fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 dub 2024 02:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 3485  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 00:20 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Aleno upravené stránky tu jsou jen pár dní....a předtím? ...jestli jsem dostala špatnou informaci, tak tedy sorry, Evička promine. 8) No ale výše to trochu upravím.

No nevím, jestli můžu vytroubit do lesa, co si Qwys předsevzala...třeba Vám to písne sama, ale já ji každopádně držím palce! Jen to přiblížím, chce za poměrně krátkou dobu dát dolů na mě trochu moc kilo, to bych nedala ani vzdušnou stravou...ale má to vymyšlený a naplánovaný skvěle. Tak JEN uskutečnit 8) .

Verčo abys mohla ráno řádně nastartovat...tak když jsi psala, že mám ksichtík jako dětskou prdýýýlku, tak jsi jistě neměla na mysli pokakanou, že ne?

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 05:03 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
bossice,

neměla bych se tam jak dopravit. :-(
Ale Turnov si ujít nenechám, neboj. :-)

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 07:56 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
bobule gratuluju k přijetí v Turnově a držím pěsti ať to tentokrát dospěje ke zdárnému konci. Holka jak já ti to přeju :wink:

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 08:41 
Offline

Registrován: 31 bře 2010 14:19
Příspěvky: 175
Bydliště: Brandýsko
Holky nemáte někdo zprávy od Mony Bestičkové? Jak na tom holky jsou?

Jinak zdravím při pátku... máme tady zase sníh... :roll:

_________________
Obrázek
33let, 2 mrňousci (4 a 6,5 roku),milující manžel a dva pražský krysaříci
7.6.10 bandáž v Iscare, doplněno 4ml, 09/11 doplněno v Turnově 3,5ml, 12/11 odpuštěn 1ml, 03/12 odpuštěny 2ml, 7/12 bandáž odstraněna v Jablonci.
6.11.2012 začátek nového života bypass roux-y v Jablonci...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 08:53 
Offline

Registrován: 09 úno 2010 10:41
Příspěvky: 369
Bydliště: okr.Zlín
Bobule-gratuluji.A už jen jít v před.Ať je to co nejdřív,aby ses mohla už těšit z vísledků. :P

_________________
Obrázek
36 let,3 děti/12,9,6/hodný manžel . TUBU 13.4.2010 v Břeclavi Mudr.Čierný
11.11.2011 odstranění přeb.kůže rukou-Zlín
3.10.2012 plastika bříška- Val.Mez.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:17 
Offline

Registrován: 31 led 2009 09:53
Příspěvky: 167
Evičko zelenooká, no já čubrním, vítej zpět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bobule, gratuluji a valím oči, skoro jako ty, hehe ...

A moc zdravím Irisku, ať už sem konečně může vlézt taky....

Jinak všem dobré ráno, tady na jihu teda zase zasněžené, už mi ty bílé sr****y lezou krkem ... :cry:

_________________
Obrázek
-6kg před
41let/175cm, start 27/05/09, sleeve, metřík zdolán 20/12/09 = 85kg, 50% úbytek původní Dejny 30/06/10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:22 
Offline

Registrován: 16 říj 2010 20:28
Příspěvky: 196
Bydliště: okr.Mladá Boleslav
Ahoj holky :)
Vsechny Vas moc zdravim :)
Ja jsem si na zitrek uvarila koprovku,pac jdeme dnes na ples a zitra se mi nebude chtit nic kuchtit :) Hlavni cena je zajezd k mori tak drzte palce at to jsem jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: I kdyz pri nasem stesti vyhrajem opet jablka od nas ze skladu :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek36let 2 krasni kluci, super a hubeny manzel.
23.11. Tubu v Turnove


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:32 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Ahoj všem.....

Táákk jsem letecky přelétla po kurníku.... nečetla jsem pozorně, ale pár věcí mi neuniklo....

Monaaaaa to jsi také nemohla vymyslet něco jiného?? Kráva nebeská už byla večer na ICQ :lol: :lol: :lol:
Ale mám radost, že jsem Tě dostala, to já zase jooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lolinko se neopírám o Tvé příspěvky o moc víc, než Ty o ty moje
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A vzpomínej vzpomínej, jak jsme tu slepičily zhruba před rockem :oops: :lol: :lol: :lol: Nemůžu přece za to, že jsi nás drze opustila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aničko vzala jsi si sice můj příspěvek na sebe, ale nepatřil jen Tobě 8)

boss hmmm, jenže musíš také dodat, že nějaký blb tam tu kytku připravil, aby spadla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ALENKO koukám, že co nevíš, to nepovíš - a ještě velkými písmeny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eviku holky best. by měly být v pořádku, malá se umoudřila snad a dnes by i mohly jít teoreticky domů, ale Moně jsem dnes ještě nepsala, tak nevím, jak to nakonec dopadlo :wink:

A dnes jsem pěěěkně ujela na náledí, jela jsem NAŠTĚSTÍ jen cca 20-25km/h, bo to bylo v pravoúhlé zatáčce a hned za zatáčkou jsem měla zastavit - u spořitelny. Ale led a kostky udělaly své... ale dopadlo to dobře, zrovna nic nejelo, takže se nic nestalo, jen jsem teda zastavila v protisměru....ALE...vejdu do spořky a rána jako kráva !! Bum bác, auto v baráku vedle spořitelny - to samé jako já, led, kostky dokonaly své.....to jen zážitek z dnešního rána..... :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:37 
Offline

Registrován: 06 kvě 2010 17:54
Příspěvky: 722
Bydliště: Olomouc
Ahojky holky mocinko Vás všechny zdravim,Alenka byla teda rychlejší chichic,já chtěla prvni dočist a pak pisnout,ale fakt je to návrat do minulosti a ted už se Vás nepustim,,,,MOOOOC JSTE Mě CHYBěli.A děkuji všem kteří se snažili být se mnou ve spojení,a už se těším zase na písmenka s Vámi...Aloušku internet je pomaloučkej ale na písmenka stačí jen videa a tak si nepustim ,ale to že si s Vámi budu moci písat bude moje spása,bylo to těžké období a doufám že bude jen a jen líp a začnu zase bojovát tak vás Moooooc zdravim a přeji všem pěkný den....Irča :P :P :P :P :P :P :P

_________________
Obrázek
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:40 
Offline

Registrován: 26 srp 2010 18:20
Příspěvky: 1164
Bydliště: Krakonošovo
Iriskoooooooooooooooooooooo.....ahoooooj kočkooooooo. Mooooc ráda tě o5 vidím a jsem ráda, že tu na skle budu čísti tvůj osobitý humor :wink: :!: :!: :!: :!:

A máš SZ :wink:



janaaa.....jsem pro každou špatnost.... jen to záleží na datu a čase a samozřejmě také na pičasí... tyhle kančí hory nám dávaj co proto :roll: . Tak jakmile budeš vědět přibližný datum dej hned prosím vědět :wink: . A přiznám na rovinu, že by mi vyhovovala doba setkání co nejblíže k polednímu.... abych s vámi mohla chvilku posedět....páč kolem čtvrtý musím být zpět v Harrachově a čunit nějakou večeři pro hladoffce :wink:

_________________
Obrázek
JE TO TAM - 11/12/2011 - dokončen metřík -váha ukázala 79,8 kg
TUBU-Turnov 10/11/2010
47 let*20letá dcera*chápající přítel bez chapadel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:51 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Iriskoooooo hurááááááááá, já věděla, že tu budeš už dopoledne :P že to bez nás nevydržíš už :lol: :lol: :lol:

TAK TO JE TO PŘEKVÁPKO, O KTERÉM JSEM PSALA VEČER - NÁVRAT IRISKYYYYYYYY !!!!

A ALENKA to prokecla :twisted:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 09:55 
Offline

Registrován: 03 srp 2010 18:55
Příspěvky: 115
Bydliště: brno
Ztracena ovecka Iriska se nam vratila :D :D :D

_________________
Obrázek

V den opky 151kg


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 10:06 
Offline

Registrován: 31 bře 2010 14:19
Příspěvky: 175
Bydliště: Brandýsko
Irenko sluníčko vítej zpátky... Obrázek

_________________
Obrázek
33let, 2 mrňousci (4 a 6,5 roku),milující manžel a dva pražský krysaříci
7.6.10 bandáž v Iscare, doplněno 4ml, 09/11 doplněno v Turnově 3,5ml, 12/11 odpuštěn 1ml, 03/12 odpuštěny 2ml, 7/12 bandáž odstraněna v Jablonci.
6.11.2012 začátek nového života bypass roux-y v Jablonci...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 10:07 
Offline

Registrován: 06 kvě 2010 17:54
Příspěvky: 722
Bydliště: Olomouc
jane-jane-Janičko:děkuji za milé přivítání opravdu jste mě hrozně moc chyběli,koukám koukám tolik změn,tady na foru,a určitě mnoho novinek,tak snad se do teho zase dostanu,děkujiiii,,,zase to bude jak droga tady písmenka tady...chichi



Verča:Verči no já psala Alence Sz ,chtěla jsem ji pozdravit a pak sem hned pisnout ,byla rychlejší a mě to mocinko těší,bylo to milé přivítání,a já jen koukala,tak jsem si řekla žádné čekání šup do besedy,nojo tak moooc jste mi chyběli,a ted jsem četla otom tvém bouráčku,panebože to je dobře že jsi celá,muselo to být hrozné,musela jsi mít strach,jsem ráda že jsi v pořádku a děkuji i Tobě za stálou přízen ,několik telefonátků a sms,a ted za krásné přivítání mocinko jste mi chyběli fakt moc.


Dejni:taky děkuji za přivítání,kukám na vaše metříky a snad mě to nabije zase bojovat,já vijela tak nějak hodně nahoru,bylo těžké období a zdravotní problémi,popravdě jsem se styděla jít za vámi na forum,ale Verča mě přesvědčila,no ví že jste moje opora,no já měla dokonce o 5kilo víc než na metru,ale ty už jsem dala dolu a ted jedu zase pomalinku dolů,no člověk se nesmí vzdávat a vy jste mi děsně chyběli,takže děkuji za písmenka...



Bossí:vždycky mi říkáš žádné velké děkuji chichi,ale já opravdu děkuji,jsi zlatíčko a dál to rozepisovat nebudu však ty víš a já si tě vážím.


Merlotka a Alenka:holky i Vám děkuji no a je jich víc co se ozvali ,a napsalii a kontaktovali,nechci na nikoho zapomenout,Drahuška,Evik.P.Bohunka.Petruška Janička atd.děkuji a na všechny se mocinko těším,staré stránky už nedočtu,ale byla jsem informovaná že jste se na mě ptali a mě to moc těšilo,takže děkuji ze srdce opravdu všem a začínám novej boj,,,,


KR8SNý DEN SLUNíčKA MOJE



nemám myšku nevím jak zvíraznit jména ale vy se najdete chichi,a kdo ví at mi poradí jak to zamodřit když používam jen na notasku dotykovou myšku děkujííí

_________________
Obrázek
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 10:27 
Offline

Registrován: 19 led 2011 08:13
Příspěvky: 314
gwys , ale vlastně všechny holky, není divné, že po mě nikdo nepožadoval tu spirometrii?? A taka je divné, že některé si musíte kompresivní punčochy platit celé sami, někdo jenom doplatek, a já jsem pro ně byla včera a nechtěli po mě vůbec nic,

_________________
Obrázek
Mudr. Čierny Michal Plikace Břeclav 23.2. 2011
Mudr. Vřeský Bronislav Abdominoplastika FNSP Ostrava 22.3. 2012
Mudr. Vřeský Bronislav Modelace a zmenšení prsou FNSP Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 3485  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AustinPa, avuheklatena, Ronaldol a 253 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení