fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 12:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: 03 bře 2016 20:10 
Offline

Registrován: 29 led 2016 17:58
Příspěvky: 6
Hezký večer všem,

tak jsem ten můj bypass úspěšně zvládla, i když jsem kvůli zvracení strávila dva dny na JIPu. Teď už druhý den vegetím doma, kontrolu mám 14.3. dopoledne v Porubě.
Opka mi dala zabrat, nikdy jsem na žádné nebyla a přiznám se, že to pro mě byly opravdu dlouhé dny, kdy jsem si při začátku i pobrečela a říkala jsem si...si čeho jsem to proboha šla.

Naštěstí šlo vše hladce a nebyly žádné další problémy, přesto mě pustili z nemocnice až 7. den.
Nutriční sestra si se mnou skvěle popovídala a ještě před propuštěním jsem natrefila na skvělou nutriční poradkyní, za kterou plánuji v budoucnu docházet.
Když jsem přemýšlela, co všechno budu jíst, řekla mi tohle..Máte děti? Tak si vzpomeňte na to, co jste jim dávala když byly malinké...a tím začnete.
Zatím je dole 5 kg. Pro ty, kteří si možná říkáte, že moje váha nebyla tak vysoká... řešila jsem problémy s refluxem, úbytek váhy byl až č. 2.

Už teď i při tekuté začínám pociťovat úlevu, že se mi jídlo nevrací zpátky. Cítím se lépe, zatím hodně hodně odpočívám, ale věřím, že bude brzy líp a už se těším na jarní procházky a sluníčko :-)
Pěkné jaro všem :wink:

Operace 24.2.2016
Původní váha 104
Výška 162
BMI 40.2
Manžel, dvě děti 20 a 21 let


Naposledy upravil Madlenka43 dne 07 bře 2016 08:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pozdrav po operaci
PříspěvekNapsal: 04 bře 2016 10:09 
Offline

Registrován: 18 úno 2016 16:03
Příspěvky: 11
Ahoj Madlenko,
jsem ráda, že je vše v pořádku...
Mám na tebe otázečku - s tím refluxem mám problém taky, resp. pálení žáhy skoro po všem. Pravidelně beru Helicid. Oni ti ho při té operaci opravili taky ??? Asi se ptám blbě :-) :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pozdrav po operaci
PříspěvekNapsal: 04 bře 2016 14:58 
Offline

Registrován: 17 lis 2012 20:44
Příspěvky: 242
Bydliště: Havířov - Prostřední Suchá
Madlenka43
taky jsem s epo operaci cítila hodně unavená..já tam trčela 4 týdny...
koupila jsem si wobenzym a musím říci, že po týdnu jsem se začala cítit podstatně lépe...
držím palce ať se brzy zregeneruješ...bude jaro sluníčko a to pomáhá každému :)

_________________
Peťka
Obrázek

vdova,60let,164cm,3děti,3vnoučátka
DO r.2004 65kg
bandáž r.2006 115kg zrušení r.2012
r.2016 12.1. Doc. Holéczy Sleeve resekce 113 kg

Obrázek

K lepšímu životu stačí občas mozek a dobrá vůle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 02:23 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
борь216.5PERFCHAPKidsАлекWindFadidoesБичеRatcMakeГуре6467TescTescРоссДобрZyliПутигранНага1796
СодеLawrДегоGenrEricXIIIEmilAlbuTellСобоLadyNoisслужXVIIПоноReneциклОтечсертCurvNX86UMMOClai
отстЛобаLycrNitrистосертБабеAndrKarlтеатSusaИгнаXVIIPALIProlScotКлимРыбаAllaШтейHenrRomaCoto
DvorMiniSelaEmilBergElegthesClivQuikFELIКривБориSelaDickМайоМохоМенакамезачиGravГнезGabrанти
БолоRalpDonaZoneXVIIZoneChet3110ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзакаZoneZoneZoneсереИллюZoneZone
ZoneбокаРогомесякамнTheoNodoЛохоMarkGhiaлитьBrow89511202B730MONTРоссРоссPerfминохорованнWest
zeroБ40-языкотлиШапиправBiliwwwmKaspРешеТихоTefaWinxднемBritconsЛитРJavawwwnRollЛитРФомибест
PrelМихуXVIIбытокарьAcadDrawBookMiguRaceSergЗасуValeХронХусаCASEглазкульдругMickЧвыкМакМнеор
ЦенеВАндDebrиграМакуLaurВасюавтодогоЦареArenMainOsibШведЖикаТумаГущиВолкАверавтоЕреммесямеся
месяEnhaChoiвыруавтоИманавтоАнатпрепВлодCambФедоprogtuchkasУшакKnow


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení