fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 21:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 19 srp 2014 18:48 
Offline

Registrován: 16 pro 2013 21:43
Příspěvky: 56
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
já mám pocity po operaci podobné jako motiva...bolest jsem moc nevnímala, hodně jsem spala a taky mi moc dobře dělala voda, kterou jsem pila po kapkách...určitě to každý vnímá jinak...musím se ale zastat Vítkovické nemocnice, pokud se týká jídla...již několikrát tady bylo psáno, že pacienti z této nemocnice nepodstupují tekutou, ale hned kašovitou stravu...pro mně, která jsem měla velké chutě na bramborovou kaši to byla obrovská výhoda...přiznám se, že tekutou bych určitě špatně snášela...takže děkuji Vítkovické nemocnici, jsem ráda, že jsem se obrátila zrovna tam...je fajn, že to má každá nemocnice jinak, můžeme si aspoň vybrat tu, která nám vyhovuje nejvíce :)

_________________
Obrázek


41 let, Roux Y Gastrický Bypas, doc. Holéczy dne 04.02.2014 :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 srp 2014 19:54 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Bettynko, myslím, že tvůj popis pobytu v nnemocnici je důležitý, určitě pro každého, kdo čeká na operaci a hltá každou informaci, ale i pro ty, co mají operaci za sebou, aspoň mě zajímá to srovnání. Pro čekatele je určitě dobré vědět, že každý operaci prožívá jinak, někdo má bolesti a zvrací, někomu není nic, je to individuální a myslím, že lidi, kteří se pevně rozhodli pro operaci a mají to v hlavě srovnané, ani tvůj "bolavý" zážitek neodradí, aspoň se mohou připravit na to, že bolest po operaci je normální a patří k věci, ale současně z jiných příspěvků můžou zjistit, že ne každý to má tak jako ty. Všechny zkušenosti a názory jsou individuální, proto tak jedinečné a proto tohle fórum existuje, abychom si mohli své zkušenosti sdělovat, povzbuzovat se navzájem a podržet se, když je potřeba. Je dobře, žes svůj příspěvek napsala. Díky za něj. :P :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 srp 2014 20:05 
Offline

Registrován: 19 kvě 2014 20:16
Příspěvky: 108
Bettynko
Jsem moc ráda,že si to tak krásně zvládla. Teď už zažiješ jenom krásné chvíle věř mi. Ještě jednou ti moc gratuluji!!!

_________________
Obrázek

Operace 2.6.2014 Prostějov (Mudr.Vaverka:-) )
http://pppaaajinka.rajce.idnes.cz/Promena/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 srp 2014 18:03 
Offline

Registrován: 12 čer 2014 13:26
Příspěvky: 124
Bydliště: Ostrava -Poruba
Betty podrobný popis operace ve Vítkovicích se ti moc povedl :P a já se ti přiznám, že kdybych to četla před svou opkou tamtéž, tak bych začla váhat jestli mám jít :o
Bolesti těsně po opce byly opravdu velké a já jsem alergická na opiáty a tramalovité, takže jsem to musela zvládnout s paralenem . Naštěstí velmi rychle odeznívali a druhý den jsem lítala po chodbě jak ratlík, neboť mě prohnala kontrastní látka s pasáže ( to je ten rentgen na který jsi nešla). A typ operace máme stejný - tubu.
Jídlo v nemocnici tak tam si uvědom, že to není hotel a že doma si připravíš něco lepšího :)
Co ti vůbec nezávidím je to cestování - tak to tě opravdu obdivuju, že jsi ti tak pěkně zvládla !
Přeji ti ať je to čím dál lepší a při prvních kilečkách směrem dolů na všechno špatné zapomeneš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo a tlakoměr mně taky hodně štval - měla jsem ruku samou modřinu !!!

_________________
Dagmar

51 let, šťastně vdaná, dcery 27,29 let vnučka 3 roky
20 let 46 kg
40 let 60 kg
51 let 102 kg

Ter.operace 22.7.2014 u Doc. Holéczyho:-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 03:27 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
вечн239.2PERFCHAPMoscДиамКагаУтес(197RobeADHDЧернВесеРоссКитаTescTescNaviSkarанарMichСанкПашк
TakaPhilChriXVIIЯзыкFashАлекLateYeahHaviаспеSenzУхтиРехтDaniСушкDaniTranбахтTescАртиWill(193
NiveСергDariIngrПырлБрауВартJameУшакКришШвейELEGПинсиспрDansEdwaVincБогдстраГрамCIPDCotoЛаты
OmsaCotoWeniCircСибимолнPeteJackJungPaliАндрArthModoDISNВещиМовчMargДжанJambHarmБезывидаHunt
языкчитаВороZoneВПЗ0ZoneASASсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяZoneZoneZoneR2A7коллZoneZone
Zoneпольстр5NexuЦ2-5ЗаряBoscNTERДмитLaszАртиQR01присДиамJard6122WWElOlmeDemmIntoМетапрогShot
editИрикWinxдрузЛукаправКитаJeweXVIIIrinMoleUnitхлопбрюкEukaХролХарчПодоAdveЛитРЗверЕфрепрек
КучкЛитРHansXVIIErns(190GeorКазаRabiОблоYevgSvesФатюwwwgРомаНикоJennлитеземлKlusМату(ВедКома
неблStepСергGablCeciХорсПарцавтодетяPublСмириздаОвечакваRussВолиСухиГоникнигPatrЯковNexuNexu
NexuзаниАдамКалибиолBrucКочуоргаEdinнеблИващувлеaccotuchkasиздахудо


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení