fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 17:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 10:41 
Offline

Registrován: 13 zář 2011 18:47
Příspěvky: 177
Bydliště: Vyškov
Ahojky holky, moc sem nepíšu,ale občas nakuknu co je tady nového. :D Na tv jsem se nedívala, stačili mi mukázky.Jedno však musím říct, že když jsem byla na prvním srazu, tak jsem viděla ty skvělé úspěchy ostatních děvča a moc mě to pomohlo.Tak pokud jste na pochybách jdi te na srazík a uvidíte............... :D :lol: já vám ,ale řeknu co uvidíte, spoustu spokojených a skvělích lidiček co vám rádi všechno zodpoví. Já jim všem děkuji, že mají pořád s námi nováčky trpělivost a zodpovídají všechny naše otázky. :D :mrgreen:
Holky moc dík za tohle fórum, které mi pomohlo při rozhodování.Jsem spokojená, šťastná a bez 38 kg.


Mějte se a smějte se pamapalampápá EF :mrgreen:

_________________
Obrázek
36 let , 2 kluci 17 a 19 let , podporující přítel , EF Obrázek
Obrázek


Operace 29.2.2012. BYPASS ROUX Y
Dr.Čierný, Břeclav

Žlučník 28.10.2012

Každá dobrá,čistá a užitečná myšlenka je pevnou silou,kterou můžeme používat každý den.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 10:42 
Offline

Registrován: 13 črc 2010 13:41
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava
Ahojky děvčata, po včerejší odvysílané reportáže na TV Nova, mě běhá mráz po zádech čeho všeho je schopná ,,dobře,, mířená reportáž. Když media chtějí udělají z vás světici nebo potvoru během několika vteřin a národ tomu uvěří. Nevím kde je pravda, ale příjde mi to poněkud přitažené za vlasy. Je mi líto paní, že takto dopadla, ale myslím si že to není jen a pouze důsledkem bandáže, že těch okolností které se podepsaly na jejim stavu je mnohem víc, jenže ono se to lépe prodá když je to o snaze zhubnout.
Chtěla jsem tímto všechny spojubojovnice, které přemýšlejí o opce uklidnit, neberte tuto reportáž jako bernou minci. Je zde mnoho děvčat, které mají band a žijí a jsou spokojené. Jiné byly nespokojené a řešili to jiným způsobem opky a jsou živé a zdravé.

Možná díky této reportáži jsem vylezla z nory s tím, že mám potřebu napsat všem co se rozhodují jaký způsob opky zvolit.
Před 2 lety jsem byla v OB klinice na plikaci, tehdy jsem se rozhodovala, chci opku, ale aby to bylo tou nešetrnější formou, takže moje volba byla PLIKACE. Jenže nyní po 2 letech, díky mojí nedůslednosti dodržovat pravidelnou stravu a nepřejídat se došlo k tomu, že mám plikaci přežranou a začínám zase nabírat kila zpět, takže v době plikace jsem měla 123 kg, nejnižší váha byla 92 kg a nyní mám zase 105 Kg a začínám mít strach, že naberu zbytek do 123 kg.
Vím, že v prve řadě je to moje chyba měla jsem si vybrat jiný způsob opky a hlavně být důslednější při stravování a pak je zde jiná věc, která ukazuje na ostatní případy kdy se zjistilo, že plikace se rozvázala tím, že byla špatně sešitá nebo špatně provedená atd. V tuto chvíli media ze mě můžou udělal nenažranéno otesánka, nebo světici která naletěla mudrům kteří svojí práci odflákli. Jen já sama tuším a vím, kde se stala chyba.
Názor na plikaci mám pořád stejný, je to jedna z možná nejšetrnějších forem opky, ale není vhodná pro všechny ( teda alespoň ne pro mě, která má problém z důslednosti k dodržování pravidel ). Díky plikaci se mi podařilo zhubnout cca 30kg a svojí chybou 10 kg nabrat. Ale znám i ty co si nejsou vědomi toho že by plikaci přežraly, dodržují předepsané porce a zase nabírají, zjistilo se že plikace se jim rozmotala. Zajímavé je že jsme všichni byly u OB Kliniky pak si vyber ..., je to v lidech nebo v lékařích ?.
Každopádně ničeho nelituji, jen tak se nevzdám !. Vím, že pravidla se musí dodržovat při každé opce a proto jdu dál :-)

Žádná reportáž mi moje plány nezhatí !!!!!!:-) Žaneta

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:02 
Ahoj holky :P

co se týče včerejší reportáže, ta ženská byla na operaci před 12 lety, je po bandáži a následně po odstranění bandáže po tubulizaci, TV Nova opět předvedla co dokáže, reportáž neměla hlavu ani patu, souvisle nebylo řečeno vlastně nic a ten kdo tuto reportáž před 2 roky neviděl, je úplně mimo a vůbec nechápe o co jde, byl to pohled je na zuboženou ženskou, které údajně nikdo nemůže pomoci , ale samozřejmě to není pravda, záběry na ní a její rodinu jak se všíchni hroutí a pláčou, jsou samozřejmě drastické, ale jestli jste to někdo zaregistroval tak je to jen takový ten falešný pláč a hysterie!!! A je pravdou, jak už zde někdo psal, že ta žena umírala už před 2 roky a tedy zatím pořád žije, nechci vypadat jako cynik, který to podceňuje, ale absolutně nechápu co nám tímto chtěla NOVA říci.....


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:09 
Offline

Registrován: 10 čer 2012 16:17
Příspěvky: 108
Bydliště: Brno
Annax, bohužel nic takového neberu, jelikož tu operaci v Břeclavi mně zrušili a termín jsem dostala až na únor..nicméně jsem včera volala do Prostějova a tam to zřejmě půjde dřív..musím si to v podpisu změnit, ale vždycky to hrozně dlouho hledám, jak na to :roll: :D

No ohledně té reportáže, já se na ni nedívala ani se na ni dívat nehodlám.. zaprvé vím, že TV NOVA je ten největší zpravodajský odpad a za druhé je mi jasné, že ne všichni mají s operací dobré zkušenosti a mají po tom potíže, ale myslím, že je to minimální procento a to je rostě u operací téměř všech typů, Nicméně od rána mi tady lítá moje babička (není to žádná vetchá stařena :) ), terou tadyta reportáž dost vystrašila.. :twisted:

_________________
Obrázek
22 let, boj s obezitou celý život :(
9. 12. 2012 TUBU v Prostějově :) :) :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:13 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Nova má dostatečně emocionální reportáž a a paní feťačka pak na žádost diváků zveřejní číslo účtu, na které budou soucitní lidé posílat nebožačce příspěvky.

Sskopca
Uživ. panel - profil - podpis

Žaneto
Plikace z OB kliniky se rozmotala mnoha lidem! Aniž by to přejídali!!! Jenom aby se zbytečně nesebeobviňovala :roll:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:22 
Offline

Registrován: 10 čer 2012 16:17
Příspěvky: 108
Bydliště: Brno
lauritania píše:
.... po včerajšej reportáži na tv nova sa budu všetci protivníci bariatrických operáciach tešiť / tak ako na jednom slovenskom fore :-/ /

nedajte sa ovplyvniť jednou reportážou !!!



Já se ovlivnit určitě nenechám, je mi jasné, že můžu být v tom mizivém procentu, u kterého nastanou komplikace, ale tohle si říkt u všeho, tak člověk pomalu nemůže nic dělat... Já jen doufám, že z mého okolí to vidělo co nejméně lidí, jim se to pak těžko obhajuje a je jasný, že o mě mají strach.

_________________
Obrázek
22 let, boj s obezitou celý život :(
9. 12. 2012 TUBU v Prostějově :) :) :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:41 
Offline

Registrován: 02 úno 2010 16:33
Příspěvky: 136
někde zaznělo že tu operqaci prováděl prof. Kasalický. Já osobně pečlivějšího a schopnějšího lékaře neznám. Také si myslím že paní za problémy může sama, kdyby své problémy řešila včas nemuselo to zajít tak daleko

_________________
TUBU v UVN dne 23.5.2012


Obrázek

dne 20.01.2013 konečně docentůra!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:45 
Offline

Registrován: 06 zář 2012 16:24
Příspěvky: 115
Bydliště: Brno
Myslím že v reportáži nebylo řečeno všechno a sice je mi paní líto,ale bohužel tenhle televizní humbuk mě nepřišl vpořádku,,,bylo to strašně přitažené za vlasy a rodina dost hrála...no byl to proste hnus fialovej a od tubu mě to určitě neodradí...spíše naopak...hezký den všem Alena

_________________
Obrázek


Obrázek

6.11.2012 TUBU Surgal clinic 135 kg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 11:49 
Offline

Registrován: 27 zář 2012 17:05
Příspěvky: 757
Bydliště: Uherské Hradiště
Mě to taky neodradí od tubu, protože čím víc si včerejší reportáž přehrávám v hlavě, tím víc mi dochází, jak vše bylo stylizované a při dnešní medicíně, nemusela to paní nechat zajít tak daleko.. Paní je sice nemocná, ale pochybuju že z bandáže..

_________________
Obrázek

Obrázek

39 let,2 sportovci 17 a 11 let
nej.v.113kg/164cm
TUBU ve Valmezu 14.3.2013, prim. A.Bařinka
14.4.-12kg
14.5.-18kg
16.6.-22kg
14.7.-26kg
14.8.-28kg
30.8. - 30kg uff...
ČLOVĚK NEMŮŽE SVÉMU ŽIVOTU PŘIDAT HODINY, ALE SVÝM HODINÁM ŽIVOT..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 12:32 
Offline

Registrován: 15 bře 2010 13:27
Příspěvky: 118
Ahoj všem.
Mám 2,5 roku po tubu. Když jsem se chystala na opku, na jaře 2010, tak právě proběhla podobná reportáž s touto paní Pavlínou, bulvár Blesk otiskl reportáž. Ani na chvíli jsem nezapochybovala, že bych na opku nešla a něco mě vystrašilo. Sice moje rodina mě to začala rozmlouvat, ale já šla za svým cílem a taky mě už ,,ujížděl vlak". Je mi 57 roků, tenkrát 55, a chtěla jsem vypadat ještě pěkně hubeně. To se mi podařilo a věřte, že jsem ani minutu svého rozhodnutí nelitovala. Před každou operací má člověk pochybnosti, strach, asi hlavně z toho, zda se po narkóze probudí. Pak pochopíte, že ten strach byl zbytečný. V době, kdy jsem se připravovala na opku, tak v jedné nejmenované nemocnici ležela po tubu paní, které zjistili prosak žaludku, takže si pobyt v nemce prodloužila o několik měsíců. Dnes je v pohodě a jak ona říká ,, užívám si života, jak nikdy před tím":-). Ale to je asi jen 1% pacientů, kteří měli nějaký problém.

Vrátím se k paní Pavlíně. Za veškeré zdrav. problémy si může sama. Měla vrozenou vadu kyčlí, měla velkou nadváhu, aby ji mohli doktoři operovat, musela zhubnout. Sama to nedokázala, i když měla od kyčlí velké bolesti, tak šla na bandáž. Ta ji taky moc nepomohla, tak podstoupila tubu, následně šla na operaci kyčlí. Tam se asi něco pokazilo, proto nemůže chodit. Myslíte si, že je o franc. holích proto, že se nepovedly bariatrické operace? Těch operací podstoupila víc, a to taky na zdraví nepřidá. To, že její stav je takový jeký je, je porucha nervového systému - nemůže chodit, ovládat tělo apod. Morfin, který bere několik let ji sice utlumí bolesti, ale ničí zdraví. Jak je možné, že tyto léky pro ni jsou normálně dostupné? Umírá už pět let. Takovou srdcervoucí komedii, kterou sehrála celá její rodina před kamerou, je ubohá. Zamyslete se, podstoupili by jste to někdo z vás? Samozřejmě za to byl tučný honorář. A ta paní je nesolventní, má plno dluhů a hezky zařízený byt.

_________________
Obrázek
56 let, TUBU 18.5.2010 Turnov
přítel 55let mi stále drží palce (oba)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 12:45 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Tak ne že bych Blesk považovala za věrohodný zdroj :mrgreen: , ale tenhle link mi jednou někdo o paní Pavle poslal:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo ... odpis.html

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 14:40 
Offline

Registrován: 17 srp 2012 00:15
Příspěvky: 139
Holky, děkuji že jste mě uklidnili. První dojem z reportáže byl hroznej.. a o co hůř, ten doktor, k tomu jdu i já.. ale dneska ve škole jsem se nad tím ještě jednou zamyslela - tu paní jsem viděla kdysi v tv, myslím že byla na vozíčku a umírala už tam, vím, že jsem jí už viděla ale zapoměla jsem na ní. A kdyby ten doktor byl špatný, proč má tak skvělý recenze ? Nedávalo mi to smysl a ujištění jsem našla až zde. Není to chyba doktora, nýbrž její... Ale jsem moc moc ráda že naši v tu dobu spali, myslím si, že by přitvrdili v tom přemlouváním dál a to už bych nesnesla. Super, že se to vyřešilo.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 15:03 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
tato paní není v médiích poprvé, už začátkem roku 2010 psala, že umírá...
není těžké se do googlu napsat její jméno a příjmení...

já se tehdy rozhodovala pro operaci, pro bandáž, nevěděla jsem o jiných operacích a tyto články o paní jsem četla, ale pak jsem přišla na toto forum, kde jsem se dočetla o jiných operacích a pomocí rad holek jsem dospěla k tubulizaci...
neodradila mě ani paní s bandáží,pro mě bylo směrodatné toto forum, nikoliv media...
brala jsem to, že se stát může cokoliv, že operace má své rizika... šla jsem do toho a nelituji a litovat snad nikdy nebudu...

takže se nebojte, nevzdávejte se a nevolejte vyživového poradce, který se taky zviditelnil, můžeme čekat, že se opět dočkáme pořadu Jste to, co jíte, protože teď má spousta lidí strach a využije jeho předražených služeb k ničemu, akorát se na tom nenápadně přiživil a plní se mu určitě diářek....

my jsme jeho utíkající kšeft :D tak se nenechte chitit :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: xxx
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 15:15 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
xxx

_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 21 pro 2012 00:29, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 lis 2012 15:21 
Offline

Registrován: 17 srp 2012 00:15
Příspěvky: 139
Základní balíček u Havlíčka je 10tis jestli to nezvýšil... U paní Cajthamlové to není jinak.. oni asi umějí pomoct, ale jen bohatým :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, Ronaldol a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení