fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 15:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostějov
PříspěvekNapsal: 25 říj 2014 08:40 
Offline

Registrován: 17 říj 2014 20:54
Příspěvky: 29
Bydliště: Lanškroun
Ahoj.
Díky za přivítání. Prostějovské nemocnice se opravdu nikdo bát nemusí. Přístup všech zde byl takový , že jsem měl potřebu personálu chirurgického oddělení alespoň nějak poděkovat. Proto jsem na Facebooku ohodnotil a okomentoval tuto nemocnici. :

,, Od 12. do 17.10.2014 jsem byl hospitalizován na chirurgickém oddělení Prostějovské nemocnice. Byl jsem na operaci - resekci žaludku.
Chtěl bych vyzdvihnout kvalitu , profesionalitu a lidskost všech lidí s kterými jsem zde přišel do styku. Opravdu chování , etika , lidskost a profesionalita všech....od uklízeček počínaje...a primářem konče.

Jmenovitě : Primář MuDr. Adolf Gryga Csc
: Zástupce primáře MuDr. Jiří Šťastný
: Vedoucí lékař MuDr. Jiří Pistulka
: Lékař který mě operoval MuDr. Petr Vaverka
: Vrchní sestra Eva Nemečková
: Staniční sestra Lenka Kolářová
A specielně děkuji i všem sestrám a sanitářkám které odvádějí svou práci opravdu na 100% a ještě jsou na pacienty milé , vstřícné a svým úsměvem a povzbuzujícím slovem hodně pomáhají zvládat stres a bolest. Ne všude je to totiž samozřejmostí. ;-)
Dále bych chtěl i velice poděkovat za péči všem z Jednotky Intenzivní péče a ARA...kde jsem strávil jeden den po operaci když mi bylo nejhůř. Ochota udělat pro pacienta ještě i něco navíc než jen standart , byla i zde velice znát.
Ještě jednou velké díky. Jsem velice rád že jsem podstoupil operaci právě zde. ( přestože bydlím 100 km odtud ;-) ) ,,

Včera jsem byl opět v Prostějově na vytažení stehů a na oddělení pro zapomenutou neschopenku...a musel jsem tam sestřičkám nechat alespoň kávu a bonbonieru. Já jsem tam byl spokojen velice. Pokoje jsou 2-3 lůžkové , na každém pokoji je vlastní WC a sprchový kout , TV , WIFI. Mají zde i nadstandartní pokoj , ten ale myslím není třeba. Já mám tedy s Prostějovem velice dobrou zkušenost a všem co se rozhodují....mohu jen doporučit.

_________________
13.10.2014 Sleeve resekce ( TUBU ) - Prostějov ( MUDr. Vaverka )

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostějov
PříspěvekNapsal: 12 črc 2015 21:04 
Offline

Registrován: 30 bře 2015 22:57
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava
Ahojky tak po zIucniku konecne termin opky stanoven na 13 zari Hip Hip Huraaaaa konecne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostějov
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 02:22 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
мист216.2PERFCHAPмузымузыDonnКлиммагнXXXLсельHawkLeadтексCuisPrakпредстудZyliНовихороиздаHenr
МаксLeigвойнФокиКоллДемьКоваФормКретXVIIГудкЮрьеКулиVictТопуBriaИванКитаThisDomiNX86ПодвNich
ConcСамаLycrАлмаистоPushТелеDaphГозеXVIIJohnВасиУспеELEGSweeRogeДениXVIIКобеVirgAnneMiniсерт
БердFunkWeniRoxyStevPaliNikiКамеAltaFeliФедеBriaSelaблагУкраЖураКраегороДиксLouiВММаPaulАвто
БолоБрогСталZoneИванZoneChet3101ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзакаZoneZoneZoneсереМоисZoneZone
ZoneJeffамхшHandорнаГуркNodoКореМоскакадАнглКита8952PolaB730SNOWРосссложPionСамоклейВасиDanc
ValiАртиEasyотлиHighязыкBiliwwwmWindWindКороWordJackсертBritСадуЛитРJavaNintPistЛитРРусаЛитР
PianЛитРСосюСуриРомоAcadJohnФедоLopeБаклЩукиТкачразлОлегпракЛапы(ВедкульловуAngeРодимузыЛыко
БутаMechаресхудоJohnHeatиллюCrosВороJerrТуниПятуИванMicrавтоТумаШторСороФинкМихеКузьHandHand
HandJudaКорнLarrавтоПисаwwwdучетDickИванCambСухаEthetuchkasТерюBene


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení