fórum.bandingklub.cz
http://forum.bandingklub.cz/

Sylvajs...Turnov-tubulizace
http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?f=19&t=1870
Stránka 1 z 1

Autor:  Sylvajs [ 09 bře 2013 17:25 ]
Předmět příspěvku:  Sylvajs...Turnov-tubulizace

Do nemocnice jsem jela 5.2.2013 nadšená a vstřícná všemu.Moc jsem těšila na operaci páč je to moje první v životě.Takže jsem vůbec netušila co mě čeká a nemine 8) .
Po příjezdu jsem byla ubytovaná na pokoji 500 a postel u dveří.Do pyžamka a županu se mě moc nechtělo a tak jsem tam pobíhala pořád jak jsem přijela.Když už jsem se konečně nasoukala do pyžama a županu tak pro mě přišla sesřička,že budu mít dva klystýry.Ještě,že jsem měla zkušenosti od porodu jinak by těch POPRVÉ bylo nějako moc :D .Zvládla jsem to ukázkově.
Pak přišel anesteziolog kvůli žílám a vyplnit nějaký formulář.
Hned jsem ho upozornila,že mám hluboké žíly a těžko se napichují.Prý mám krásné žíly,ať se nebojím,že ráno jdu jako první.Večer jsem dostala tabletku na spaní a cedulku NEJÍST A NEPÍT OD PŮLNOCI.
Ráno začalo vše okolo operace.Nejprve mladičká sestřička přišla změřit tlak.Poprvé nic,ani napodruhé se nechytala.Že asi má rozbitý tlakoměr a šla pro jiný.Jenže ani ten druhý ji nefungoval.Tak šlapala pro další a cestou potkala další sestřičku co šla na náš pokoj.V ruce ten první přístroj,že je v pořádku.Tak na popáté naměřila tlak -HEURÉKA.Trochu jsem se bála páč bez měření by mě nepustili k operaci.
Poté přišla sestřička napíchnout kanylu.Poprvé žádná žíla,podruhé také bez žíly.Pravá ruka dvě náplati.Levá ruka žádná žíla a druhý pokus také bez úspěchu + dvě náplasti.Že musí přijít někdo z rychlé(myslely ze záchranky).Nakonec kanyla skončila na pravé ruce nad palcem.
Tak si tak sedím na posteli a říkám,že pokud se vše daří na pátý pokus tak na břiše po operaci budu mít 20 děr :lol: .Už jsem v andělu i po sprše a čekám.Jo ještě jsem dostala injekci proti tvoření slin v puse a na nožky punčošky.
V 8:30 už jedu na sál.V předsálí si přeskočím na operační stůl a dostanu zeleného anděla.A už jedu na sál.Veze mě fešný anesteziolog s pěknou kérkou.Na sále chvíli zírám co to tam je za přístroje a pak už se probouzím v předsálí.
Hlavou mě blesklo,že se žádná operace nekonala páč mě nic nebolí,nikde nic nepípá ani na jipce nejsem.Hned se raději ptám a po ujištění,že už je PO se raději podívám pod anděla.Mám tam velké náplasti,takže to asi klaplo.SUPER SUPER běží mě hlavou.Hned mě vezou na pokoj.Dostávám kapačku a je mě fajn.Lehnu si na bok a usínám.Pak další kapačku a jsem tak nějak pořád v polospánku.Jediné co vadí,že mám stále potřebu čůrání.Tak v jednom kuse zvoním na sestřičky.Samy se diví,kde se to ve mně bere :oops: .Čemu se diví,když mě napájí nitrožilně.
Další den jsem informovaná,že pojedu na pití kontrastní látky,jestli žaludek nikde neprosakuje.Vše je OK a večer konečně dostanu čaj a jogurt.mléko.
Pak jsem dostala milou návštěvu v podobě BOSSICE,za kterou moc děkuji :wink: .
Žádné problémy jsem neměla ani komplikace.Dren byl vytažen a v sobotu 9.2.2013 si pro mne přijela dcerka s přítelem.Už jsem se moc moc těšila na svojí postel páč ta nemocniční je ZABIJÁK.
Byla jsem na své první operaci,podruhé v životě jsem ležela v nemocnice(poprvé porod) a spokojenost obrovská.Úžasné sestřičky,úžasné spolubydlící a nový život přede mnou.

Autor:  Annax [ 09 bře 2013 17:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs
Pěkné, pěkné :D
Prostě pohodička :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Autor:  Michalea [ 09 bře 2013 19:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Supeeer, gratulujuuuu :lol:

Autor:  Barča [ 09 bře 2013 19:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Gratuluji. Super. Po čtení pobytu nemocnice zahradnice jsem dostala docela strach.... Vím, že člověk musí počítat se vším... Přeji ať se daří i dál doma...

Autor:  lauritania [ 09 bře 2013 19:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

sylvajs -uplne super príbeh , gratulka k opke !!!

Autor:  Ines38 [ 10 bře 2013 11:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvays, perfektní učebnicový příklad, tak by to mělo být! :D Škoda že život se tím vždy neřídí...Přeji ať jde jde vše hladce i nadále :)

Autor:  zahradnice [ 10 bře 2013 12:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs gratuluju moc k tak pohodové operaci.Takhle by to mělo být :P ,přála bych to skutečně každému. :wink: Je to radost číst. :lol: Tak ať se daří a zpropadená kila mizí jak mávnutím proutku :lol:

Autor:  BalbinkaTP [ 10 bře 2013 14:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs, moc gratuluji :!: V Turnově jsou jedničky :!:

Autor:  bashra [ 10 bře 2013 16:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs
gratuluji k tak v pohodě zvládnuté opce :), děkuji za milé počteníčko a přeji hodně úspěchů v hubnutí. :)
Mimochodem jsme byly obě i když na jiném místě a jiný druh OP ve stejný den na operaci, ať žije 6.2.2013.... :) ....tak pá, pá, kilečka..... :)

Autor:  andre [ 10 bře 2013 16:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs moc se to krásně čte a věřím... že i já to budu mít za pár tak hladce jako ty... už jsem si opět vyreklamovala tablet mrcha mi 9krát zamrzl... restartoval a jel... takže abych byla s okolím v kontaktu... věřím že ta reklamace trvá 30. dnů... a já budu se moci s vámi zkontaktovat... jo ještě že je na pokoji prý televize se skypem... tak dám jinak info přes Michaelku... Sylvajs je to opravdu nádherné takto číst... více mám přesvědčení... že se toho nedočkám... raději už zítra... no nic... já si počkám a tobě už přeji nádherně shozená kilíčka

Autor:  oshry [ 10 bře 2013 17:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs to byl wellness, paráda, že jsi to tak hezky zvládla. Snad se uvidíme na dalším srazíku!! Přeji ať kilča mizí!!

Autor:  kulhos [ 10 bře 2013 19:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs, spala jsem na stejné posteli - akorát o 3 měsíce dřív. Průběh pobytu jsem měla téměř stejný (akorát jsem si to zpestřila jednou nocí na JIPce).

Autor:  Scalla [ 11 bře 2013 11:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Sylvajs, humor Ti teda nechybí ;-)!!! Moc gratuluji, jak to šlo hladce a jak jsi to pěkně zvládla a teď si krásně užívej tu radost z hubnutí!!!!

Autor:  Delli [ 11 bře 2013 11:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

Moc pěkné počteníčko, teď 20 dir by opravdu bylo zajímavých :lol: , no každopádně dobře, že jich je přesně kolik jich má být :)

Autor:  libusv [ 21 črc 2013 14:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sylvajs...Turnov-tubulizace

jé, to mám radost, konečně jsem našla někoho bez komlikací.... Začala jsem mít strach. jdu v pondělí. tak už se zase nebojím, díky moc za pozitivní info

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/