fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 16 čer 2024 03:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 804  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:59 
Offline

Registrován: 13 led 2007 00:01
Příspěvky: 176
Bydliště: České Budějovice
Evi, proto já jsem tady vůbec nikoho nekontaktovala. Všechny doktory, co znám, se na mě koukají, jako bych spadla z Marsu. Moje obvodní lékařka mi před lety předepsala Adipex a když jsem ho nesnesla, tak se to dál už neřešilo. Já si tu operaci nechám udělat a pak až budu doktory potřebovat, je postavím před hotovou věc. A pak můžou kecat co chtějí. Já myslím, že ti operaci normálně udělají, protože myslím, že teď byl v Praze Radek a že má stejné BMI jako ty a řekli mu, že je ideální kandidát. Takže se nerozčiluj, v pátek budeme obě moudřejší. Jo ještě jsem se chtěla zeptat v kolik plánuješ cestu zpátky do Brna, že bysme zašli někam na kafčo?

_________________
--31 let - bandáž 3.4. 2007 -- redukce - 7 kg před operací MILUJU SVOU BANDÁŽ
Doplnění 10. 7. 2008 - 2ml

Obrázek
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 23:49 
Offline

Registrován: 13 led 2007 00:01
Příspěvky: 176
Bydliště: České Budějovice
Aleno, jak jsi psala o té dvojici. To je jako já a můj manžel. Neustále má potřebu se mě dotýkat a pusinkovat mě na veřejnosti. Má tak 72 kilo a řekla bych, že je to pohlednej chlap. A když mě třeba ohlazuje ve frontě na salámy ve Sparu a hubičkuje, to byste měli viděli ty pohledy hubeňourek, který jsou tam se svýma drahýma polovičkama, který jim ani nepomůžou s vodou do vozíku a radši chodí 3 metry od sebe. A určitě si říkají, co na tý tlustý krávě má? Ale holky to víme je my, co na nás mají, že? :lol: :lol: :lol: Jo a taky Vám musim napsat, že od tý doby, co jsem mu řekla o bandáži, máme druhé líbánky. Já jsem se ho asi po týdnu, kdy vyžadoval denní milování zeptala, co se děje a on se přiznal, že má strach, aby až budu hubená!!! si nenašla někoho jinýho. Tak jsem se málem počůrala smíchy a zeptala se ho jestli to bude tedy každej den nejmíň 2 roky, co budu ty kila hubnout. Je sladkej ne?

_________________
--31 let - bandáž 3.4. 2007 -- redukce - 7 kg před operací MILUJU SVOU BANDÁŽ
Doplnění 10. 7. 2008 - 2ml

Obrázek
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 23:59 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Elenko, já vůbec nevím, jestli to s tou Prahou nakonec vyjde. Operovaná chci být v Iscare, ale možná mi ten 1.pohovor a následně i předoperační a pooperační péči budou dělat v Olomouci - volala jsem prim.Grygovi, protože on operuje v Iscare, jestli by mě vzal k "sobě" do Olomouce, když jsem až od Brna - a on byl hrozně moc milej a řekl, že mu mám zavolat teď v pondělí a domluvíme se, co dál. Že bych nemusela v pátek do Prahy, ale jela bych do Olomouce.. a tak.... takže Ti pak v pondělí napíšu, co a jak... ju? Přece jen bych to měla o dost blíž.. Do Prahy 200km a do Olomouce jen 85 od Brna. Je to rozdíl finanční, ale i časový... Jen mě mrzí, že se neuvidíme... ale třeba jo... však v pondělí dám vědět... ano kočko?

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 00:12 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Skvělej manžel, Elenko.... gratuluju !!! Já mám doma něco podobnýho asi... ten můj má taky 70 kilo při 187cm výšky a taky je na mě pořád přilepenej.. (se mu divím, co na mě pořád vidí)... A dokonce taky projevil něco jako obavu, abych pak neutíkala od rodiny a neřádila někde po barech - říkal: "až zhubneš, tak to už pak se mnou asi nebudeš, co?" - jsem na něj koukala jak na blázna! Je fakt, že se těším, až se budu moct lépe a vyzývavěji oblíkat, ale utíkat mu nebudu! Mám doma poklad! Jen se budu chtít líbit (která z nás ne?) a budu chtít být vidět - a ne se ve tmavým hábitu jako nyní..

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 00:57 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
Eleno,tak to byl vždy můj sen. Potkat mužskýho,kterému se líbí boubelky. Holt neměla jsem na něj štěstí. Musí to být krásnej pocit.Jenom abych já smolař až zhubnu zase nepotkávala mužský,co chtěj macandy. Booože,já mám starosti. Ještě nemám bandáž a už bych chtěla chlapa. Musím si počkat. Tomu svému řekni ať se nebojí,že to děláž,abys byla pro něho ještě krásnější. Ať mu chlapi záviděj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 08:24 
Offline

Registrován: 12 led 2007 13:49
Příspěvky: 15
Bydliště: kromeriz
Ahoj ELENKO A ZELENOOCKO,i ja mam manzela.ktery vazi jen par kil ma necelych 60 a ja 143,byly casy kdy jsem mela 158.Me se nestalo ,ze by nekdo spatne koukal nebo na nasi adresu ustedril nejakou spatnou poznamku.MOJE POVAHA JE TAKOVA ,ze bych mu dost peprne odpovedela.Az jednou prisel muj domu a povida stavil jsem se na jednom a jisty pan se me zeptal jak to delas s tou svou tlustoskou.Tak jsem si druhy den na pana zazvonila azeptala se jak to dela on se svoukorpulentni pani byla jen o 10kg lehci ajestli chce at se prijde priucit,spadla mu celist,ted kdyz se potkame tak zdravi zdalky .ja jsem manzela poznala na inzerat-erotickej,ja jsem bydlela v CESKE LIPE on u KROMERIZE,nedrive jsem jela ja za nim,pak on za mnou,preskocila mezi nami jiskricka a holky muzu vam rict uz bych nemenila je to moje zlato.pa MILUSKA

_________________
Obrázek
38LET,bandáž 20.3.2007,třetí doplnění,před bandáží-12kg,po bandáži-18kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 09:07 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahojky všichni,tak mi to nedá a i já musím reagovat.Také já měla neskutečné štěstí na mužskýho.Jsme spolu 15 let a když jsme se poznali ,měla jsem (pro mě dnes směšných)72 kg.Jak jsem se mu začala kulatit a nabírat,tak nikdy ani slůvkem nenaznačil,že by mu to mělo nějak vadit.Mám pocit,že mě stejně vidí pořád tak jako tehdy,při seznámení.Má při výšce 178 cm-62 kg a já 155-113 kg,ale stále si mě vodí za ruku a oštípává ve frontě na salámy,jak už tady taky některá psala.Znám také ty závistivé pohledy hubeňourek,když vycházím z práce a manžel na mě čeká a jeho první je samozřejmě pusina a hned mě drapne za ruku.Zatímco jejich polovičky sotva na půl pusy pozdraví.Nikdy mu nezapomenu to ,že právě díky němu jsem se nepřestala cítit nikdy jako normální člověk,ženská která i přes svoje nenáviděný kila je pro někoho krásná,jedinečná a úžasná.Při mém rozhodnutí pro bandáž byl vždycky při mě a podporuje mě dodnes,každou chvilku mi donese nějaký nový nízkotučný jogurtík a pořád se strachuje jestli už jsem náhodou neměla jíst.Nevadí mu moje kila ,ale když prý bez nich budu šťastnější,bude i on.Máme to doma skutečný poklady a jsem přesvědšená,že se žádný z těch pokladů nemusí bát,že by jsme mu až zkrásníme a získáme sebevědomí snad utekly ,protože paměť a srdíčko nám nezhubne a je nám jasné jak moc toho pro nás ty chlapi udělali a stáli při nás když bylo nejhůř.Všem které zatím ten svůj poklad nenašly přeju ,aby se tak brzy stalo!A ono to přijde -určitě!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 09:24 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Taky mám pokládek, jen co jsem přibrala v manželství to on taky, teď mě baví, že mu lezu do některých jeho věcí :) Mně se samo líbí pořád stejně, jen on má občas záchvat, jestli takovýho tlusťocha neopustím a to má jen trochu bříško :) Když jsme se seznámili, měla jsem už nějakých 20 kilo navíc, takže si bral už oplácanou ženušku. Mně by stačilo mít tolik co při svatbě, slušelo mi to :) Takže ještě tak 12 kilo :)

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 13:29 
Offline

Registrován: 07 srp 2006 16:38
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha 9
Tak vám trochu závidím, vždy chápající rodina, která umí podat pomocnou ruku , to je to nejkrásnější co může člověka v životě potkat. A pokud se může pěkná (to říkám těm silnějším) žena opřít o prima muže, to je keásné.
A že ty CHCÍPLÉ (to říkám těm vyhublým,krásně je to uráží a mě dělá dobře)
čumí :?: :?: :?: Závidí, já někdy také, ale závidím jim ten vztah.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 15:02 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
No holky máte tedy kopu štěstí! Já chci taky!!!
A setkáváte se s tím,že si lidé myslí,že člověka nic ,,nebolí". Asi si myslí,že v takovém těle nemůže být citlivá dušička...,ale řekla bych,že to je naopak.

L. :wink:

_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 15:39 
Offline

Registrován: 18 lis 2006 11:10
Příspěvky: 418
Bydliště: Brno
TEDA HOLKY TO SE TAK PĚKNĚ ČTE ,MÁTE TEDA OPRAVDICKÁ SLUNÍČKA DOMA.DOUFÁM ŽE SE I NA MĚ USMĚJE NĚKDY ŠTĚSTÍ A DOČKÁM SE :roll: :cry: :) JINAK HOLKY JSTE MOOOC FAJN MĚJTE SE PĚKNĚ A PĚKNÝ ZBYTEK VÍKENDU

_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Obrázek
24.09.2008 modelace prsa
14.03.2009 abdominoplastika s přešitím pupíka
27.10.2009 redukce - záda
26.10.2010 redukce- ruce
4.10.2011 redukce vnitřních stehen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 18:22 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Romanko....i všechny ostatní nezadané.. já pevně věřím tomu, že na každého človíčka někde čeká ta jeho druhá polovička. Někteří "dva" se najdou dřív a někteří o něco později....ale každopádně doufám, že díky tomu, že několik z těch dlouho nošených kil shodíte a zkrásníte, tak určitě se chlapi jen pohrnou. Sice Vás všechny neznám, ale Ty, co znám podle fotek, tak to jsou samé krásné baby!! A to jste určitě všechny, co jste tady! Takže pak pozvednete hrdě hlavu vzhůru, otevřete oči dokořán, vypnete hruď a vyrazíte na lov...!!!! Hodně štěstí, chlapů je dost, nebojte!

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 22:17 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Hm a co když se nekoukáte dobře kolem sebe? Ten můj o mně věděl tři roky, ale já si ho všimla až asi měsíc dva před tím než jsme spolu začali chodit.

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 23:11 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
koukám,jak jste všechny mlaďoučké. Já budu mít 54 a než zhubnu,tak to už budu zase pro chlapy stará. No i kdybych měla zůstat sama,tak chci zhubnout. Hlavně sama pro sebe,abych se dobře cítila.A možná potom jednou v důchodě se s někým potkám. Bude to krásné i na stará kolena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 úno 2007 23:19 
Offline

Registrován: 18 lis 2006 11:10
Příspěvky: 418
Bydliště: Brno
Zelenoočko,teda umíš opravdu potěšit a moc pěkně napsat.Já si taky myslím že se jednou dočkáme my holky šikovný a zatím smutný.My se třeba koukáme kolem sebe a i když třeba vidíme někoho kdo je nám víc než sympatický tak si ho zase my třeba netroufáme oslovit. Ale vždyť to je jedno říkám si že je lepší zůstat sama než s nějakým"grázlíkem"který se z hodného třeba vyklube.(vím o čem mluvím,poznala jsem to a díky bohu za včas,je to minulost)tak se mějte dobrou noc a zítra ahoj

_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Obrázek
24.09.2008 modelace prsa
14.03.2009 abdominoplastika s přešitím pupíka
27.10.2009 redukce - záda
26.10.2010 redukce- ruce
4.10.2011 redukce vnitřních stehen


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 804  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení