitiva, ale i negativa, která nám bariatrická operace přinesla, proto prosím co nejvíce lidí, kteří mají po operaci a již zaznamenali změny, at už po zdravotní nebo v životní stránce, aby se podělili o svojí zkušenost a dali tím motivační slova nováčkům, kteří jsou v rozpacích, děkuji :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 17:11 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Co se pro mě po bariatrické operaci (TUBU) změnilo...

před/po operaci
149 kg/po 105 kg a pak těhu konečně :twisted: :D :oops:
opravdový boj dát dolů -5 kg /po operaci to jde zázrakem skoro samo při pravidelnosti a malých porcích :D
omezení v určitých jídlech / po operaci jím vše 8)
musela jsem se hýbat, více pohybu / teď jsem sama o sobě pohyblivější když mám -45 kg dole, pohyb navíc nevyhledávám (dobrovolně) :D
pocení / už vymizelo-potí se každý, ale předtím mnohem, mnohem víc...
funění po schodech do 1,patra / už hravě vyběhnu i po dvou schodech a bez funění V těhu teda ne ale před těhu jsem to dala :lol:
zdravotní problémy s páteří-užívání opiátů :shock: od bolesti/po opce už jsem se zbavila jak bolesti, tak hlavně těch léků :wink:
klouby bolestivé / dnes v pohodě, bez bolesti :)
ponížená kvůli tloušťce a obezitě/ dnes sebevědomá a hrdá, že jsem do toho šla :!: :!: :!:
dříve 6 knedlíků se svíčkovou / dnes jeden vykoupaný v omáčce a kousíček masa a spokojená :twisted: :D
vel.62 / dneska nebo před těhu jsem se dostala na 48 možná méně :!:
maxiporce / pidiporce a SKUTEČNĚ STAČÍ :wink:
bazén-plavky-nepřicházelo v úvahu tolik sádla / před rokem mě namža nemohl dostat z termálů ven jak se mi tam líbilo :twisted: :twisted: :twisted:
lékaři-MUSÍTE ZHUBNOUT / dneska vám to ale sluší, kolik máte zase dole? :oops: :D
gynekoložka-zhubněte-neotěhotníte- / dnes jste už něco jedla? nehladovíte? máte ketony v moči... jezte více!!! :twisted:
v obchodě XXXXXL bohužel větší už nemáme / ano, máme i menší velikost nebo tu vaši a jinou barvu.... :!:
cukrárna-hřích :shock: / teď ji neřeším a klidně se tam zastavím a bez výčitek :twisted:
moučníky-nepekla jsem, přísný zákaz / peču, dám si a zkouším klidně nové recepty :idea:
grilovat občas / grilovaly jsme i přes zimu, na jaře a nehodláme přestat ani v létě :D
kamarádi a známí se mi vysmívaly za mou postavu / dnes závidí, jak oni se musí nadřít aby doply kalhoty a mě to jde samo :lol: (dobře jim tak :D )
dříve jsem si myslela, že nejsem "až tak tlustá" / teď? ty woe,jak jsem mohla být tak naivní :shock: :shock: :shock: vždyť je to děs :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: už nikdy více :!: a tu fotku beru jako varování :!: :!: :!:

.................................................. a takhle bych mohla pokračovat dál..............................................
píšu to pouze já sama za sebe, jak to cítím já, co se u mě změnilo.................... :!: :!: :!: :!:


negativa neznám, nejsou.... :?: :!: :idea: jo :D nežeru jak čuně ale jím jak člověk ale to je taky POZITIVUM :!:

hlavní pozitivum pro mě je zachráněný život... dříve mi daleko více hrozil infarkt, mrtvice, fuj :shock: cukrovka, oteklé nohy a bůhví, co ještě....

Proto, každý, kdo má obavy, by měl zvážit pro a proti a sepsat si to na papír... pročítat to tady a nabírat CENNÉ informace, které ho dovedou bez obav k následné operaci a novému životu...

Co se týká diet, já je opravdu nemusím, je nutné je dodržovat po operaci Tekutou a kašovitou stravu) aby si žaludek zvykl, ale doživotně určitě ne. Pokud se váha zastaví nebo mám pocit přibírání, tak najet na pravidelný režim a zase se váha upraví.
Možná se změní chutě ale nijak moc zásadně ne, aspoň u mě se nezměnily, každý to má jinak. Ale dietit určitě doživotně ne, dodržovat režim odstupy a gramy ano, ale vše v míře...


Nemyslete na negativa, jinak ty pozitiva nikdy neuvidíte :!: :wink:

Jo, je jedno NEGATIVUM-ŽE JSEM NA TO NEŠLA MNOHEM, MNOHEM DŘÍV a to si vyčítám stále...

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 17:13 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
trochu mých poznatků po opce....

už jsem toto na forum několikrát psala, tak ještě jednou (zkopírované z kavárny)
- opky nelituji, šla bych na ní klidně znovu, začla jsem žít a ne jen přežívat, dělat věci, o kterých jsem před opkou jen snila a záviděla ostatním, že jsou hubení, už nejsem nejtlustší všude tam, kam vlezu, už na mě všichni nečuměj proto, že jsem tlustá jak prase, už toho nesežeru vagon a za chvíli druhý vagon, už mi stačí pidiporcička a jsem nacpaná právě tak, jako kdybych sežrala 2 vagony žrádla (píšu záměrně žrádla, ptž kolikrát to byla slátanina všech možných chutí, fakt prase) :oops: .... např dnes mám poprvé na sobě dvojdílné plavky a nestydím se v nich před lidmi a je mi úúúplně jedno, že mi koukaj na bocích špeky, prostě se cítím spokojeně a o tom to je !!

Takže kdo má nějaké pochybnosti o opce - neváhejte, ničeho se nebojte a jděte do toho, určitě nebudete litovat !! Také jsem nevěřila, že zrovna na mě to bude fungovat - no výsledek vidíte pod metříkem a opravdu nebylo dne ani minuty, kdy bych zalitovala, že bych opku podstoupila, tak hurá na sály, pod kudly !! :wink:

Hlavně se tomu tak stalo díky tomuto foru, lidem na něm a i když už sem většina z nich nechodí, forum jede dál, takže díky Vám všem tady, bez Vás bych to nikdy nedokázala !! :wink:

A nějaké rozmlouvače, závistivce a já nevím koho všechno - NEPOSLOUCHEJTE, oni ta kila nenosí, oni nebudou řešit zdravotní problémy, které Vám nastanou nebo už máte, prostě si do svého rozhodnutí nenechte kecat !! :wink:

Dále... tak trochu opakování po Mattonce, ale i já to tak mám, takže proč to nenapsat....

- jím úplně vše, na co mám chuť, žádná dieta, ale stačí málo a jsem přejezená
- nepotím se
- nedělám domácí práce atd z donucení, ale s chutí
- celkově o dost lépe pohyblivá (pokud zrovna nepadám z koně) :oops:
- sebevědomí o hoodně stouplo, už není pod bodem mrazu
- obleču si to, co chci a ne to, co mi je
- z velikost 52/54 nyní mám 38/40/42
- při jízdě na kole se "nekopu" do břicha
- i když soulož není moje hobby :oops: tak i když na to přijde, je to mnohem lepší, než před opkou :oops:
- poznala jsem kamarádky a "kamarádky" .... poznáte, že hodně lidí se s Vámi baví jen proto, že vypadají vedle Vás mnohem lépe, než Vy a po zhubnutí neunesou skutečnost, že se karta otočila a Vy vypadáte lépe, než ony....
- alkohol - stačí o dost menší množství a jsme, jak zákon káže... :oops: :lol: :lol: :lol:
- jím po 3 hodinách (někdy zobnu po 2,5h), na jednu porci čehokoliv 80-100g, polévku 3/4 -1 naběračku - hustších sním logicky méně
- piji denně 3-3,5 tekutin (KDYŽ FLÁKÁM PITÍ, HONÍ MĚ MLSNÁ, takže za mě PÍT, PÍT A ZASE PÍT !!)

Takže u mě změny jen k lepšímu !! :wink:

Jooo jedno, vlastně dvě negativa mám - kostrč a sezení na tvrdém nebo ve vaně..auau, to tlačíííí :oops: :twisted: :lol: :lol: :lol:
a dále je mi stále zima (kopretinko díky za připomenutí) od zhubnutí stále jen mrznu :twisted: .... ve 30°C vedrech je mi nádherně, při 22°C mrznu :roll: a o zimním období ani nemluvím, to je vždy nářez, doma se topí, jak o závod a mě je stále zima :twisted: :twisted: :twisted:

A jako krásný bonus je pro mě odměnou plastika břicha, které taktéž nelituji. Nepamatuji si, kdy jsem měla naposledy tak pevné a ploché břicho (asi nikdy, byla jsem od malička tlustá) :oops: :evil: vždycky jsem nosila volné věci, v domnění, že schovám břicho, špeky, zadek, tomu je už dávno konec, prostě úžasný pocit !!

Dále redukce stehen....k tomu asi toto - kdybych věděla, co se mnou dělala celé ty roky antikoncepce (až ted jsem zjistila, jak hodně mi právě z ní natékají nohy a dnes jsem si už jistá tím, že je to opravdu z ní, ptž by jste nevěřili, jaký je to za těch 5 dní, co neberu HA, rozdíl - dnes přesně 6cm za 5 dní přes lýtko !! splaskávám i přes stehna) tak redukci NEPODSTOUPÍM.
Tím nechci říct, že nejsem spokojená, takhle bych to nenazvala, chcí tím říct, že po úplném splasknutí nohou a vyřešení sterilky, na kterou se chystám, místo antikoncepce to podstoupím znova i když vím, že už za peníze. Už ted se mi nohy opět začínají klepat, jak rosol a to jsem teprve na začátku, kdo ví, jak mi až splasknou na konečnou.....ale beru to tak, jak to je - 2 vyšetření ULZ, neprokázala žádnou příčinu natékání, tudíž ani já nemohla tušit, že je to z antiko....no stalo se, holt do toho půjdu znova - někdy :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 18:14 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Ještě bych chtěla zmínit to obávané ROZMLOUVÁNÍ, ODSUZOVÁNÍ, KOUKÁNÍ SKRZ PRSTY že se necháme operovat...

já jsem se s tím setkala taky:

většinou takové řeči mají ti, co boj s obezitou neznají, nechodí se 30kg a více navíc, nemají zdravotní problémy a hlavně.... zhubnout pro ně 3 kg aby doply kalhoty je přece hračka, tak proč plýtváme operacemi... :roll:
...ale nikdo už neřekne, jaká hračka je zhubnout -30kg bez operace a hlavně bez jo-jo efektu... :!: :idea:

tito lidi většinou závidí, že právě VY pak na tom budete líp, než oni, oni se nadřou aby daly dolů kila, nám to půjde s pomocnou berličkou -pravidelností a malými porcemi-samo, jim ne :D

Už si neuvědomí, že to není jen operace, ale to, že my už se nikdy v životě tak pořádně nenajíme, jako oni... nebudeme se kutálet a funět... :roll:
my si krásně jídlo vychutnáme v malé porci a budem spokojeni :twisted: ... ušetříme spoustu peněz za nákupy za jídlo, za které pak koupíme oblečení, protože to velké vyhodíme - nebo darujem těm nepřejícím před operací :twisted: :lol:

Je to naše tělo, náš život a je na nás, jak se zachováme. Ale každý bojuje za lepší život, změnu či cokoliv jiného... a když už se na tuto cestu za lepším, štíhlejším životem dá, neměl by si jí nechat překazit... to znamená.... CHTĚLA :roll: BYCH OPERACI.. ale známá mi ji rozmlouvá, bojí se o mě.... (to je špatně) zato CHCI :twisted: OPERACI... TO JE ONO a jdu i přes překážky, nic a nikdo mě nezataví, chci opravdu ŽÍT, ne PŘEŽÍVAT :twisted:

Za rok, dva zjistíte, že Ti, co vám operaci odrazovaly, tak závidí vzteky jak vám to sluší a možná se příjdou zeptat, zda můžou na operaci taky... jen se tehdy bály.... :wink:

Věřím, že nebudete litovat a jednou tady na foru budete takto podporovat nováčky... a psát své vlastní zkušenosti :wink:

Tak do toho, neztrácejte čas :wink: Vzhůru k novému životu :!: :!: :!:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 18:19 
Offline

Registrován: 08 zář 2010 13:57
Příspěvky: 500
Brý večer vespolek. Sice je vedro k posrání ale taky přispěju s troškou do mlýna.

Myslím, že motivace nás všech byla uplně stejná. Všichni jsme chtěli změnit naše přežívání v nomální život. A tak to bylo i u mě. Už jsem nechtěla být "ta tlustá" , která si nikde nemohla koupit nic pěkného na sebe, nechtěla jsem se dívat na druhé ženské jak se líbí chlapům zatím co já prostě musím vzít to co je, protože prostě se 133 kily na výběr moc nemám. Nechtěla jsem závidět ostatním věci které jim příjdou samozřejmé... Jako je jízda na kole, na bruslích, bavení se někde ve společnosti, dát si nohu přes nohu :) Chtěla jsem pro sebe to co chceme všichni. Lepší život.

Co mi to přineslo?
Hlavně jsem ztratila pocit, že bych se za sebe měla stydět a že někdo jako já by měl chodit kanálama.
Dneska už jsem schopná někam přijít a prostě se nějakým spůsobem projevit.
Koukám se na sebe do zrcadla s radostí.
Nestydím se za sebe a nemusím se zamýšlet nad tím co si mě myslí druzí, protože jsem "ta tlustá"
Nakoupím všude
Chodím ráda cvičit
Líbím se chlapům :)
Rodina je na mě pyšná.
Lidi kteří se mi dřív vysmívali teď na mě obdivně koukají.
Těch pozitiv je strašně hodně... ani tady není místo je všechny vyjmenovat...

Samozřejmě, že tady byly rady typu "no já bych na to nešla, zkusila bych to jinak" nebo "hm to si musíš nechat řezat žaludek jo abys zhubla"? Ale takoví lidé tady budou pořád. A hlavně bych chtěla nováčkům říct jedno. Nikdy si nenechte druhýma namluvit, že oni by se vzdali šance na lepší život! Nikdy! Je to lež a pokrytectví. Ať je to rodina, partner nebo přátelé... Jste to jenom vy kteří mají v ruce tu moc něco změnit. Já jsem zažila lidi, kteří tohle vzdali třeba jenom proto, že to chtěl partner. Protože pak už budete jiné. Budete sebevědomé, krásné a hlavně budete mít více možností..... Je to naprostosto jiný život. Šťastný život. Takový jako nikdo, kdo je tlustý žít nemůže. Já totiž nevěřím nikomu, že je tlustý šťastný.

Já jsem byla ochotna udělat cokoliv proto, abych byla šťíhlá. Klidně si i nechat uřezat žaludek (jak tomu někteří s oblibou říkají). A teď když mi je třeba někdy smutno nebo se mi nedaří tak se zamyslím a řeknu si: Holka co blbneš? Vždyť sis splnila životní sen.....

Negativa jsou padání vlasů, náchylnost k nemocem a trošku větší zima. Ale tohle jsou maličkosti naproti tomu co všechno jsem získala.

_________________
Obrázek

24.3.2011 TUBU. FN Ostrava-MUDr.Foltys
Pes doskákal 16.7. 2012 ve 4:15
4.12.2012 Cilkulární abdo. Prof. MUDr. Pavel Brychta,CSc. FN Brno
2.9.2013 - Prsa. MUDr. Vřeský
26.11.2013. Haxny opět Prof. MUDr. Pavel Brychta,CSc. FN Brno

A konec:) Max. váha 135-celkem zhubnuto 72 kilo


Naposledy upravil LF dne 17 črc 2012 08:28, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 20:28 
Offline

Registrován: 02 kvě 2012 11:10
Příspěvky: 20
LF píše:
Brý večer vespolek. Sice je vedro k posrání ale taky přispěju s troškou do mlýna.


A udělalas dobře Lucko!Díky!Krásně napsáno.....a už se zase nemohu dočkat OP :mrgreen:

_________________
nástup na OP 12.8 OP 13.8.2012 Ova-Vítkovice 158/98kg
Tubu a bude robit nej z nejlepších
MUDr. Doc. Palko Holéczy

žij a nech žít !!!





Obrázek


Naposledy upravil verca dne 19 čer 2012 08:18, celkově upraveno 1
prosím necitovat celé, dlouhé příspěvky, děkuji ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 20:38 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
Nedá mi to a musím taky napsat i když už jste to všechno za mě řekly. Je to vyčerpávající, ale dodala bych ještě, že s 50kg jsem odhodila i takových 20 let, málokdo mi dnes věří, že mám 20 letou dceru. Dcera mě dokonce odmítala představovat svým přátelům neboť jak prohlásila "oni si pak myslí, žes mě měla ve 13."
Je to nádhernej pocit, když se za mnou otočí chlap proto, že mi to sluší a ne proto, že zaberu dvě sedadla v autobuse. :lol:
A nikdy jsem se tak dobře nenajedla jako po operaci.

Holky a kluci nebojte se toho a do boje. Opravdu to stojí za to.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 20:48 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
janiii no vidíš, s tím věkem to máme stejně, cítím se o dost let mladší, no taky dělám pěkné kraviny, skoro jako za mlada :oops: :lol: :lol: :lol: a i staršímu synátorovi bylo řečeno, jestli jsem jeho "mladá" :oops: :lol: :lol: :lol: a spolužáci se hrozně divili, když jim na zábavě řekl, že jsem jeho máma, no prostě úúúžasný to pocit !! :oops: :D :D :D

Jsem ráda, že se nám toto téma pomalu a jistě rozjíždí, jen tak dál lidičky :wink:

Jen dejte ještě vědět, jestli to ponechat všude, jako to je ted, aby to bylo všude pro nováčky na očích nebo jen v Operacích :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 21:12 
Offline

Registrován: 31 led 2012 14:03
Příspěvky: 204
Také přispěji
No tak předně si řekněte jasně jdu do toho nebo nejdu do toho... Buď budu žít lepe a nebo chci pořád jen přežívat.
Holky tady už všechno řekly a pokud máte nějaký sen tak za ním běžte ten o štíhlejším živote se klidně splní :D :mrgreen: A negativa... Na ty se ... Já osobně nevnímám žádné... Jím vše a málo a pravidelně a teprv teď zažívám ten pocit jaké je to se opravdu do syta najíst :mrgreen: A nevyčítám si každé sousto, které polknu... No diety jsou ( mluvím z vlastní zkušenosti) ve výsledku k ničemu... :( :roll:

_________________
Obrázek




26. 1. 2012 tubu Mostiště
Poč. váha 108, svobodná 31 let, BYLA jsem celý život tlustá, 2 fenky :-D
17.5. 2013 redukce stehen FN Brno !!! Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
a jedna dcerunka :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 21:15 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Holky, moc se mi to nové téma líbí :D
Se vším souhlasím, akorát za sebe musím říct, že mě život dost bavil i se 130, akorát některý věci byly obtížnější :mrgreen:
I ta negativa, sedací kosti mě bolí děsně a včera jsem letos poprvé spala jen pod jednou peřinou a bez tlustých ponožek :oops:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012 22:43 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
Super nové téma !!!

Ja prispejem len jednou vetou - od opky som dokonale šťastná , vďaka zmenám ktoré práve prežívam !!!!

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: xxx
PříspěvekNapsal: 19 čer 2012 07:47 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
xxx

_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 20 pro 2012 21:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 čer 2012 08:26 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
juj, jsem mile překvapena kladnými reakcemi na založení tohoto chlívku, jsme s Mattonkou včera tak nějak tušily, že s ním budeme vykázané do patřičných míst, ale opak se stal pravdou, takže díky všem a pište další vaše pozitiva nebo negativa po opce, určitě tím pomůžeme mnoha nerozhodným :wink:

TOTO SAMOSTATNÉ TÉMA BUDE ZATÍM PONECHÁNO V KAVÁRNĚ, tam chodí nejvíce lidí, takže ho hned uvidí, jakmile tam kliknou. :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 čer 2012 09:51 
Offline

Registrován: 07 dub 2012 15:13
Příspěvky: 81
Bydliště: Prajzka,kousek od Ovy
Kočky,perfektní téma pro ty nerozhodné! :D

Nebudu psát,co mi dala opka,protože už tu vše je napsáno,jsem moc ráda,že jsem do toho šla,pro mě to byla,vzhledem k věku,poslední šance,jak si spravit zdraví a sebevědomí.
Tak neváhejte,neposlouchejte ty,co vám to vymlouvají,je to váš život a jděte do toho!

25 kilo dole za necelých pět měsíců,to je dobrý,no ni? 8)
A kolik mám teď nových(staronových) věcí na oblečení,jupíííííí! :D :D :D

_________________
[Obrázek



30.1.2012 tubu Vítkovice
náš pan úžasný doc.Holéczy


metřík dokončen,ale jako ostatní - jedeme dál :)

23.květen termín abdo napotřetí - úspěšně za mnoooooou,jupí


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 čer 2012 10:41 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
perfektní téma, už se těším až i já budu moci napsat, hlavně až bude co psát :!: :!:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 457 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, avugehiipexiu, Ronaldol a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení