fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 23:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 22 dub 2014 19:12 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
děkuju Tobě taky, to je fajn, že jsme byly operované ve stejný den :D

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 14:11 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
tak jím pořád ten okurkovej salát a úplně se divím, kam se to do mě vejde : )

fuj, tak mrkvová šťáva je hnusná, pardon všem, kterým moc chutná, až dvě flašky mamka koupila ale já to nepozřu

dneska jsem byla u svýho psychouše s tim, že mi všechno všude smrdí, tak mi dal novej prášek, tak uvidím, jak to zabere, už jsem z toho puchu vyřízená.......takový problémy asi nemáte, co?

hubnu v obličeji a trochu mi zhubly i kolena, dneska jsem měla trochu čočkovky s octem.....já totálně ujíždím na kyselým
pořádně jsem to rozkousala a nic mi po ní není ale zjistila jsem, že nebudu moct asi maso, taky je mi z něj špatně, takže maso a sladký, ze mě se snad stane vegetarian nebo co?

nemáte tipy, co bych mohla snídat? po vyspání nemám na jídlo ani pomyšlení ba naopak taky je mi špatně při pomyšlení, že bych něco měla sníst ale musím kvůli těm práškům!
a taky bych prosila radu, co jinýho pít než čaj.....dala bych si kofolu
jo a taky už nemusim vůbec kafe, a to jsem měla ráno pěknej džbánek

díky, že se s Vámi můžu podělit o svůj boj a že mi odpovíte!!!! :oops: :wink: :D

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 14:29 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
Ahoj Kamilko ,tak sláva že to jde s tím okurkovým sálatem ,sice je fakt že v něm není zrovna moc dvakrát bílkovin ,pokud si jej tedy neděláš se smetanou :wink: Držím palečky aby ten smrad byl po lécích lepší , ono když to není ok všechno tak to stojí za prd viď. A s tou mrkvou šťávou ,ono co člověk to originál ,mně třeba ředěná chutná na 1/2 lit. vody 1dcl šťávy a pohoda . Jé a kofola asi není zrovna moc šťasné řešení , obsahuje hodně cukru a hlavně bublinky a ty roztahují žaludek . Co takhle zkusit ledový čaj ,ředěné džusy, ochucená minerálka (neperlivá) . S tou snídani to máme asi taky každý jinak ,já většinou snídám bílý jogurt nebo malý hrnek kakaa .Měj se hezky ,opatruj se pa

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Naposledy upravil davvy22 dne 24 dub 2014 16:46, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 16:19 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
ahoj, Kamčo, tak ty chutě má asi každý jiné, mně naopak začalo vadit kyselé, přesto, že jsem dřív milovala zeleninové saláty např. šopský, a naopak mi chutná sladké, i vysloveně sladké džusy jako jahodové cappy. S tím pitím bublinek bych určitě chvíli počkala, zkus si ředit džus, ananas jo docela kyselý, jestli máš chut na kyselé, ale určitě ho nemůžeš koncentrovaný, to by žaludek zřejmě nesnesl, a k snídani třeba to kakao anebo trochu čokolády do mléka nebo jogurtový nápoj, jestli teda piješ mléko, pro mě je to za trest. Taky jsem zjistila, že mi víc chutná silnější čaj, udělaný do třídeckového hrnku než původní čaje vařené do šestidecáku. S masem jsem taky měla problém, dnes jsem skoro 4 měsíce po operaci a aspoň malé množství masa v omáčce nebo i pečené sním, ale musím se hlídat a jíst ho hodně pomalu. I maličký řízek jsem před měsícem na oslavě snědla, ale stylem dvakrát kousnout, pět minut počkat, zase dvakrát kousnout atd. Je zajímavé, že ti okurkový salát nevadí, okurky jsou do žaludku docela těžké. Hlavně že ti chutnají a nedělají problém. :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 19:02 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
no já právě mlíko skoro vůbec nemusim a jak jsem měla ráda jogurty atd. tak to mi taky nechutná
dneska jsem byla v pekárně jenom pro vodu a jak jsem tam cítila ty všelijaký vůně, tak mi bylo na zvracení a to jsem si chtěla koupit k snídani něco pečenýho, i ten perník mě tam lákal ale z tý vůně jsem nemohla a taky jsme byly v jablonci v restauraci, samozřejmě jenom na polívce, a taky jsem nemohla cítit ty všechny jídla a to jsem v restauraci jako doma (to si tam asi dlouho nezabloudím)

ještě nějaký rady, co snídat? děkuju za povzbuzení

to motiva: máš krásně shozeno, moc Ti to přeju a jé Ty máš mladší děti než jsem já : ))

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 19:05 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
davvy22!

jak to děláš, teď jsem si všimla, že už máš dole DESET kilo! a já jen sedm
přeju Ti to!

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 19:15 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
Ahoj Kamilko ,no nevím jak se to děje ,ale už mám dole dneska 12 kg ,začla jsem chodit na delší procházky s pejskem a opravdu se snažím dostat do sebe hodně bílkovin ,což tedy mám proti Tobě výhodu ,protože já mléko a jogurty můžu .Klidně si mixnu banán s mlékem ,pro mně lahoda , stejně tak jogurtové mléko .A vůbec Kamilko nesrovnájej ,každý máme spalování nastaveno jinak .Teď to třeba jde a za pár dnů můžeš být ty přede mnou :wink: :wink: K té snídani ,co takhle nastrouhat jablíčko .Nebo sýr ,já si dala žervé a dneska jsem si dala už i trošku míchaného vejce , udělala jsem si ho řídké ( bez cibulky ) na minimu tuku .

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 24 dub 2014 19:59 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
To víš, Kamčo, pozdě jsem se vdávala, pozdě jsem začala s dětmi, v době mého mládí jsem byla docela za exota, všechny holky měly pocit, že která není vdaná ve dvaceti, má zpoždění, naštěstí pár kamarádek ze školy na tom bylo podobně, taky nejdřív chtěly vystudovat a dosáhnout nějakého postu v práci a pak teprve řešit děti. Dnes už je to normální, holky se do vdávání a děcek tolik nehrnou :mrgreen: Nemám dojem, že by mi tehdy něco uteklo, aspoň jsem měla děti v době, kdy jsem je opravdu chtěla a nemusela jsem řešit, že mi něco utíká, mejdany, diskotéky a pod. jsem měla dávno odžité a nebylo mi zatěžko být doma s dětmi, do práce jsem se naplno vrátila až když dcera nastoupila na základku. :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 25 dub 2014 16:41 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
takže dneska: opět okurkový salát ale už jsem ho nejedla s takovou chutí a vida, mám nafouklý břicho i žaludek, ou!
taky jsem měla k obědu trošičku omáčky s malými kousilínky masa a žampionama ale nějak mi pořád chutnají přílohy - chleba, kaiserka, bram. kaše..
zítra budu mít zelňačku (zase kyselý), už se těším
ale pořád řeším ty snííííííííídddddddddaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnněěěěěěěěěěěě, pomóc! nevim, co mám snídat
dneska jsem si kousla maličko do jablečnýho závinu a stačilo to bohatě, už nemusim

taky mě bolí žaludek z pití, taky Vás po 19cti dnech ještě bolelo pití? piju pomalu a malýma douškama a stejnak
malej úspěch! - dneska jsem mohla být ve stejný místnosti (v kuchyni :)), kde se vařilo a nebylo mi na zvracení, juchééé :wink:

to motiva:
hm, tak já nebudu asi jiná než Ty, bude mi v červnu 29 a rozešla jsem se s přítelem před svatbou, takže sama
no tak děti, to teda nevim, kdy budou, protože jak jste asi pochopily, tak se léčim s depkama a do práce zatím nemůžu, je to děs už 10 let! zrovna jsem to nedávno počítala a říkala jsem si, jakej jsem proti jiným mladým lidem "jiná" :oops: :cry:

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 25 dub 2014 16:46 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Kamilko
Snažím se počítat Tvoje dny od operace a pořád mi vychází, že máš být na šetřící !!! kašovité !!! stravě :shock:
To není ani okurkový salát, ani zelňačka, ani kousky masa, ani houby, ani jablečný závin!!!
Buď kočko opatrná, ať si neublížíš, máš po operaci žaludku :!: to znamená, že ten žaludek rozřízli, kus uřízli a zase sešili. Tekutou a kašovitou stravu jíme proto, aby se žaludek nemusel moc namáhat s rozmělňováním a měl čas se zahojit.

Na snídaně jsou skvělé kaše - ovesná, rýžová, jáhlová :wink:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 25 dub 2014 17:20 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
kamčo, žaludek z pití mě tlačí dodnes, právě se mi líp pijí sladké džusy anebo ředěný jablečný mošt nebo anasový džus (taky ředěný), největší problém mám s vodou, stačí mi tři loky jakéhokoliv pití a musím si dát pauzu. taky mám problém pít ten minimálně požadovaný litr a půl, ještě kdybych to počítala i s kafem a polívkou, tak možná :evil:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 01 kvě 2014 11:31 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
tak jsem doposud jenom na polívkách, z těch se najím i napiju, ale vymýšlet každý den jinou...uf

davvy 22: tyjo, tolik kilo dole, to je neuvěřitelný, taky asi potřebuju psa, protože mně se ven vůbec nechce chodit a když, tak jednou za uherák (ne za salám, teĎ by to ani nešlo pozřít..hahahaha)

ale pohyb to asi určitě chce, doposud jsem jen na sedmi shozených kilech, maminka má už deset
přemýšlela jsem, že bych mohla doma cvičit z youtube...hm, nevim

ale pořád řešim tu zatracenou snídani, já prostě nemůžu nic tuhýho a sladkýho
já vám řeknu co snídám (snad mě annax nekousne : )):
kakao, čaj, malinkatej chlebíček s máslem a rajče, fuj sladkej jogurt - tři lžičky, kaši krupicovou nebo vločkovou se skořicí a u ž n e v í m

dneska chci upíct bábovku a dát si jí k snídani

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 01 kvě 2014 12:00 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
Kamca: Ahoj Kamilko , ráda tě zase vidím (čtu ) :wink: :wink: :wink: Díky za pochvalu ,kilečka jdou opravdu dolů docela dobře ,jsem ráda . S tím pejskem ,ono je sice fakt že chodím na procházky ,ale díky mým proporcím a díky endoproteze v koleně to není žádný svižnější krok ,ale pomalejší prochajda . Přesto si myslím že i malý pohyb lepší než sedět na gauči . S tím cvičením u Tebe by jsem ještě chvíli počkala , stehy uvnitř se hojí až 2 měsíce ,takže cvičit snad až po těch 5 týdnech a né cviky na břicho ,buď prosím opatrná aby jsi si neublížila . S tím jídlem vidím že stále bojuješ :( K Tvé snídanii , máš opravdu asi hodně silný žaludek ,ono rajče opravdu nééé :!: :!: :!: slupka z něj je těžká .Co třeba si na ráno mixnout tvaroh s troškou mléka , taky si to dávám ,trošku osolím , dneska jsem si tam hodila i kousek sardinky ,je to fajn . Když nemůžeš sladký jogurt tak si dej bílý ,taky jím bílé ,občas si dám půlku termixu nebo přesnidávky . Tobě zřejmě zbývá do konce mixované cca 7 dnů . Já mám být na mixované 2 měsíce ,takže ještě dlouhá cesta předemnou . Měj se hezky a drž se ,určitě to zvládneš .

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2014 19:42 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
kamčo, já jsem dlouho snídala tvaroh naředěný mlékem nebo žervé, osolit a přidat krabí tyčinky nebo vajíčko natvrdo, dávala jsem si porci, které se vešla do kalíšku na vajíčko, když jsem začala jíst křehký chleba, mazala jsem si ji na něj anebo jsem si kupovala třeba nadýchanou lučinu, taky nedokážu jíst sladké k snídani, ale já bych nedala tu teplou kaši, to už radši ovocný jogurt. Dřív jsem milovala zeleninu, rajčata, papriky, to teď skoro vůbec nedávám, rajčata mi přijdiu hrozně ostrá, ale dělala jsem si třeba plněnou papriku v rajské omáčce, jen jsem do mletého masa přidávala namísto rýže cuketu, ale ta rýže by šla asi taky, rizoto jím vcelku bez problémů už od začátku :D

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamča - 7.4.2014, bypass Jablonec
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2014 13:33 
Offline

Registrován: 08 lis 2012 11:18
Příspěvky: 63
ahoj lidičky, tak jsem dneska s davvy22 dvacetšest dnů po operaci a jsem ráda, že jsem to přežila! začátky byly fakt hrozný ale trochu se u mě objevují staré zvyky a to: mít při jídle vždycky plnou pusu a že polívky sním víc a žaludek mě neupozorní. Pak jak jsem jedla docela velký hrnky polívky tak mě mamka zastavila, že mi můžou prasknout stehy. a to má setsakramenskou pravdu, ach jo, ta stará košile...

tak jsem tak trošku mírně přešla na tuhou stravu a té opravdu sním velmi málo, protože mě z ní hned bolí žaludek i když koušu padesátkrát..: ))
annax čti :oops: :dneska jsem měla kousek smaženýho párku a asi pět brambor - je to špatně annax? jo a taky vůbec nehubnu oproti davvy22 jsem totálně pomalá a to vypiju litr a půl denně a mám pořád dole jen sedm kilo a jeden kamarád, kterej mě ještě od operace neviděl se mě pořád ptá "tak kolik jsi už zhubla?" a já pořád, no sedm kilo, hm to je málo :cry: :oops:

_________________
163cm, 124kg, 29 let, 48 mamka,10 a 8 let, kočky
operace 7.4. 2014
Obrázek



maminka, 48 let, 109 kilo, 166 cm, 26.3.2014 po operaci, prim. Vraný
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení