fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 13 kvě 2024 20:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 3485  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 21:04 
Offline

Registrován: 03 srp 2010 23:37
Příspěvky: 176
Bydliště: Slovácko
K abdo.... nemyslím jsi , že suelinka a janaaa..straší...jen konstatují své pocity...a já se k nim přidám... mam totiž abdo za sebou nějaký rok...a bylo to bolestivé a ja navíc měla další komplikace, jak při narkoze, kde měli strch abych jim nezůstala na sále .... tak i po opce.... v den propuštění jsem dostala teploty, třesavky...a děs...a musela ještě v noci zpět... z každého boku mě vypustili před 2litry hnisavé tekutiny...a denně 3x pak docházela na převaz a ještě doma dělala další abych vydržela do dalšího převazu..... po opce jsem byla 2,5 měsíce doma ..a pomalu se vše dávalo do pořádku.... na bocích mě tím pádem vznikli pupky... nevím jak to popsat....a operatér mě navrhl, že mě to po nějakém čase opraví.....ale do dnes je tam mám...nešla jsem nikam.... tolik jsem se bála.a ted už to zase nemá smysl...protože se mě děla další převis, protože jsem opět hodně přibrala..a. vyžrala jsem se až k bariatrické operaci .... ted si pomalu hubnu a vím...že převisek tam bude ať chci nebo nechci...a rovnou můžu řici...... další abdo...podstoupím a moc ráda.... bolí to, ale stojí to za to... na bolest se časem zapomene... veřte.Takže kdo chce.... určitě doporučuju....

_________________
Obrázek


35let.20.10 start při 120kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 21:09 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
petii mně to řezaly 2x protože se to nehojilo, takže mě propustily na měsíc domů a vracela jsem se zpátky pod nůž, aby se zjistilo, že se mi nevstřebal steh a udělala se mi nad tou 2x otvíranou ranou boule, která by chtěla odstranit. neříkám, že si to jednou nenechám odstranit, ale ještě je to moc živé, ale přesto jak říkáš, postupem času to bledne. přirovnávám to k porodu, taky vybledne a člověk se už pak jen těší z toho, co z toho vzniklo :lol: teda to je věta.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 21:17 
Offline

Registrován: 23 led 2007 17:24
Příspěvky: 1022
Bydliště: Severní Čechy, Štětí
Evi, víííítej , jsem moc ráda, že jsi zpět :D :D :D . Omlouvám se, že jsem zatím neodepsala, jsem trochu lempl, musím mít na to svůj stav :oops: :oops: :roll: .

_________________
Obrázek
bandáž+žlučník 5.3. 2008 v Iscare , redukce -25 kg před operací,1.3. 2011 reoperace pro potíže v prvním měsíci těhotenství, tubulizace v Turnově Mudr. Hrubý, 102 kg před reoperací při otěhotnění,abdo 11/13, ruce 02/14, prsa 09/14,děloha 04/15, oprava břicha, nohy ?, manžel+ syn Davídek 4 roky, 2 kočky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 21:18 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
V pohodě, Teri.. teď tu budu častějc, tak mi leccos můžeš napsat sem. A až budeš mít čas a náladu, tak pošleš maila. Nestresuj se, nespěchej... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 21:25 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
:roll:

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Naposledy upravil Mona dne 10 črc 2011 16:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 21:55 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
mona
:shock: :shock: šmarjáááá co ti ta sůůůvice provedla? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:01 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Verca,

neopírej se do mých příspěvků, sama víš moc dobře, že tam mám to číslo setrvale stejně vysoké. :lol: :lol: :lol: Já za to nemůžu, asi nějaká chybka a vypadá to, že jsem pomalu nejvíc ukecaná, ale to nejsem ani náhodou, nejukecanější jsi tu ty a poslední dobou se zde objevují další podobné. :lol: :lol:
Jo a štve mě, že zmizely i příspěvky, které právě mohly někomu něco říci.
No nic, já už se namáhat nebudu.

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:09 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
děvčátka v březnu se zase chystám do Liberce, nespácháme zase nějaký srazík???? potřebuju vás vidět, nechat se nakopnout, vidět vás hubenourky, aby člověk dostal sílu zase na hubnutí, verčo, loli, jj, boss a další, nenavštívíme zase tu příjemnou hospůdku na kruháku??? přesný termín ještě nevím, ale dala bych za včasu vědět.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:13 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
zelenoočko no vidíš :shock: :shock: vy nemáte babičku a mě zase chybí rodina :roll: :roll: vydrž prťka za 3 roky jdu do důchodu a můžu jezdit hlídat :wink: :wink: pokud se důchodu dožiju s tím naším zdravotnictvím :evil: :evil:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:35 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Jani,

také bych Tě ráda viděla, ale já se v březnu do LB určo nedostanu, bo mám zrušené autíčko a nové jen tak nebude. :-(
Ale na sraz do TU přijedu i kdybych měla jet vlakem. :-)

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:37 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
TAK IRISKA UŽ NÁ INTERNET, ALE NĚJAKEJ MOC POMALEJ, TAK NEMŮŽE MOC PSÁT, ALE POZDRAVUJE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:42 
Offline

Registrován: 05 led 2010 23:23
Příspěvky: 77
Ahoj všichni,
tak mi až večer došlo, že mám dnes 1. výročí od operace, výsledná váha je prozatimní, hodlám ještě něco zhubnout, tedy doufám, že ještě pokročím aspoň trochu blíž k cíli.

_________________
Vanda


Obrázek

3. 2. 2010 plikace žaludku OB Klinika Praha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 22:46 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
Bobul, já nejsem naštvaná. Já ti to moc přeju, stejně jako to přeju všem ostatním. A že nejsem vyvolená, abych to věděla předem? Nejsem malá holka abych se naštvávala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 23:35 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Zelenokukadlo mě snad šálí zrak :shock: ...Ty a zde? No tak povídej, jistě máš spoustu novinek a plánů, jinak by ses nám tu nevyjevila veřejně...jó, už jsem dočetla zbylé sekce a vím, co že to je za novinku. Tak hodně zdaru!

Bobule jsem moc ráda, že jsi u nás dobře začala a že se snad konečně dočkáš. Moc Ti to přeju. Upřímně...však jsem Ti to říkala, umím si představit, jak Ti musí to břicho ztrpčovat život. No tak už se na Tebe těším, snad se uvidíme brzo brzičko, nejlépe rovnou na pokoji č. 500! A už se tu, laskavě neomlouvej, k Tobě se to vůbec nehodí. Dobře, že jste to holky ututlaly, o to víc jsme všechny překvapené a držíme cecko, co se dá. Určitě sborem!
Tedy já když jsem Tě spatřila a Verča nás představovala, tak říkám...nojo, vždyť my se známe...z fotek, na nich seš jak živá, připadalo mi zbytečný Tě představovat. Totéž s Qwys, či jak vlastně se to píše, to je děsnej nick :roll: , pěkný jazyko a prstolam. Jojo, Qwys má krásný hnědý oči...holka, držím Ti palce, ať seš úspěšná ve svém plánu, Tě obdivuju, dala sis fakt náročný cíl! Myslím na tolik kilo tak krátký časový úsek. Držím palce.

All... no tak když to Verča nakousla, tak se prostě nezdržím. Ona taky říká, že když musíš, tak musíš. A já tedy musím.
Dnes v čekárně k žádnému trapasu nedošlo, ale přesto po sobě Verča zanechala stopu...podařilo se jí málem shodit květináč s kytkou, v poslední chvíli ho zachytila, jenže až uklízečka zajede mopem pod sedačky, bude se náramně divit, kdo si tam připravuje půdu na sázení brambor...tolik hlíny totiž šikovně vysypala. A prej PSSST! Ale kdepak, ať se tady veřejně v povědomost všem dává, že kam Verča vstoupí, tak spoušť nastává. 8) Z toho se, holka, nevykroutíš, svědků byla plná čekárna. :lol: :lol: :lol:

Ještě potvrzuju Martině, že jsem skutečně byla překvapená, jak bravurně zvládá abdo. A má T. Jenže tedy bez sešití vnitřních svalů. Dneska zrovna s námi pan doktor diskutoval v čekárně a tak jsme došli až na ty abda, ptala jsem se, jak se pozná, že vnitřní svaly jsou rozestouplé a musí se sešívat. Tak to vysvětlil a dodal, že oni při odstraňování přebytečné kůže po zhubnutí ještě tenhle případ neměli. Nemůžu tedy posoudit, protože všechny holky, které jsem po abdo viděla, vlastně ty vnitřní svaly sešité neměly. Proto na tom byly možná líp, než jsem čekala.

Janooo tak to je jasný, že srazík v březnu mi nemůže uniknout, jedině snad v případě padaní trakařů z nebe...ale tady to je samá mlaďule, beztak v životě trakař neviděly...no ale holky, je pěěěkně velkej! Tak Jano napiš zase datum včas, místo a hodina by mohla zůstat jako posledně.

Lolinko tak Ty nepřijedeš? ...to mi budeš ale vážně chybět! :( Snad vyjde aspoň ten Turnov.

Irisko ahoooooooooooj! Tak vyprávěj!

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Naposledy upravil bossice dne 04 úno 2011 00:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 23:46 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
bossice a za jak dlouho chce qwys dosáhnout té vysněné váhy :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :roll:

ještě něco- zelenoočko sem nechodila vůbec, protože ani nevěděla, co se tu děje a že máme upravené stránky :roll: :roll:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 3485  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], xaroin a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení