fórum.bandingklub.cz
http://forum.bandingklub.cz/

Má tubka Ostrava Fakultka
http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?f=19&t=2083
Stránka 1 z 1

Autor:  dudlik [ 24 úno 2015 14:12 ]
Předmět příspěvku:  Má tubka Ostrava Fakultka

20.2. 2015 nástup v 6.15 příjmová ambulance potkávám se tam s paní co jde na žlučník úplně skvělý človíček upovídaná nemela jsem moc čas přemýšlet . Odvedli nás na pokoj sepsali jsme věci a přečetly co měly. Sestra mi oznamuje půjdete až kolem poledne ty jo jsem si řekla budu ještě víc nervozní. Sestra , ale říká může přijít změna a půjdete dřív ani nezavřela dveře a vrátila se no navlíkáme punčochy dáme injekci a jedem.

Paráda už jsem se vezla no tedy příprava na sále přelezení na vozík a pokec s dvěma mladými doktory a pak limbum spím.Probouzím se trochu to bolí no ležím na Jipce s paní ani nebudu popisovat s čím tam byla. :(
Sestřičky byly skvěle a ráno ještě lepší.

Je sobota převáží mě zpět na pokoj tam už mě vítá paní po opce. se žlučníkem den mi utíká sice jsem 2x ublinkla ale dalo se dávali mi hodně infuzí a opiátu sestřičky byli také hodné.

Je neděle paní odchází,zůstavám sama do večera večer přijali 18ctku se slepákem,ale na 2-den ráno ji vezli mezi mladší ročníky.

Je pondělí první jídlo jogurt hurááá celou noc jsem moc dobře nespala,aspoň mě to potěšilo.Jsem ráda,že je Pondělí vytáhnou mi dren musím vypít skoro 2 termosky čaje,abych mohla zítra domů.
Přivedli mi na pokoj 2 Paní obě šly s prsy nebudu to ani dál popisovat hodně jsem soucítila sněmi odpoledne se na mě přišel podívat doktor Ostrusczka je to strašně milý člověk takový hodně lidský neskažený :-) Hned mě ujistil že vše proběhlo v pořádku,že si zavolal holkám i na jípku jak mi je a volal i na oddělení lékařům,kteří za mnou přišli tak se vždy zmínili i o drenu ho informovali podali jsme si ruce a za měsíc na kontrolu.

Dnes je Úterý a já jsem doma. :D

Doufám,že vše zvládnu po opce. jak mám a bude už jen dobře. :P

Děkuji všem za podporu :D

Autor:  Annax [ 24 úno 2015 14:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Má tubka Ostrava Fakultka

Obrázek
pěkné pěkné :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/