fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 dub 2024 00:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 09 led 2016 23:17 
Offline

Registrován: 02 lis 2015 22:56
Příspěvky: 36
gaba - tak vidím, že jsi na tom úplně jako já, to bychom si možná rozuměly :-) jako bych viděla sebe. strašně mě to štve, nevím, proč jsem furt tak vykleplá, ale nejde mi to změnit...

taky se bojím (jak jinak :D ), bylo to tu tenhle týden úplně namrzlé, protože přes den to tálo, ale v noci bylo mínus. jsem málem nedošla na bus. ale bohužel, i když bych nejradši byla doma, musím jezdit pro syna do města do školy a pak si vyšlápnout kopec lesem, což je po ledu docela sranda... už se těším na jaro. než se dohrabu s kočárkem a nákupem domu, tak ze mě leje jak z vola :D ale zase každá fyzická aktivita se počítá :-)

NH21 - tak kdybych šla k němu rovnou, tak jsem asi klidnější. ale jak už mám jednu operaci za sebou, tak je ve mně takový ten stydlivý pocit, aby na mě nekoukal skrz prsty, že jsem to třeba přežrala nebo tak. já si toho tedy vědoma nejsem, ale to mi může věřit a nemusí, že jo :-)

ale koukám, že jsi k němu šla v půlce roku a za měsíc už měla termín. jakto, že tak rychle? mně už v listopadu říkal, když jsem se ptala, zda by to teoreticky bylo reálné na jarní prázdniny kvůli dětem, že už objednává na duben, takže teď nečekám, že by to bylo dřív než o letních prázdninách. jak jsi to udělala? :) to někdo vypadl?

a po tobě žádné info o předešlých dietách, léčbě nebo jídelníček z poslední doby nechtěl?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 00:09 
Offline

Registrován: 14 pro 2015 10:59
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové
Katia, na OB klinice se ke mě choval pan doktor na první konzultaci jako bych byla pobl a jestli má cenu se mnou vůbec něco dělat když jsem si přežrala bandáž, jo a to se mi ještě vysmál, když jsem řekla, že mám gastro plastiku, protože v Jičíně to tak nazývali a on mi to nevěřil, na druhou konzultaci jsem přivezla propouštěci zprávu z nemocnice a dalších kontrol a koukal jako péro, protože to tam také psali, ale omluva nikde. Když mi tam v prosinci dělaly gastroskopii, tak mě vylekali k smrti, že mám buď velkou kýlu nebo něco horšího a že to zjistí až po rentgenu, který si mám nechat udělat v Hradci, tak sem pátrala kdemi to udělají a nervy na pochodu co mi vlastně je, pak veliká úleva nic z toho nemám a bandáž je rozpojení a roky nefunkční, takže to není moje chyba a ještě se pan doktor smál co to je za umělce co mi psali žádanku na RTG, že tam nemohli nic takového vidět a to bylo další co mě přesvědčilo, že od nich už nic nechci a zavolala jsem do Jablonce, pan doktor byl příjemný a ať mu všechna vyšetření pošlu po mejlu tak jsem udělala 14. prosince a pak žádná odezva bála jsem se připomenout a holky tady psaly, že ho mám bombardovat po netu každý den, tak jsem to zkusila a zavolal s omluvou že to dřív nestihl. A to je zatím celé, jaký má termíny na operace nevím a doufám, že to půjde rychle , když potřebuji dvě ty operace a to ještě možná nepůjde laparoskopicky protože těch operací mám už povícero , tak uvidíme ;-)

_________________
Gába
158 cm,101kg BMI 41,5
42 let, vdaná, dva synové- 23 a 17, 4 čivavky
1996 109kg bandáž žaludku v Jičíně -25kg
1998 druhé dítě vše ok a přibrala jsem na konci mateřské
04 120kg dieta+sport za 6 měsíců -60 kg
06 abdo Pardubice opět 101 kg
28.1.16 konzul. MUDr. Vraný
21.3.16 JBC odstranění bandáže
22.7. JBC bypass
http://gabcahole.rajce.idnes.cz/ja/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 07:16 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
katio a ostatní, co jdou do Jablonce.
holky ničeho se neboje, v jablonci dělají reopky z OBK a Iscare jako na běžícím pásu, ví, jak dopadají lidé z těchto klinik. Tam žádné papíry jídelníčků, rodinných anamnéz, grafů a jiné blbosti nechtějí. Někdy chce primář snímky z RTG ( kontrastní látku) ale na tu vypíše žádanku, jako na ostatní vyšetření.
Já jsem takhle utekla zavčasu z Iscare, kde mi chtěli udělat bandáž a o bypassu mudra mluvila jako o životu ohrožujícím zákroku.
Na OBK sem se objednala v rámci předoperačního vyšetření na diabetologii, co jsem měla žádanky už z Jablonce. Při telefonickém objednání mě vykuk na recepci ujistil, že i když jdou na operaci jinam, diabetologie u nich nemá nic společného s tím, že u nich nebudu operovaná. Na jaře, kde měli všechny diabetologické ambulance plno, nebo termíny objednání 2-3 měsíce sem si našla právě tu v OBK. Měsíc a půl čekání aby mi 3 dny před kontrolou volali a zrušili mi vyšetření s tím, že by mě vyšetřili, jen pokud bych šla na operaci k nim a že nechápou, proč jedu až do Jabonce, když mám OBK za rohem.
Ale to už sem měla spoustu načteného zde na forum a od plic sem jim řekla, co si myslím o jejich klinice a než jít k nim, raději operaci v jablonci o něco odložím. A že tohle beru jako prasácké chování zrušit vyšetření na poslední chvíli.Naštěstí sem si našla dia. ambulanci, kde mi super doktorka vyšla vstříc a za týden jsem byla už u ní :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 08:13 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 14:43
Příspěvky: 104
KATIA:

Utekla jsem z OB Kliniky tesne pred terminem operace, tedy se vsema vysetrenimi v ruce. Ktere jsem vezla panu Vranemu do nemocnice. Ten se na vsechno podival, vysvetlil mi vsechny bar.operace a rekl, ktery je pro me nejlepsi. A ja souhlasila. S tim terminem jsem i ja hledela. Ale v te dobe tolik operaci nemel.... nebo aspon podle objednavaci knihy, kterou mi tenkrat ukazal.
Ale byla jsem rada, ze to bylo skoro hned. Jinak bych si to mozna rozmyslela:-) Diky primari jsem nyni 22tt:-) Takze nelituji... :-) Take musim priznat, ze bych to bez sveho uzasneho pritele nezvladla, protoze se o me celou dobu staral... :-)
Pan primar Vrany se usmiva jen, kdyz slysi OB klinika... a vi, ze jsou to packalove, takze nemej strach... :)
Nic dalsiho po me nechtel. Ptala jsem se ho, zda mam jeste zhubnout pred operaci. Rekl, ze se nemam trapit:-))

Sama uvidis, ze je fajn:-) A cekaci doba ti utece rychle...

Nikola

_________________
http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNZ61ls/

duben, květen - plikace OB klinika - kolečko + vyšetření = rozmyšleno a směr Jablonec
17.6. - První konzultace v Jablonci nad Nisou - primář Vraný
3.7. - Nástup na operaci
4.7. - operace gastrický bypass - primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 11:57 
Offline

Registrován: 02 lis 2015 22:56
Příspěvky: 36
gaba - nebyla jsi u Hlavatého?

ellvi - fakt žádné takové info nechce? a co tam se mnou bude takovou dobu dělat? :D někdo z vás tu psal, že 20 minut tam budu určitě, tak jsem myslela, že se bude probírat stravování, nemoce a tak. jako ten základ jsem se mu snažila sepsat už v prvním mailu, ale taky jsem mu řekla, že v ruce nemám žádný papír a že si tedy vyšetření oběhnu, než se k němu objednám a on řekl, že když už jsem to jednou absolvovala, nevidí důvod chodit znova. ale nějaké info potřebovat bude, ne? přece mu nebude stačit si mě převážit. nebo ano? :) to jsem z toho jelen, že každý vyžaduje něco jiného :-)

ale řeknu ti, to je tedy chování...

tak teďkon už mě čekací doba netrápí. spíš jde o to, že rodina začíná uvažovat o dovolené a pokud bych nešla do konce školního roku, hrozí, že mi pak nebude mít kdo hlídat. na druhou stranu o prázdninách by to mamce ušetřilo ježdění pro malého do školy, tak nevím, co je lepší. a taky je to asi třeba plánovat s ohledem na menstruaci, co?

NH21 - jé, ty čekáš miminko, to je krásné. já bych taky těhulila, až bych brečela, ale podmínky pro další dráčky teď nejsou no... už víte, co budete mít? jasně, dítě, ale myslím jestli jste si nechali říct pohlaví :) někteří lidi jsou totiž na tuhle otázku alergičtí, tak snad to moje vyzvídání nevezmeš špatně :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 12:51 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
katio, nabídne ti typy operací, sepíše zprávu, aby tě měl v pc, Buď ti dá žádanky on sám, nebo zprávu pro obvoďáka, aby ti je napsal. RTG, krev budeš absolvovat určitě. 20 minut není moc, něco málo tě bude zpovídat.

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 12:54 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
katio, možná to stihneš do léta. Pokud budeš muset absolvovat předoperační, tak co nejrychleji aby jsi dostala termín, možná ti ho řekne už jak tam přijdeš. V kalendáři si vypočítej, kdy a jak to dostaneš. Když to dostaneš po operaci, kdy už budeš normálně na pokoji, je o v pohodě.

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 13:53 
Offline

Registrován: 02 lis 2015 22:56
Příspěvky: 36
ellvi - já si právě říkala, že bych tam asi měla jít nalačno. on mi žádné info nedal, tak jsem ráda, že jsi to zmínila. to je dobré vědět.

já mám krátké cykly, takže trefit se někam mezi tak dlouho dopředu je umění. ale tak to zatím řešit nemusím :-)

ještě se zeptám, jak cca dlouho po operaci jsi tam ležela? týden?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 10 led 2016 14:39 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
Katio, 6 dní, 7 den ráno mě pustili

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 11 led 2016 10:50 
Offline

Registrován: 14 pro 2015 10:59
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové
Katia
Hlavatý to nebyl a jméno neznám, nepředstavil se mi a žádný papír od něj nemám. Koukala jsem na všechen personál OBk a takový obličej jsem tam nenašla, byl mladší tmavé černé vlasy, knírek, brýle a byl vysoký, jediný komu se podobá je vrchní sestra Žáček :-) .

_________________
Gába
158 cm,101kg BMI 41,5
42 let, vdaná, dva synové- 23 a 17, 4 čivavky
1996 109kg bandáž žaludku v Jičíně -25kg
1998 druhé dítě vše ok a přibrala jsem na konci mateřské
04 120kg dieta+sport za 6 měsíců -60 kg
06 abdo Pardubice opět 101 kg
28.1.16 konzul. MUDr. Vraný
21.3.16 JBC odstranění bandáže
22.7. JBC bypass
http://gabcahole.rajce.idnes.cz/ja/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 21 led 2016 18:37 
Offline

Registrován: 14 pro 2015 16:24
Příspěvky: 6
Děvčatadnes se mi pan primář ozval, mám stanovený termín konzultace na 4.1.2016. Jsem moc ráda. Nebudete někdo v Jablonci?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 21 led 2016 18:41 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
Vlasti, nemyslela jsi 4.2.? :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 24 led 2016 13:15 
Offline

Registrován: 14 pro 2015 16:24
Příspěvky: 6
Děvčata, omlouvám se, na konzultaci jdu až 4.2.2016. Budete tam někdo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 25 led 2016 15:01 
Offline

Registrován: 17 pro 2015 08:21
Příspěvky: 1
Všechny vás zdravím, jsem tady nováček, jmenuji se Eva. Po dlouhém váhání (protože jsem se bála) jsem se odhodlala napsat žádost o konzultaci p. primáři do Jablonce. Na první konzultaci jdu 4.2 v 10. hod. Tak doufám, že všechno dobře dopadne. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jablonec n/Nisou
PříspěvekNapsal: 26 led 2016 09:17 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Ahoj evi71, skvěla volba!!!A určitě to dobře dopadne :-)

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení