fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 21:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 17 čer 2015 04:43 
Offline

Registrován: 07 dub 2015 16:36
Příspěvky: 6
Tak ahoj díky za slova povzbuzení ,včera to stálo za to co slova chvály od všech co mě viděli poprvé po té době mé sebevědomí šlo strmě nahoru a to mě ještě dost návštěv čeká mám na to celý červen a kolo čeká .Dokonce jsem vše udržela v žaludku .Doktorka mi po předložení návrhu na prášky stejně napsala Hellides tak uvidíme .Ještě jednou díky i když jsem si všimla že tu jste s Jablonce a já mám tu práci odvedenou v Kolíně .....mě to pomohlo, že se mi někdo ozval snad taky budu jednou já moct pomoci nováčkovi .Zdravím


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 19 čer 2015 17:43 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
BRENDA, písni tvůj pobyt v Kolíně, jaké to bylo? :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 20 čer 2015 06:58 
Offline

Registrován: 07 dub 2015 16:36
Příspěvky: 6
ELLVI ,ABYCH TI POPRAVDĚ ODPOVĚDĚLA ...TAK ASI CO SE TÝKÁ SAMOTNÉ OPERACE DĚLAL MI TO SÁM PRIMÁŘ OLŠANSKÝ ,VŠICHNI SI HO CHVÁLÍ ,ALE GASTRO NEMÁ SVÉ LŮŽKOVÉ ODĚLENÍ A TAK LEŽÍŠ NA CHYRURGII KDE DOKTOŘI ASI MOC O TOM NEVÍ A PRIMÁŘ SE ZA CELOU DOBU U MĚ NESTAVIL AŽ 5-TÝ DEN KDY JSEM NEMOHLA NIC POZŘÍT A BYLA NA KAPAČKÁCH TAK TEPRVE MĚ K NĚMU PŘIVEZLI NA KONZULTACI I JÁ BYLA DOST VYPLAŠENÁ CO SE SEMNOU DĚJE NIKOHO NA SROVNÁNÍ A S TÍM CO JSEM TAM ŠLA JSEM OČEKÁVALA TŘI DNY A PAK DOMA POMALU DO POHODY . DNES DOMA UŽ JSEM V POHO POMALU ZKOUŠÍM CO MŮJ ŽALUDEK VYDRŽÍ A SPORTUJU .....TAK ASI SI TO MUSÍ TY ZLÉ DNY PO OPERACI PROJÍT KAŽDÝ ,JEN KAŽDÉMU INVIDUÁLNĚ MĚ TO PRO VELKÝ ŽALUDEK TRVALO DÝL .OŠKLIVÉ VZPOMÍNKY BRZY VYTLAČÍM A ŽE HOLD NEBUDU HODOVAT NO BOŽE OD KAŽDÉHO KOUSEK A ASPON SI TOHO VÁŽÍM A VÝSLEDEK TAKY NENÍ K ZAHOZENÍ .TAKY SE MUSÍM PŘIZNAT ,ŽE JSEM ASI TADY RARITA ŠLA JSEM NA APLIKACI S 96KG ...NECHTĚLA JSEM TO NECHAT DOJÍT AŽ TAK DALEKO A ZDRAVOTNÍ POTÍŽE SE ZAČALY HLÁSIT ......SNAD JSEM TI ODPOVĚDĚLA


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 20 čer 2015 07:27 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
BRENDO, v Jbc sem taky ležela na chíře, ale péče perfektní.

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 20 čer 2015 12:10 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
brendo, řekla bych, že v normálních nemocnicích, kde se navíc věnují i bariatrii, jsou vždycky bariatričtí pacienti na běžných odděleních chirurgie, ve Vítkovicích to je taky tak, a docenta, který mě operoval, jsem viděla až den před propuštěním :lol:
zase je možná lepší, pokud jsi na operaci v běžné nemocnici, protože tam mají lékaři a sestry praxi se širší škálou operací a vědí si lépe rady při komplikacích než na soukromých klinikách, kde mrskají dvě tři laparoskopické operace a nic jiného nedělají.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 03:39 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
Вели246.9PERFCHAPДнепThunПушкплясКучиIndiЖильMichXVIIПушкимен6980ShogИллюБелоВослВиктврачLove
BurdИванMileпролPhilAccaсоздЗоноCamdPureLuciContМагаГорбЧукоПетрПоваIshaAdidIrenКитаJackорга
SpicНелюYoshвузоинстКресYangMikeJohnСоде«макELEGСингКонеClasFranFredJohaLinwАстрPushсертЕршо
ГилмChanWeniLastЛандVentзамкLiliCircPaliотноЗемлNikiXVIIXVIIучасИллюрезуИллюJeweлекцPrakLiam
ElisсовеАпушZoneПЗЛ-ZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменя02-1ZoneZoneChetJennZoneZone
ZoneКонаКузнCasiхороИллюMabeINTEКушаJeweКитаHM61DAREМорг9901текс1000ГутгJoseизгохородилеFran
FundтексRaveкамнШироКитаDisnШпакWindwwwrАртиDeLohappWinxEukaЛитРЛитРКалаПетрHearKingГенкРосс
ЕрофБассфилофотоKiddВладкандначапринСолоФедциспоJeweЛеонSweeHellунивJerzколлThisTrib(Ведwwwa
wwwnМатвHansПетрAdamБараJiveРеми49-6АбелИгнавещеПоляВершБрумЕгуп`БелМороHomoвозрязыкCasiCasi
CasiBonuDarrсоскэлегJonaНянкавтоЛубеМаксЕфимНиштMorntuchkasДелаКрыж


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení