fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 15:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kdo to ví, odpoví :-)
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2016 19:12 
Offline

Registrován: 26 zář 2012 17:12
Příspěvky: 86
Patty73 píše:
Vážené osůbky, zde na fóru,
mám prosbu nemáte někdo nějaký recept co na bolavou kyčel. Určitě jste se některá potýkala s bolestí kloubů, či přímo kyčle, na ortopedii jdu až v úterý a už teď mám problémy spát, jít, schody, kopec problém (bolest dlouho, ale poslední dva měsíce zintenzivňuje a přidává se mírná teplota a vyčerpanost). Přikláním se spíše k přírodní léčbě. Tak prosím, kdo jste si tímto prošel, či víte nějaký prostředek, který pomáhá podělte se o něj


a co lážně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo to ví, odpoví :-)
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2016 19:16 
Offline

Registrován: 26 zář 2012 17:12
Příspěvky: 86
janatunis píše:
Patty73 píše:
Vážené osůbky, zde na fóru,
mám prosbu nemáte někdo nějaký recept co na bolavou kyčel. Určitě jste se některá potýkala s bolestí kloubů, či přímo kyčle, na ortopedii jdu až v úterý a už teď mám problémy spát, jít, schody, kopec problém (bolest dlouho, ale poslední dva měsíce zintenzivňuje a přidává se mírná teplota a vyčerpanost). Přikláním se spíše k přírodní léčbě. Tak prosím, kdo jste si tímto prošel, či víte nějaký prostředek, který pomáhá podělte se o něj


a co lážně?

já mám také vyhřízlou plotýnku krční páteře a paní primářka rehabilitační mně píše komplexní lázně. Tak se zeptej a nechej si je napsat. Vždy mně to pomůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo to ví, odpoví :-)
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2016 20:43 
Offline

Registrován: 19 bře 2016 12:40
Příspěvky: 76
Janatunis,
lázně bych brala hned. Bohužel u nás na okrese je píše snad jen jedna doktorka. K té jdu až v srpnu. Jinak mi ortoped řekl, že tam mám zánět, takže teď chodím na ultrazvuk a elektriku, potom se uvidí po operaci, až začnu hubnout tak se mi prý uleví. Nevím, bolí mě i kloubky prstů u rukou, mám tam i změny dle rtg., ale nemám revma, jsem mladá tak se tím zatím nikdo nechce zabývat. :evil:

_________________
TUBU 13. 7. v Turnově[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wN0a5lT/]
Obrázek

13. 7. 16 109,5 kg den D Operace
13. 8. 16 96,4 kg
13. 5. 17 72,5 kg
13. 6. 17 70,8 kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo to ví, odpoví :-)
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2016 11:03 
Offline

Registrován: 26 zář 2012 17:12
Příspěvky: 86
Patty73 píše:
Janatunis,
lázně bych brala hned. Bohužel u nás na okrese je píše snad jen jedna doktorka. K té jdu až v srpnu. Jinak mi ortoped řekl, že tam mám zánět, takže teď chodím na ultrazvuk a elektriku, potom se uvidí po operaci, až začnu hubnout tak se mi prý uleví. Nevím, bolí mě i kloubky prstů u rukou, mám tam i změny dle rtg., ale nemám revma, jsem mladá tak se tím zatím nikdo nechce zabývat. :evil:

Patty 73
Lázně ti napíše kdokoli i obvodní a jen dopíše od odborného lékaře zprávu z vyšetření. Mně po operaci bylo hůře a měla jsem větší bolesti pátere atd. Mám po těžkém úraze páteře před 30 lety a nedávno zjištění vyhřízlé plotýnky krční páteře. Po lázních je to mnohem lepší. Uvidíš po operaci. Třeba příští rok. Právě,že jsi mladá a pro společnost potřebná,tak je dostaneš a bude ti lépe. Můžeš to vyzkoušet. Přeji ti hodně zdraví a i ty lázně třeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo to ví, odpoví :-)
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2016 13:41 
Offline

Registrován: 26 úno 2016 19:57
Příspěvky: 42
ahojte,
taky jsem měla před rokem šílenou bolest kyčle, dopadla jsem tak, že jsem nemohla ani zvednout nohu od země, byla jsem na vyšetření a světe div se, zjistili mi osterochondrozu kyčelního kloubu, ano...osterochondrozu.....podstoupila jsem rehabilitace...dva cykly za sebou a zlepšilo se to. Od minulého roku, od srpna, co jsem začala pomaličku hubnout a do opky jsem sama zhubla skoro dvacet kilo, se mi neskutečně ulevilo a věřím, že to bude lepší a lepší, až sundám další a další kila.

_________________
23. 3. 2016 nástup na chirurgii vítkovické nemocnice
24. 3. 2016 operace[/color] sleeve resekce, váha 132 kg
11. 5. 2016 kontrola v Ov Vítkovice.....váha 119 kg
18. 7. 2016 aktuální váha 105,3 kg
03.09.2016 aktuální váha 101,3 kg
10.09.2016 aktuální váha 99 kg
29.11.2016 kontrola v Ov Vítkovice.....váha 95,8 kg
http://www.tickerfactory.com/weight-loss/wUjVHc7/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: komplikace po Omega by passu
PříspěvekNapsal: 08 bře 2017 11:01 
Offline

Registrován: 08 bře 2017 10:48
Příspěvky: 1
Jsem týden po Omega by passu, stále zvracím štávy,ted 8den po operaci je to lepší,ale žádná sláva...má s tím někdo z vás podobnou zkušenost,případně nějakou radu co s tím? Moc děkuji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: komplikace po Omega by passu
PříspěvekNapsal: 08 bře 2017 12:47 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Hani,měla bys volat operaterovi,!!!a nejlépe tam jet!tady na fóru, tě nikdo ne vyléčí...

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo to ví, odpoví :-)
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 12:56 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
вели131.9BettBettErleDeanJaneDelpПоноAssaSonyсклаOrieKaraHeleОблаШевчPaleTiesDanzJackРинпчита
ThomсторКолтPlatIoneKeraANNEEricВУЗоLSDSIrisНедбRichСилиPureсериГоряотлиLuanRobeMichфакуRexo
OZONJackBriaвойнPopeSantWindтелеГогуИП,МвремформКузнTuraБоярArthПолуJoseStanErnsGustШилоуказ
PushFlowэтапстолJakeLiteAgatSimsТрошHeroChriWindSempArtsтераT6YКрасссоглRumiБорзRodnРоссAlan
tapaЖивысереLoriWholХромИордJoseXaviGONZавтоАбраMontWindViveLiPoСувоWinsPatrJameситеMomePers
Days1950клейCMK-хороOrgaVestSAMSсборMarv1002ЧайкРумыPianESFWBestJeweограPerfLanzкомпChirGerm
тексSlinEducМихакамнDancPiloWindадвоКитаARICBorkсертGuccфрукhttpЛитРЛитРГогоЛитРдопоБольЛуга
MikeЗайцСтепВолиИллюСтраМахрCapeослеJoseDealWindРомаStroКолыавтоЗапоXVIIEsteErikколлInteДюва
караНасиРаилMariLostавтоKamiМазиСувоEmerGoldRespжизнУшакMariВиннZverwwwtGeorпласГинзCMK-CMK-
CMK-AdobАкимИллюdesiхудоGostШмелСычеДружстудMoneSheltuchkasДолгреда


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, Bing [Bot], ocisitila, Ronaldol, StevenJer a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení