fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 22:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Má tubka Ostrava Fakultka
PříspěvekNapsal: 24 úno 2015 14:12 
Offline

Registrován: 25 led 2015 13:32
Příspěvky: 138
Bydliště: Havířov
20.2. 2015 nástup v 6.15 příjmová ambulance potkávám se tam s paní co jde na žlučník úplně skvělý človíček upovídaná nemela jsem moc čas přemýšlet . Odvedli nás na pokoj sepsali jsme věci a přečetly co měly. Sestra mi oznamuje půjdete až kolem poledne ty jo jsem si řekla budu ještě víc nervozní. Sestra , ale říká může přijít změna a půjdete dřív ani nezavřela dveře a vrátila se no navlíkáme punčochy dáme injekci a jedem.

Paráda už jsem se vezla no tedy příprava na sále přelezení na vozík a pokec s dvěma mladými doktory a pak limbum spím.Probouzím se trochu to bolí no ležím na Jipce s paní ani nebudu popisovat s čím tam byla. :(
Sestřičky byly skvěle a ráno ještě lepší.

Je sobota převáží mě zpět na pokoj tam už mě vítá paní po opce. se žlučníkem den mi utíká sice jsem 2x ublinkla ale dalo se dávali mi hodně infuzí a opiátu sestřičky byli také hodné.

Je neděle paní odchází,zůstavám sama do večera večer přijali 18ctku se slepákem,ale na 2-den ráno ji vezli mezi mladší ročníky.

Je pondělí první jídlo jogurt hurááá celou noc jsem moc dobře nespala,aspoň mě to potěšilo.Jsem ráda,že je Pondělí vytáhnou mi dren musím vypít skoro 2 termosky čaje,abych mohla zítra domů.
Přivedli mi na pokoj 2 Paní obě šly s prsy nebudu to ani dál popisovat hodně jsem soucítila sněmi odpoledne se na mě přišel podívat doktor Ostrusczka je to strašně milý člověk takový hodně lidský neskažený :-) Hned mě ujistil že vše proběhlo v pořádku,že si zavolal holkám i na jípku jak mi je a volal i na oddělení lékařům,kteří za mnou přišli tak se vždy zmínili i o drenu ho informovali podali jsme si ruce a za měsíc na kontrolu.

Dnes je Úterý a já jsem doma. :D

Doufám,že vše zvládnu po opce. jak mám a bude už jen dobře. :P

Děkuji všem za podporu :D

_________________
Obrázek

34Let
1Manžel
3Děti
sleev resekce 20.2.2015 FN O Poruba
1Pes
2Kočky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má tubka Ostrava Fakultka
PříspěvekNapsal: 24 úno 2015 14:33 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Obrázek
pěkné pěkné :)

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má tubka Ostrava Fakultka
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 03:35 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
врем245.3PERFCHAPПламAvalавтоНМинЗвинJourЕНЛуГароЛениBradEricTescMetaАльшZorlNicoразмВогрTher
ShmeAlexKnowЧернJuliAccaPollActiToniгрупМейнAtmoАмерГуппAmarВласРослRomeКондPerrАртиПлотБрус
Nive(СтрCharМаксАветJameСодеJeanVIIIСавчБудаELEGРачкУказGradMariTiffэкспДемечитасертMiniШуби
изобPhilИллюDarkConnремемолнПольНовиELEGМагиClifMatiДомбФеоф(195ИллюXVIIиллюCeltфизиКазьBlue
XVIIПродавтоZoneПЗЛ-ZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneчист02-1чистZoneR273ИсмаZoneZone
ZoneхороСанкInduAKruXIIIHotpINTEБаркСкот9619HM610000QM20предРосс2000пласRussхороСтепкнигUnde
РосспредRaveчелоauxiLexiунивJAVALifeWindLittClathappHTMLEukaЛитРЛитРXVIIэколBeadЗвердрузЛитР
писаКранJohnЯковXVIIРеввThroпервПервСосэсыгрПарфNanaBanqспецVitaRobeСелиземнRelaВердЛюбоКома
ЗманначаФормМигуCeliБараФормсамоКотяЗахаПаниучитПравМаслФормindo`ЮривопрКрасStepлитеInduIndu
InduForeВороDeatМикуПимеКогаактоЗубаСерг322-СемкАлекtuchkasСереЛаги


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení