fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 21:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 12:25 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Nerozčilujte se, tohle je úplně normální v mediálním světě. Je to PR akce pro Cajthamlovou a Havlíčka, zřejmě cítí v bariatrických operacích obrovské nebezpečí - a to je vlastně dobrá zpráva......
Ale vzpomeňte si na to, až se budete dívat na reportáž z oblasti, které vůbec nerozumíte - hodnověrnost takovýchto reportáží je obecně na této úrovni. Ničemu nevěřte.

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 13:14 
Offline

Registrován: 27 čer 2012 10:47
Příspěvky: 25
Bydliště: kousek do UH.HRADIŠTĚ
taky mě štvou s tím že uvádějí polopravdy tak jak se jim hodí, přesně jak tady holky píšete dodržovat "životní styl" je taky přeci omezování se, zrovna tak jako po opce kdy se "nemůžeš" přejíst, za to v podstatě můžeš všechno..... zkoušela jsem znovu hledat reportáž a vyskakuje zdělení...Video bylo odstraněno. Nejedná se o chybu, z licenčních důvodů již není na PrimaPLAY dostupné.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 13:39 
Offline

Registrován: 24 čer 2012 09:46
Příspěvky: 33
Ta reportáž byla ouplně o ničem ten kdo ji viděl tak dostane jen strach,nechápu na co si ten reportér po operaci stěžoval??Na bolest??Ta je snad po každém zásahu do organismu (operace),a paní že musí jíst pořád,však věděla do čeho jde a je ji líto že zhubla??Nepöchopím tyto reportáže,proč neudělají rozhovor se spokojenými lidmi??
Já jsem po operaci ted 4 měsíc shodil jsem zatím v uvozovkách pouze 24Kg,ale jak a moc se dobře cítím,jak moc se mi ulevilo a ještě se uleví.
A proto tyto reportáže vůbec neberu vážně a DR.Caj.... ani ji nemůžu vystát a Havlíčka už vůbec ne.

_________________
Obrázek
Manželka podporující,naše zlatíčko Chiuvava Mia a druhá Bibi, motorka
30.7.2012-konzultace Dr.Foltys F.N.Ostrava
6.12.2012-tubu Ostrava
11.12.2012-propuštěn z nemocnice a začínámé


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 16:21 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Já jsem si to video prohlížela z toho odkazu až potom, co se tu psalo, že nefunguje a jde mi to spustit i teď?
Tyhle reportáže se řídí podle toho, kdo je zaplatí, a proto nejsou objektivní. Pravda reportéry vůbec nezajímá, zajímají je jen prachy. S tím my nic neuděláme. Já teda už na TV prakticky vůbec nekoukám a tohle je jeden z důvodů, ze své práce vím, že to jsou jen lži, lži, demagogie, manipulace.

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 16:48 
Offline

Registrován: 28 úno 2013 14:59
Příspěvky: 157
Bydliště: Teplice
Mě to taky spustit šlo, zkoukla jsem to před chvílí. I když tam svítí to, že je video odstraněno, spustit to jde.
Klasická reportáž, která se tváří, že pomáhá, že jsou opravdu " na naší straně", tváří se poučeně (scény s doktory s Iscare, kde na obrazovce PC a na modelu ukazuje jednotlivé typy operací), ale skutečnost je jiná.
Opravdu to bylo dost sestříhané a pokud to zkoukne laik, který se o to více nezajímal, jen o tom třeba někdy uvažoval... tak o tom uvažovat přestane. Řekne si, že mu to nestojí, že jsou s tím pak jen starosti a že mu je vlastně dobře.
Vadily mi tam věty typu, cituji: Za to, být hubený za každou cenu, sebou ale nese svoji daň. Jíst musíte téměř bez přestávek a nikdy se nesmí dostavit pocit hladu...
No a dojala mě doktorka Kateřina svým výrokem, že: Kvalita jejich života z mého pohledu se významně zhorší. (Fakt to tam zvýraznila, z mého pohledu, který je přece nejlepší a nejvíc toho vím o jídle)
Pak tam básnila o paní, co z 200 kilo cvičením a změnou jídelníčku zhubla na 95 a že to tedy určitě jde. Mno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 18:57 
Offline

Registrován: 27 čer 2012 10:47
Příspěvky: 25
Bydliště: kousek do UH.HRADIŠTĚ
holky tak i mě se podařilo video skouknout, sice až na čtvrtý pokus, ale podařilo se

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 20:31 
Offline

Registrován: 11 led 2013 07:26
Příspěvky: 139
reportáž jsem včera taky viděla a nevím :roll: prvotní záměr asi byl , lidem říct aby si nejdřív pořádně rozmysleli a až když jsou si úplně jistý ,že jinudy cesta nevede ,tak si nechají žaludek ufiknout a pod , to bych docela i pochopila , ovšem co z toho ve finále vzniklo :roll: kdo ví třeba to k něčemu bude dobré a někdo si fakt radši utrhne od huby než aby se nechal operovat ,ale stejně tak se nejde aspousta těch , kteří se omezovat sami nedovedou a ti se nechají operovat :wink: Dr Kateřina zmínila paní Janu co opravdu dokázala hodně zhubnout jen díky "správné stravě " ale to je jedna malá jehlička ve velké kupě obezních a morbidně obézních jako jsem třeba já a to je sakra málo . Převedeno na čísla na jednu takhle zhubnutou je 999 těch co to sami nezvládnou , tedy úspěšnost nula nula prd

_________________
32let/174cm, vdaná ,dvě děti a jeden velký pes

žaludek po resekci pro vředy 16.7.2013 , velikost cca 300ml

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 20:35 
Holky :P

paní Cajthamlová by tedy podle mě měla vrátit diplom, jak něco takového může říct, já nevím jak kdo, ale mě se život bez morbidní obezity tedy výrazně změnil k lepšímu!!! :P A není to tedy jen o oblečení!!! Ta koza je úplně mimo!!!


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 20:42 
Offline

Registrován: 11 led 2013 07:26
Příspěvky: 139
Jitka Klauzová když ona paní doktorka nemá ani šajn jaké to je být opravdu a skutečně obézní , tak když nedopne sukni tak pár dní chroupe zeleninu a je zase na svým , u nás tenhle postup jaksi nefunguje

_________________
32let/174cm, vdaná ,dvě děti a jeden velký pes

žaludek po resekci pro vředy 16.7.2013 , velikost cca 300ml

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 21:04 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Paní doktorka to myslím ví moc dobře, ale taky ví, že vychvalování bariatrických operací jí prachy nepřinese...

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 17 bře 2013 01:30 
Offline

Registrován: 17 led 2013 12:29
Příspěvky: 182
Bydliště: Teplice
Scalla: jj,svatá pravda.Byla by sama proti sobě.

_________________
Obrázek
Doma manžel a 2dcerky, 12 a 10,5roku
25.1.2013-Konzultace ISCARE, 120,6kg/60%tuk :-( ,přidělena Mudr.Malčánková
10.4.2013 termín TUBU prim.Svoboda.nástup se 114kg.
Reoperace "Baypas": Jablonec 9.2.2016


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013 11:55 
Offline

Registrován: 25 říj 2012 15:46
Příspěvky: 131
Bydliště: Valašské Meziříčí
Jitka.H píše:
Ne že by mě to nahlodalo, ale nesmí si to přečíst nikdo z rodiny...:
http://www.super.cz/155793-to-je-silene-zena-ktera-kdysi-vazila-131-kilogramu-musi-denne-snist-hromady-jidla-aby-nezemrela-na-podvyzivu.html

Určitě jste tady už něco podobného řešily, jak je možné, že se čas od času takovéhle články objeví - co bylo na té operaci špatně, proč nemá živiny? Chápu, že to je Blesk/Super a podobné "šokující pravdy", ale ta hubenost je podivná. Spíš lidi po bandáži nechtěně přibývají, ne?

Mám dojem, že na fotkách jsou dvě různé ženy !!!
Kdyby ta superhubená žena měla pževislou kůži na břichu, pažích a stechench, tak je jasé, že se jedná o tu samou paní.
Takové "kachny" od novinářů nejsou výjimkou. Zatím nezaznamenala žádný pozitivní článek v novinách o úspěšných bariatrických operacích. Pořád se píše jen o komplikacích. Oni by pak farmaceutické továrny neměly co prodávat

_________________
49 let, 4 synci + 2 vnučky
2x agama vousatá,
1x 1.000 litrové mořské akvárko,
2x paludárium s 15 ještěrečkama a 4 žabkama šípovýma (na tchýni)

[color=#808000]30.10.2012 všechna vyšetření hotová :-)


operace 6/12 2012 :-p
nač si kazit dnešní den, když je to první den zbytku mého života
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013 12:08 
Offline

Registrován: 25 říj 2012 15:46
Příspěvky: 131
Bydliště: Valašské Meziříčí
Včerejší reportáž jsem nikde nenašla ani na youtube ani na googlu :cry: :cry:
stále je všude reportáž o kmenových buňkách. Je to nefér mazat něco, co lidi opravdu zajímá

_________________
49 let, 4 synci + 2 vnučky
2x agama vousatá,
1x 1.000 litrové mořské akvárko,
2x paludárium s 15 ještěrečkama a 4 žabkama šípovýma (na tchýni)

[color=#808000]30.10.2012 všechna vyšetření hotová :-)


operace 6/12 2012 :-p
nač si kazit dnešní den, když je to první den zbytku mého života
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013 15:09 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
ivuškoivuško, nechci se nikoho zastávat, ale převis být nemusí. Já sama jsem taky "přehublá" a přesto nemám žádnou přebytečnou kůži, rozhodně nic, co by potřebovalo plastiku. Dokonce i "netopýří" rukávky se stáhly.... To, že tam není visící kůže, nemusí nutně znamenat podvod. Nicméně, tyhle články jsou typicky polopravdami. Půl je pravda a půl je lež. BTW to množství jídla, co píšou, bych já do sebe dostat nedokázala......

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 bře 2013 10:01 
Offline

Registrován: 08 úno 2013 21:46
Příspěvky: 224
Obrázek
Pro ty které naštval televizní pořad vkládám nádhernou knížku... kupte si ji a dejte ji přečíst těm, kteří nechápou proč... co vám dá tato operace a mnoho dalšího... nevím zda to tu je když tak pro připomenutí...http://www.levneknihy.cz/nebyla-jsem-velka-byla-jsem-tlusta/d-124315/

_________________
Obrázek

TUBU 25.6.2013 v SurgalClinicBrno,reoperaci MUDr.Čierny 28.7.2015baypas Sadi-S,plastika prsou 28.3.2018,Abdo 17.12.2018
http://andre2.rajce.idnes.cz/dieta/
48 roků,měřím164cm,milující manżel,dva syni 26,22,babička 4.5 kterých dvojčátek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, Ronaldol a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení