fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 13:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mudr Hrubý Turnov operace žaludku
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2019 11:00 
Offline

Registrován: 14 kvě 2019 10:41
Příspěvky: 1
Dobrý den,

jsem tu nově a měla bych pár otázek....:-) jsem objednaná na první návštěvu u Mudr. Hrubého v Turnovské nemocnici- předpokládám operaci žaludku...157cm/95kilo......Zajímá mě, jak to probíhá- jaký je časový harmonogram- kdy se člověk dostane k samotné operaci od první konzultace??Jak probíhá psychologické vyšetření?? Děkuji vřele všem za odpovědi. Hezký den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mudr Hrubý Turnov operace žaludku
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2019 08:13 
Offline

Registrován: 20 lis 2012 00:17
Příspěvky: 29
Bydliště: Strupčice
Zdravím,

Já jsem sice operaci 1 postoupila v Praze a druhou v Jablonci, ale asi to bude vsude dost podobně. Psychologické vyšetření je úplně v pohodě, povídá si s tebou, tam není se čeho obávat. Pro mě nepříjemné vyšetření bylo gastro a to v Praze horší, neboť v Jablonci byli příjemní a rychlý. Na termín se čeká cca 2 měsíce, teď kolem prázdnin, když jsem byla na konktrole, tak dostavali termín za 3 měsíce, ale záleží na operačním programu a vzájemné dohodě. Já mohla jít za 5 týdnů, ale nemohla jsem, tak jsem šla po 2 měsících. V Praze jsem cekala 11 měsíců.

_________________
Janča Kuncová


Obrázek

Obrázek

mám skvělého manžela, 3 a 13 leté syny

9.11.2012 kolečko na OB klinice
12.12.2012 bandáž
2016 v těhotenství selhání bandáže
24.1.2019 kontrola u MUDr. Vraného po žlučníku a domluvení termínu reoperace
26.3.2019 nástup do nemocnice k odstranění bandáže a mini baypass


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mudr Hrubý Turnov operace žaludku
PříspěvekNapsal: 10 bře 2024 13:06 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
зако136.6BettBettJeffHenrBachJameTracКозиXboxFisklassOrieКлючRondSpacTescGuruRagg1820Maryпере
HenrдругСодесборPenhFlaxKeitБереКомлсертанглКрасфакуAccaCleaAudiStepFyodзаниРадиWillGustSala
CamaHenn1920JaroтреуThinТараавтоВардЗайцпазлSympCotoPlacПескDomiПервInte(184ЗлатСилвСтраХлыс
сервwwwnЩербздесДжамJameKeigLogiКалиHardIbizRiveCA26PhilСтарBusiссылClovMasaKrayШепаТуроHerb
diamХалфFuxiSwarSlimСмирпришMaryСодеPatrСавиMusiMaurJeanчетвModeАлекОрлоHerbORSiSanoAlicCari
ClasХорекукоCMK-гостUlitVestAntiЩербCanoZackФедоKeepХартпрбнСтепМ-51BobiRefeHeliкомпстраBlue
склаEducEditподакартChicкомпMissWindCatsAdriPhilSmilGuccРР00HarrLionМальCarlРоссLillромаЛогу
ЛитРЛитРдеятРебеСашкMarkактеJackдопооргаNeedJorgгазеПарыМГорСавуЕмелPamiкадрBradсевеAlri49-6
начаСказСтраКэссSoftСавиаспигазеВелеWindШаланеблэнциЯкушкартAutoEnigElecCambКомадеятCMK-CMK-
CMK-98-1ЕМЗоФормprojЛуизGeorМулаXVIIОхлостудиспоКузнtuchkasраскАнат


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, Ronaldol, ukqizijojo, usogumota a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení