fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 dub 2024 22:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 804  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 19:10 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Mně se ještě diskriminace nevyhnula, kvůli váze jsem si už dvakrát vyslechla nechutné poznámky od lékařů. Ale také jsem byla odmítnuta v zaměstnání z důvodu, že jsem žena (váha ještě nehrála roli) a nešlo o čistě mužskou práci a může se mi stát, že se mi opět dostane diskriminace, tentokrát kvůli věku, až budu hledat práci. Jako by nestačilo, že ženy automaticky dostanou už při nástupu nižší platový výměr než by dostal muž.

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 19:16 
Offline

Registrován: 10 led 2007 20:29
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha
Hehe, no děvenky, s diskriminací máte samozřejmě pravdu. Mě připadá naprosto nejhorší to, že většina "těch druhých" dávají rovnítko mezi slova obezita a debilita :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 19:19 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Holky zlatý - ještě chvíli boubelatý... věřím, že se nám všem podaří dostat se na bandáž a sundat ze sebe všecko, co jsme za poslední roky poctivě nabraly!!! A my to pak těm vyhublinám pitomým nandáme!!! A Milusko, uvidíš, že i to miminko přijde...všechno bude... jsme k těm načim cílům a přáním každým dnem blíž....

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 19:25 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Trefila jsi hřebík na hlavičku, Plavovlásko! Taky mívám ten dojem, jako že si říkají - té se ptám nebudeme, ta je tlustá a blbá... prostě si všichni myslí, že snad máme samý sádlo místo mozku .. V práci jsem se opravdu spíš setkala s tím, že na pohled krásná, štíhlá dívčina byla tak blbá, až mě bylo trapně za ni. Ale co, ona je krásná a atraktivní, tak nějaká absence mozku není důležitá...

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 20:08 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
No holky.před chvilkou jsem přišla z práce a koukám jak blázen a čtu a čtu a čtu. Musím říct,že máte všechny ve všem pravdu. I já mám přesně ty samé zkušenosti. A proto přes všechnu kritiku bandáže chci do toho jít.Když zhubnu,tak se mi určitě začne měnit život. Okolí se ke mně také bude chovat lépe a to mě bude hoooodně motivovat k tomu,abych si váhu udržela,v lepším případě hubla dále. To si musí každej vyzkoušet sám. Čím více kil bude dole,tím větší bude motivace. :!: :!: :!: :!: :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 20:14 
Offline

Registrován: 09 říj 2006 19:10
Příspěvky: 5
ahojky to jsem si taky rikala ale at se snazim jak se snazim tak furt nehubnu uz mi to dvakrat stahovali ale uspech zadny pocit sitosti se stale nedostavil a i kdyz se drzim a jim opravdu ali porce tak nehubnu jsem asi nejaka divna :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: misalho nesmutni.... :o))
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 20:23 
Offline

Registrován: 27 črc 2006 20:26
Příspěvky: 250
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná
... :wink: nesmutni ,také mi to od září nejde a to se hejbu jako blázen.....říkej si je zima na jaře to půjde lépe,jak už tu otom holky psaly mám dojem,že tělíčko v zimě stávkuje.Mě to tady vždy pomůže,když si tu čtu od sluníček příspěvky.....A nejlepší je,že mě začíná ta makačka ve fitku čím dál více bavit...hihihi alespon nějaké + to má.... Nefnukej veverko bude líp...zatočíme stím..to by bylo aby nebylo. :wink: :!:

_________________
Obrázek
3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:02 
Offline

Registrován: 13 led 2007 00:01
Příspěvky: 176
Bydliště: České Budějovice
Evi Zelenoočko, asi jsi to špatně pochopila. Já si vůbec nemyslím, že tvoje BMI je malé na bandáž. Já vážila trochu míň než ty, když jsem o ní poprvé uvažovala. A ejhle ještě jsem stačila 20 přibrat. Já nechci aby sis myslela, že já si myslím, že ti to dělat nemají. S Plavovláskou jsme vedli tu diskuzi, kterou jste všichni četli a já si vzpoměla, že o tom BMI 30 jsi psala ty. Jenom mám sloní pamět, nic víc. Moc to přeju každé z nás a po zpoloviny probdělé včerejší nocí vím, že do toho jdu za každou cenu a té blbé statistice s odpuštěním natrhnu prdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:
O diskriminaci nemá cenu mluvit, opravdu lidé si myslí, že jsme nesvéprávní. Teda dost lidí. Ale já vždycky když má nějaké blbé poznámky řeknu: Já můžu zhubnout, ale ty zůstaneš debil celej život! A věřte mi, že to zabírá. Ještě mi nikdo nikdy nestihl odpovědět, protože nenašel slova. :wink:

_________________
--31 let - bandáž 3.4. 2007 -- redukce - 7 kg před operací MILUJU SVOU BANDÁŽ
Doplnění 10. 7. 2008 - 2ml

Obrázek
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:22 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Nevím jestli bych řekla,že si ostatní myslí,že jsme nesvéprávní,ale méněcenný.Je to smutné!
A hlavně nezapomenou kdo námi opovrhoval za to,jak vypadáme a až budeme hubené/plnoštíhlé,tak mu to dát patřičně najevo...
Myslím,že my máme neději být na tom lépe než jsme teď,ale co oni...jim to půjde nahoru :lol: :!:
Jen se musíme držet!!!

L.

_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:23 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
elena píše:
Já můžu zhubnout, ale ty zůstaneš debil celej život! :wink:

Tak to je dooobrá poznámka :)

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:34 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Elenko, však já jsem to tak ani nebrala, vůbec ne....Jen jsem poslední dny nějaká vytočená, tak doslova perlím- tak to tak prosím neberte! Jsem upřímnej člověk a občas to ze sebe vymluvím(vypíšu( dřív, než o tom vůbec pouvažuju !!! Jen mě naštvalo, že mi předevčírem jedno zdrav.centrum z mého okolí řeklo, že mám malé BMI na zákrok, že operují pouze spec.případy s mnohonásobně vyšším BMI. Já si prý mám pár dní zkusit držet nějakou dietu a přidat pohyb a uvidím, že dolů to půjde samo... jsem z toho ještě teď vytočená !!! Místo aby člověka podpořili, že se vůbec k takovémuto odvážnému činu rozhodl, tak ho posměšně div nenakopou do zadnice! Chtělo se mi z toho až brečet...

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:36 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Paráda... kdyby to člověk uměl takto rychle zareagovat a vpálit jízlivému dotyčnému takovouto slovní facku.... !!! Jo, někdo mi ještě napsal podobnou reakci.. " Já můžu zhubnout a Ty se svým ksichtem už nic nenaděláš.."!!

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:49 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
mezi tím spojením mělo být samozřejmě sluvko "ALE"....to Vám ale jistě došlo...

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:54 
Offline

Registrován: 10 led 2007 20:29
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha
Zelenoočko píše:
Paráda... kdyby to člověk uměl takto rychle zareagovat a vpálit jízlivému dotyčnému takovouto slovní facku.... !!! Jo, někdo mi ještě napsal podobnou reakci.. " Já můžu zhubnout a Ty se svým ksichtem už nic nenaděláš.."!!


Hehe, jenže to mírně kulhá :) Si prostě frája s xichtem hupsne na plastiku do ISCARE. Kdežto plastiku mozku, která by dělala ze zlých hlupáků laskavé filozofy ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2007 22:57 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
Dnes jsem bylav Olympii u nás v Olomouci a šli jsme si sednout na kafe do jedné z mnoha kavárníček.Již v momentě kdež jsme tam přišli-syn a jeho holka- tak se všichni začali dívat naším směrem. Hned si měli o čem povídat. Po chvíli tam přišel mladý páreček,ona asi tak 120kg on 70 kg. Všichni ti hubení,co tam seděli a baštili zákusky a poháry,se okamžitě zaměřili na ty dva a v momentě když si objednali kávu a pohár,tak ti hubení nevěřícně kroutili hlavama ,jak si toto tlustej může dovolit. Tak to v životě chodí. Hubenej může vše, ale chraň bože,když to samé udělá boubelka. Ten chlapec se na tu svoji boubelku díval,jak na princeznu.Ty hubené jí mohly pouze závidět.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 804  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení