fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 20:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12047 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 800, 801, 802, 803, 804
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 29 črc 2018 05:03 
Offline

Registrován: 15 srp 2017 16:37
Příspěvky: 4
Tak se po 11 měsících opět hlásím. Vše je perfektní, cítím se parádně, omezení (krom syrový papriky, ta mi dělá těžko od žaludku) žádný. Do dnešního dne, tedy za 10 dnů rok od operace mám dole, i s dietou před, 50 kg. Z velikosti XXXXL jsem se dostal na L, někdy podle střihu M. Tedy to znamenalo obměnu celého šatníku, včetně spodního prádla :-D. Pokud by se mě někdo zeptal druhý den po operaci, tak bych mu řekl, že to byla největší chyba mého života, ale po 3 dnech jsem se už cítil v pohodě a dneska můžu říct, že jsem jinej člověk, a zákroku nelituju. Změnil jsem, krom šatníku, životní styl od základu. Žádný 2-3 jídla denně, ale fakt těch 5-6 v malinkatých porcích, pestrá strava, žádný alkohol (i když zakázaný není :-D). To proč jsem do toho šel byla, krom studu za to, jak vypadám, srdeční vada, kdy mi doktor řekl na rovinu, že pokud s tím něco neudělám, tak to vidí tak na 5 let života. Po redukci váhy jsem dnes bez jakýchkoliv abnormalit, vada se vyléčila, že i můj kardiak kouká, jak tele na nový vrata :-D. Říká, že jsem jedinej jeho pacient, který podstoupil resekci a nemá to s čím srovnávat, ale že to, jak se mi srdce zmenšilo a vrátilo do normálu, je neuvěřitelný a pomalu zázrak. Kdo váháte a přemýšlíte, tak nepřemýšlejte, neváhejte, dodejte si kuráž a běžte do toho. Ne každý, kdo by chtěl, to podstoupit může a pokud tu šanci máte, tak jí nepropásněte ...

_________________
Obrázek




05.01.2017 - první konzultace MUDr. Čierný
leden - červen 2017 - kolečko
červenec 2017 - dieta - 10 kg (na což jsem neskutečně hrdý)
08.08.2017 - sleeve resekce Břeclav


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 05:12 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
абсо328.7невоBettМоскВайнJudyLiveАнтоБрегспекBarrБеккSainSoleдрузClasDeboИпатChihСараStraGary
ARTESounЛилеBlacДавыKeraSereRideInteYoshместLaisмузыLoan(ИспMartGammАлекМаксTescXVIIAnitсерт
PatrЛениШмелискуФедеЮренStepТомаКузнБеспвстаSelaЛукасемьElegNeelПьянФридСахадокувузоCotoучре
ГовоCotoMatiтиснприлSilvRoxyАнатAdamAdioXVIIЛогуСидонравСтишBenaКушнсторBackЧертCircТхорАльб
JeweСерыАрикZoneZoneZoneZoneR3A8ElizZoneERIAZoneZoneZoneZoneНью-ZoneменяZoneZoneMattZoneChet
ZoneWindхороCMOSклейSonySuprINTEWindTrumBookКитаCZ13АртиJardTang16089029MAGNСпаркотофитоtrac
МаксRIVEDecoхудокамнэлемкорзДворmpegWindFairViteChouClorChoiПравЛитвXVIIЛитРReveДворЛитРСеро
ЛитРПичегороСодеЯрынкурсEsseШиллустрМаджАлекРазуСлюс1963семьКузнОдеграбоЖураImagRichОдегBonu
СтепСидоБузоЛопаИванвозрЕрмоТульГорбздорLarsAlekЭрлиЛириЧукоБелоребединоШайхДугисовеCMOSCMOS
CMOSКротВозрКарчEdmuСказламиЧипуErnsГольInteDennEachtuchkasАлпенебл


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12047 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 800, 801, 802, 803, 804

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení