fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 bře 2024 11:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 lis 2018 21:47 
Offline

Registrován: 03 lis 2018 21:27
Příspěvky: 3
Dobrý den, čeká mne plikace žaludku na OB klinice v Praze, někde ve starých diskuzích jsme četla cosi, že tam ty plikace neumí, ale byl to jen jeden příspěvek a hodně starý, má tu někdo novější zkušenost? Na mne klinika působí naopak důvěryhodným dojmem.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 led 2019 19:49 
Offline

Registrován: 20 lis 2012 00:17
Příspěvky: 29
Bydliště: Strupčice
Ahoj,

Na OB klinice mi operovali sice bandáž, ale já už bych tam v životě nešla. Dokud jsem neměla problémy, byli milý. V těhotenství jsem začala mít problémy, bandáž nakonec selhala a řekli mi, že si za to můžu sama. Pak jsem se obrátila na Jablonec a tam mi řekli, že nikdo není schopen posoudit čím se to stalo a hlavně jak mi něco takového mohli říct, když mi neudělali jediné vyšetření. To mi dělali až v Jablonci, v březnu jdu na reoperaci. Co se týká plilace, tak jsem slyšela, že tam používají nějaké nitě co po čase rozpustí žaludeční šťávy. A pokud budeš potřebovat reoperaci dají od tebe ruce pryč, reoperují jen pacientky, kterým nedělali oni první operaci. Mě moc zklamali.

_________________
Janča Kuncová


Obrázek

Obrázek

mám skvělého manžela, 3 a 13 leté syny

9.11.2012 kolečko na OB klinice
12.12.2012 bandáž
2016 v těhotenství selhání bandáže
24.1.2019 kontrola u MUDr. Vraného po žlučníku a domluvení termínu reoperace
26.3.2019 nástup do nemocnice k odstranění bandáže a mini baypass


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 úno 2019 11:16 
Offline

Registrován: 13 úno 2019 11:09
Příspěvky: 2
Ahoj,
lékařkou mi byla doporučena OB klinika v Praze.
Ještě ten den jsem tam zašla a objednala se. Termín mám v dubnu 2019.
Teď jsem ale různě četla a zjišťovala. No a na rovinu: MÁM RADĚJI JET DO JABLONCE K MUDr. VRNANÉMU?
Jak se k němu dostanu? Koukala jsem, že na netu má mail? Mám napsat přímo jemu? Nebo někam zavolat? Budu to mít sice podstatně z ruky, ale ráda bych se vyhnula dalším komplikacím.
Předpokládám, že i v Jablonci (jak jsem četla o OB klinice) bych musela projít nějakým kolečkem a až podle výsledků by se rozhodlo co přesně se bude dělat a kdy?
Díky.
PS: jsem v tomhle naprostý nováček, ale při BMI 48! je nejvyšší čas začít něco dělat


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 úno 2019 17:57 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Luštěnino
Na rovinu: objednej se do Jablonce k dr. Vranému
http://www.nemjbc.cz/cs/oddeleni/chirurgicke-oddeleni/

OB klinika sice působí důvěryhodným dojmem, ale po operaci to často probíhá tak, jak píše Lilitka v příspěvku výše.
a do řešení komplikací způsobených na soukromých klinikách se nikomu nechce :(
zrovna teď v sobotu jsem byla na výletě s kamarádkou z Havlíčkova Brodu, která má operaci od Vranýho a mluví o něm v superlativech
kolečko určitě nějaké bude, ale co konkrétně Ti snad napíšou holky, co tam byly nebo se tam chystají, určitě se dá něco udělat v místě bydliště

BLAHOPŘEJI K ROZHODNUTÍ ZAČÍT NĚCO DĚLAT

Obrázek

podstoupit bariatrickou operaci bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí :lol:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 úno 2019 13:28 
Offline

Registrován: 13 úno 2019 11:09
Příspěvky: 2
Annax
Díky, jak povzbuzující.
Jak se k MUDr. Vranému objednat? Psala jsem mail na kontakt uvedený na těch stránkách, přímo jenu. A prozatím nic.
Sice tedy jsem rozhodnutá něco začít dělat. Do té doby se pokusím i sama. Snad z toho zase nebude jen jo-jo. Ale na operaci jsme se s manželem shodli, že až v létě - po dovolené. Tak alespoň budu mít čas projít kolečkem. A tím pádem snad ani nehoří první návštěva. Ale ráda bych věděla na čem jsem, s čím počítat, jak co zařídit, atd.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 úno 2019 06:59 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Luštěnino
neboj, pan doktor odepíše, jen je zaneprázdněný ...
Pan doktor Čierny nařizuje před operací dietu na odtučnění jater, tzv. "jaterní"
nevím, jestli to tak má i Vraný, ale pokud chceš před operací něco dělat, tak doporučuji toto - snížit příjem tuků v potravě

usnadníš tak lékaři průběh operace - žaludek se nachází pod játry a pokud jsou játra moc tučná, jsou křehká a často praskají

držím palce a těš se!

troška motivace :lol:
https://sklizen.rajce.idnes.cz/Nase_uspechy/

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 úno 2019 19:57 
Offline

Registrován: 20 lis 2012 00:17
Příspěvky: 29
Bydliště: Strupčice
Ahoj,

Já vzhledem k tomu, že jsem si kolečkem prošla v roce 2012, tak jsem u Pana prim. Vraného byla na polykacím aktu (kvůli té selhané bandáži) a gastro vyšetření. 26.3. Mám nástup na minigastrický baypas.
Dietu mi nenařídil, ale určitě dieta ničemu neublíží. Teď mě čeká předoperační a chce i gynekologické.
Jinak já čekala na odpověď a nedočkala se, tak jsem po 14 dnech volala a zjistila že ma dovolenou, že bude až další týden. Zavolala jsem mu a hned mě objednal. Je to suprový člověk a má spokojené oddělení. V listopadu mi tam vyndali žlučník a přístup všech byl skvělý. I přes to, že to mám 200km od baráku, tak mi to za to stojí.
Držím palce

_________________
Janča Kuncová


Obrázek

Obrázek

mám skvělého manžela, 3 a 13 leté syny

9.11.2012 kolečko na OB klinice
12.12.2012 bandáž
2016 v těhotenství selhání bandáže
24.1.2019 kontrola u MUDr. Vraného po žlučníku a domluvení termínu reoperace
26.3.2019 nástup do nemocnice k odstranění bandáže a mini baypass


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 úno 2019 16:28 
Offline

Registrován: 03 lis 2018 21:27
Příspěvky: 3
Všechny Vás zvu do nové místnosti na Superpokecu, v sekci Pokec, název místnosti je Plikace, bandáž .... je to doplňkem ke skupině s tímto tématem. Přístup je zcela zdarma a doufám, že se nás tam bude scházet, co nejvíce. Je to pro chvíle, kdy máme čas si skutečně o všem povídat v klidu a pohodě. Díky anonymitě se může probrat opravdu cokoliv z tohoto tématu. Na netu najdete i přístup pro mobilní verzi.


A ještě jedna věc. Máme skupinu pro lidi, co mají problémy s kily navíc, co hubnou třeba klasicky úpravou jídelníčku nebo chtějí či podstoupili bariatrickou operaci. Jste k nám všichni srdečně zváni.

https://www.facebook.com/groups/336714363628319/

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 13:04 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
VIII134BettBettDaniLoviЖивыJameGordМогиLittFiskApplOrieПолеИспоJeweDISCTribPuisромаКапиIris
HenrстихНикоGilbPenhGlisRecoзапоМатысертДонсдопоHartAhavPhilДубиStepFyodАманNigeLopeмехаSala
AntoLiliХилтТхорАвдеавтоупраSelaМышкПинаMondErstCotoBonuНагоNoraОстрMervфакуЭйснДжасJameСоде
OppoWindБелоздесВладHAWXVeroNeveNoraWindSoliGeniTravArtsСалдРосснапеКЛЕЙZeffКравRumiКитаJoha
меня(АлмFuxiCompGregпольДьячЛындобщеJameBillErleEmmainfoИллюRichЧайкFruhErneMerrGooNDaysJewe
MoveукрауказCMK-свинServVestZigmзавеPurgAlicСергРазмAlanWoodBestпласАртиMataMystкомпEndoBlue
ValiEducEditMariБогдDeluкомпWindwwwnSateмесяPhilднемDolcРР00ЛукиБагдтеатЗапоРоссNianBernопти
ЛитРЛитРVIIIОктяПариТрошбольKareПисаXXXVVladТрошValeDolbRondВороКупоPrelКадрпрогсортChanEmer
РоссJudyЧумиLynd135-AzizЛубчгазеНефеЗолокнигBoomВартRockDianMatcмузыКрасЖукоКомаGenuCMK-CMK-
CMK-ребететрМаниThisDougзаниРябоиспрJameстудЭльшTeactuchkasWindЗаце


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AustinPa, Ronaldol a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení