fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 27 dub 2024 21:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 804  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 11:26 
Offline

Registrován: 12 zář 2013 11:01
Příspěvky: 42
Bydliště: Ostrava
Holky vy jste všechny tak šikovné v tom hubnutí.Doufám, že se budu též moci chválit zde na fóru od příštího týdne. Nevím proč,ale nejvíce se těším až si budu moci při sezení dát nohu přez nohu :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 12:06 
Offline

Registrován: 19 úno 2014 12:25
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Anuše: já zírám a zároveň před tebou smekám :roll: :D . Dát dolů 83 kilo je snad zázrak. Já půjdu na operaci až v dubnu - baypas dr. Vraný. Mám 135 kg a měřím 163 cm. No VORVÁNĚK jak vyšitej :evil: :mrgreen: . Takže si myslíš, že má vysněná váha 65 kg není jen vysněná?
Nevím odkud jsi, ale mohla bych tě poprosit o tvé tel.číslo do SZ ?

Možná by nás začátečníky zajímalo, jak ty shozená kila korespondují s jídlem? Někdo tady píše, že je třeba držet dietu i po opce, jiný zase, že je lépe jíst vše...... Mám z toho hlavu v pejru :roll: :evil: :cry:

Nevím , jestli je tu z vás někdo, kterému když bylo určeno datum opky jste měl pocit, že musíte ještě honem dohonit co se dá a ládoval jste se věcma, která vám byla odpírána????

_________________
Kosatka
48 let, váha před operací 139kg/163cm,
1994 neúspěšná bandáž + 33 kg a problémy - 1 ze 4 prvních bandáží v ČR
Operace stanovena na 11.4 2014

Pyšním se super synem a malou yorkšírkou

Obrázek

Tloušťka je luxus, který si už nemůžu dovolit! Tak hurá do "obyčejného" vysněného života....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 12:26 
Offline

Registrován: 10 črc 2012 08:53
Příspěvky: 115
ja zatím zadnou dietu nedrzim ... ted jsem mela hodne velky stres skrze práci ... a i když jsem na muj vkus zrala a placala všechno možne a jedla po hodine tak nastesti ani deko nahore ... a jak jsem se hodila do klidu a snížila krmne davky na doporucene množství ... tak se vaha hnula zase dolu ...

_________________
Obrázek
Obrázek
41 let, syn 7l.
13/03/2012 prvni konzultace ISCARE
04-05/2012 kolečko
19/06/2012 bandáž - ISCARE neprovedeno pro srusty
03/07/2012 bypass - Jablonec, prim. Vrany - nadmíru spokojena
13/12/2013 abdo FN Brno
13/04/2014 kralik dohopkal do BMI
23/04/2014 ruce, prsa
01/12/2014 stehna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 12:46 
Offline

Registrován: 12 zář 2013 11:01
Příspěvky: 42
Bydliště: Ostrava
Kosatko, ano mám ten pocit,že jsem se nějak před tou operací rozjedla. Má kamarádka je rok po tubu a říkala mi,že to měla také. Jo a zhubla za ten rok 44 kg. Já si dávám cíl -30kg :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 12:55 
Offline

Registrován: 10 črc 2012 08:53
Příspěvky: 115
Jen si holky dejte ještě do nosu ... pak se vam zmeni chute, bude vam lito se prasit prasarnama, když tak hezky hubnete ... tak si uzijte ještě trochu serotoninu z prezirani ... :-D ten hezky pocit z dobrého nažrani mi nepokryte stále chybi ... ale zjistila jsem ze jezdeni na kole mi ho prihraje taky ... ale to jsem zjistila az po 70 kg ... když jsem na to kolo po 20 letech zase sedla ... :-D do te doby tak trochu depky ... jo holt zavislost na jidle je zavislost na jidle ... :-D nikdy jsem si nepripoustela ze bych mohla byt ... ale byla ... a hodne ... :-D

_________________
Obrázek
Obrázek
41 let, syn 7l.
13/03/2012 prvni konzultace ISCARE
04-05/2012 kolečko
19/06/2012 bandáž - ISCARE neprovedeno pro srusty
03/07/2012 bypass - Jablonec, prim. Vrany - nadmíru spokojena
13/12/2013 abdo FN Brno
13/04/2014 kralik dohopkal do BMI
23/04/2014 ruce, prsa
01/12/2014 stehna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 18:46 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
máma: Gratuluju ke krásnému úbytku :)

Anuško: Tobě nesmírně gratuluju a všem potvrzuju, že jsi luxusní sexy ženská :mrgreen:

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 21:08 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Anuše píše:
Jen si holky dejte ještě do nosu ... pak se vam zmeni chute, bude vam lito se prasit prasarnama, když tak hezky hubnete ... tak si uzijte ještě trochu serotoninu z prezirani ... :-D ten hezky pocit z dobrého nažrani mi nepokryte stále chybi ... ale zjistila jsem ze jezdeni na kole mi ho prihraje taky ... ale to jsem zjistila az po 70 kg ... když jsem na to kolo po 20 letech zase sedla ... :-D do te doby tak trochu depky ... jo holt zavislost na jidle je zavislost na jidle ... :-D nikdy jsem si nepripoustela ze bych mohla byt ... ale byla ... a hodne ... :-D


Na tuhle závislost jsem se kdysi ptala doktora, jak je možné, že jsem nikdy neměla problém přestat kouřit ze dne na den, když jsem zjistila, že jsem těhotná anebo ještě v době, kdy jsem jezdila ze školy na prázdniny k našim, a oni jako nekuřáci cítili samozřejmě každého čouda, tak jsem radši nekouřila vůbec, definitivně jsem přestala v roce 2005, ale nezvládnu skoncovat s přejídáním, doktor tvrdil, že závislost na jídle je mnohem složitější a hůř se překonává než ty cigarety.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 03 bře 2014 21:20 
Offline

Registrován: 15 lis 2013 15:20
Příspěvky: 309
holky jste úžasné, já trošku dýl stojím, ale snad se to hne......nemohu se dočkat a taky doufám, že stovku do roka dám!!! musííím ,musím, musíííím!!!! čtu tu neskutečné úbytky na váze!!! jste úžasné, fakt smekáám!!!

_________________
Obrázek

49 let,178 cm
R-Y bypass 30.1.2015 primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 10 bře 2014 12:14 
Offline

Registrován: 20 led 2009 12:59
Příspěvky: 40
Bydliště: Kouřim
Všem šikulkám a šikulákům stráááášně moc gratuluji.

Nevím, kam napsat tento dotaz. Po utažení mám stále problém sníst první denní jídlo, krom jogurtu nebo něčeho řídkého. Občas jde ven, občas jen tlačí. Další jídla v pohodě. :shock:

Myslela jsem, že to odezní a na kontrolu jdu až 27.3.2014.

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wY8f3dN/]
Obrázek

39 let, 1dítě
bandáž 24.2.2009 Iscare
16.1.2014 - Turnov - zlatý pan doktor Hrubý
zjistili, že mi bandáž nefunguje - vůbec neutažená i přes údajné doplňování v Iscare - ovšem ne pod RTG
utáhnuto a jedeme na novo :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 10 bře 2014 12:30 
Offline

Registrován: 24 úno 2013 14:55
Příspěvky: 427
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
ajulka..tak to máš přesně jako já..také jsem po utažení v Turnově měla problémy...utažení fungovalo,ale zvracela jsem...po doplnění jsem jela po 14 dnech na částečné odpuštění ,ale zvracení pokračovalo i když už nebylo tak časté..nakonec jsme se s panem doktorem dohodli na reoperaci kterou mi udělal loni v říjnu...tedy půl roku od mé první návštěvy u něj..nyní mám tubu a jsem spokojená..hubnutí nejde tak rychle,protože jsem měla už ten hubnoucí režim po bandu,ale od první návštěvy v dubnu 2013 do dnešního dne jsem lehčí o 30 kg..10 kg jsem dala dolu ještě s bandem a 20kg po reoperaci

_________________
Obrázek
cíl dosažen přesně rok po operaci a jedeme dál
46 let,milující manžel,2 děti,4 vnoučátka
já-reopka z bandáže na tubu/116kg ..manžel tubu/145kg 9.10.2013 v Turnově
já-nejvyšší váha 135kg
manžel 48 let a 145 kg..6 neděl po opce 119.5..2 měsíce po o..117 kg..nyní 97 kg..úplné vysazení prášků na cukr a tlak ukázkový
http://radkar13.rajce.idnes.cz/nastenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 10 bře 2014 12:34 
Offline

Registrován: 24 úno 2013 14:55
Příspěvky: 427
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
ajulka..ještě jsem zapomněla dodat,že jsem na bandu byla také v Iscare a tam mě doplnili jen jednou 1 ml ´bez RTG a víc to mudr neřešila..prý je to ve mě..přitom mi prý také vůbec nefungovala,protože nebyla utažená a prošlo krz ní úplně vše

_________________
Obrázek
cíl dosažen přesně rok po operaci a jedeme dál
46 let,milující manžel,2 děti,4 vnoučátka
já-reopka z bandáže na tubu/116kg ..manžel tubu/145kg 9.10.2013 v Turnově
já-nejvyšší váha 135kg
manžel 48 let a 145 kg..6 neděl po opce 119.5..2 měsíce po o..117 kg..nyní 97 kg..úplné vysazení prášků na cukr a tlak ukázkový
http://radkar13.rajce.idnes.cz/nastenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014 15:51 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
NEDIETOVAŤ !!!!!!!!!!!!! NA OPERACIU IDETE ABY STE UZ NIKDY NEDIETOVALI ! PO OPERACII SI TELO ZVYKA NA NOVE STRAVOVACIE NÁVYKY , NOVý REŽIM , NASTANE ZMENA METABOLIZMU - KONEČNE SA NAPRAVI CELY TEN CHUDNUCI SYSTÉM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A POKIAL ZAČNETE VO FAZE CHUDNUTIA PO OPKE / cca 2 roky od opky sa chudne opkou / OPAŤ DIETOVAŤ TAK STE TAM KDE STE BOLI PRED OPKOU . POKIAL UŽ NECHUDNTE , ŽE CHUDNUTIE SA ZASTAVILO TAK NEOREPADNUŤ DIETAM , ALE LEN OBMEDZIˇť A PREHODNOTIŤ TO ČO JETE .. NAPR. BMEDZENíM SLADKEHO , MASTNEHO .... NA TUTO OPKU SA IDE AJ PRETO ŽE KONEčNE MôŽTE JESť TO ČO CHCETE , AKURAT BARIATRICKÉ PORCIE !!!!!
... píšem to preto že mi to povedal moj lekar a aj som o tom veľa čitala , a taktiež skusenosti iných ...


a inak gratulujem k vašim chudnucim pokrokom !!!! je to skvelé !!!

Kosatka píše:
Anuše: já zírám a zároveň před tebou smekám :roll: :D . Dát dolů 83 kilo je snad zázrak. Já půjdu na operaci až v dubnu - baypas dr. Vraný. Mám 135 kg a měřím 163 cm. No VORVÁNĚK jak vyšitej :evil: :mrgreen: . Takže si myslíš, že má vysněná váha 65 kg není jen vysněná?
Nevím odkud jsi, ale mohla bych tě poprosit o tvé tel.číslo do SZ ?

Možná by nás začátečníky zajímalo, jak ty shozená kila korespondují s jídlem? Někdo tady píše, že je třeba držet dietu i po opce, jiný zase, že je lépe jíst vše...... Mám z toho hlavu v pejru :roll: :evil: :cry:

Nevím , jestli je tu z vás někdo, kterému když bylo určeno datum opky jste měl pocit, že musíte ještě honem dohonit co se dá a ládoval jste se věcma, která vám byla odpírána????

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014 18:43 
Offline

Registrován: 27 lis 2012 17:37
Příspěvky: 26
Lauritania přesně co píšeš říká i pan doktor Vraný. Proto jsem na tuto operaci šla, abych nemusela už držet ty diety

_________________
Obrázek

1/2013 plikace na OB klinice výchozí váha 132 kg, výška 170 cm
8/2013 plikace - stehy rozpuštěny
1/2014 konzultace Jablonec - MUDr Vraný
14.2.2014 replikace + klička na střevě (SADI - P) při 130 kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2014 09:54 
Offline

Registrován: 08 zář 2010 13:57
Příspěvky: 500
No já teda nesouhlasím stím, že se může jíst co chce. To tady taky tvrdily některé hvězdy a dneska už mají 15 kilo nahoře v tom lepším případě a v tom horším už jsou reoperované. Když se budete ládovat tak jak jste se ládovali před operací - sladkým a tučným, tak jste do pár let tam kde jste byli. Samozřejmě po operaci to jde dolů krásně ale po pár letech už si tělo uloží každé sousto a už se tomu co jíte přispůsobí, takže když do sebe budete házet co chcete, tak prostě budete přibírat.

Tlustí jsme všichni byli proto, že jsme prostě žrali a měli jsme špatné stravovací návyky. A je pohádka si myslet, že když se budu cpát vším ale málo, tak nepřiberu. I po operaci si musíte dávat pozor co jíte. Když nezměníte návyky a nebudete dodržovat pravidla, tak ste do pár let tam kde jste byli. Já znám tolik už reperovaných holek... Ale tady se o tom prostě nemluví, protože s tím nikdo ven nepůjde. Samotné ufiknutí žaludku nic nevyřeší, když nezměníte návyky. Já sama jsem tomuhle nikdy nepodlehla, že si můžu dát cokoliv a už od operace jsem si dávala pozor co a jak jím. A možná proto jsem po 3 letech tam kde jsem.

_________________
Obrázek

24.3.2011 TUBU. FN Ostrava-MUDr.Foltys
Pes doskákal 16.7. 2012 ve 4:15
4.12.2012 Cilkulární abdo. Prof. MUDr. Pavel Brychta,CSc. FN Brno
2.9.2013 - Prsa. MUDr. Vřeský
26.11.2013. Haxny opět Prof. MUDr. Pavel Brychta,CSc. FN Brno

A konec:) Max. váha 135-celkem zhubnuto 72 kilo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: POKROKY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2014 12:35 
Offline

Registrován: 26 črc 2012 18:15
Příspěvky: 263
Lauritánia,její lékař a prim.Vraný pod pojmem ZÁKAZ DIET myslí čistě jen diety typu-nejím pečivo,mléčné výrobky jen nízkotučné,absolutní zákaz cukru,poslední jídlo v 16.00 a podobné nesmysly kterými jsme si většinou všichni dietáři prošli a díky kterým jsme si totálně zdevastovali metabolismus a pak jsme byli podvýživený,věčně hladový,nervní a stále tlustí.Já třeba snad 10 roků nepozřela pečivo,o sladkým jsem pro jistotu ani nemluvila,abych nepřibrala.Po bypasse naopak musím jíst vše,v malém množství,poslouchat rozum a své tělo i cukr je žádoucí v normální míře,nízkotučnné věci mám naopak zakázané,je prý po nich víc hlad a po kratší době.Samozřejmě se nemůžeme rvát sladkýma tučnýma dortama do bezvědomí,ale nemusím odmítnout 1 kousek bábovky u babičky ke kávě a bez špatnýho svědomí si pokud mám chuť dám.Díky operaci žiji jako ostatní lidi a jídlo (jakoby)neřeším.Mě operací začala doba kdy se učím znovu jíst,pestře zdravě ,chutně.Já ač tomu kdo chce věří nebo nevěří ,byla podvýživený tlouštík a díky dietám jsem se pohybovala v začarovaném kruhu,kdy jsem jedla jen jogurty,ovoce a zeleninu a přesto nehubla ani deko.Právě i díky tomu i po bypassu hubnu pomalu,protože hubnu vlastně jezením.Neumím to vysvětlit,ale takhle nějak mi to vysvětloval prim.Vraný a já mu absolutně věřím.Určitě nejsme všechny stejné a možná na nedietářky platí jiný metr.Pokud se hubnutí zastaví je třeba popřeházet jídla,něčeho ubrat,jiného přidat a přidat pohyb,ale nikdy nezačít znovu dietama !!!!!!!!Je to past která vede tam kde jsme všichni byli.Můj názor,tak jsem to pochopila já.Možná se nedoškrábu k 60 kg ,možná budu při 155 cm 80kg,ale je mi dobře,cítím se dobře,jsem zdravá a cítím se jako normální člověk,co netrčí z davu ani vzhledem,ani přístupem k jídlu.Na váze stojím už 3 měsíce +-2kg,začínám s cvičením,kolem a prací na zahradě a věřím že se to zase pohne i když si občas upeču na ohýnku buřtíka.Držte se ,nestresujte a radujte z možnosti nového začátku.

_________________
Obrázek

42 let,manžel má životní opora a věčný kluk,dcera 17-ti letý blázínek.
2006-bandáž Iscare,startovní a nejvyšší váha 134 kg,zhubnuto na 112 kg.
2012-Jablonec nad Nisou,pro nefunkčnost vyndání bandu při 116,8 kg

Po vyndání bandu a vánocích váha 124 kg,bypass 25.2 2013,28.2 reoperace,Prim.Vraný-Jablonec


Naposledy upravil zahradnice dne 16 bře 2014 12:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 804  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení