fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 zář 2018 14:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Brno - SurGal Clinic
PříspěvekNapsal: 02 čer 2013 05:44 

Hrbka

taky jsem se nemohla dočkat, takže Ti taky moc dobře rozumím. To tzv. kolečko představuje vyšetření před operací, v každeém zařízení je to malinko jiné, ale v podstatě skoro stejné. Nejdřív jdi na konzultaci, / v SurGalu je bariatrie vždycky ve středu od 16 hodin v hlavní budově/ a nejdřív budeš muset jít na obezitologii, p. doktorka Ti napíše doporučení a rozjedeš si kolečko vyšetření. Pokud si vybereš SurGal, napiš klidně soukromou zprávu a řeknu Ti, co si pamatuju :D / je to přece jen už dýl než rok/.

PříspěvekNapsal: 03 čer 2013 11:45 

Zdraviiiim vseeetky dievcata,damy...:) V stredu idem na konzultaciu a moje stastie nepozna hranic.:)
Som fajciarka a tak sa chcem opytat na tuto temu.Fajci vobec niektora z Vas?Alebo ste museli pred opkou skoncit?Ak fajcite poi tubu,nebyva Vam zle?
Dakujem za vsetky odpovede a moc sa tesim,ze tu s vami mozem byt:)

Mám 30 rokov,manzela,nadhernu dcerku a morbidnu obezitu :(

12.6.2013 konzultacia SurGal Brno
17.6.2013 Kolečko hotové

11.7.2013 TUBU Ostrava Vítkovice Doc.Holeczy

Netráp sa tým, čo si o tebe myslia ostatní, pretože oni majú dosť problemov s tým,čo si o nich myslíš ty!

PříspěvekNapsal: 03 čer 2013 11:55 

hrbka Já jsem taky byla v Surgalu...nadmíru spokojená...doporučuji....ale s kouřením ti teda neporadím...pač nekouřím.... :-D

Obrázek

6.11.2012 TUBU Surgal clinic 135 kg

PříspěvekNapsal: 04 čer 2013 04:28 

Hrbka

kdo nekouří s námi, kouří proti nám, jak říkal jeden můj bývalý kolega.

PříspěvekNapsal: 04 čer 2013 08:41 

Fiona
:D :D :D :D :D
tak to bolo super....:)

Mám 30 rokov,manzela,nadhernu dcerku a morbidnu obezitu :(

12.6.2013 konzultacia SurGal Brno
17.6.2013 Kolečko hotové

11.7.2013 TUBU Ostrava Vítkovice Doc.Holeczy

Netráp sa tým, čo si o tebe myslia ostatní, pretože oni majú dosť problemov s tým,čo si o nich myslíš ty!

PříspěvekNapsal: 05 bře 2015 15:35 

Takže milá Barirodinko po roce se hlásím i když s neůspěchem Tubu 26.6.2013 zhubnuto z 125 na 105 a nyní jdou kg nahoru operace Surgal Brno... i když jsem chtěla že vám napíši až budu mít něco víc v ruce tak vám píši už nyní a to s úsměvem, byla jsem naštvaná na sebe že jsem šla na opku tady v Brně a nyní že mi kg jdou nahoru nakže nyní 108.No takže jsem se rozhodla jet k lékaři kterému mnoho z vás důvěřuje a to k Čiernymu, no více z vás ví že mám postiženého dospělého syna (22) kterého vodím do školy a že chlap nebyl doma aby mi ho do školy zavezl tak jsem si ho musela vzít sebou. No dorazili jsme do nemocníce v Břeclavi do čekárny pana doktora a nikoho ani mne nenapadlo co se stane, moc se mi chtělo na záchod takže jsem v čekárně nechala kluka s bundou a kabelkou v čekárně a letěla na wc, když vylezu do čekárny před klukem sestra a lékař že volají policii hold se s takovým klukem nesetkali, sestřička otevřela dveře a uviděla kluka pít no má ochrnutou pusu takže vydává zvuky a teče mu to po pusi jako upírovi krev ve filmech, to zděšení tak k tomu povolala doktora a ten voláme policii já vylezla a v čoku vysoukala že je to můj syn že je postižený a že jsem ho neměla kam dát... no šok jsme měli všeci a klukovi to bylo jedno .... jak jsem dopadla zatím nevím musím si oblítat obezitologa a dietologa a termín mám na duben.... jak budu vědět víc tak se ozvu... já jen že se blíží vycházka s panem doktorem, kde nebudu rodiče mají zabijačku a já se budu starat ještě o babičku, která je po mrtvičce ležák.... přeji vám aby se splnily sny a veřejně vám říkám už žádný SurGal .... nejsem sama a mohu říci že ta nemocnice mi už za ty nervy nestojí ...

TUBU 25.6.2013 v Surgal Clinic Brno
http://andre2.rajce.idnes.cz/dieta/
39.roků,měřím 164cm,milující manžel a dva puberťáci, 22. a 18. Nevlastní dcera 22 a vnouček Sebastiánek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina