fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 09:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 16:56 
Offline

Registrován: 20 srp 2012 13:02
Příspěvky: 119
Špendlíčku, budu moc a moc a moc držet pěstičky. Mě to čeká v Mostišti 10. ledna. Tak se drž a pak poreferuješ. Gabka

_________________
42 let, druhý manžel, trpělivý a podporující, 3 dospělé "děti", kluci jak buci
10.1.2013 OPERACE. TUBU Mostiště, Mudr. Šimoník
bbCode:

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 13:37 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Popis opky mám na první stránce pro ty, kdo to teprve budou číst a pro vás ostatní, co mě máte rozečtenou, tak to hodím sem:

Den nástupu 28.11.2012:
Cestou jsem byla nervóznější a nervóznější a dokonce na odbočce ve Velkém Meziříčí se mi fakt udělalo špatně a prosila jsem mojeho, ať jedeme domů :mrgreen: Věděl, že částečně je to panika a částečně blbost, takže mi řekl, že bych ho doma za to zabila a to on nechce :lol:
Příjem byl cca do 11h, my tam byli lehce před 10h. Příjem proběhl v klidu a celkem rychle, v 10h už jsem byla na pokoji a loučila se s mojím. No, šla jsem ho pak ještě vyprovodit před oddělení a spustily se mi slzy, tak jsem se rychle obrátila a zakuňkala ahoj, ptž jinak by poznal, že brečím a to jsem nechtěla.
Na oběd jsem dostala jen polívku.
Na pokoji jsem měla jednu paní s křečákama (úplně hubeňoučká)a dvě tuby, co byly operovány v úterý (Helča a Dáša - všechny tři nováčky se tu pak zaregistrují). Upřímně, holky akorát přivezly z JIPky, takže to podívaná nebyla moc pěkná a spadla jsem tvrdě do reality :D Chudinky vypadaly dost zle, ale jak jim po polední vizitě vytáhly sondu z nosu, ožily a to mě trochu uklidnilo ;-)
Pak se to všechno strašně vleklo, ptž se ten den nic moc nedělo. Dostala jsem první včeličku (srážení krve) a chodily jsme s kolegyňkou Alenkou (taky tubu, šla přede mnou) na kafe.
Odpoledne za mnou přišel anestezilog álá Bonny :D Je zároveň primářem na JIP. Zasmáli jsme se, ptž chtěl po mě udělat "ááááá" a pořád mi tvrdil, že říkám "gééé" :mrgreen: Bylo to fajn posezení, ještě mi řekl, že se snad ráno uvidíme, že má napadnout sníh a neví, jestli se do nemky ráno dostane. Já mu odvětila, že bez jeho "Dobrou noc" prostě odmítám usnout :mrgreen: :lol:
Tak jsem se dočkala večera a dostala prášek na spaní, ještě jsem se bála, že mě neprobudí ráno bo na ně nejsem zvyklá. Ba naopak, neusnula jsem :-(
Na pokoji všichni krásně chrupkaly a já kukala do zdi, ztratila jsem se na chvíli nad ránem a po 4h jsem už byla vzhůru.
Den operace 29.11.2012:
Jelikož jsem byla ráno brzo vzhůru, stihla jsem si uzmout v klidu sprchu i si umýt hlavu s předstihem bez nervozity, že mi do opky neuschne :)
Ještě jsme se s Alenkou stihly pobavit a popřát si štěstí, šla na tubu jako prvá, já po ní.
Pak už jela na sál a já šla čekat do postýlky. Sestřička mi posléze přišla napíchnout kanylu - OUVEJ :D - ale tak asi na šestý pokus se podařilo napíchnout, ale jen nějaká tenká, že mi na sále asi stejně napíchnou silnější kanylu.
Vezla jsem se chodbou nahatá pod prostěradlem na sál, tam jsem zase potkala "Bonnyho" a věděla jsem, že mi má kdo popřát dobrou noc :) Samozřejmě píchala se jiná kanyla, nedařilo se, ale nakonec se povedlo a to je hlavní. Pak jsem se zeptala, na který stůl si mám přelézt a bylo mi odpovězeno, že jsem už na operačním sále, ale nehrálo mi to, ptž když jsem si pouštěla video ze stránek z nemocnice, tak tam bylo lehátko s roztaženýma noham a já je mám u sebe. Tak jsem se "Bonnyho" zeptala :D A odvětil mi, že co není, bude :D Takže jsem v mžiku měla nohy od sebe, stačilo na lehátku jen něco posunout :lol:
A to už mě dovezli na samotný operační sál, kde mi anestezilog dal prý lesní vánek dýchnout a píchli mi něco do kanyly a spinkala jsem.
Pak si jen poslechově pamatuju, jak mě převáželi na JIPku a jak si sestřičky vykládají, že nejsem tak divoká jako ta předchozí :mrgreen:
Naplno jsem se probrala okolo 14h a už nezabrala :-( I jsem se sestry ptala, proč ještě nespím - vedle mě Alenka po tubu spala celý den i noc! Sestra mi odpověděla, že nasrkoza už přestala působit a budu muset spát sama :lol: Opravdu nejhorší byla ta hadička, vadila polykání a mluvení, ale dalo se to vydržet.
Po chvilce jsem ji poprosila, jestli si můžu sednout, prý je ještě brzo. Ale já si fakt potřebovala sednout, tak jsem to zkusila na druhou sestřičku a prosila jsem a prosila, tak mi to dovolila, ale opatrně. Sedla jsem si a bylo mi líp, pak už jsem si chtěla lehnout a jak jsem si lekla, přišlo moje první neslavné zvracení. Ale hned mi píchly jednu, pak druhou silnějeí injekci proti zvracení a bylo dobře.
Tak jsem tak trošku podřimovala aspoň (opravdu jsem se spaním měla problémy po celý pobyt) a snažila jsem neodpočítávat hodiny, ptž jich bylo hodně, ale vnucovala jsem si myšlenku, ať vydržím jen do večera, pak přijde noc a ráno mě převezou na oddělení a vytáhnou hadičku.
První den po "O" 30.11.2012:
Nějak jsem to přečkala a vezly nás na normální pokoj a po cestě jsem zvracela podruhé.Na oddělení nám sestřičky navrhly, že nás s Alenkou dají na společný pokoj a tak nás na pokoji bylo celkem 4 a všechny tuby.
Netrpělivě jsme očekávaly vizitu a sundali nám sondu, jaj to byla úleva!! Hned mi bylo o 100% líp :)
Průběžně jsem si říkala o injekci na bolest, i když mě to skoro nebolelo, ale to byla jediná chvíle, kdy jsme natvrdo usnula aspoň na hoďku. (No co co :mrgreen:)
Jinak mi už bylo líp a líp, ale to jsem se zase - nedočkavec - těšila na sundání drénu a kapaček.
Naštěstí jsem v drénu neměla skoro ani kapku, tak jsem věděla, že mi to brzo sundají.
Jinak jsem polehávala a jen sedala, nožky mě jaksi ještě odmítaly nést :oops:
Druhý den po "O" 1.12.2012:
Byla sobota, první prosincový den a první adventní víkend, trošku to na nás sedlo, ale byly jsme skvělá "čtyřka" a dokonce jsme si zazpívaly koledy :lol: Sestřičky byly mooooc fajn a taky za náma, když byla chvíle, přišly pokecat.
Toto byl první den, kdy jsem dostala svůj první čaj, hrníček na celý den. Bylo to v pohodě :) Jen jsem se bála loků, tak to fakt ze začátku byly minimini pidipidi ločky :D
V tento den odcházela Dáša domů (operováníá v úterý) a taky se objevily komplikace u Alenky, měla vnitřní krvácení (byla i na utz, krevní obraz nevypadal moc dobře) a dostala teda transfuze - jsme si z ní dělaly srandu, že to je určitě od 18letého kluka, fešného a sexy, tak jsme jí zvedly trošku náladu. Ale pak zase upadla do tvrdého spánku.
Třetí den po "O" 2.12.2012:
Dnes mi vytáhly drén i kapačky a jsem hned jak čamrda :D Na den mám 500ml čaje a taky v pohodě, ptala jsem se dr., jestli můžu zítra domů, netvářil se, tak jsme se domluvily na úterku.
Jak mi sundaly vše a já byla volná, tak jsem se konečně hrnula do sprchy, ale asi až moc natěšená, ptž se mi udělalo zle a vrátila jsem se bílá jak smrtka s promodralými rty, ale byla jsem čistááááá a voňavoučká :lol:
Už i Alence bylo líp - bodejť by ne, krev od sexy mladíka, že :mrgreen: - a tak jsme spolu špacírovaly po chodbě a i mrkly do kaple.
Měly strašně přeleželé postele i sestřičky se omlouvaly, tak mě tuto noc napadlo obrátit matraci nohama do hlavy a jak se mi panečku v noci spinkalo!!!
Čtvrtý den po "O" 3.12.2012:
V pondělí při první vizitě mě doktor dostal, řekl, že můžu domů :shock: Nejdřív jsem byla trošku mimo a koktala jsem, žý jsme se domluvili na úterý a to mám taky domluvený odvoz a tak se mě ptal, jestli chci vůbec domů :D Šlo mi samozřejmě jen o odvoz. Tak jsem jela domů až po 13h, ale jela!

Mostiště můžu všem doporučit, sestry by měly platit zlatem a doktoři jsou také fajn. Jediné, co mi opravdu vadilo, byly ty postele :-(

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 17:02 
Špendlíček :P

moc pěkně napsané, mám radost, že jsi to takhle báječně zvládla :P a moc Ti přeju aby se ta váha hnula tak jak sama potřebuješ :P


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 17:14 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Děkuju :) Já budu strašně ráda za 100kg, s 90kg se mi splní sen a pokud by to vůůůbec šlo, tak s 80kg budu mít permanentní orgasmus :lol: :mrgreen:

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 17:19 
Špendlíček :P

s 80kg permanentní orgasmus povídáš???? :P :P :P ten jsem dřív prožívala u řízečku a dortíčku, teď ho takhle prožívám, když se ráno postavím na tu pí... placatou ( váhu myslím ) a už opravdu nic jiného nepotřebuji, jen ten pohled na ta dig. čísla mě naplňujou štěstím na celý den :P :oops: :mrgreen:


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 17:36 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Tak s Tvou úúžasnou váhou se nedivím :D

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 18:13 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
spendličku
tak vidíš, z nedočkavého špendlíčka se stal hubnoucí špendliček, takže gratuluji a přeji ti tu 80ku, já ji chtěla taky, ale zabrzdila jsem se na 104 po roce, když jsem otěhotněla - ani jsem si k docentuře nečuchla :D ale za to mám doma vysněný poklad...
držím palečky, ať se ti jen jen daří :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 11:26 
Offline

Registrován: 20 srp 2012 13:02
Příspěvky: 119
Špendlíčku, děkuji za krásný popis pobytu v nemocnici, díky i od manžela, který si to včera přečetl a celkem se u toho bavil, prý jsi to velice dobře napsala.
Přeji ti, ať se ti ranky dobře hojí, ať ti není špatně a hlavně, ať kilečka letí dolů závratnou rychlostí.

_________________
42 let, druhý manžel, trpělivý a podporující, 3 dospělé "děti", kluci jak buci
10.1.2013 OPERACE. TUBU Mostiště, Mudr. Šimoník
bbCode:

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 13:16 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Děkuju :)

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 18:18 
Offline

Registrován: 25 črc 2011 07:24
Příspěvky: 120
Bydliště: Kladensko
Špendlíčku, obr gratulace.:))Skvěle napsaný...ale uklidnim tě...s 80 kg permanentně orgasmus? Cha cha. Přelezla jsem 80 a ono nic. Něco je špatně:)).Třeba to bude fungovat v 60?

_________________
Obrázek
spousta dobytka a jeden nechápající manžel
tubu úvn Praha doc. Kasalický 15.5 2012
Kdo si počká, ten se dočká


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 18:48 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Heli, ale já jsem trošku jiná váhová kategorie :lol:

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 led 2013 13:58 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Ahoj :)
Jdu se "pochlubit" se svou dvouměsíční balancí od opky - mám dole 16 kg a míry:
= přes prsa mám - 7 cm
= pod prsy - 5 cm
= pas - 6 cm
= boky - 14 cm
= krk - 2 cm
= paže - 2 cm
= stehna - 7 cm
= kolena - 3 cm
= kotník - 2 cm
= lýtko - 1 cm :)
A včera jsem si chtěla zkusit kalhoty, které jsem před opkou neoblékla a nosila jsem je cca před dvěma lety. No, nemůžu je nosit ani teď, ptž ze mě spadly :D Jsem myslela, že se do nich ještě nevejdu, natož aby spadly ;-)

Jsem moc ráda, že jsem na tubu šla a určitě bych do ní šla znovu ;-)

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 led 2013 16:37 
Offline

Registrován: 07 zář 2012 15:11
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín
Já Ti to říkala,že to pude!!Jen nestresovat.

_________________
Obrázek
Obrázek
40let,169cm,2děti a 1 manžel

16.10.2012-tubulizace při váze 113kg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 led 2013 18:04 
Offline

Registrován: 08 pro 2011 12:55
Příspěvky: 735
Špendlíčku.... gratulace k 2.výměsíčí a krásným úbytkům...jen tak dále... :wink:

_________________
Obrázek

Obrázek

Motto: kdo nechce, hledá důvody... kdo chce, hledá způsoby...

termín tubu: 26.1.2012, MUDr. Šimoník-Mostiště při 125,6kg
18.9.2013, abdominoplastika + paže, MUDr. Jelínková-FN Bohunice Brno
4.12.2013, převisy stehen-ex, MUDr. Jelínková-FN Bohunice Brno
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 led 2013 19:22 
Offline

Registrován: 17 črc 2012 15:39
Příspěvky: 170
Bydliště: Bratislava
Špendlíček, výborné, ide to krásne, Blahoželám.

_________________
Obrázek

3.10.2012 - predoperacne vysetrenie, hotovo
12.10.2012 - operacia Trnava, tubu sa nekoná - odklad cca 1 mesiac pre zápal pažeráka
7.11.2012 - kontrolné gastro, pažerák je ok
16.11.2012 - tubu Trnava, začal nový život


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení