fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 18 dub 2024 20:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: verca - tubu 30/3/2010 - TURNOV
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 18:34 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
tak můj pobyt v nemocnici... snad si ještě vzpomenu.... :roll: :wink:

- nástup pondělí 29/3/2010 - odpoledne 2x klystýr, k večeru pigárko na ředění krve, večer prášek na spaní, který stejně nezabral.... na pokoji děsně chrápající spolupacoška - babča :roll: :twisted: :twisted: :twisted: utíkám na společenskou místnost a tam jsem někdy do půlnoci, né-li déle.... a SMSkuji s boss :lol: :lol: :lol:
- celé pondělí na děsně bolela hlava - čekání bylo nekonečné - přirovnávala jsem to jako když jde prase na porážku.... :roll: :lol: :lol: :lol:
mezitím ještě došel Hrubáček, mudra i anesteziolog ....

- úterý 30/3 - opka ráno sprcha, obvázání nohou obinadly a čekání do cca půl 11h, kdy odjíždím na sál....čekání mi spestřila paní, kterou operovali přede mnou - také tubu - tak mě vylekala, že jsem se začala bát !! tak strašně vyváděla po probuzení z narkozy (ona si to samozřejmě nepamatuje), chtěla jim utéct z lehátka, křičela, škubala sebou atd atd... tak mě tam doktoři utěšovali, že se to nestává často, ale stává, že mě se to určitě nestane.... :roll: :lol: :lol: :lol:
- na sále jsem jim řekla, at si se mnou dělají co chtějí, ale hlavně, at mě probudí....bylo mi odpovězeno, že to pan doktor umí, tak jsem byla hned klidnější :lol: :lol: :lol:

odpoledne v cca 15,30 kuk na ARU na hodiny, sice jsem už vnímala, ale stále pospávala....a asi 5x zvracela - krev - pak už to bylo vše OK....
bolest hned po opce byla - injekce na bolest ale ihned zabíraly, takže pohoda....
v 19,30 - jsem si řekla sestřičce, jestli mi dojde pro mobil a rozeslala jsem SMS - znění už nevím :lol: :lol: :lol:
noc byla nic moc... měření tlaku každou hodinu nebylo moc příjemné.... :roll: nad ránem mi to ale sestřičky sundaly a bylo to OK.... moje vyplašená spolupacoška byla se mnou na ARU - takže jsem jí vyprávěla, jak mě vystrašila - no styděla se a omlouvala se ještě za několik dní :lol: :lol: :lol:

středa 1/4 - mám narozeninyyyyyyy :lol: :lol: :lol: ....ráno hygiena na ARU, odjezd na RTG - vypít trochu látky, kontrola prosaku žaludku - vše OK - takže hurááá - odjezd na normální pokoj....tam skoro celý den pospávání.... odpoledne dojel tata, moc jsem toho nenamluvila - byla jsem děsně unavená, ospalá.. ani nevím, jestli dojela v tu středu boss, ale asi ne :lol: :lol: :lol:
ale už jsem chodila po chodbě po chvilkách...

čtvrtek ráno vyšetřovna, vyndání drenu - čekala jsem děsnou bolest - ale byl to mžik, jen takový docela velký tlak, ale trvalo to asi 2 sekundy a hned bylo po všem - takže pohoda jazz :wink: po vyndání drenu jsem chvíli čekala a pak hurá do sprchy !! to byla úleva !! :oops: :P :lol: :lol: :lol:
- skoro celý čtvrtek jsem už courala po chodbě, dolů do kantýny, o patro níže za mojí poblázněnou spolupacoškou, kde byla na nadstandardu (na chýře už nebylo místo....) od ní jsem chodila v cca 21,30 na svůj pokoj.... sestry byly úžasné... chodily si tam s námi pokecat, byla sranda.....
spala jsem už i na břiše, to byl balzám !!! :wink:

pátek 3/4 nic zvláštního - už žádná ATB do žíly, ani žádná injekce na ředění krve, nic - bylo mi to divné, proč mě nic a mojí spolupacošce po tubu, která byla se mnou na pokoji to stále dávali...odpověd byla jednoduchá - vy tu couráte celý den, by už nic nepotřebujete, kdežto paní stále leží, tak ta ještě jooo - no zas na mě chtěli ušetřit :lol: :lol: :lol:
po celý den tak nějak vše v normě - jídlo, pití, chůze, sprcha...

sobota 4/4 - huráááááááááááá, jdu domůůůůůůůůůůůůů !!!! :lol: :lol: :lol:

A mooooooocccccccccc děkuji boss za návštěvy atd.....ale to už dávno ví :lol: :lol: :lol:

no a co následovalo doma, to je na další epizodu, tak snad příště..... :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Naposledy upravil verca dne 13 zář 2011 19:15, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 19:02 
Offline

Registrován: 08 kvě 2011 13:10
Příspěvky: 441
Bydliště: Praha
Verčo, pěkně jsi to popsala. :) Tak nějak je to podobné asi všude. Taky jsem odcházela 6.den domů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 19:08 
Offline

Registrován: 27 srp 2011 22:41
Příspěvky: 1199
Bydliště: medzi Prahou a Mladou Boleslavou
Tak pokiaľ budú tie príbehy o pobyte v nemocnici takéto, tak to sa číta dobre. :wink: Už aby som mala termín. :mrgreen:

_________________
Obrázek


Obrázek

výška 172cm
najvyššia váha bola 132kg
najnižšia v dospelosti 72kg
mám 32 rokov, 1 manžela, 2 deti, 7 a 3 ročných chalanov :-)
9.11.2011-začiatok nového života= bypas Turnov


Všechny naše sny se stanou skutečností, pokud se odvážíme za nimi jít...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 19:10 
Offline

Registrován: 08 čer 2011 19:09
Příspěvky: 241
Bydliště: jičínsko, východní čechy
..hezký ;) se máme na co těšit ;)

_________________
Obrázek

41 let, vdaná, 14letá dcera...konzultace dr. Hrubý 25.8.2011..všechna vyšetření zdárně za sebou ;) termín TUBU 17.-18.10. SNAD UŽ TO VYJDE ;) ..A VYŠLO :D 18.ŘÍJNA 2011 ZDÁRNĚ ODOPEROVÁNA PŘI VÁZE 125 KG NAŠÍM SKVĚLÝM HRUBÁČKEM ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 14 zář 2011 08:49 
Offline

Registrován: 14 črc 2011 19:57
Příspěvky: 955
Bydliště: blizko Prahy
verci tak Tvoj pobyt v nemocnici je ukazkovy :wink: ale nejak podobne som sa citila aj ja po operacii zlcnika :wink: az s tym spanim na bruchu.... :mrgreen:

_________________
1 super manžel,2 deti -Riško (6) a Anna-Mária (4), 38 rokov a 7.2.2012 tubu Turnov, max. vaha 115 kg Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 14 zář 2011 13:15 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
verča - vdaka za tvoj príbeh :D , zas mám o jednu ťažobu menej /že niet sa čoho báť /

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 19:06 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
verčo - a nezabudni na dalšiu epizodu :D :lol:
verca píše:
tak můj pobyt v nemocnici... snad si ještě vzpomenu.... :roll: :wink:

- nástup pondělí 29/3/2010 - odpoledne 2x klystýr, k večeru pigárko na ředění krve, večer prášek na spaní, který stejně nezabral.... na pokoji děsně chrápající spolupacoška - babča :roll: :twisted: :twisted: :twisted: utíkám na společenskou místnost a tam jsem někdy do půlnoci, né-li déle.... a SMSkuji s boss :lol: :lol: :lol:
- celé pondělí na děsně bolela hlava - čekání bylo nekonečné - přirovnávala jsem to jako když jde prase na porážku.... :roll: :lol: :lol: :lol:
mezitím ještě došel Hrubáček, mudra i anesteziolog ....

- úterý 30/3 - opka ráno sprcha, obvázání nohou obinadly a čekání do cca půl 11h, kdy odjíždím na sál....čekání mi spestřila paní, kterou operovali přede mnou - také tubu - tak mě vylekala, že jsem se začala bát !! tak strašně vyváděla po probuzení z narkozy (ona si to samozřejmě nepamatuje), chtěla jim utéct z lehátka, křičela, škubala sebou atd atd... tak mě tam doktoři utěšovali, že se to nestává často, ale stává, že mě se to určitě nestane.... :roll: :lol: :lol: :lol:
- na sále jsem jim řekla, at si se mnou dělají co chtějí, ale hlavně, at mě probudí....bylo mi odpovězeno, že to pan doktor umí, tak jsem byla hned klidnější :lol: :lol: :lol:

odpoledne v cca 15,30 kuk na ARU na hodiny, sice jsem už vnímala, ale stále pospávala....a asi 5x zvracela - krev - pak už to bylo vše OK....
bolest hned po opce byla - injekce na bolest ale ihned zabíraly, takže pohoda....
v 19,30 - jsem si řekla sestřičce, jestli mi dojde pro mobil a rozeslala jsem SMS - znění už nevím :lol: :lol: :lol:
noc byla nic moc... měření tlaku každou hodinu nebylo moc příjemné.... :roll: nad ránem mi to ale sestřičky sundaly a bylo to OK.... moje vyplašená spolupacoška byla se mnou na ARU - takže jsem jí vyprávěla, jak mě vystrašila - no styděla se a omlouvala se ještě za několik dní :lol: :lol: :lol:

středa 1/4 - mám narozeninyyyyyyy :lol: :lol: :lol: ....ráno hygiena na ARU, odjezd na RTG - vypít trochu látky, kontrola prosaku žaludku - vše OK - takže hurááá - odjezd na normální pokoj....tam skoro celý den pospávání.... odpoledne dojel tata, moc jsem toho nenamluvila - byla jsem děsně unavená, ospalá.. ani nevím, jestli dojela v tu středu boss, ale asi ne :lol: :lol: :lol:
ale už jsem chodila po chodbě po chvilkách...

čtvrtek ráno vyšetřovna, vyndání drenu - čekala jsem děsnou bolest - ale byl to mžik, jen takový docela velký tlak, ale trvalo to asi 2 sekundy a hned bylo po všem - takže pohoda jazz :wink: po vyndání drenu jsem chvíli čekala a pak hurá do sprchy !! to byla úleva !! :oops: :P :lol: :lol: :lol:
- skoro celý čtvrtek jsem už courala po chodbě, dolů do kantýny, o patro níže za mojí poblázněnou spolupacoškou, kde byla na nadstandardu (na chýře už nebylo místo....) od ní jsem chodila v cca 21,30 na svůj pokoj.... sestry byly úžasné... chodily si tam s námi pokecat, byla sranda.....
spala jsem už i na břiše, to byl balzám !!! :wink:

pátek 3/4 nic zvláštního - už žádná ATB do žíly, ani žádná injekce na ředění krve, nic - bylo mi to divné, proč mě nic a mojí spolupacošce po tubu, která byla se mnou na pokoji to stále dávali...odpověd byla jednoduchá - vy tu couráte celý den, by už nic nepotřebujete, kdežto paní stále leží, tak ta ještě jooo - no zas na mě chtěli ušetřit :lol: :lol: :lol:
po celý den tak nějak vše v normě - jídlo, pití, chůze, sprcha...

sobota 4/4 - huráááááááááááá, jdu domůůůůůůůůůůůůů !!!! :lol: :lol: :lol:

A mooooooocccccccccc děkuji boss za návštěvy atd.....ale to už dávno ví :lol: :lol: :lol:

no a co následovalo doma, to je na další epizodu, tak snad příště..... :lol: :lol: :lol:

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 19:10 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
kdepak, žádná další už nebude... to bylo ostudy - myslím tím veřejné ostudy... to zůstane jen mezi námi - zúčastněnými :oops: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 19:55 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
:D :D :D
verca píše:
kdepak, žádná další už nebude... to bylo ostudy - myslím tím veřejné ostudy... to zůstane jen mezi námi - zúčastněnými :oops: :lol: :lol: :lol:

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 19 zář 2011 14:19 
Offline

Registrován: 16 úno 2010 17:06
Příspěvky: 283
Bydliště: Č.Budějovice
verco: ahoj teda toto si myslím,je pro nás co čekáme dost dobrá epizoda,..aspon vím eco nás čeká,...díkes :mrgreen: :wink:

_________________
Obrázek
30 let,..dcerka 10 let a druh 38 let,....nová láska v mém životě,...můj synek,.,který se narodil 7.2.2014 takže pokračování boje,.
20kg dole před opkou,... 2.11.2011 Tubu Turnov mudr: Hrubý -tak a snad je to nový a krásný začátek nového života,..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 19 zář 2011 14:22 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
žanet a tohle je ta horší epizoda.... po adbu to bylo jinak, lepší celkově... takže si myslím, že na tom nic hrozného není, že se nemáš (ani nikdo jiný) čeho bát :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 20 zář 2011 15:00 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
verca no jo, všechno jí holce vychází, tak ať to vydrží pořád :wink: :wink:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Naposledy upravil ALENA dne 20 zář 2011 15:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010
PříspěvekNapsal: 20 zář 2011 15:13 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
ALENKO kdepak, všechno ne... ted koukám, že mi tam chybí datum 31/3... teda že jsem to tam nějak blbě podatumovala...ale to už je detail :oops: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010 - TURNOV
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 02:31 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 12492
расс218.2PERFINTRНатаармиXVIIЛаптакадPuisдекоRobeЗарипредProf4028РоссПлатTescинтеклейАлекMeta
ChriDeniDantYangXVIIРиффтканEnriIntrЛисоSaysGranСтолМакуПроцRomaXVIIЛыньNiveCurvNX10ElipGeor
FedeЧернsoftJackЛарсPlayРыбаМаштЯковоборLadiАльпJamePaliElegСевеCorbJudiБерюFranпостRomaCoto
турфSnowСироCircMariPalithesстихFallPhilсегоРудиSelaWillГребПальАркрПамеЦеркOpenСодеКомаSvet
ТараXVIIRobeZoneТрибZoneChet3110ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзакаZoneZoneZoneсереВоляZoneZone
ZoneклейкрасLookвойнПопоZigmрозоJohnPrinконсMore9025FER0темаBLUE0413АлекSimoИванхоролечеkbps
тексSampязыкрабоСанкязыкcasuWindWindCommИспоViteHateSwarBritrealЛитРMicrDeniПровЛитРImagЛитР
ЛитРThisИльчНаумБуалПетеFyodВели«Спл(192McKiрабоискуTranBlueснялГоряшейпГейнBarrKeitDiarзабо
ХлевСокостихEnglBramUlriладоFiftLaurразвКузьМинокурс1920НизоWindКочкДобрRadiТамбЯковLookLook
LookГибэtranLiveавтоwwwgТурытранRobeБухаCambГрекGoogtuchkasСапоKnow


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: verca - tubu 30/3/2010 - TURNOV
PříspěvekNapsal: 07 dub 2024 00:24 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 12492
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení