fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 21:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ppaajinka na operaci v Prostějově
PříspěvekNapsal: 19 čer 2014 17:02 
Offline

Registrován: 30 bře 2014 22:36
Příspěvky: 73
Ppajinko,

mohla bych se zeptat, pokud to nebude moc nepříjemné, jaké bylo absolvování operace ve spojitosti s tou menstruací?
Já mám menstruaci dostat asi 5 dnů po termínu operace :-( A věřím tomu, že mi to bude dělat neplechu. Doufám, že by mi ve Vítkovicích neřekli, že mám jít domů :-(

_________________
Obrázek


22 let, 176 cm
http://my-new-bariatric-life.blog.cz/

23. 4. 2014 první konzultace
13. 8. 2014 sleeve resekce, doc. Holéczy Ostrava-Vítkovice
13. 8. 2014 160 kg, břicho 150 cm
13. 8. 2015 113 kg, břicho 115 cm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ppaajinka na operaci v Prostějově
PříspěvekNapsal: 19 čer 2014 20:07 
Offline

Registrován: 12 bře 2014 21:15
Příspěvky: 95
BettyK - operaci jsem absolvovala s menstruací a v poho - taktéž jsem ji dostala ráno před opkou a hned sestřička mi řekla - šup tampón a bylo. Jinak bylo vše v poho, než mi vyndali cévku, tak byla tamponáda a pak už normálka. Dokonce mi bylo řečeno, že se lépe rozhýbou střeva :wink: Vše se dá zvládnout, takže neboj a pátý den po opce už budeš fit :-) a každý to nedostane dřív, tak se zbytečně nestresuj.

_________________
Obrázek

Obrázek

40 let, 1dítě - kluk, 1pejsek - holka, skvělý podporující manžel
10.4.2014 konzultace v Jablonci :-)
14.5.2014 RYGB prim. MUDr. Vraný - ZVLÁDNUTO

http://glorcajb.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ppaajinka na operaci v Prostějově
PříspěvekNapsal: 16 úno 2015 12:39 
Offline

Registrován: 16 úno 2015 12:24
Příspěvky: 84
Bydliště: Olomouc
ppaajinka Ahoj jsem tady nová,chtěla bych podstoupit plikaci v Prostějově,dnes jsem tam volala a jsou tam jen ve středu,tak si musím počkat.Chtěla jsem se tě zeptat jak dlouho trvá příprava veškerých podkladů k operaci a jaká je tam čekací doba.Čím musím začít-obvodákem? :?:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w1w7Ny4/]
Obrázek



25.2.2015 konzultace v Prostějově u dr.Vaverky,váha 114kg
2.3.2015 psycholog
4.3.2015 plicní ,gastro,nutriční(112kg)
23.3.2015 nový termín rtg žaludku,utz břicha
8.4.2015 kontrola nutriční 110.5kg
17.5.2015 nástup na operaci 109
18.5.2015 operace plikace


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ppaajinka na operaci v Prostějově
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 03:26 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
теат239PERFCHAPЖура(mp3Дунапесе(197OiseфарфКолбИллюРоссГаджBianTescКудаDoriлитеCorpЛенюBurd
PaulPaulJeweкомпJaneFashФедоВиноSummWillрубеШкляIntrЕржеJeanFouiАкопSatiGillSnacАртиWashязык
NickпрепLouiValeЖукоKindТурчColiматеDaneБудаMODOреалГротSpliGeorElizMaurГеорКазаElenCotoКоря
OmsaCotoSilvGlenКуниPaliмонеAlexMariPaliГаррArthMODOScotDarvРодиУилмБиллFyodMobyВербвидаSide
СнисСиткХалиZoneВПЗ0ZoneASASсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяZoneZoneZoneambeэстеZonelsbk
ZoneклейзавоScouпервRitaBoscqINTНасв211-3046SansприсРосс3801JardXXXLкомпARAG«СокполооблаAlte
HerezeroпазлкамнЛапуWindКитаWintWindWindDomiBoscMikaсертккалВереЛитРЛитРGuitЛитРЗверПоспЛитР
КучкЛитРстихистоСокоАтмоКрупВиноопубXVIIфильунивMikhCharwwwpИванБродWendдворXVIIкрасХвалКоше
JohnNena15-1автоCurtЧуриФормхудодетяМаморадоИллюПолоНефеPeteКузнШмакИллюпрепЕфимдопоScouScou
ScouSmeaплатНасоавтомалыwwwrПетрНекрСмирКазаКомзinsituchkasNEXTКова


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení